نحوه انتخاب ماشین باربری متناسب با اندازه اثاثیه شما در هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نحوه انتخاب ماشین باربری متناسب با اندازه اثاثیه شما در هنگام اسباب کشی

نحوه انتخاب ماشین باربری متناسب با اندازه اثاثیه شما در هنگام اسباب کشی

انتخاب ماشین باربری متناسب با اندازه اثاثیه

نحوه انتخاب ماشین باربری متناسب با اندازه اثاثیه شما در هنگام اسباب کشی یکی از مهم ترین پارامترهای یک جابجایی موفق می باشد.

بعد از بسته بندی اصولی اسباب و اثاثیه منزل یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید انتخاب ماشین باربری متناسب با اثاثیه منزل شما می باشد. انتخاب یک ماشین حمل بار مناسب و بارگیری صحیح لوازم در آن باعث می شود یک اسباب کشی بدون دردسر و به دور از هر گونه خطری داشته باشید.

انتخاب ماشین باربری با اندازه مناسب برای یک اسباب کشی ، برای کسانی که می خواهند با کمترین رفت و آمد ممکن اسباب کشی به خانه جدید خود را انجام دهند ، بسیار مهم است. با انتخاب ماشین باربری مناسب می توانید کلیه لوازم خود را یک باره به مقصد انتقال دهید و دیگر نیازی به دوباره بارگیری کردن ماشین نداشته باشید. با یک انتخاب درست می توانید در هزینه های مانند بنزین و اجاره بهای کامیون  و حتی وقت خود صرفه جویی کنید. چندین فرمول برای تعیین ماشین حمل  بار در اندازه متناسب با اثاثیه شما وجود دارد ، که با رعایت این نکات می توانید بهترین اسباب کشی را داشته باشید. استخدام یک تیم باربری برای انجام یک اسباب کشی حرفه ای بهترین گزینه برای تمام افرادی است که قصد اسباب کشی دارند.

شرکت باربری سپند بار با دارا بودن ماشین های پیشرفته و مجهز برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه یکی از معتبر ترین اتوبارهایی می باشد که شما می توانید قبل از انجام اسباب کشی با مشاوران این باربری تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را از آن ها کسب کنید. سپند بار شما را در انتخاب ماشین باربری متناسب با حجم و اندازه اثاثیه کمک خواهد کرد و هزینه های اسباب کشی را برای شما کاهش می دهند.

انتخاب ماشین باربری با توجه به حجم اسباب و اثاثیه

هر کسی که در حال اسباب کشی است قبل از تصمیم گیری در مورد اندازه کامیون برای اجاره ، باید تعداد اتاق های خانه خود و انواع کالاهایی را که باید برای بسته بندی آماده کند را در نظر بگیرد. یک وانت ممکن است برای جابجایی یک آپارتمان با یک اتاق خواب با اثاثیه کم که یک فرد مجرد در آن زندگی کند ، کافی باشد.

در صورتی که یک خانواده سه نفره در فضای مشترک با مبلمان بزرگ و اسباب و اثاثیه زیاد زندگی کنند ، ممکن است یک کامیون کوچک برای یک آپارتمان در همان اندازه مورد نیاز باشد.

البته توجه داشته باشید که هزینه کرایه ماشین های باربری بزرگ نسبت به وسایل نقلیه کوچک مانند وانت بارها  بیشتر است. اما اگر  اسباب و اثاثیه زیادی دارید که حجم بالایی دارند بهتر است از ماشین باربری بزرگ مانند کامیون استفاده کنید تا هزینه اضافی بابت رفت و آمدهای چندین باره پرداخت نکنید.

شرکت های باربری می توانند توصیه هایی را در مورد بهترین کامیون برای جابجایی اثاثیه به شما ارائه دهند ، حتی شرکت های باربری وجود دارد که نماینده ای از شرکت به صورت حضوری از ملک بازدید می کند و با توجه به اسباب و اثاثیه موجود در منزل برآورد می کند که چه ماشینی برای حمل بار شما مناسب است. با توجه به سابقه و تجربه بالایی که شرکت باربری سپند بار در تخمین ماشین متناسب با لوازم منزل دارد توصیه ای که از طرف این شرکت ارائه می شود بهترین پیشنهاد می باشد.

انتخاب ماشین باربری با توجه به حجم اسباب و اثاثیه
انتخاب ماشین باربری متناسب با توجه به حجم اسباب و اثاثیه

انتخاب ماشین باربری با توجه به موقعیت مکانی منزل جدید

انتخاب ماشین باربری با توجه به موقعیت مکانی منزل جدید
انتخاب ماشین باربری با توجه به موقعیت مکانی منزل جدید

موقعیت منزل فعلی و منزلی که قرار است اثاثیه را به آنجا ببرید در انتخاب نوع ماشین حمل بار بسیار تاثیر گذار است. توجه داشته باشید که اگر منزل جدید شما در کوچه ای با عرض کم قرار دارد ، پس قطعا انتخاب یک کامیون بزرگ کاری اشتباه است چون ماشین باربری بزرگ نمی تواند وارد آن کوچه شود و تخلیه اثاثیه را با مشکل رو به رو می کند. باید خودروی حمل بار در موقعیت نزدیک نسبت به منزل پارک شود ، تنها در این صورت تخلیه و جابجایی اثاثیه منزل برایتان راحت خواهد بود.

استخدام یک شرکت باربری حرفه ای بهترین راه برای انتخاب ماشین حمل بار متناسب

تلاش برای فهمیدن کامیون با اندازه مناسب برای اسباب کشی شما تنها با استخدام یک شرکت باربری حرفه ای انجام می شود. با کمک گرفتن از یک شرکت باربری معتبر نه تنها اسباب کشی به صورت حرفه ای انجام می شود ، بلکه مشاورین اتوبار شخصاً از ملک بازدید می کنند تا یک اظهارنامه را تهیه کند و در مورد کامیون مناسب برای کار تصمیم بگیرند. آن ها می توانند بارگیری ، رانندگی و تخلیه  بار کامیون را نیز کنترل کنند.

کمک گرفتن برای بارگیری وسایل در ماشین حمل بار همچنین گزینه ای ارجح است زیرا افراد حرفه ای نسبت به شما در بارگیری و بسته بندی لوازم در کامیون های حمل بار تجربه بسیار بیشتری خواهند داشت. اگر از همان اول کار اسباب و اثاثیه توسط یک فرد حرفه ای به درستی بسته بندی شود ، وسایل بسته بندی شده در کامیون های حمل بار احتمال سقوط  و آسیب دیدن اثاثیه در طول جابجایی و حمل و نقل بسیار کمتر می شود.

انتخاب ماشین حمل بار متناسب
انتخاب ماشین حمل بار متناسب

انواع ماشین های باربری در اتوبار سپندبار

اتوبار سپند بار با مجهز بدون به انواع ماشین های حمل بار کار جابجایی اثاثیه منزل شما را با هر اندازه حجم و وزن برایتان انجام می دهند. هر اندازه حجم بار شما بزرگ تر باشد به ماشین باربری بزرگ تری برای حمل اسباب و اثاثیه خود نیاز خواهید داشت. شما می توانید با انتخاب وسیله نقلیه مناسب تعداد دفعات رفت و آمد خود را کمتر کنید و اسباب و اثاثیه خود را یک باره به منزل جدید برسانید علاوه بر این می توانید اسباب کشی ارزان تری نیز داشته باشید.

در باربری سپند بار برای حمل لازم با حجم کم از وانت بار ، وانت نیسان و وانت پراید استفاده می شود و برای حمل اثاثیه با حجم متوسط ماشین هایی همچون کامیونت ، خاور و ایسوزو  را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند. در صورتی که حجم بار شما زیاد باشد و اسباب کشی بین شهری داشته باشید این اتوبار از ماشین های بارری سنگین همچون کامیون های بزرگ و ماشین های ده تن استفاده می کنند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس