بهترین باربری برای اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

بهترین باربری برای اسباب کشی در سال 97

بهترین باربری برای اسباب کشی

وقتی نیاز به اسباب کشی داشته باشید مهمترین مسئله پیدا کردن بهترین باربری برای اسباب کشی است تا اثاثیه و لوازم را با سرعت زیاد و در کمترین زمان انتقال دهد. اینکه برای جابه جایی اسباب و لوازم بهترین باربری را انتخاب کنید بر اساس معیارهای دقیقی خواهد بود و باید آن را بررسی کنید.

در این مقاله نیز به بررسی بهترین باربری برای اسباب کشی خواهیم پرداخت تا وسایلتان را به بهترین شکل ممکن جابه جا کنید و دغدغه ای در رابطه با سالم رسیدن آن ها نداشته باشید.

بهترین باربری برای اسباب کشی در تهران

جهت یافتن بهترین باربری برای اسباب کشی معیار دقیقی وجود ندارد و باید به نکاتی در این رابطه توجه کنید تا بهترین را پیدا کنید. از جمله نکاتی که برای این منظور باید به آن توجه داشت این مورد است که باربری کارگرهای حرفه ای داشته باشد که متعهد و با تجربه باشند و دقت زیادی را برای حمل اثاثیه به خرج دهند.

تلفن بهترین باربری برای اسباب کشی

داشتن خودروهایی مناسب جهت اسباب کشی مورد دیگری است که باید به آن توجه داشت تا کارها به سرعت و منظم انجام شود. باربری زمانی موفق عمل می کند که خدمات خود را به صورت 24 ساعته ارائه دهد و پاسخگوی نیاز مشتری باشد و مشاوره های لازم را به او بدهد. یک باربری موفق در زمینه بسته بندی نیز موفق عمل می کند و آن ها را به صورت اصولی انجام می دهد.

بهترین باربری برای اسباب کشی
بهترین باربری برای اسباب کشی

دقت در اسباب کشی و حمل اثاثیه

یکی از مواردی که در انتخاب بهترین باربری برای اسباب کشی باید در نظر گرفت دقت پرسنل است تا فعالیت های خود را با ظرافت انجام دهند و صرفا به دنبال رفع تکلیف نباشند. به طور مثال این پرسنل در رابطه با حمل وسایل شکستنی باید دقت داشته باشند و آن را به درستی درون ماشین قرار دهند.

پرسنل باربری باید دقت کنند که به وسایل خسارتی وارد نشود و آن ها را سالم به محل جدید انتقال دهند. وقتی باربری بسته بندی را نیز انجام می دهد باید دقت کرد که پرسنل آن نکات بسته بندی را رعایت کنند و از سنگین کردن کارتن ها بپرهیزند و مراقب وسایل شکستنی باشند.

بهترین باربری برای اسباب کشی در تهران
بهترین باربری برای اسباب کشی در تهران

سرعت بالا در باربری

بهترین باربری برای اسباب کشی باید از سرعت بالایی در خدمات خود برخوردار باشد تا مشتری به کارهای خود برسد و وقفه ای در کارهایش صورت نگیرد. بهترین باربری برای اسباب کشی خدمات خود را با کیفیت بالا ارائه می دهد و بدین ترتیب در جذب مشتری موفق عمل می کند.

این باربری وسایل گران بها و با ارزشتان را در نهایت دقت به محل جدید ارسال می کند و در این رابطه به مشتری تضمین می دهد. بهترین باربری سعی می کند با مشاوره های لازم اسباب کشی را برای افراد آسان نماید.

76342

ارائه سرویس بسته بندی وسایل منزل

یک باربری خوب و حرفه ای باید سرویس بسته بندی وسایل منزل را با تخصص بالا انجام دهد باربری و اتوبار سپند بار در این زمینه تجربه کافی را داراست و می تواند بهترین خدمات باربری را به مشتریان خود ارائه دهد ، بسته بندی را ضربه گیر ، سلفون های بسته بندی ، نایلون های حبابدار مخصوص بسته بندی انجام می شود.

افرادی که برای بسته بندی وسایل منزل شما اعزام می شوند شامل یک تیم 4 نفره هستند که هر کدام وظیفه خاصی را بر عهده دارند با وسایلی که برای شما ارسال کرده ایم به صورت کامل اثاثیه منزل شما بسته بندی شده و برای حمل آماده خواهد شد ، ما به عنوان بهترین باربری در تهران خدمات بسته بندی و حمل بار را انجام می دهیم.

با وسایل بسته بندی که برای شما ارسال شده است توسط تیم حرفه ای سپند بار خدمات بسته بندی شروع شده و از کوچکترین وسیله خانه شما تا آخرین وسیله خانه شما به صورت تمام و کمال بسته بندی خواهد شد و بارهای شما را آماده حمل خواهیم کرد ، در کنارتان هستیم تا بهترین سرویس دهی حمل بار را برایتان انجام دهیم ، پس نگران هیچ چیز نباشید و کار را به دستان ما بسپارید.

بهترین اتوبار برای حمل اثاثیه منزل در تهران

بهترین باربری در تهران

اگر به دنبال بهترین باربری در تهران هستید باید این باربری دارای خصوصیات بارزی باشد که با سایر شرکت های باربری تفاوت های زیادی داشته باشید ، بهترین باربری در تهران باید خدمات بلادرنگ داشته باشید و ساعت مشخصی که توسط ما تعیین شده است تیم باربری را اعزام کند ، بهترین باربری در تهران باید قیمت های مناسبی داشته باشد و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار دهد

بهترین باربری در تهران باید دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران باشد و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری ها انجام دهد ، بهترین باربری در تهران باید سرویس دهی مناسب بسته بندی اثاثیه را داشته باشد یعنی کار جمعه آوری وسایل منزل را خود این شرکت بتواند انجام دهد و به بهترین سبک ممکن این سرویس دهی را به عمل آورد.

بهترین شرکت باربری برای اسباب کشی

بهترین باربری در تهران باید دارای خاور های مسقف و موکت کاری شده باشد طول این خاور های مسقف باید 5 متر و نیم باشد و عرض آن 2.30 باشد و دیواره های این کامیون های باید کاملا مسقف و موکت کاری شده باشد ، دیواره های کانتن اگر موکت کاری نشده باشد ممکن است در حین حمل و نقل و جابجایی کار وسایل شما خط و خش و یا حتی ضربه ببیند که اگر این کار انجام نشود نباید گفت با بهترین باربری در تهران تماس گرفته ایم

بهترین باربری باید دارای پرسنل حرفه ای و نیرومند باشد و این افراد باید توانایی حمل اجسام سنگین اعم از پیانو ، گاو صندوق ، یخچال ، بوفه های سنگین و سایر وسایل سنگین را بتوانند حمل کنند ؛ مهمتر از هر چیزی اخلاق پرسنل است که بهترین باربری تهران باید افرادی را برای اسباب کشی استخدام کند که برخورد مناسب و اخلاق مناسبی داشته باشد که مشتری مداری حفظ گردد

بهترین باربری در تهران باید بعد از اسباب کشی کار چیدمان را نیز انجام دهد هر چند شاید سلیقه هر کسی متفاوت باشد در صورت نیاز شما به کمک برای چیدمان وسایل می توانید از پرسنل این باربری ها کمک بگیرید ، این تمام خصوصیات های بهترین باربری برای اسباب کشی بود.

بهترین شرکت باربری در تهران برای اثاث کشی منزل

شرکت سپند بار با داشتن کارشناسانی حرفه ای و پرسنلی زبده در تمامی مراحل اسباب کشی و در تمامی پله های خانه شما در کنار شما خواهد بود ، فقط کافیست با سپند بار تماس بگیرید و از این خدمات بهره بگیرید.

بهترین شرکت اثاث کشی در تهران

رضایت مشتریان

همیشه کسب رضایت مشتری یکی از مراحل اولیه کار است ، اگر مشتری ناراضی باشد آن برند و کسب کار دیگر گزینه مناسبی برای تبلیغات و ادعای بهترین باربری در تهران برای اسباب کشی را نکند ، ما در سپند بار رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و می توانیم بگوییم بهترین اتوبار در تهران برای اسباب کشی هستیم و راه و روش اثاث کشی را خیلی خوب بلدیم.

بهترین باربری اثاث منزل

اسباب کشی و باربری کلمه ای بسیار آشنا برای همه ما در زندگی است چرا که بدون شک در طول زندگی یک یا چند باری با آن سر و کار داشته ایم. وضعیت مسکن و هزینه های سر به فلک کشیده آن خیلی از مستاجرها را هر ساله مجبور به جابه جایی از مکانی به مکان دیگر کرده است. وضعیت اسباب کشی و تغییر مکان به خودی خود برای خانواده استرس و نگرانی ایجاد کرده است، بنابراین لازم است تدابیری اتخاذ شود که نگرانی آن ها از بابت امنیت وسایل منزل و جلوگیری از شکستگی آن ها را کاهش دهد. بسیار دیده شده که اسباب و وسایل منزل در طول جابه جایی به روش های غیر ایمن، دچار شکستگی و آسیب دیدگی شده اند به طوری که ضرر های مالی زیادی را به آن ها وارد کرده است. به دلیل حفظ امنیت اثاثیه منزل شما و کاهش نگرانی ها از آسیب دیدن وسایل، به شما پیشنهاد می کنیم که بهترین باربری اثاث منزل را برای حمل و نقل وسایل خود انتخاب کنید. با ما همراه شوید تا این موضوع را به طور کامل برای شما بررسی کنیم. بهترین باربری اثاث منزل در تهران

سپند بار به عنوان بهترین باربری اثاث منزل در تهران به صورت شبانه روزی آماده است خدمات باربری را برای شما انجام دهد

021-44440426

021-88104479

021-22895364

021-77728486

با یک تماس بسته بندی و اسباب کشی شما را انجام می دهیم.

اهمیت بیمه نامه معتبر باربری

همانطور که گفتیم نگرانی از آسیب وسایل در اسباب کشی ها بسیار شایع است و برخی ها به راحتی نمی تواند به هر شرکت باربری اطمینان کنند. شرکت های باربری زیادی در سراسر شهر و استان شما  موجود است که هر کدام از آن ها یک روند مشخص را برای جابه جایی اسباب در نظر دارند اما نکته اصلی و بسیار حائز اهمیت این است که شما بتوانید یک شرکت با سابقه کاری درخشان و با ضمانت بیمه نامه معتبر پیدا کنید. شرکت های باربری باید دارای ضمانت نامه باربری معتبر باشند؛ به این صورت که تمامی بار ها را از لحظه حمل آن در مبدا تا لحظه تخلیه وسایل در مقصد بیمه کند. اهمیت بیمه کردن وسایل این است که شرکت مربوطه موظف می شود در صورت وارد شدن هر گونه خسارتی به وسایل منزل تمامی هزینه های جبران آن را به شخص بپردازد. بهترین شرکت باربری اثاث منزل در تهران

مزیت اجرای بیمه اثاثیه در باربری

اجرای این قانون دو مزیت در پی خواهد داشت: اولین مورد اینکه چون شرکت می داند اگر مشکلی برای اثاثیه پیش بیاید باید تمام خسارت های آن را پرداخت کند، بنابراین حتی اگر به دنبال جلوگیری از ضرر خود نیز باشد مجبور به رعایت تمامی قوانین باربری به منظور حفظ امنیت بارها می شود. مزیت دیگر آن نیز این است که شخص هیچ نگرانی بابت سلامت وسایل خود نخواهد داشت چرا که اطمینان دارد هر گونه خسارتی از جانب شرکت پرداخت خواهد شد.

نحوه بسته بندی وسایل منزل شما در بهترین باربری اثاث منزل

شرکت های باربری ماهر به دنبال استفاده از روش های ایمن برای بسته بندی وسایل منزل به منظور جلوگیری از هر گونه خطری هستند. در این راستا وسایل قیمتی را با کارتن های ضد ضربه بسته بندی می کنند، همچنین مبلمان و سرویس خواب به وسیله پلاستیک های سلفونی به طور کامل پوشش داده می شوند که امکان ایجاد خط و خش بر روی آن را به حداقل برسانند. شرکت های باربری مجهز، ظروف اساسی و قیمتی شما را در کاغذ و یا روزنامه می پیچند و سپس آن را درون کارتن های مقاوم قرار می دهند. نایلون های حباب دار نیز از دیگر امکانات در نظر گرفته شده برای ایمن کردن وسایل شما در شرکت های باربری معتبر خواهد بود. باربری اثاث منزل در استان تهران

استفاده از کارگران مجرب برای جابه جایی اثاثیه

شرکت های باربری موظف هستند برای حمل و نقل اثاثیه شما از کارگران مجرب و حرفه ای استفاده کنند. این موضوع یکی از گزینه های اصلی در حمل و نقل به حساب می آید و برای تحقق آن باید کارگران مهارت های لازم را آموزش ببینند. در آموزش ها باید به آن ها یاد داده شود که چگونه وسایل را با دقت و مهارت بالا حمل کنند به طوریکه خطر آسیب دیدگی را به کمترین مقدار ممکن برسانند. نیروی های کاری در شرکت باربری باید نهایت همکاری و تعامل را با یکدیگر داشته باشند، چرا که این کار، یک کار تیمی بوده و تنها در صورت تعامل اعضای آن می توان شاهد نتیجه مطلوب شد. مهارت کارگران حمل بار، ضامن سلامت اسباب منزل شما خواهد بود.

آشنایی با نحوه چیدمان در داخل کانتینر

همانطور که می دانید ماشین های باربری مختلفی در شرکت های باربری وجود دارد که لازم است این ماشین ها قبل از شروع حرکت به طور کامل از لحاظ فنی بررسی شوند تا هیچگونه تاخیری در روند کار به وجود نیاید. همچنین نحوه چیدمان وسایل در کانتینر بسیار مهم است و باید توسط تیم حرفه ای انجام شود. چیدمان وسایل باید به گونه ای باشد که تمامی فضاهای خالی میان آن ها پر شده و کمترین لغزش را داشته باشند. اگر چینش وسایل با دقت کافی انجام شود، به احتمال بالا تمامی وسایل در یک سرویس جا داده می شود تا از هزینه های اضافی بابت یک سرویس دیگر جلوگیری شود. تلفن باربری اثاث منزل تهران

تجهیز کردن ماشین های باربری

یک بحث دیگر که در شرکت های باربری با سابقه مطرح است این است که وسایل حمل و نقل در نظر گرفته شده برای اسباب کشی باید دارای تجهیزات کامل و ایمنی باشد؛ برای مثال مسقف بودن خودرو های سنگین از شرط های مهم و اساس در باربری است. معمولا برای پوشاندن سقف از پارچه های ضخیم با جنس مناسب و معمولا برزنتی استفاده می شود که اثاثیه را در مقابل عوامل محیطی مانند باد، باران، برف و …حفظ می کند. نکته مهم دیگر در حفاظت از اثاثیه استفاده از کفپوش های مناسب برای جلوگیری از خراشیدگی وسایل است، برای این منظور از موکت و یا سایر انواع کفپوش های ضخیم برای ایجاد نوعی پوشش بر روی وسایل استفاده می شود. لازم به ذکر است که یک شرکت باربری مطمئن باید دارای تنوع در انواع خودرو های باربری باشد. با این کار برای هر میزان از حجم بار وسیله حمل متناسب به کار گرفته می شود و در نتیجه تا حدودی از هزینه های اضافی حمل و نقل جلوگیری می گردد.

بهترین باربری ها در چه بازه های زمانی پر کار هستند؟

همانطور که می دانید معمولا در سه ماهه تابستان که مدارس تعطیل می ‌باشد، مستاجرین عزم تعویض منزل و یا صاحب خانه ها به دنبال خرید و فروش می روند؛ به همین دلیل حجم جابه جایی ها بسیار زیاد تر می شود. این بازه زمانی برای شرکت های باربری پر کارترین زمان های سال است. بنابراین لازم است که باربری ها در این زمان ها با حداکثر نیروی پرسنلی خود به دنبال رفع نیاز همشهریان باشند. البته لازم به ذکر است که اسباب کشی در همه زمان های سال انجام می شود بنابراین یک باربری معتبر باید همواره آماده خدمت رسانی به مردم باشد. هر گونه بد قولی یا نداشتن نیرو و تجهیزات موجب بی اعتماد شدن مشتری و از دست دادن سفارشات می شود. پرسنل های باربری باید به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی و انجام اسباب کشی باشد و با این امر در تلاش باشد که کمترین میزان تاخیر و بد قولی در ارائه خدمات صورت گیرد. بهترین شرکت حمل و نقل اثاث منزل

 ارائه خدمات دور و نزدیک در بهترین شرکت های باربری

حجم زیادی از حمل و نقل های ویژه اثاثیه در داخل شهر انجام می شود و بسیاری دیگر از آن ها در پی نقل مکان به خارج از شهر و یا حتی استان دیگر صورت می گیرد؛ بنابراین شرکت باربری باید همواره به صورت آماده باش برای فرستادن نیرو به حمل و نقل در داخل و یا خارج از شهر باشد. معمولا شرایط حمل به خارج از شهر تا حدودی با حمل و نقل داخلی متفاوت است ، چرا که باربری به خارج از شهر نیازمند وسایل باربری مجهز تر به همراه  وسیله با ظرفیت مشخص است که نتیجه آن نیز هزینه بیشتر و مراقب بالاتر است. در جابه جایی درون شهری مراقبه های کمتری نیاز است و همچنین تجهیزات آنچنانی نیز مطرح نیست به همین دلیل هزینه حمل و نقل کمتری در جابه جایی گرفته می شود.

 ویژگی های بهترین اتوبار اثاثیه منزل

شرکت های باربری متنوعی در حال خدمت رسانی به عموم مردم هستند اما در این میان شرکتی موفق است که به حقوق مشتریان احترام بگذارد و کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهد تا در میان رقیبان خود چهره نام آشنا و درخشانی داشته باشد. در این قسمت برخی از ویژگی های مهم و لازم برای بهترین اتوبار اثاثیه منزل را برای شما عزیزان بررسی خواهیم کرد.

 1. وقت شناس: باربری باید تمام تلاش خود را به کار گیرد که در موقع مقرر شده در محل کار حضور پیدا کند. قطعا ارزش زمان برای شخص و نیز باربری مهم خواهد بود؛ بنابراین هر گونه تاخیر در حضور در مکان می تواند یک نقطه منفی در عملکرد باربری به حساب آید. جلب رضایت مشتری نیازمند داشتن نیروی کاری وقت شناس و آماده به کار است.
 2. سطح امنیت بالا: شخصی که کار اسباب کشی منزل خود را به شرکت باربری واگذار می کند یعنی که امنیت حفظ سلامت اثاثیه برایش اهمیت دارد؛ بنابراین باربری باید تمامی تدابیر امنیتی و وسایل محافظ را برای حفظ سلامت بار به کار گیرد.
 3. نظم در کار: کارگران باربری باید آموزش لازم را در نحوه جابه جایی بار دیده باشند و همچنین اهمیت داشتن نظم به او گوشزد شود.
 4. نیرو های کاری حرفه ای: اگر تا به حال اسباب کشی شرکت های باربری و همچنین اسباب کشی های شخصی را از نزدیک دیده باشید، حتما متوجه شده اید که کارگران باربری با تجربه و حرفه خاصی اقدام به حمل و نقل بار می کنند و به صورت کاملا حرفه ای اثاث را در کنار هم می‌چینند. این مسائل نشان دهنده حرفه ای بودن نیروی کار و تفاوت بین دو نوع مختلف اسباب کشی است.
 5. مقرون به صرفه : به صورت طبیعی همه ما در هر مورد کاری به دنبال خدمات به صرفه و با قیمت مناسب هستیم بنابراین در رقابت میان شرکت های باربری برای جذب مشتری بیشتر، شرکتی موفق خواهد شد که در کنار ارائه خدمات با کیفیت، قیمت مناسبی را نیز برای خدمات خود در نظر می گیرد.

توجه داشته باشید که کیفیت نباید فدای قیمت شود، به این دلیل که ممکن است یک باربری قیمت پایین تری را درخواست کند اما تضمینی را در حفظ امنیت اثاث مشتری به او ارائه ندهد. در جایی دیگر نیز ممکن است شرکتی، خدمات بیمه ای و همچنین بسته بندی را برای مشتری در نظر نگیرد و تنها قیمت مناسب تری به او اعلام گردد؛ در این مواقع پیشنهاد ما این است که در درجه اول تا حد امکان به سراغ کیفیت و سپس به سراغ قیمت بروید تا از کار خود پشیمان نگردید. بهترین اتوبار اثاث منزل در استان تهران

انواع خدمات ارائه شده در بهترین باربری اثاثیه منزل

علاوه بر ویژگی های بالا که مطرح کردیم، یک مجموعه خدمات تکمیل کننده نیز برای شرکت های باربری مطرح است که همه این شرکت ها نه، اما بهترین نوع آن ها این مجموع خدمات را به مشتری ارائه می دهند. این خدمات عبارتند از:

 1. در اختیار گذاشتن یک مشاوره کامل و جامع برای مشتری در مورد نحوه بسته بندی، میزان ظرفیت خودرو باربری و یا تعداد نیروی کار لازم برای حفظ کیفیت و سرعت عمل انجام حمل اثاثیه منزل
 2. انتخاب مناسب ترین خودرو و بهترین خدمات متناسب با شرایط شما
 3. پیگیری شرکت برای اطمینان از مهارت نیروی کار فرستاده شده، توانایی آن ها در بسته بندی، نداشتن تاخیر و ..‌.
 4. حضور سر وقت و بدون تاخیر خودروی باربری انتخاب شده در محل
 5. دقت و سرعت عمل بالای کارگران در چینش محصولات با کمترین احتمال آسیب به اثاثیه
 6. کمک کارگران در نظم دادن اولیه وسایل منزل در صورت امکان
 7. پیگیری شرکت برای نظرسنجی، دریافت پیشنهادات و کسب اطمینان از ارائه قابل قبول خدمات به مشتری پس از اتمام کار

 باربری فول امکانات چیست؟

گاهی  شاید پیش آمده باشد که در هنگام اسباب کشی بر اثر خستگی و کلافگی از بهم ریختگی وسایل خانه دوست داریم یک غول چراغ جادو داشتیم تا از او درخواست کمک برای جابه جایی وسایل منزل می کردیم. شاید خرافات باشد اما چنین چیزی واقعا ممکن است! اگر کارهای اسباب کشی خود را به یک شرکت باربری توانا بسپارید، در یک چشم به هم زدنی خواهید دید که وسایل شما به صورت کاملا ایمن بسته بندی شده، بدون هیچ مشکلی جابه جا می شوند و حتی بسته بندی ها نیز باز و در جای خود قرار داده می شود. تنها کافیست بنشینید و بدون هیچ استرسی نظاره گر باشید! منظور از اتوباربری فول امکانات این است که هر آنچه که در یک اثاث کشی مد نظر دارید، توسط شرکت باربری به شما ارائه  داده می شود. مزیت این نوع از خدمات این است که تمامی کارهای مربوطه را به جای شما انجام خواهند داد و شما هیچگونه دغدغه و نگرانی برای این کار ندارید. از سوی دیگر تنها عیبی که دارد، هزینه بالای آن است که در مقابل خدمات ارایه شده قابل چشم پوشی است.

سپند بار دارای شعبات زیادی در سطح استان تهران می باشد که شما می توانید از این شعبات استفاده کنید همانند باربری شمال تهران که در شمال تهران خدمات را انجام می دهد یا باربری غرب تهران که در غرب تهران اثاث کشی حرفه ای را به مشتریان ارائه می دهد

اتوبار اثاث منزل تلفن

بهترین شرکت باربری چگونه کار می کند؟

شما طی قراردادی مبلغی را به عنوان بیعانه به شرکت باربری مورد نظر پرداخت کرده و سپس روز و ساعت اسباب کشی را به طور دقیق ذکر می کنید. در زمان نوشتن قرارداد نوع ارائه خدمات، مراحل اسباب کشی، شروط آن و هزینه حمل و نقل را به طور کامل تعیین و به امضای طرفین می رسد. شرکت باربری موظف است که در روز و ساعت مقرر شده بدون هیچ تاخیری با تعداد کارگران لازم در محل حاضر شود. وقتی تمام شروط در قرارداد ذکر شده باشد، شما بدون هیچ زحمتی می توانید در یک گوشه ایستاده و تنها نظاره گر روند کار نیروی کاری ماهر باشید.

 نحوه پیدا کردن بهترین اتوبار اثاثیه منزل

برای پیدا کردن این کار چندین راه وجود دارد که در این قسمت دو مورد از آن ها را برای شما بررسی خواهیم کرد.

 1. استفاده از تجربه شخصی: باربری های قوی دارای سابقه درخشانی هستند و معمولا خود ما یا اطرافیانمان تجربه کار با آن ها را داشته آمد، پس می توانند ما را در جهت پیدا کردن بهترین باربری اثاثیه کمک کنند. تجربه شخصی یک روش مناسب برای انتخاب باربری مطمئن است، چرا که کار آن ها در ارتباط با مشتری مشخص می شود و تنها با یک پرس و جو ساده از اطرافیان می توانیم به مناسب ترین گزینه برسیم.
 2. سرچ در اینترنت: دیگر روش پیدا کردن بهترین باربری در سطح کشور، سرچ در اینترنت و پیدا کردن سایت های باربری با سابقه است. برای این کار می توانید شرایط ذکر شده در سایت مربوطه را پیدا کرده و تمامی شرایط آن را مطالعه کنید. درصورتیکه با شرایط ذکر شده مشکلی نداشتید، با کارشناس مربوطه ارتباط بگیرید و تمامی جزئیات کار را با انتظارات خود را آن ها در میان بگذارید.

اگر در همه موارد به توافق رسیدید به سراغ هزینه حمل و نقل بروید و میزان درخواستی آن ها را با بودجه خود بسنجید. در نهایت باربری با شرایط مناسب و قیمت متعارف را به عنوان بهترین باربری برای جابه جایی اثاثیه‌ خود انتخاب کنید. تلفن بهترین اتوبار اثاث منزل

از کار با این باربری ها پرهیز کنید!

 • نداشتن رزومه کاری: برخی از باربری های تازه تاسیس، هستند که هنوز به طور کامل فوت و فن باربری را فرا نگرفته اند. اگر اثاثیه گران قیمت دارید و امنیت آن ها برایتان مهم است حتی المقدور کارتان را به باربری های با سابقه و کاربلد بسپارید. با این حال ممکن است هزینه بیشتری بپردازید اما در عوض از امنیت وسایل خود اطمینان دارید.
 • نداشتن نیروی فنی: اگر کارگران به کار گرفته شده در باربری، سهل انگار و بی نظم باشند، قطعا نمی توانند نیاز مشتری را آن طور که هست برآورده کنند و تنها به فکر گریز از کار هستند؛ به همین دلیل اگر شرکتی باربری قصد معرفی کردن کار خود در میان رقبا را دارد، باید از نیرو زبده و زرنگ استفاده کنند. معمولا بهترین باربری اثاثیه برای اطمینان بیشتر یک دوره مهارتی را به منظور افزایش توانایی آن در حمل و نقل را برگزار کرده و نیروی خود را ورزیده می کند.
 • نداشتن خدمات بیمه: مهم ترین اصل در انتخاب بهترین باربری داشتن بیمه معتبر برای حفظ امنیت بارها است. ممکن است برخی از باربری ها هزینه کمتری را از مشتری درخواست کنند اما در عوض بیمه نامه ای نیز ندارند و در صورت بروز هر گونه مشکلی، هیچ مسئولیتی در قبال جبران خسارت حادثه ندارند. اگر می خواهید اسباب کشی بدون مشکلی داشته باشید در پی باربری باشید که بار شما را بیمه کند.
 • نداشتن کامیون های باربری مطمئن: زمانی که قرار است وسایل منزل شما برای چند مدت داخل وسیله حمل و نقل بماند، پس تجهیزاتی که کامیون دارد و همچنین شرایط فنی سالم بسیار حائز اهمیت خواهد بود. کامیونی که شرکت باربری برای شما می فرستند باید دارای تمامی تجهیزات امنیتی از جمله روپوش، کفپوش، باربند و …باشد.

شرکت باربری اثاث منزل ارزان

همه آنچه که باید درباره قیمت حدودی بهترین اتوبار اثاثیه منزل بدانید!

هزینه ای که باربری برای حمل و نقل اسباب منزل به شما می گوید تحت تاثیر چند عامل است. این عوامل عبارتند از:

 • میزان مسافت مبدا تا مقصد: هر چه این مسافت بیشتر باشد هزینه بیشتری نیز از شما گرفته می شود.
 • میزان زمان لازم برای بسته بندی کردن وسایل: اگر وسایل منزل شما زیاد است و مدت زمان بیشتری را برای بسته بندی می طلبد، قطعا هزینه زیادی را باید برای اثاث کشی کنار بگذارید.
 • تعداد کارگران: هر کدام از نیروی کار به طور جداگانه دستمزد خود را دریافت می کند و به همین دلیل تعداد کارگران بیشتر نیازمند پرداخت هزینه بالاتر است.
 • میزان سختی کار: این گزینه می تواند شامل تعداد طبقات، نوع وسایل جابه جا شده و… باشد.

در مجموع باید بدانید که بر اساس زمان صرف شده از لحظه جمع کردن اثاثیه تا لحظه تخلیه کردن آن ها در مقصد، هزینه پرداختی برای شما محاسبه خواهد شد که این هزینه معمولا در شهر های مختلف بر اساس مسیر های متنوع، تغییر می کند.

نتیجه گیری

در این قسمت درباره موضوع بهترین باربری اثاث منزل مطالبی را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم. در مجموع می توان گفت که بهترین باربری دارای ویژگی هایی مانند نظم، مهارت کارکنان، وقت شناسی اعضا، کامیون های مجهز به امکانات مختلف و موارد دیگر می باشد که هزینه کار با آن نیز معمولا بر اساس میزان سختی کار، طول مسیر جابه جایی و نیز مدت زمان مورد نیاز، تعیین شده و به مشتری اعلام می گردد.

تلفن بهترین باربری برای اسباب کشی ؟

44440426 تلفن بهترین باربری برای اسباب کشی در تهران است

این باربری دارای مجوز رسمی است؟

بله خدمات این باربری زیر نظر اتحادیه باربری های تهران است

این شرکت بسته بندی را نیز انجام می دهد؟

بله بسته بندی اثاثیه منزل توسط تیم حرفه ای باربری سپند بار انجام خواهد شد

خدمات این شرکت شبانه روزی است؟

بله خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته است

اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رامین نادری
3 سال قبل

سلام و عرض ادب ممنون بابت اسباب کشی که برای من انجام دادین.تشکر

علیزاده
1 سال قبل

خدمات این شرکت واقعا عالی هستش سپند بار بهترین باربری در تهران برای اسباب کشی است

got to up

شماره های تماس