حمل بار و باربری تهران به تبریز

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به تبریز

حمل بار و باربری تهران به تبریز

با وجود تنوع در شرکت‌های باربری انتخاب و تکیه بر خدمات یک شرکت بسیار دشواراست. چرا که سپردن اثاثیه و تضمین سلامت و ایمنی آن‌ها به ندرت پیش می‌آید. شرکت حمل بار و باربری سپند بار با بیش از یک دهه سابقه درخشان یکی از بهترین شرکت‌های باربری در سطح تهران است که تمامی امور باربری در تهران و از تهران به شهرستان را به انجام می‌رساند. شرکت باربری تهران به تبریز سپند بار با داشتن تجربه چند ساله و ارائه خدماتی مدرن با پرسنلی کاربلد تجربه بی نظیر را برای شما عزیزان ایجاد می‌کند.

حمل بار و باربری تهران به تبریز
حمل بار و باربری تهران به تبریز

خدمات باربری تهران به تبریز

قصد داریم به معرفی شرکت باربری تهران به تبریز و خدمات تخصصی این شرکت بپردازیم. بدون شک پس از آشنایی با خدمات ما و اخذ مشاره از کارشناسان، انتخاب شما سپند بار خواهد بود. همراه شوید.

خدمات شبانه روزی حتی روزهای تعطیل

شاید برای شما پیش آمده باشد که بدون آگاهی و برنامه ریزی قبلی نیاز فوری به خدمات باربری داشته‌اید. یا به دلیل مشغله کاری و درسی در روزهای غیر تعطیل و ساعات عادی قادر به رزرو سرویس باربری و حمل بار نبوده اید.

شرکت باربری تهران به تبریز آماده است تا حتی در روزهای تعطیل سال و به صورت ۲۴ ساعته هرگونه خدمات حمل بار، اسباب کشی و خدمات وابسته را در بهترین حالت ممکن انجام دهد.

با باربری تهران به تبریز سپند بار نگرانی‌ها را از خود دور کنید.

مجوز رسمی از اتحادیه باربری

یکی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب و رزرو سرویس حمل بار اعتماد و اطمینان اولیه است. این اطمینان در صورت قانونی نبودن شرکت باربری وجود نخواهد داشت.

شرکت سپند بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری به صورت کاملاً قانونی و زیرنظر این اتحادیه، امور باربری و خدمات وابسته را انجام می‌دهد.

تمام فعالیت‌های باربری تهران به تبریز سپند بار از فیلترهای قانونی عبور کرده و با تلفیقی از تکنیک‌های روز دنیا، به مشتریان گرامی ارائه می‌گردد.

بیمه باربری تهران به تبریز
بیمه باربری تهران به تبریز

ارائه بیمه باربری به صورت رایگان

سپند بار همواره در تلاش است بدون نقص کارها را از پیش ببرد تا هم رضایت مشتری و هم سلامت اثاثیه تضمین گردد. بدون شک یک‌سری حوادث خارج از کنترل امکان پیشامد دارد و هیچ چیز غیر ممکن نیست.

بیمه باربری چیزی است که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم. بر طبق بیمه باربری بیمه گر (شرکت باربری) موظف است خسارات را در صورت خسارت به اثاثیه در طی حمل و نقل تا سقف تعیین شده در عقد بیمه نامه به بیمه گذار(مشتری گرامی) بپردازد.

سقف بیمه باربری تا سقف ۱۰میلیون تومان برای شما عزیزان رایگان است و در هنگام عقد قرار داد ارائه می‌گردد.

امکان افزایش سقف بیمه از سمت مشتری نیز وجود دارد.

حمل بار در زمستان

تبریز به عنوان یکی از سردسیرترین شهرهای کشور شناخته می‌شود. زمستان که می‌شود کمتر خانوده ای قصد اسباب کشی دارد یا صاحبان بار ترجیح می‌دهند حمل بار را به فصول معتدل موکول کنند. اما به دلیل برخی فوریت‌های کاری یا دلایل دیگر برخی از امور حمل بار بایستی در این فصل به مقصد تبریز به عمل برسد.

در این بین صاحبان اثاثیه و بار پیوسته به سلامت و شرایط راه در مسیر تهران و تبریز فکر می‌کنند و از عدم استاندارد ماشین باربری و راننده نگرانند.

شرکت باربری تهران به تبریز کاملاً این مسئله را درک کرده‌است و کیفیت خدمات این شرکت در فصول سرد با فصول معتدل فرقی ندارد. چرا که یک برنامه‌ریزی عملیاتی صحیح و همه جانبه پشت ماجرا بوده است.

پرسنل باربری تهران به تبریز با مدیریت بحران به طور کامل آشنایی دارند و مهارت و تجهیزات لازمه در این رابطه وجود دارد تا مشتری گرامی کوچکترین کمبودی را حس ننماید.

در هر منطقه‌ای از تهران هستید تیم باربری را برای شما ارسال خواهیم کرد

شماره تماس شبانه روزی: ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱

حمل بار تهران به تبریز
حمل بار تهران به تبریز

ارائه خدمات بسته‌بندی اثاثیه

چقدر از اهمیت بسته‌بندی اثاثیه اطلاع دارید؟ برای بسته‌بندی وسایل شکستنی از چه تجهیزاتی استفاده می‌کنید؟ آیا تابحال تحربه این کار را داشته اید؟

بسته بندی وسایل خانه و اداره جزء آن دسته از کارها است که شوخی بردار نیست. خصوصاً در امور حمل بار از تهران به شهرستان و وجود یک سری حوادث غیرقابل پیش بینی که تنها بسته‌ندی صحیح است که می‌تواند سلامت اثاثیه را تضمین نماید.

شرکت باربری تهران به تبریز تیمی ویژه شامل خانم و آقا تشکیل داده است تا در صورت تمایل مشتری در تایم مورد نظر وی در محل حاضر گردد.

این تیم با دوره‌های تخصصی ای که سپند بار برگزار می‌نماید همیشه بروز می‌ماند و از بهترین تجهیزات بسته‌بندی نیز استفاده می‌کنند تا کیفیت حفظ  شود.

تجهیزات بسته بندی

بسته‌بندی جدا از تکنیک پیرو کیفیت تجهیزات هم است. تجهیزاتی که تیم بسته بندی سپند بار از آن استفاده می‌نماید:

  • بابل رپ یا پلاستیک حباب دار که خاصیت ضدضربگی دارد.
  • استرچ رپ یا سلفون که برای کاور و پوشش بسیار ایده‌آل است.
  • بقچه زیپ دار برای قرار دادن وسایل سبک از جمله البسه و لوازم مشابه کاربرد دارد.
  • وکیوم بگ که معجزه‌گر کاهش حجم متکا، بالش و لباس است. این وسیله قادر است تا ۷۰٪ حجم وسایل را کاهش دهد.
  • کارتن اسباب کشی ۳ لایه
  • کارتن اسباب کشی ۵ لایه برای لوازم بیشتر از ۱۸ کیلوگرم مناسب می‌باشد.
  • چسب نواری
  • نخ بسته‌بندی 

تیم بسته بندی باربری تهران به تبریز به کاربرد تک تک این تجهیزات واقف هستند و با استفاده از کمترین مقدار این تجهیزات توانایی بسته‌بندی وسایل در استاندارترین شکل ممکن را دارند.

اتوبار تهران به تبریز
اتوبار تهران به تبریز

ماشین باربری کامیون، کامیونت و خاور

کامیون، خاور و کامیونت ماشین‌های باربری سنگین باربری تهران به تبریز به شما می‌روند که اکثر امور باربری به مقصد شهر تبریز با این ماشین‌ها انجام می‌گردد. چرا که ماشین‌های باربری سنگین با فضای بارگیری بالا و سقف بارگیر در مقابل هرگونه شرایط محیطی نامتعادل بسیار مناسب هستند.

از طرفی این کامیون و خاورها با زمینه موکت کاری شده مطلوب اسباب کشی می باشند. چرا که خیالتان راحت است به کف اثاثیه آلودگی وارد نمی‌شود. البته با یک بسته‌بندی صحیح و اصولی این موضوع غیر ممکن است اما مجموعه سپند بار فکر همه جا را کرده و از زاویه مشتری به مسائل نگاه می‌کند.

رانندگان ماشین‌های باربری سنگین دارای گواهینامه مختص ماشین سنگین می‌باشند و با داشتن سال‌ها تجربه در رانندگی بسیار مورد اطمینان و حرفه‌ای هستند و اثاثیه شما با تضمین ما به سلامت به مقصد می‌رسد.

حمل بار سبک با سرویس نیسان و وانت بار

ماشین های سنگین برای حمل بارهای سبک و کم حجم مناسب نیستند. به ۲ دلیل :

  1. دلیل اول اینکه نیازی نیست مشتری بابت ماشینی که در خور حجم و اندازه اثاثیه نیست هزینه بیشتری را پرداخت نماید.
  2. دلیل دوم که بسیار مهم است سلامت بار می‌باشد. چرا که در صورت وجود فضای خالی بسیار در میان وسایل امکان آسیب بیشتر می‌شود.

از این رو کارشناسان باربری تهران به تبریز با در نظر گرفتن حجم و اندازه اثاثیه مناسب‌ترین ماشین باربری را رزرو می‌نمایند.

خدمات حمل بار سبک با نیسان بار و در صورت وزن و اندازه بسیار پایین بار با سرویس وانت بار انجام می‌گردد.

 

سپند بار دارای بورد تخصصی در زمینه باربری

انتخاب سپند بار رمز راحتی در اسباب کشی است

باربری قیطریه  باربری سعادت آبادباربری تجریش باربری الهیه

اثاث کشی تهران به تبریز

چیدمان اثاثیه در مقصد

یکی از خدمات ممتازی که شرکت باربری تهران به تبریز برای مشتریان گرامی خود ارائه می‌دهد خدمات چینش اثاثیه در مقصد است.

همانطور که گفته شد سپند بار همیشه از دید مشتری به قضایا می‌نگرد و از این رو شاکریم که تا به الآن توانسته‌ایم رضایت ۹۹درصدی مشتریان را به خود جلب نماییم.

بعد از اسباب کشی چیزی که می‌تواند  به یک قوز تبدیل شود چیدمان اثاثیه است. از مرتب کردن کارتن‌ها گرفته تا در آوردن وسایل از کارتن و بسته‌بندی و قرار دادن هر وسیله در جای خود.

تیم باربری سپند بار آموزش و دوره‌های لازم چیدمان اثاثیه را گذرانده اند و به سبک و اصول کلی چیدمان حرفه ای و برقراری هارمونی در خانه واقف اند. یکی از اصولی که در این رابطه مطرح است تکنیک‌های فنگ شویی است. در صورت نداشتن ایده در این زمینه می‌توانید انتخاب محل قرارگیری وسایل و چیدمان را به تیم باربری بسپارید تا شاهد باشید چطور همه چیز همانند یک معجزه پیش می‌رود.

در صورت تمایل به استفاده زا خدمات چیدمان اثاثیه در مقصد تبریز در هنگام رزرو سرویس باربری این موضوع را قید نمایید.

اسباب کشی تهران به تبریز
اسباب کشی تهران به تبریز

رزرو آنلاین سرویس باربری

اگر قصد دارید با چند کلیک ساده سرویس باربری تهران به تبریز را رزرو نمایید باربری سپند بار برای این موضوع نیز امکانی را فراهم کرده و آن رزرو آنلاین سرویس باربری می‌باشد.

با مراجعه به صفحه اول سایت سپند بار و با کلیک بر روی گزینه رزرو اینترنتی سرویس به صفحه مربوط وارد خواهید شد.

سپس با ورود اطلاعات خود و شرایط مبدأ و مقصد و زمان دلخواه برای حضور سرویس باربری می‌توانید به همین راحتی سرویس باربری را رزرو بنمایید.

در اولین فرصت کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بعدی با شما در تماس خواهند بود.

رزرو آنلاین سرویس باربری 

مشاوره ۲۴ساعته

کارشناسان و مشاوران باربری تهران به تبریز در همه‌ی زمینه‌ها راهنمای دلسوز شما هستند. در صورتی که بنا به شرایط خود سوال و ابهامی در این زمینه دارید حتما همین الآن در تماس باشید. امکان رزرو سرویس اینترنتی از این راه نیز وجود دارد.

هر روز هفته پاسخگوی شما خوبان هستیم

 ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴  – ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

آیا برای حمل بار به شهرستانها بیمه نامه ارائه میدهید؟

بله، باربری سپند بار برای اسباب کشی به شهرستان تا سقف 10 میلیون تومان بیمه در نظر میگیرد.

شرکت سپند بار چه خدماتی را ارائه میدهد؟

شرکت سپند بار خدمات بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان را ارائه میدهد.

برای کدام شهرستانهای ایران خدمات ارائه میدهید؟

ما برای تمامای شهرستانهای ایران خدمات حمل و نقل ارائه میدهیم.

شماره تلفن شرکت سپند بار؟

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴  – ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

برای رزرو سرویس فقط باید اینترنتی اقدام نماییم؟

شما برای رزرو سرویس شرکت حمل و نقل سپند بار هم اینترنتی و هم تلفنی میتوانید اقدام کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس