خرید کارتن - خرید و فروش کارتن اسباب کشی - خرید کارتن خالی

خرید کارتن اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی ، یکی از موارد مهمی که باید در خرید کارتن اسباب کشی در نظر بگیرید که کارتن چند لایه است که برای حمل وسایل استحکام کافی را داشته باشید برای خرید کارتن اسباب کشی شرکت باربری سپند بار کلیه لوازم مصرفی اثاث کشی را برای شما ارسال خواهد کرد.

کارتن های مخصوص اسباب کشی در سایز های زیر موجود است:

کد یک ۱ = کارتن سایز ۵۰ طول۴۰ عرض۴۰ ارتفاع === ۵ لایه

کد دو ۲ = کارتن سایز ۶۰ طول۴۰ عرض۴۰ ارتفاع === ۳ لایه

تلفن جهت خرید کارتن و سفارش سایر لوازم بسته بندی
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران
۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
کارشناسان سپند بار به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما خواهند بود

در گذشته خرید کارتن اسباب کشی مرسوم نبوده است و اکثریت ترجیح می‌دادند چند عدد کارتن کهنه را از مارکت محل که برای بسته بندی ساده مواد غذایی بوده است را تهیه نمایند. بسته بندی با این کارتن‌‌ها فقط جنبه‌‌ی تزئینی داشته و برای دسته بندی وسایل خانه کاربرد داشتند تا در طی اسباب کشی حمل و نقل وسایلی که درون کارتن هستند راحت‌تر شود. امروزه داستان فرق دارد و امنیت وسایل و اثاثیه در طی اسباب کشی از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارتن اسباب کشی در انواع و کاربردهای مختلفی عرضه می‌شود و کاملا مناسب حمل بار هستند. اگر قصد دارید به صورت آنلاین خرید لوازم بسته بندی از جمله کارتن اسباب کشی را انجام دهید، فروشگاه آنلاین سپند بار در خدمت شما است.

خرید کارتن اثاث کشی

کارتن اسباب کشی

بدون شک می‌توان گفت که کارتن اسباب کشی مهم‌ترین وسیله بسته بندی در اثاث کشی خانه و اداره است. کارتن‌های اسباب کشی در وزن و مقیاس‌های مختلفی موجود هستند. برخی از آنان مناسب حمل لوازم شکستنی و سنگین است و برخی از آنان تنها برای بسته بندی و حمل وسایل می‌باشند.

اگر به زودی اسباب کشی در پیش دارید و تا به الآن از کارتن‌های غیراستاندارد استفاده می‌کرده‌اید با ادامه مطلب همراه باشید. خرید کارتن اسباب کشی یکی از شروط اسباب کشی بدون دردسر است.

اهمیت خرید کارتن اسباب کشی چیست

 • با خرید کارتن اسباب کشی استاندارد اثاثیه با نظم بهتری منتقل می‌شوند.
 • سرعت در  جابجایی اثاثیه به دلیل استفاده از کارتن اسباب کشی استاندارد مساوی است با کاهش هزینه‌های کارگر و باربری!
 • کارتن اسباب کشی استاندارد از آشفتگی‌های بعد از اسباب کشی و چیدمان اثاثیه منزل می‌کاهد.
 • بسته بندی با کارتن‌های غیراستاندارد، به وسایل حساس در طی حمل و نقل آسیب‌های جدی وارد می‌سازد.
 • بسته بندی با کارتن‌های اسباب کشی استاندارد، با نظم بهتری پیش خواهد رفت.
 • کارتن مخصوص اسباب کشی برای اسباب کشی طراحی شده و وسیله را در مقابل ضربات و رطوبت و حرارت تا حد زیادی مقاوم می‌سازد.
 • کارتن‌های اسباب کشی فاقد آلودگی هستند و می‌توانید وسایل بهداشتی را درون آن قرار دهید.

بسته بندی با کارتن

کاربرد کارتن اسباب کشی

کارتن‌های اسباب کشی برای بسته بندی اثاثیه منزل و اداره کاربرد دارند. برخی از این لوازم عبارتند از:

 • بسته بندی کتاب
 • بسته بندی مواد غذایی
 • بسته بندی کفش
 • بسته بندی لوازم پارچه‌ای
 • بسته بندی لوازم خواب
 • بسته بندی لباس
 • بسته بندی وسایل آشپزخانه
 • بسته بندی ظروف
 • بسته بندی دکوراتیو و لوازم تزئینی
 • بسته بندی لوازم خرده و ریزه

بدون شک حداقل چند قلم از لوازم ذکر شده در خانه و اداره شما موجود است. حفاظت از این وسایل اولویت شما است. پس اگر به زودی یک جابجایی در پیش دارید، از فروشگاه معتبر، اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنید.

انواع کارتن اسباب کشی

انواع کارتن اسباب کشی

کارتن‌های اثاث کشی باید مناسب حمل بار باشند. یعنی نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک! این کارتن‌ها در ابعاد مشخصی تولید می‌شوند و به صورت ایده آل برای قرار دادن وسایل خانگی و اداری طراحی شده‌اند.

در صورتی که قصد خرید کارتن اسباب کشی را دارید، کارتن ۳ لایه و کارتن ۵ لایه برای امور جابجایی اثاثیه خانگی موجود هستند.

 1. کارتن ۳ لایه : کارتن‌های ۳ لایه دارای سه لایه اصلی می‌باشند. دو لایه آن مقوا محکم است و یک لایه آن مقوا شیاردار می‌باشد. این نوع کارتن بسیار فیکس است. به طور کلی کارتن سه لایه برای بسته بندی اثاثیه زیر ۱۸ کیلوگرم کاربرد دارد. برخی لوازم غیرسنگین و غیر شکستنی آشپزخانه، البسه، کتاب و .. سایر وسایل مشابه در این نوع کارتن بسته بندی می‌شود. پس از بسته بندی اقلام دور کارتن با چسب پهن کاور می‌گردد.
 2. کارتن ۵ لایه‌ : یکی از بهترین لوازم بسته بندی، کارتن ۵لایه است. این کارتن‌ها مقاومت بسیار قابل توجهی دارند و برای بسته بندی لوازم و اثاثیه بیشتر از ۱۸کلیوگرم کاربرد ویژه دارند. ساختار کارتن پنج لایه تشکیل شده‌است از سه لایه مقوا صاف و دو لایه شیار مقوایی.

در صورت رزرو سرویس باربری به همراه تیم بسته بندی وسایل منزل، این تجهیزات برای بسته بندی وسایل شما استفاده می‌شوند. چنانچه خودتان قصد بسته بندی اثاثیه خانه را دارید، حتماً جهت خرید کارتن اسباب کشی اقدام فرمایید.

مزیت کارتن اسباب کشی

مزایای جعبه‌های مقوایی

از اهمیت و مزایا خرید کارتن اسباب کشی به شما گفتیم. بدون شک بهتر از هرکسی می‌دانید که این کارتن‌ها جعبه‌های مقوایی هستند. جعبه‌‌های مقوایی به دلیل ماهیت خود مزیت‌های بسیار دارند که در ادامه برای شما لیست می‌شود:

 1. وزن پایین: کارتن مقوایی وزن سبکی دارند. به همین دلیل هنگام بسته بندی، هنگام بارگیری و هنگام جابجایی بسیار سبک و مناسب جابجایی می‌باشند.
 2. منبع تجدید پذیر: کارتن مقوایی از خمیر کاغد ساخته شده‌است. این خمیرها سر منشأ گیاهی دارند و از چوب درخت از جمله درخت کاج نشأت می‌گیرند. به همین دلیل قابلیت تجدید پذیر دارند.
 3. قابلیت بازیافت: جعبه‌های مقوایی یکبار مصرف هستند و پس از استفاده به راحتی در طبیعت جذب می‌شوند. می‌توانید این جعبه‌ها را پس از مصرف به مراکز بازیافتی تحویل دهید.
 4. صرفه جویی در مصرف انرژی: در ساخت جعبه های مقوایی در مقایسه با لوازم بسته بندی دیگر، انرژی بسیار کمتری مصرف می‌گردد.

فروش کارتن اسباب کشی

اثاث کشی منزل یا اداره از جمله اموری است که بسیاری از صاحبان بار را از مدت‌ها قبل نگران می‌کند. اما این را بدانید که اگر یک شرکت باربری مورد اطمینان را به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات انتخاب کنید و در طی بسته بندی از لوازم بسته بندی استاندارد استفاده نمایید، دردسرهای اسباب کشی نزدیک به صفر کاهش می‌یابد.

استفاده از کارتن اسباب کشی یکی از شروط ایمنی اثاث کشی است. اگر می‌خواهید این مرحله از زندگی شما بدون مشکل پیش رود بدون شک به دنبال خرید کارتن اسباب کشی نیز می‌باشید. سایت و فروشگاه‌های مختلفی در زمینه فروش کارتن اسباب کشی در حال فعالیت هستند و این کارتن‌ها در انواع و در قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند.

یافتن مرکز خرید کارتن اسباب کشی کار راحتی نیست؛ چرا که در صورت عدم اعتماد به مرکز خرید و فروشگاه لوازم بسته بندی، خرید کارتن اسباب کشی عملاً غیرممکن می‌شود.

قیمت خرید کارتن اسباب کشی

فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی سپند بار

شرکت باربری سپند بار واقع در تهران، به صورت اختصاصی بهترین تجهیزات و لوازم بسته بندی را به صورت آنلاین به فروش می‌رساند. این تجهیزات با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌شوند. طراحی و متریال کارتن‌ اسباب کشی موجود در فروشگاه اینترنتی سپند بار، استاندارد و مطلوب اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل می‌باشند.

در هرکجای ایران عزیز که هستید می‌توانید از فروشگاه بسته بندی سپند بار به خرید کارتن اسباب کشی و سایر تجهیزات بسته بندی بپردازید و از کیفیت این لوازم استفاده ببرید.

ورود به فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار

مزایای خرید کارتن اسباب کشی از مرکز خرید لوازم بسته بندی سپند بار 

 • امکان خرید آنلاین کارتن : بسیاری از مردم عزیز کشورمان به دلیل نبود امکانات کافی در شهر و دیار خود، نداشتن فرصت برای خرید حضوری، صرفه جویی در وقت و هزینه خرید آنلاین را ترجیح می‌دهند. شرکت  سپند بار با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی، امکان خرید آنلاین کارتن بسته بندی با چند کلیک ممکن کرده است.
 • امکان خرید تلفنی کارتن : عده ای بنا به دلایل شخصی قادر به خرید کارتن اسباب کشی به صورت آنلاین نیستند. این دسته از افراد می‌توانند با مشاوره شبانه روزی سپند بار در تماس باشند تا مشاورین دلسوز ما از سمت مشتری عزیز اقدام به ثبت سفارش کارتن بسته بندی کنند. با شماره تماس ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱ در تماس باشید.
 • ارسال کارتن به سراسر کشور : هرجای کشور که هستید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. پس از ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی تجهیزات بسته بندی و وارد نمودن آدرس دقیق خود، طی نهایت سه روز کاری بسته پستی را درب منزل دریافت نمایید. به همین راحتی!
 • قیمت ارزان کارتن بسته بندی و اسباب کشی : خودتان ببینید و مقایسه کنید. با خرید کارتن اسباب کشی در فروشگاه اینترنتی سپند بار و پرداخت هزینه ای بسیار مناسب در مقابل کیفیت کارتن، رضایت شما جلب خواهد شد. قیمت‌ تجهیزات بسته بندی موجود در فروشگاه آنلاین ما مناسب تمام اقشار جامعه است و برای رضایت مشتریان گرامی با توجه به کیفیت فوق العاده محصول، مناسب ترین قیمت در نظر گرفته شده است.
 • کیفیت کارتن اثاث کشی : کارتن بسته بندی قابل خرید در فروشگاه سپند بار نو و آکبند هستند و در انواع ۳ و ۵ لایه موجود می باشند. این کارتن‌ها ضایعاتی و دست دوم نمی‌باشند و تنها برای اسباب کشی با کیفیت ساخته شده‌اند. تجهیزات بسته بندی وسایل منزل با بهترین قیمت در حال ارائه به شما عزیزان می‌باشد.

قیمت خرید کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن‌ بسته بندی به مؤلفه‌های گوناگونی بستگی دارد. نحوه خرید، خرید دانه ای یا کلی، ابعاد کارتن، ضخامت و اندازه کارتن در قیمت آن مؤثر است. فروشگاه اینترنتی سپند بار این کارتن‌ها را به صورت دانه ای به فروش می‌رساند ، در هر نقطه از تهران باشید می توانید از خدمات کارتن فروشی باربری سپند بار استفاده کنید ، ما خدمات تخصصی اثاث کشی را ارائه می دهیم و به نحو احسنت خدمات خود را ارائه می دهیم.

کارتن‌های ارائه شده در فروشگاه بسته بندی سپند بار دارای کیفیت بالایی هستند. همانطور که خدمت شما گفته شد کارتن‌های ۳لایه و ۵لایه در سپند بار ارائه می‌شوند. چنانچه قصد خرید کارتن اسباب کشی را دارید و تمایل دارید تا از قیمت این کارتن‌ها مطلع شوید وارد فروشگاه لوازم بسته بندی شوید و یا با مشاورین سپند بار در تماس باشید. شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ 

فروش جعبه اسباب کشی

کارتن اسباب کشی شرق تهران

اگر ساکن شرق تهران بزرگ هستید و در جستجوی تجهیزات بسته بندی مرغوب و با قیمت مناسب می‌باشید سپند بار را انتخاب نمایید. سپند بار با تخصصی که در زمینه باربری و اسباب کشی دارد، به خوبی آگاه است که چه نوع لوازمی برای بسته بندی اثاثیه مناسب و استاندارد هستند.

حتی اگر قبلاً اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کرده اید و در طی اسباب کشی و جابجایی قبلی، از آن‌ها استفاده نموده اید به شما توصیه می‌کنیم که حداقل برای اثاثیه حساس، مجدد از آن کارتن‌های قدیمی استفاده نکنید!

کارتن‌های اسباب کشی در طی اولین استفاده و قرار دادن اثاثیه در آن، بر اثر جابجایی‌های گوناگون دچار افت کیفیت می‌شوند و دیگر عملکرد قبلی را نخواهد داشت.

عزیزانی که در شرق تهران سکونت دارید و به دنبال فروشنده‌ای منصف در زمینه فروش کارتن بسته بندی می‌باشید، سپند بار را انتخاب نمایید. با قیمت‌های مناسب و کیفیت اعلا پاسخگوی نیاز شما خواهیم بود.

ساکنین شرق تهران می‌توانید وارد فروشگاه آنلاین لوازم بسته بندی شوید و اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنید. در صورت عدم تمایل به ثبت سفارش آنلاین با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

خرید کارتن اسباب کشی در غرب تهران و ستارخان

ستارخان یکی از محلات غرب تهران است. اسباب کشی و جابجایی منزل در این محله بسیار است. به دلیل نیاز به خرید کارتن اسباب کشی و سایر تجهیزات بسته بندی اثاثیه، وجود یک فروشگاه لوازم بسته بندی با قیمت ارزان و کیفیت بالا نعمت است.

در صورت سفارش آنلاین لوازم بسته بندی در مرکز فروش آنلاین سایت، در هر کجای ایران زمین که هستید بسته مورد نظر به دست شما می‌‌رسد. چنانچه در محله ستارخان در حال سکونت هستید می‌توانید با باربری غرب تهران تماس حاصل فرمایید یا به شیوه رایج و آسان و به صورت آنلاین اقدام به خرید کارتن اسباب کشی نمایید  ، خرید کارتن اسباب کشی یکی از مهمترین بخش برای اسباب کشی منزل است اگر نیازمند خدمات باربری نیز هستید باید توجه داشته باشید که بسته بندی وسایل منزل را به خوبی انجام دهید بسته بندی کردن وسایل منزل یکی از مهمترین خدمات کارهایی است که باید انجام شود در این حال باید توجه داشته باشید که برای بسته بندی کردن وسایل منزل باید از کارتن های اسباب کشی ۵ لایه و ۷ لایه استفاده کنید ، بسته بندی یک کار تخصصی است و برای آن باید از خدمات اثاث کشی حرفه ای استفاده کنید

تلفن شبانه روزی

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
 

بسته بندی با کارتن اسباب کشی

نکات مهم در استفاده از کارتن اسباب کشی

 • پس از خرید کارتن اسباب کشی مجدد از آن استفاده ننمایید. چرا که کارتن‌ها بعد از یکبار استفاده کیفیت خود را از دست می‌دهند. می‌توانید کارتن‌های قدیمی را برای بسته بندی اقلام سبک و غیرمهم استفاده کنید.
 • به هیچ وجه کارتن اسباب کشی بزرگ جهت بسته بندی کتاب استفاده نشود. این موضوع باعث می‌شود کارتن اثاث کشی بیش از حد سنگین شود و طبیعتاً حمل آن نیز سخت‌تر شود.
 • کتاب ها را در جعبه‌های دیگر تقسیم کنید. نصف هر جعبه را کتاب بگذارید و نصف دیگر را با وسایل سبک دیگر پر کنید.
 • کارتن را تا حد مشخصی پر کنید. اگر با بسته بندی وسایل درون کارتن اسباب کشی، فضای خالی به وجود آمد، فضای خالی را با فوم، تکه‌های پلاستیک حبابدار و یا روزنامه باطله پر کنید.
 • همانطور که می‌دانید کارتن اسباب کشی ضدآب نیست و از جنس مقوا است. چنانچه نگرانید که لوازم درون کارتن بر اثر تغییرات آب و هوایی خیس شوند، ابتدا یک پلاستیک بزرگ و یا کیسه زباله را درون کارتن قرار دهید و سپس وسایل خود را درون آن بچینید. سپس دور کارتن را چسب بزنید.

خرید اینترنتی کارتن

خرید کارتن اسباب کشی از سپند بار

کارتن ها یکی از وسایلی هستند که برای بسته بندی کردن هر وسیله ای می‌توانید از آن استفاده کنید.  شما می توانید برای خرید کارتن اسباب کشی از فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی سپند بار استفاده کنید و کارتن مورد نظرتان را بخرید ، کارتن‌های سه لایه نسبت به کارتن‌های پنج لایه ضعیف‌تر هستند و برای بسته بندی کردن وسایل سبک وزن استفاده می‌شوند. کارتن‌های پنج لایه برای بسته بندی کردن وسایل سنگین تر استفاده خواهند شد، چرا که  کارتن‌های پنج لایه محکم تر هستند و اگر جنس و وسیله شما بالاتر از ۱۸ کیلوگرم وزن دارد پیشنهاد ما این است که از کارتن های پنج لایه استفاده نمایید. برای خرید کارتن اسباب کشی می‌توانید از سایت ما به صورت آنلاین خرید را انجام دهید. امکان خرید تلفنی با کمک مشاورین شبانه روزی سپند بار نیز وجود دارد.

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

قیمت کارتن اسباب کشی به چه صورتی است؟

برای استعلام قیمت کارتن اسباب کشی لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

آیا کارتن در سایز دلخواه تولید می شود؟

بله در صورتی که به سایز کارتن دلخواهی نیاز دارید لطفا با شماره های محدوده ها تماس بگیرید و مشاوره رایگان را دریافت کنید و سفارش خود را ثبت کنید

کارتن اسباب کشی در چند ساعت به دستم می رسد؟

در صورت ثبت سفارش بعد از نهایتا 3 ساعت کارتن اسباب کشی و سایر لوازم بسته بندی به دست شما خواهد رسید

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

One thought on “خرید کارتن اسباب کشی

 1. الهه جامدی میگوید:

  سلام و احترام من برای اسباب کشی نیاز به کارتن داشتم و از شرکت سپند بار کارتن برای اسباب کشی خریدم و واقعا راضی هستم کیفیت عالی بود نسبت به قیمت هاشون ، ممنون از پشتیبانی خوبشون و ارسال به موقعشون

  • سپند بار میگوید:

   درود بر شما خواهش میکنم هدف ما همیشه جلب رضایت مشتری بوده و خواهد بود امیدوارم که توانسته باشیم در زمینه خرید و فروش کارتن اسباب کشی به شما بهترین سرویس دهی را ارائه داده باشیم

 2. حامد میگوید:

  من پارسال برای اسباب کشی و تهیه کارتن اسباب کشی خیلی گشتم و اینجوری بگم بعضی از وسایل رو داخل کارتن موز و … گذاشتم اما امسال یکی از دوستام سپند بار رو معرفی کرد که ازشون کارتن اسباب کشی بخرم ممنونم از ارسال به موقع و کیفیت عالیتون تشکر

  • سپند بار میگوید:

   هدف ما در شرکت سپند بار ارائه خدمات و وسایل بسته بندی است برای خرید کارتن نیز که درخواست اکثر مشتریان بود تضمیم به فروش کارتن اسباب کشی در تهران کردیم ما در این زمینه از بهترین اجناس کارتن که کارتن های سه لایه و پنج لایه را شامل می شود فعالیت می کنیم امیدوارم که یک اسباب کشی حرفه ای را نیز با شرکت سپند بار تجربه کنید هدف ما در این مجموعه جلب رضایت مشتری است

 3. مقداد میگوید:

  من به دنبال خرید کارتن اسباب کشی هستم ولی نمیدونم چه سایزی رو بخرم که برای کار اسباب کشی مناسب باشه ممنون میشم توضیحاتی رو در این رابطه به من ارائه بدید کمال تشکر را دارم و ممنونم

  • سپند بار میگوید:

   سلام و درود ما خدماتی که برای خرید و فروش کارتن اسباب کشی ارائه می دهیم به صورت شبانه روزی در هر ساعتی که شما بخواهید ما وسایل بسته بندی اعم از کارتن اسباب کشی ، ضربه گیر ، سلفون و … را برای شما ارسال می کنم برای انتخاب سایز مخصوص کارتن اسباب کشی و خرید آن لطفا با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید کارشناسان باربری سپند بار برای ارسال کارتن و خرید کارتن اسباب کشی به شما مشاوره کامل را ارائه خواهند داد ، با پیک برای شما در تمامی نقاط تهران کارتن اثاث کشی ارسال خواهد شد

 4. شاهین اسدی میگوید:

  جنس کارتن های اثاث کشی چند لایه هستش چطور می تونم کار خرید کارتن اسباب کشی رو انجام بدم برای خرید کارتن آیا باید تماس بگیرم یا به صورت اینترنتی رزرو کنم ممنون میشم جواب منو ارسال کنید تشکر

  • سپند بار میگوید:

   سلام جناب اسدی ما انواع کارتن اسباب کشی را برای شما ارسال خواهیم کرد کارتن های اسباب کشی در سایز های سه لایه و پنج لایه موجود هستند که با توجه به کار شما برای شما ارسال خواهند شد برای دریافت مشاوره و خرید کارتن اسباب کشی لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید

 5. رئوف میگوید:

  من همین امروز کارتن اسباب کشی رو سفارش دادم و واقعا راضی هستم کمال تشکر از شرکت سپند بار برای ارسال وسایل بسته بندی برای من

  • سپند بار میگوید:

   سلام و احترام خواهش میکنم امیدوارم که از خدمات شرکت باربری سپند بار راضی باشید ما خدمات نوین باربری و اسباب کشی را ارائه می دهیم برای خرید و فروش کارتن اسباب کشی نیز فعالیت خود را شروع کرده ایم

 6. منتظری میگوید:

  تشکر از وب سایت سپند بار برای ارسال کارتن ها و کیفیت خوبش ممنون از سایت خوبتون و تشکر از مدیریت محترم سپند بار برای ارسال کارتن های اسباب کشی

  • سپند بار میگوید:

   سلام خواهش میکنم جناب منتظری امیدوارم توانسته باشیم بهترین سرویس دهی باربری را برای شما به عمل آورده باشیم

 7. طباطبایی میگوید:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  متاسفانه من روی هر لینکی مبنی بر خرید اینترنتی و آنلاین کلیک کردم که در موارد مختلف ذکر شده بود، نتیجه‌ای جز بازگشت به صفحه اول و تکرار مکررات در بر نداشت و نه تنها به سایت خرید آنلاین متصل نشد بلکه از ارائه قیمت محصولات هم جایی اطلاعاتی‌ ندیدم و تنها در آخر باز هم به خرید تلفنی مکررا منتهی شد

  • سپند بار میگوید:

   درود بر شما ، با عرض معذرت به زودی امکان خرید به صورت اینترنتی رو برای مشتریان فراهم می کنیم امیدوارم که عذر خواهی ما رو پذیرا باشید ، مشاورین ما در ۴ شعبه در شمال تهران ، غرب تهران ، شرق تهران ، مرکز تهران به صورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره در زمینه خرید کارتن اسباب کشی به شما هستند. همچنین با همین شماره ها می توانید سفارش خودتان را ثبت کرده و هزینه را درب منزل پرداخت کنید ، آرزوی ما کسب رضایت مشتری است.

 8. najmeh میگوید:

  من امروز کارتن اثاث کشی خریدم فقط یکم دیر به دستم رسید حدود دو ساعت طول کشید ، بازم ممنون خسته نباشید

  • سپند بار میگوید:

   سلام و درود خواهش میکنم امیدوارم که مورد رضایت جنابعالی بوده باشه ، آرزوی بهترین ها برای شما

 9. جباری میگوید:

  خرید کارتن اسباب کشی میتونه خیلی سخت باشه اما من با شما تماس گرفتم و طبق گفته شما کارتن ۵۰ در ۴۰ در ۴۰ بهترین گزینه برای اثاث کشی بود هم کیفیت و هم استحکام کارتن ها عالی بود ، مرسی از شما

   • معصومه میگوید:

    سلام . من برای فروش اینترنتی محصولات نیاز به کارتن کوچک دارم که چون وسیله سبک در داخلش قرار میدم لازم نیست خیلی محکم باشه . ولی میخوام برام ارزون بیفته . لطفا راهنمایی کنید

    • سپند بار میگوید:

     سلام و احترام اگر قصد خرید کارتن رو دارید می تونید با مشاورین ما تماس بگیرید که مشاوره رو در خصوص خرید کارتن به شما ارائه بدن از نظر دیدگاه شما سپاس گذاریم

 10. دلارام میگوید:

  همیشه اسباب کشی منزل میتونه سخت باشه و مهمتر از اون تهیه لوازم بسته بندی مثل کارتن اسباب کشی و نایلون حبابدار و … اما با وجود شرکتی مثل سپند بار که خدمات خرید و فروش کارتن اسباب کشی رو انجام میده این کار با راحتی خاصی انجام بشه ممنون از شرکت باربری و اتوبار سپند بار برای ارائه فروش کارتن اسباب کشی

 11. میلاد نژادیان میگوید:

  خرید کارتن اسباب کشی تخصص شرکت سپند بار هستش ممنون از سرویس دهی باربری سپند بار که خدمات خرید و فروش کارتن اسباب کشی در تهران رو ارائه میده

 12. مبین میگوید:

  برای اسباب کشی بسته بندی حرف اول رو میزنه ، سپند بار هم خدمات باربری رو انجام میده هم بسته بندی و هم خرید و فروش کارتن اسباب کشی در تهران رو انجام میده خواستم تشکر کنم از سرویس دهی شرکت باربری سپند بار برای ارائه فروش و خرید کارتن اسباب کشی که یکی از متمایز ترین سرویس های هر شرکت باربری میتونه باشه ، ممنونم از سرویس دهی خوبتون آرزوی موفقیت دارم براتون

 13. صادق میگوید:

  خرید کارتن اسباب کشی یکی از مشکلاتیه که برای هر کسی میتونه به وجود بیاد اما با وجود شرکت سپند بار که ارائه دهنده خدمات باربری و جدیدا فروش کارتن اسباب کشی هم راه اندازی کرده می تونه خیلی راحتر انجام بشه ، من امروز کارتن اثاث کشی سفارش دادم و از خدمات این شرکت نهایت تشکر رو دارم ممنون از سرویس دهی خوب خرید کارتن اسباب کشی شرکت سپند بار

 14. حامد میگوید:

  درود بر شما ممنونم از خدمات خوبتون کارتن اسباب کشی که برام فرستاید بسیار عالی بود ممنون از سرویس دهی خوبتون ، بهترین خرید کارتن از سایت سپند بار میتونه باشه ، کارتن های اسباب کشی سه لایه و پنج لایه بهترین کیفیت رو داشتن ممنون از خدمات این شرکت

 15. ملکی میگوید:

  خرید کارتن اسباب کشی میتونه خیلی پر دردسر باشه ، اما با وجود شرکتی مثل باربری سپند بار اسباب کشی میتونه خیلی راحت انجام بشه

 16. محمد میگوید:

  ممنونم از خدمات خوبتون خرید کارتن که توسط سپند بار انجام شد خیلییییی خوب بود دستتون درد نکنه

 17. وثوقیان میگوید:

  سلام وقت بخیر میخواستم ببینم شما کارتون نو هم خریداری میکنید من تعداد زیاد برای کارخانه خریدم اما استفاده نشد الان میخوام بفروشم

 18. همتی میگوید:

  من کارتن ها رو از شرکت باربری سپند بار تهیه کردم واقعا عالی بود ممنونم از ارائه خدمات خوبشون

 19. عرفانی میگوید:

  من امروز برای خرید کارتن از شرکت سپند بار استفاده کردم و از خدماتی که این شرکت به من ارائه داد کمال تشکر را دارم جنس کارتن ها واقعا راضی بودم

 20. نرگس میگوید:

  با سلام
  من سفارش های اینترنتی ارسال میکنم و نیاز به کارتن با ابعاد حدودا ده در سی در چهل دارم. لطفا حداقل تعداد قابل سفارش رو بفرمایید.

  • سپند بار میگوید:

   سلام و احترام خدمت شما
   از انتخاب شما سپاس گذاریم خواهشمندیم با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

 21. ندیری میگوید:

  سلام،من کارتن تلویزیون لازم دارم،برای ۴۸ اینچ منحنی
  چطور میتونم سفارش بدم
  شماره تماس هایی که درج شده پاسخ گو نبود

  • سپند بار میگوید:

   سلام و احترام اگر قصد خرید کمارتن را دارید خواهشمندم با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید مشاورین ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند با تشکر از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *