کارتن های مخصوص اسباب کشی را از کجا می توان تهیه کرد؟

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

کارتن های مخصوص اسباب کشی را از کجا می توان تهیه کرد؟

کارتن های مخصوص اسباب کشی را از کجا می توان تهیه کرد؟

کارتن های مخصوص اسباب کشی را از کجا می توان تهیه کرد؟

یکی از مهم ترین لوازم برای بسته بندی وسایل و جابجایی ایمن بار استفاده از کارتن های مخصوص اسباب کشی می باشد. اگر می خواهید بدانید که کارتن های مخصوص اسباب کشی را از کجا می توان تهیه کرد این مطلب را بخوانید.

نقش کارتن ها در اسباب کشی علاوه بر محافظت از اسباب و اثاثیه منزل نظم بخشیدن به فرایند جابه جایی می باشد. استفاده از کارتن ایمنی حمل و نقل وسایل را تامین می کند. شما می توانید تمامی وسایل خانه خود را در هر اندازه ایی که باشند در کارتن های مخصوص به آن ها بسته بندی کنید.

استفاده از کارتن های مخصوص اسباب کشی و کارتن های ۵ لایه مقاوم از بهترین گزینه ها در هنگام اسباب کشی می باشد. تهیه کارتن های مخصوص  اسباب کشی یکی از ضروری‌ ترین تجهیزات در امر اسباب کشی می باشد. شما می توانید در اتوبار سپند بار انواع کارتن بسته بندی مخصوص اسباب کشی را در اندازه های مختلف  سفارش دهید.

ویژگی اصلی که یک کارتن اسباب کشی باید داشته باشد این است که مقاومت بالایی داشته باشد و بتواند وزن وسایل درون جعبه به‌ خوبی تحمل کند. توجه داشته باشید که در هنگام بسته بندی لوازم در کارتن های مخصوص اسباب کشی حتما در کارتن ها را محکم ببندید و برای اطمینان از باز نشدن هنگام جابجایی می توانید با دور پیچ کردن طناب کاملا آن ها را ببندید.

کارتن های مخصوص اسباب کشی
خرید کارتن های مخصوص اسباب کشی

تهیه کارتن  چند روز قبل از اسباب کشی

هر وقت تصمیم به اسباب کشی گرفتید ، سعی کنید یک یا دو هفته قبل از تاریخ اسباب کشی کارتن ها و جعبه های مورد نیاز برای اسباب کشی را تهیه کنید. روشی برای محاسبه  تعداد کارتن های مورد نیاز برای اسباب کشی شما وجود ندارد اما می توانید با توجه به حجم وسایل خود تعداد تقریبی از کارتن ها را تخمین بزنید. بهتر است هنگام تهیه کارتن های اسباب کشی آن ها را در اندازه های مختلف تهیه کنید. تاکید می کنیم که کارتن‌هایی که تهیه می کنید حتما سالم و سفت و محکم باشد از کارتن های آسیب دیده و پاره جدا خودداری کنید چون مشکلات جدیدی را برای شما ایجاد می کنند.

تهیه کارتن بسته بندی از فروشگاه های محلی

فروشگاه ها و سوپر مارکت های محلی با توجه به تحویل مکرر کالاهایی را که مستقیماً از کارخانه ها به آن ها تحویل داده می شود ، تعداد زیادی کارتن های مقوایی را در شکل ها و اندازه های مختلف دارند. در چنین مشاغلی لازم است جعبه های مقوایی را به روشی که سازگار با محیط زیست باشد بازیافت کنند. همان طور که می توانید تصور کنید ، اگر کسی بتواند کسی آن ها برای بازیافت مقوا کمک کند آن ها به خوبی استقبال می کنند ، این کار حتی برای آن ها بهتر است. پس شما برای تهیه کارتن های مورد نیاز خود برای بسته بندی اثاثیه می توانید به این فروشگاه های محلی مراجعه کنید.

تهیه کارتن بسته بندی از فروشگاه های محلی
تهیه کارتن بسته بندی از فروشگاه های محلی

مکان هایی که جعبه های بسته بندی  و کارتن های دست دوم را دارند ، پیدا کنید به چند فروشگاه بزرگ در محل زندگی خود بروید ، با مدیران آن ها صحبت کنید و ببینید که آن ها می توانند در تهیه کارتن به شما کمک کنند. اساساً ، بدترین چیزی که می تواند رخ دهد این است که آن ها بگویند نه.  بنابراین شما می توانید با تهیه کارتن های بسته بندی از فروشگاه ها در هزینه های خود در پروسه اسباب کشی تا حدودی صرفه جویی کنید.

تهیه جعبه و کارتن های مقوایی دست دوم

شما می توانید از طریق اینترنت مکان هایی را برای گرفتن جعبه های بسته بندی دست دوم پیدا کنید. مکان یا شهری که در آن زندگی می کنید ، حتما تعدادی مکان یا مرکز فروش کارتن دسته دوم وجود دارد که به شما در به دست آوردن جعبه های بسته بندی دست دوم با توجه به نیاز شما کمک می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که  از نظر سلامت و مقاومت کارتن ها نگاه دقیق تر به آن ها داشته باشید.

مراجعه به مراکز خرید برای تهیه کارتن های بسته بندی

مراجعه به مراکز خرید
مراجعه به مراکز خرید

مراکز خرید  دارای جعبه های مقوایی زیادی هستند که نیازی به آن ها ندارند و می خواهند آن ها را به مراکز بازیافت کارتن تحویل دهند. جعبه های کفش می تواند برای بسته بندی وسایل کوچک شما ایده آل باشد.

در فروشگاه های لوازم الکترونیکی خانگی می توانید جعبه و کارتن های لوازم الکترونیکی پیدا کنید که همیشه تمیز و سالم هستند زیرا از آن ها برای حمل وسایل الکترونیکی استفاده شده است. بعضی از این کارتن ها بسیار بزرگ هستند و شما می توانید آن ها را برش داده و از این مقواها برای اهداف محافظت از وسایل در داخل کارتن های بسته بندی استفاده کنید.

کتابفروشی ها نیز یکی از مکان هایی می باشد که می توانید از آن ها کارتن هایی برای بسته بندی تهیه کنید. کارتن های موجود در کتاب فروشی ها تمیز هستند. همچنین کارتن های مخصوص حمل و نقل کتاب معمولاً محکم و دو جداره هستند که برای  بسته بندی کتاب های شما یا سایر وسایل سنگین تر در خانه شما بسیار مفید می باشند.

فروشگاه بلوریجات معمولاً دارای جعبه های محکم و قوی تری هستند که برای مقاومت در برابر وزن اضافی لوازم شیشه ای طراحی شده اند. بعضی از جعبه های مورد استفاده آن ها از جنس پلاستیک می باشد ، این  جعبه های پلاستیکی حتی نسبت به کارتن های مقوایی ایده آل تر می باشند. به شرطی که بتوانید آن ها را متقاعد کنید که این جعبه ها را به صورت دست دوم به شما بدهند.

 مراجعه به مراکز بازیافت کارتن برای تهیه کارتن های بسته بندی

یکی از راه های تهیه کارتن های مناسب برای بسته بندی اثاثیه منزل و صرفه جویی در هزینه های اسباب کشی مراجعه به مراکز بازیافت کارتن برای تهیه کارتن های مورد نیاز خود می باشد.

بیشتر جعبه های مقوایی که در مراکز بازیافت موجود می باشد می توانند بهترین گزینه برای بسته بندی اثاثیه شما باشد. اما باید به این نکته توجه ویژه ی داشته باشید که کارتن ها تمیز ، خشک و بدون پارگی و هرگونه آسیب دیدگی باشد. اگر یک مرکز بازیافت در مجاورت شما وجود داشته باشد ، شاید بازدید از آنجا باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما شود.

 مراجعه به مراکز بازیافت کارتن برای تهیه کارتن های بسته بندی
مراجعه به مراکز بازیافت کارتن برای تهیه کارتن های بسته بندی

در صورتی که با پیدا کردن کارتن های مناسب برای بسته بندی لوازم خود دچار مشکل شدید و با کار بسته بندی اصولی اسباب و اثاثیه خود مشکل داشتید می توانید با کارشناسان باربری سپند بار تماس بگیرید و از پرسنل مجرب و کار آزموده این شرکت برای بسته بندی لوازم منزل خود کمک بگیرید.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس