مزایا و معایب انجام اسباب کشی توسط شرکت های باربری

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

مزایا و معایب انجام اسباب کشی توسط شرکت های باربری

مزایا و معایب انجام اسباب کشی توسط شرکت های باربری

فواید و مضرات اسباب کشی توسط شرکت های باربری

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که آیا اسباب کشی را به شرکت باربری بسپاریم یا خودمان کارهای مربوط به آن را انجام دهیم. در این مقاله به بیان مزایا و معایب انجام اسباب کشی توسط شرکت های باربری می پردازیم.

اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل یکی از دشوارترین کارها برای هر کسی می باشد زیرا شامل فعالیت ها و امور سختی می باشد که باید در نهایت دقت تمامی این کارها انجام شود. بعضی افراد در طول زندگی خود حداقل یک بار این کار پر استرس را نجام داده است.

تصمیم در مورد اینکه خود تمامی امور اسباب کشی را برعهده بگیرید یا آن ها ر به شرکت های معتبر باربری بسپارید بسته به نیاز ، شرایط کاری ، مقدار بودجه شما و حتی میزان توان و نیروی شما برای انجام کارهای اسباب کشی دارد.

در صورتی که خانه بزرگ و پر از اسباب و اثاثیه دارید و مسافت جابجایی بار شما زیاد می باشد باید قبول کنید که نمی توانید همه ی کارهای اسباب کشی را به تنهایی انجام دهید.

اگر در اعضای خانواده خود افراد سالمند یا بچه دارید با توجه به افزایش مسئولیت های شما کمک گرفتن از یک شرکت باربری برای شما بسیار به صرفه تر خواهد بود.

قبل از این که تصمیم بگیرید که کارهای اسباب کشی را خودتان انجام دهید یا آن ها را به شرکت های اتوبار بسپارید باید تمامی شرایط خود را با دقت بسیار بسنجید.

عواملی همچون هزینه ، کنترل امور ، برنامه ریزی دقیق ، شرایط محیطی و شرایط کاری ، همچنین ایمنی اسباب و اثاثیه در تصمیم گیری شما برای سپردن اسباب کشی خود به اتوبارها یا انجام آن توسط خودتان بسیار تاثیر گذار می باشد.

مزایای انجام تمامی کارهای اسباب کشی توسط خودتان

در صورتی که خانه ی کوچکی دارید و وسایل کمی برای جابجایی دارید یا شرایط کاری شما به گونه ای می باشد که می توانید تمامی امور مربوط به اسباب کشی را خودتان کنترل کنید پس بهتر است برای اسباب کشی از استخدام شرکت باربری خودداری کنید. از مزایای انجام تمامی کارهای مربوط به اسباب کشی توسط خودتان می توان به پرداخت پول کمتر و صرفه جویی در هزینه ها  اشاره کرد. در صورتی که خودتان بسته بندی وسایل ، حمل و نقل  اسباب و اثاثیه را برعهده بگیرید ، کنترل بیشتری بر اسباب کشی خواهید داشت.

اگر خودتان تمامی امور اسباب کشی را انجام دهید شما می توانید مطابق شرایط خود دارای برنامه ریزی شخصی باشید و لازم نیست خودتان را با برنامه های شرکت باربری وقف دهید هر زمان که لازم باشد و وقت داشته باشید می توانید کارهای بسته بندی و حمل و نقل اثاثیه را انجام دهید.

مزایای انجام تمامی کارهای اسباب کشی توسط خودتان
مزایای انجام تمامی کارهای اسباب کشی توسط خودتان

معایب انجام کلیه امور اسباب کشی توسط خودتان

بیشتر افراد سختی های اسباب کشی و از همه مهم تر استرس اسباب کشی را کمتر از حد واقعی آن تخمین می زنند و می خواهند تمامی امور اسباب کشی را خودشان انجام دهند. چنین افرادی چون تجربه کافی را در زمینه بسته بندی و حمل و نقل ندارند با مشکلات زیادی روبه رو خواهند شد.

اگر خودتان بخواهید کلیه امور اسباب کشی را انجام دهید ، سختی ها و موانع زیادی در طول پروسه اسباب کشی وجود دارد که باعث اختلال در روند اسباب کشی می شود. مواردی همچون زمان کافی برای بسته بندی ، تجهیزات مناسب برای بسته بندی اصولی و دقیق اثاثیه  بار زدن و تخلیه اسباب و اثاثیه از متداول ترین موانع برای اسباب کشی است.

با توجه به اینکه در هنگام اسباب کشی کارهای زیاد برای انجام دادن دارید ، غفلت شما در انجام کارهای اسباب کشی و کم آوردن نیزوی جسمانی باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری برایتان می شود.

انجام کلیه امور اسباب کشی توسط خودتان
انجام کلیه امور اسباب کشی توسط خودتان

مزایای سپردن اسباب کشی به شرکت های باربری

اسباب کشی  ایمن و بدون دردسر نیاز به دانش تخصصی دارد با توجه به کارهای ریز و درشت زیادی که در طول اسباب کشی با ان ها مواجه می باشیم بهتر است برای پیش بردن تمامی امور به نحو احسنت از شرکت های باربری معتبر برای اسباب کشی کمک بگیرید. آسودگی خاطر در مورد اثاثیه سنگین ، مهارت و توانایی بیشتر برای بسته بندی جابجایی وسایل و داشتن تجربه زیاد کارکنان اتوبار از مزیت های سپردن امور اسباب کشی به اتوبار می باشد.

از مزایای  سپردن کارهای اسباب کشی به اتوبار سپند بار می توان به مواردی همچون  داشتن زمانی بیشتری برای کارهای شخصی ، داشتن مسئولیت کمتر و در مورد جابجایی ایمن وسایل خیالتان راحت می باشد.

سپردن اسباب کشی به شرکت های باربری
سپردن اسباب کشی به شرکت های باربری

معایب انجام اسباب کشی توسط شرکت های باربری

انجام اسباب کشی توسط شرکت های باربری اگرچه دارای مزایای بسیاری می باشد اما با توجه به هزینه ای که باید بابت خدمات آن ها پرداخت شود برای تمامی افراد گزینه مناسبی نمی باشد. برای خانواده هایی که استطاعت مالی ندارند هزینه بالای شرکت های باربری برای اسباب کشی یکی از معایب محسوب می شود. با توجه به حجم کاری شرکت های معتبر باربری  در زمان هایی که اسباب کشی زیاد می باشد و مشتریان زیادی دارند شما باید برنامه های خودتان را با آن ها وقف دهید و امکان بهم ریختن برنامه ریزی های شما بسیار زیاد می باشد.

اگر در انتخاب باربری مناسب و معتبر دچار اشتباه شوید. احتمال کلاه برداری و گرفتن هزینه های بالا زیاد می باشد و ممکن است کارگران بی تجربه هنگام اسباب کشی به اسباب و اثاثیه شما صدمه وارد کنند و امنیت وسایل شما را به خطر بیندازند، برای همین توصیه می کنیم حتما شرکت باربری حرفه ای و قابل اعتماد مانند باربری سپند بار را استخدام کنید.

کدام باربری را برای انجام اسباب کشی خود انتخاب کنیم؟

حال که با مزایا و معایب انجام اسباب کشی توسط خود و شرکت های باربری آشنا شدید ، وقت آن است که تصمیم بگیرید از چه شرکتی برای انجام امور اسباب کشی خود کمک بگیرید. برای انتخاب شرکت مناسب بهتر است چند هفته قبل از موعد اسباب کشی با چند شرکت باربری مختلف تماس بگیرید و در مورد خدماتی که ارائه می دهند ، هزینه های اسباب کشی و  سوابق شرکت پرس و جو کنید. شرکت باربری که انتخاب می کنید باید دارای نیروی کار مجرب و متخصص باشد همچنین زیر نظر اتحادیه باربری ها کار کنند و به مشتریان خود ضمانت نامه و بیمه های معتبری را جهت حفظ و حراست از اموال آن ها ارائه دهند و در صورت  ایجاد خسارت در پروسه اسباب کشی و حمل و نقل بتوانند خسارات وارد شده را جبران کنند.

اتوبار سپند بار با داشتن سال ها سابقه درخشان در زمینه اسبب کشی و حمل و نقل بار یکی از معتبر ترین شرکت های باربری می باشد که با قوانین و مقررات امور باربری کاملا آشنا می باشد و با داشتن نیروی کار متخصص و مجرب تمامی مشکلات سر راه شما را به راحتی رفع می کنند و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل تان را با رعایت کامل نکات ایمنی انجام می دهند.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس