حمل بار و باربری تهران به خوی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به خوی

حمل بار و باربری تهران به خوی

شرکت باربری سپند بار بیش از یک دهه در حال فعالیت است. پرسنل این شرکت بالغ بر ۲۰۰نفر است که امور باربری تهران به مقصد ایران را برنامه‌ریزی و مدیریت می‌کنند. شرکت باربری تهران به خوی سپند بار آماده است هرگونه خدمات باربری را از تهران به مقصد خوی انجام دهد. با توجه به اینکه فاصله شهر خوی واقع در آذربایجان غربی تا تهران بیش از ۷۰۰ کیلومتر است باید به انتخاب یک شرکت باربری باتجربه و متخصص  توجه ویژه داشت. در غیر اینصورت پروسه باربری با نگرانی و خسارت‌های احتمالی پیش خواهد رفت. شرکت باربری تهران به خوی با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه و بهترین کارکنان و ناوگان، سلامت بار شما را ضمانت می‌کند و امور حمل و انتقال بار را در نهایت دقت و ظرافت به انجام می‌رساند.

تجربه خدماتی ممتاز با سپند بار

از برنامه ریزی برای روز اسباب کشی و حمل بار گرفته تا بسته بندی وسایل و انتقال بار، همه و همه با برنامه‌ریزی همه جانبه توسط تیم باربری ما انجام می‌گیرد. با انتخاب باربری تهران به خوی انتظارات شما بر آورده خواهد شد. اگر بار حساس و سنگین دارید، این بار توسط سنگین‌ترین کامیون با استاندارد بالا منتقل خواهد شد.

اگر قصد اسباب کشی دارید برای روز اسباب کشی تیمی متخصص در امر بسته بندی به محل اعزام می‌شود و یک تا صد اثاثیه را بسته بندی می‌کنند.

اگر اثاثیه سنگین دارید جابجایی آن در بهترین شکل توسط کارگرانی پرتوان و دارای تجهیزات جابجایی بار، انجام می‌شود.

نیروی انسانی باربری سپند بار متخصص و پر توان هستند. کارکنان باربری تهران به خوی سپند بار برای تک تک مراحل باربری آموزش‌های ویژه را تجربه کرده‌اند. امتحان خود را به شرکت پس داده‌اند و با انبوهی از تجربه و تخصص در خدمت شما عزیزان هستند.

تجهیزات و ناوگان ما استاندارد و مدرن می‌باشد. چرا که کاملاً به این موضوع واقف هستیم که در صورت عدم رعایت اصول اولیه استاندارد باربری، حمل بار با ریسک بالایی انجام خواهد شد.

رضایت مشتریان عزیزمان سرمایه ما است. بدین جهت خدماتی با کیفیت و همگام با بهترین متدهای روز دنیا ارائه می‌دهیم تا کم و کاستی باقی نماند.

حمل بار و باربری تهران به خوی
حمل بار و باربری تهران به خوی

خدمات شرکت باربری و حمل بار تهران به خوی

 • انجام خدمات اسباب کشی و حمل و نقل بار به صورت ۲۴ ساعته
 • ارائه خدمات حتی در روزهای تعطیل
 • مشاوره شبانه روزی به صورت رایگان
 • ارائه بارنامه معتبر
 • بیمه باربری رایگان برای ضمانت بار تا سقف تعیین شده
 • انجام خدمات جابجایی بار سبک و سنگین
 • انجام خدمات بسته بندی با تجهیزات مدرن
 • فروش لوازم بسته بندی در صورت تمایل مشتری
 • خدمات بعد از اسباب کشی همچون چیدمان اثاثیه در خانه و نصب وسایل برقی
سپند بار یا یک دهه تجربه در زمینه باربری و بسته بندی با تجهیزات پیسرفته
باربری خیابان بهبودی و باربری بلوار دریا آماده ارائه خدمات در محدوده خیابان بهبودی و بلوار دریا است.
حمل بار و باربری تهران به خوی
حمل بار و باربری تهران به خوی

باربری ایمن با رانندگان خبره

یکی از دغدغه‌های صاحبار بار راننده‌ای است که مسئولیت حمل و نقل بار در مسافت تهران به خوی را دارد. این مسافت بالا در صورتی که توسط راننده ای خبره انجام نشود پر از ریسک خواهد بود.

ویژگی راننده خبره و مناسب حمل بار:

 1. آشنا به مسیر باربری
 2. تجربه بالا در رانندگی با ماشین سنگین
 3. خبره در رانندگی
 4. داشتن گواهی‌نامه مربوطه
 5. صبر و تحمل بالا در مواجه با مشکلات مسیر
 6. مسئولیت پذیر و مورد اعتماد
 7. توانایی نسبی در برطرف سازی مشکلات احتمالی مکانیکی و فنی ماشین

رانندگان شرکت باربری تهران به خوی سپند بار در این کار بهترین هستند. با خیال راحت بار و اثاثیه‌تان را در ماشین باربری به این افراد بسپارید. بار شما در نهایت آرامش و دقت به خوی می‌رسد.

باربری تهران به خوی

ماشین باربری استاندارد

رضایت مشتری در سپند بار یعنی همه چیز! کاملاً مطلع هستیم که در صورت فرسوده بودن ماشین باربری و نبود تجهیزات لازم، قادر است پروسه حمل و نقل بار را به یک کابوس تبدیل نماید.

ماشین‌های باربری سپند بار شامل کامیون، کامیونت، خاور، نیسان و وانت پیکان است. این ماشین‌‌ها دارای ظرفیت مشخص و بارگیر هرکدام ظرفیتی دارد.

از طرفی انواع ماشین باربری موکت کاری شده، مسقف و بدون سقف در دسترس است. سیستم فنربندی ماشین‌ها طوری طراحی شده که بهترین عملکرد را در مواجه با دست‌اندازهای مختلف خواهند داشت. اینگونه بار و اثاثیه شما مشتریان گرامی در بدترین شرایط جاده ای نیز بدون مشکل منتقل می‌شوند.

انتخاب ماشین باربری نیاز به تخصصی ویژه دارد. از این رو کارکنان باربری تهران به خوی سپند بار با توجه به میزان بار و حجم آن مناسب‌ترین ماشین باربری را انتخاب می‌‌نمایند.

حمل بار سبک به خوی

به طور معمول برای بارهای سبک و کم حجم، کامیون و کامیونت و یا خاور در نظر گرفته نمی‌شود. به دو دلیل:

 1. هزینه ماشین باربری سنگین بیشتر از ماشین باربری سبک است.
 2. در صورت وجود فضای خالی بسیار در میان اثاثیه امکان تکان وسایل بیشتر می‌شود و به دلیل اصحکاکات فیزیکی اثاثیه آسیب می‌بینند.

پس لزومی ندارد که برای بارهای سبک و کم حجم ماشین سنگین رزرو شود. بدین منظور سرویس وانت نیسان برای حمل بار تهران به خوی بسیار ایده‌آل است. چرا که ماهیت نیسان به گونه‌ای است که بسیار مناسب مسافت‌های طولانی می‌باشد و اندازه بارگیر آن متوسط اما ظرفیت بار آن تا ۲٫۲ تن می‌رسد.

در صورتی که مشتری بنا به صلاحدید خود قصد داشته باشد که با انتخاب سرویس وانت پیکان کم‌ترین هزینه را پرداخت نماید، این موضوع باید توسط کارشناسان شرکت باربری تهران به خوی سپند بار مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که این امر مغایرتی با استاندردهای حمل بار نداشت سرویس وانت بار رزرو می‌گردد.

حمل بار تهران به خوی
حمل بار تهران به خوی

تجهیزات بسته بندی مدرن برای حفاظت از بار

تیم بسته بندی سپند بار اثاثیه و وسایل خانه و اداره را با توجه به جنس و اندازه با بهترین لوازم بسته بندی می‌کنند. این تجهیزات به گونه ای هستند که اثاثیه در مقابل ضربات احتمالی، آلودگی و رطوبت محفاظت می‌شوند.

اگر قصد اسباب کشی از تهران به خوی را دارید حتماً وسایل خانه و اداره را بسته بندی کنید و از تجهیزات مدرن استفاده نمایید. چرا که بکارگیری چند کارتن کهنه و پلاستیک از دور گذشته کاری را از پیش نمی‌برد. چنانچه به این تجهیزات دسترسی ندارید می‌توانید از فروشگاه اینترنتی سپند بار این لوازم را خریداری نمایید.

شرکت باربری تهران به خوی به شما توصیه می‌کند که برای بسته بندی وسایل خانگی حتما به نکات مرتبط با نحوه بسته بندی کالا توجه کنید. چنانچه وقت و توانایی این کار وقت‌گیر را ندارید مشکلی ندارد. تیم بسته بندی شرکت باربری در خدمت شما است. این تیم متشکل از بانوان و آقایان به بسته بندی ریزترین تا بزرگ‌ترین وسیله خانگی آشنایی دارند. تجربه کسب کرده‌اند و با متدهای روز جهان آموزش دیده‌اند.

چنانچه تمایل به ارسال تیم بسته بندی به همراه تیم اسباب کشی را دارید در هنگام رزرو سرویس باربری امر بفرمایید.

اتوبار تهران به خوی
اتوبار تهران به خوی

تجهیزات و لوازم بسته بندی

همانطور که گفته‌شد این تجهیزات برای هر منظوری در نظر گرفته شده‌اند و حکم زره و عایق را برای وسایل ایفا می‌کنند.

 • ضربه گیر یا نایلون حباب‌دار یا بابل رپ (با نام‌های مختلفی شناخته می‌‌شود) : برای افزایش مقاومت اثاثیه در مقابل ضربات استفاده می‌شود.
 • سلفون یا استرچ رپ : جهت بسته بندی وسایل جهت حمل آسان‌تر و عدم پارگی و آلودگی سطحی استفاده می‌شود.
 • کارتن ۳ لایه و ۵ لایه : کارتن ۵ لایه برای وسایل بیشتر از ۱۸کیلوگرم کاربرد دارد.
 • وکیوم بگ : جهت کاهش حجم البسه و بالشت استفاده می‌شود.
 • بقچه زیپ دار : در قراردادن وسایل مختلف از جمله اثاثیه پارچه‌ای کاربرد دارد.
 • چسب پهن : بدون شک در انتهای پروسه کاور کردن وسایل باید از چسب پهن جهت محکم کردن استفاده نمود.
 • نخ بسه بندی : در مواردی بجای چسب استفاده می‌شود و اطراف بسته بندی را محکم می‌سازد.

امکان رزرو آنلاین سرویس باربری تهران به خوی

اسباب کشی آسان به شهر خوی با شرکت باربری تهران به خوی سپند بار امکان‌پذیر است. می‌توانید برای داشتن یک اسباب کشی آسان و حمل بار سریع و ایمن، سرویس باربری خود را به صورت اینترنتی رزرو نمایید. اتوبار و باربری سپند بار با فراهم آوردن این امکان در نظر داشته تا شما عزیزان تنها با چند کلیک ساده سرویس مورد نظر خود انتخاب کنید.

با ورود به بخش رزرو اینترنتی سرویس باربری و وارد نمودن اطلاعات خود و مشخصات مبدأ و مقصد باربری و کلیک بر روی گزینه ارسال فرم به راحتی سرویس مورد نظر خود را رزرو نمایید. این کار را می‌توانید در هر لحظه از روز و شب انجام دهید. به زودی کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بعدی با شما در تماس خواهند بود.

باربری زر افشان برای شما که در محدوده زرافشان به دنبال شرکت باربری ارزان و متخصص هستید

مشاوره شبانه روزی برای اطلاعات کامل و رزرو سرویس

انتخاب شرکتی مطمئن برای انجام پروسه باربری کار یکی دو ساعت نیست. بدون شک قبل از انتخاب شرکت دلخواه باید اطلاعات کافی را کسب کنید و از تعرفه‌ها به صورت کامل مطلع شوید. چرا که هزینه باربری وابسته به عوامل مختلفی از جمله میزان بار و اثاثیه است. پس از کسب اطلاعات کافی است که قادر خواهید بود با اطرافیان خود مشورت نمایید تا شرکت خدمات‌دهنده در زمینه حمل بار انتخاب گردد.

با توجه به این مهم اتوبار و باربری سپند بار مشاورینی کاردان و با حوصله برای ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات و ابهامات شما در نظر گرفته است. اگر در رابطه با تعرفه باربری، نرخ کارگر، نرخ بسته بندی و مراحل کار باربری تهران به خوی سوالی دارید همین الآن با ما در تماس باشید. مشاورین ما دلسوزانه پاسخگوی شما خواهند بود.

تلفن شبانه روزی:

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴ – ۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱۷۷۷۲۸۴۸۶ 

ایمیل :

sepandbar@gmail.com

 

برای باربری در سپند بار بیمه نامه هم ارائه میدهید؟

بله تا سقف 10میلیون تومان بیمه نامه ارائه میدهیم.

آیا فقط از کامیون استفاده میکنید؟

بسته به نوع بار اتوبار سپند بار از کامیون، خاور، وانت بار و نیسان بار استفاده میکند.

در ایام تعطیل هم سرویس دهی دارید؟

بله در تمامی ایام سال

به کدام شهرستانها باربری دارید؟

شرکت سپند بار به تمامی شهرهای ایران سرویس دهی دارد.

برای رزرو روز حرکت از چه طریقی اقدام کنیم؟

شما میتوانید از طریق سایت یا بصورت تلفنی رزرو نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس