نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اثاث کشی منزل

نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی

نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی در هر خانه متناسب با سلیقه افراد متنوع می باشد و در همین راستا باید گفت که انجام این کار کاملا سلیقه ای است ولی خوب امروزه به دلیل پیشرفتی که در صنعت مد و دکوراسیون داخلی رخ داده است در این مقاله می خواهیم برای نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی برخی ایده های  کاربردی و ترفندها ارائه دهیم.

چیدمان اتاق خواب

نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی باید به چه صورت باشد:

نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی در هر خانه متناسب با سلیقه ی افراد متنوع می باشد و در همین راستا باید گفت که انجام این کار کاملا سلیقه ای است ولی خوب امروزه به دلیل پیشرفتی که در صنعت مد و دکوراسیون داخلی رخ داده است در این مقاله می خواهیم برای نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی برخی ایده های  کاربردی و ترفندها ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا به نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی بپردازیم.

از آن جایی که سرویس خواب به عنوان اصلی ترین لوازم اتاق خواب به حساب می آید و امروزه به عنوان یکی از لوازم اساسی تبدیل شده است در بازار فروش دارای طرح ها و مدل های گوناگونی می باشد که افراد بسته به سلیقه ای که دارند و با توجه به ست کردن با سایر لوازم خود اقدام به خریداری آن می کنند. در خانه هایی که افراد مبلمان خود را از نوع کلاسیک انتخاب می کنند بهترین گزینه برای خرید سرویس چوب اتاق خواب, تخت خواب هایی که سبک کلاسیک دارند هستند و برای کسانی که از مبلمان سلطنتی در پذیرایی خود برخوردار هستند توصیه می شود که اتاق خواب خود را نیز با همین سبک ادامه داده و از سرویس خواب های سلطنتی خریداری نمایند. ولی امروزه اکثر زوج های جوان در پی زندگی با سبک مدرن هستند و در همین راستا انواع طرح ها و مدل های سرویس خواب های مدرن با تنوع بالا و زیادی  در بازار فروش موجود می باشد. برای همین علت نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی در انواع سبک ها سرویس خواب اغلب یکی می باشد چون ما در این مقاله قصد راهنمایی نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی و محل صحیح و درست  تمامی وسایل سرویس خواب مثل تخت خواب و پاتختی ها و میز آرایش و آینه می پردازیم

اتاق خواب خونمو چجوری بچینم

نحوه ی چیدمان تخت سرویس خواب باید به چه صورت باشد:

به دلیل این که تخت در سرویس خواب به عنوان اصلی ترین و مهم ترین نقطه به حساب می آید باید در نقطه ی کانونی در هر اتاق خواب قرار بگیرد و سایر عناصر سرویس خواب در اطراف آن تخت قرار می گیرند. به همین علت در اولین مرحله از نحوه  چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی باید محلی که قرار است تخت سرویس خواب را در آن بگذاریم را تعیین کنیم. بهتر است این محلی که برای قرارگیری تخت انتخاب می کنید از دیوار کمی فاصله داشته باشد این فاصله تا حدود 5 سانت نیز مورد قبول می باشد. همین طور در مورد نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی و موقعیت قرارگیری تخت باید گفت که تا جایی که ممکن است تخت را مقابل در ورودی اتاق خواب قرار نداده به این صورت که امکان دید مستقیم به تخت نباشد. به صورت معمول دیوارهایی که به در وصل هستند جای خوب و مناسبی برای قرارگیری تخت ها نمی باشند.

اسباب کشی از ابتدا تا به الان یک کار سخت و طاقت فرسا بوده است که همیشه ذهن هر کسی را درگیر کرده است برای امور حمل و نقل و اسباب کشی با باربری سپند بار تماس بگیرید این شرکت از بسته بندی اثاثیه منزل تا چیدمان وسایل منزل را برای شما انجام خواهد داد

همین طو نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی و محل قرار گرفتن تخت خواب باید به گونه ای باشد که به فرد احساس آرامش دهد در همین راستا توصیه می شود که سعی کنید تا دیوار پشت تخت خواب را کمد و یا پنجره انتخاب نکنید. علاوه بر آرامش, رعایت این نکته یکی از اصول فنگ شویی برای داشتن خوابی راحت و آسوده به حساب می آید. از دیگر نکات نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی و محل قرار گرفتن تخت خواب این است که فردی که روی تخت دراز می کشد باید از دید خوبی برای اطراف برخوردار باشد و این دید به گونه ای نباشد که فرد احساس خفگی از فضا کند برای همین خاطر بهتر است تخت در جایی قرار بگیرد تا فرد از روی تخت خود بتواند به وسیله ی پنجره ها بیرون از خانه را دیده و از منظره ی موجود لذت ببرد. محل قرار گرفتن تخت باید به گونه ای انتخاب شود که فردی که بر روی آن قصد استراحت دارد بر تمامی قسمت های اتاق ویو داشته باشد این امر موجب می شود که احساس امنیت آن با مشاهده ی در ورودی اتاق خواب و کمد و پنجره زیاد شود. پس با توجه به موارد گفته شده نتیجه می گیریم که محل قرار گرفتن تخت سرویس خواب در نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی باید به گونه ای باشد تا بهترین و کامل ترین دید را نسبت به فضای داخلی اتاق خواب داشته باشد.

چیدمان اتاق خواب چجوری قشنگتره

محل قرار گیری میز آرایش و پاتختی های سرویس خواب در اتاق خواب به چه صورت باید باشد:

میز آرایش که به اصطلاح به آن میز توالت نیز می گویند اکثرا دارای آینه هستند که در مورد نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی می تواند تاثیر شایان به ذکری داشته باشد. در مورد محل قرار گرفتن میز توالت باید این موارد را رعایت نمود. در ابتدا در مورد محل قرار گرفتن میز آرایش در نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی باید گفت که نباید رو به روی تخت خواب قرار بگیرد, به این دلیل که نباید انعکاس تخت به وسیله ی آینه به فضای بیرون از اتاق انتقال یابد. در زمانی که محدودیت فضا دارید و این مورد برای شما مشکل است بهترین توصیه ای که در این زمینه می توان داشت این است که قبل از خواب می توانید روی آینه را با ملحفه ای پوشانده و یا این که در اتاق خواب را ببندید به این صورت انعکاس تخت خواب شما به فضای بیرون از اتاق منتقل نمی شود.

محل قرار گرفتن پاتختی با توجه به نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی باید به صورت صحیح و کاربردی باشد. البته در همین راستا ذکر این موضوع خارج از قاعده نمی باشد که محل قرار گرفتن پاتختی ها با اندازه ی فضای اتاق خواب رابطه ی مستقیم دارد به این صورت که اگر در اتاق خواب خود به اندازه ی کافی از فضا برخوردار بودید به راحتی می توانید از پاتختی های بزرگ و زیبا استفاده کرده و آن ها را به صورت کاملا کاربردی یعنی به شکل قرینه در کناره های تخت خواب قرار دهید. البته باید در زمان قرار دادن به صورت قرینه در کنار تخت به این موضوع دقت کنید که فاصله ی آن با تخت به دلیل قرار گرفتن داروها و یا لوازم ضروری و ساعت و چراغ خواب به خوبی رعایت شود.  به این صورت که اندازه ی این فاصله نه به صورتی باشد که برای این که یک وسیله ای را بردارید نیاز به بلند شدن از روی تخت باشد و نه به حدی که وقتی دست شما به لوازم پاتختی برخورد آن ها به زمین افتاد و خواب راحت و آسوده را از شما دریغ کند.

چیدن سرویس خواب بعد از باربری

چیدمان کمد در اتاق خواب باید به چه صورت باشد:

یکی دیگر از مواردی که باید در نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی به آن توجه کرد محل قرار گرفتن کمد در آن است. از آن جایی که کمد ها می تواند در اندازه ها و سایزها و مدل های متنوعی در بازار فروش باشند باید در انتخاب آن دقت کرد برخی افراد به صورت کمد دیواری سیار خریداری کرده و برخی نیز فقط به عنوان کمد های تکی برای لباس آن را تهیه می کنند, ولی امروزه به دلیل مدرن شدن خانه ها و وجود کمد دیواری های مخصوص در اتاق نیازی برای صرف هزینه ی اضافی و خریداری کمد های لباس نبوده ولی خوب در زمانی که سرویس خواب شما دارای کمد بوده باید در مورد محل قرار گرفتن آن که در نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی  می توان اثرگذار باشد گفت که کمد بایستی از تخت خواب فاصله داشته باشد. در همین راستا به صراحت باید گفت که کمد به هیچ عنوان در بالای سر تخت خواب نباید قرار بگیرد چون بسیار خطرناک است به خصوص این کمد آینه دار باشد. محل قرارگیری کمد در اتاق خواب باید در پایین تخت بوده و یا این که در رو به روی دیوار کناری تخت قرار بگیرد.

اگر چه کمد خریداری شده برای سرویس خواب از نوع درب ریلی نباشد باید محل قرار گرفتن آن در نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی به گونه ای باشد که زمان باز و بسته کردن در کمد به چیزی نخورد و در و بقیه ی لوازم سرویس خواب مانعی برای باز و بسته کردن در آن نباشد. زمانی که فضای اتاق خواب محدود و کوچک بود توصیه می شود که کمد لباس خریداری نشده چون کشوهای میز آرایش و پاتختی می تواند به جا گرفتن لباس های شما کمک کند و به همین منظور می توانید تمامی آن ها را به صورت آراسته در کشوها قرار دهید. از دیگر مواردی که در نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی بایستی به آن ها توجه کافی شود به این صورت است که تزیینات اتاق خواب در نحوه چیدمان اتاق خواب بعد از اسباب کشی  اهمیت زیادی دارد و همین طور نورپردازی اتاق خواب و رنگ و جنسی که برای سرویس خواب انتخاب می شود از اهمیت شایان به ذکری در همین راستا برخوردار است.

این مطالب را نیز از دست ندهید

  1. روش های تصفیه هوای خانه بعد از جابجایی وسایل منزل
  2. تمیز کردن لمینت
  3. روش های تمیز کردن اجاق گازهای خانگی
  4. نحوه پیدا کردن مدرسه مناسب هنگام اسباب کشی به منطقه جدید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس