نکاتی درباره جابجایی راحت مبلمان هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکاتی درباره جابجایی راحت مبلمان هنگام اسباب کشی

نکاتی درباره جابجایی راحت مبلمان هنگام اسباب کشی

نکاتی درباره جابجایی راحت مبلمان هنگام اسباب کشی

حمل و نقل مبلمان منازل نیاز به مهارت و تخصص ویژه دارد. در این مقاله نکاتی درباره جابجایی راحت مبلمان هنگام اسباب کشی را برای شما بازگو می کنیم.

اگر مجبورهستید به یک آپارتمان در طبقه بالاتر بروید یا مجبور هستید وسایل را به طبقه دیگری از خانه منتقل کنید ، حتما می دانید که دشوارترین کار جابجایی مبلمان است. جابجایی وسایل سنگین و حجیم بزرگ ترین مشکل یک اسباب کشی می باشد. زیرا وزن زیاد را با قدرت مانور کم برای حرکت ترکیب می شود.

نکات مهم در بسته بندی ، جابجایی و بارگیری مبلمان

دلایل مختلفی برای جابجایی مبلمان خانه وجود دارد که شما را مجور به کمک گرفتن از اتوبارها برای جابجایی مبلمان می کند. هنگام حمل و نقل و جابجایی مبلمان هنگام اسباب کشی نکات و ترفند های زیادی وجود دارد که برای جابجایی راحت باید آن ها رادر نظر بگیرید. از نکات مهم در بسته بندی ، جابجایی و بارگیری مبلمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-  ابعاد راهرو و درب های ورودی را برای وارد یا خارج کردن مبلمان و همچنین استفاده از آسانسور برای جابجایی راحت تراندازه گیری کنید.

۲- هنگام عبور از راهرو و کنج های با فضای کم حتما با چرخش مناسب مبلمان از آسیب دیدن آن ها جلوگیری کنید.

۳- مبلمان باید جزو اولین وسایلی باشد که در کامیون ها بارگیری می شود و بهتر است آن ها را به صورت سرو ته بر روی هم قرار دهید.

بسته بندی صحیح مبلمان برای جلوگیری از آسیب دیدن

جابجایی و بسته بندی مبلمان برای حفاظت از آن ها یکی از مسایلی می باشد که همواره ذهن افراد را درگیر می کند. با توجه به اینکه مبلمان از جنس پارچه  و چوب می باشند و هر دو در هنگام جابجایی و حرکت دادن مبلمان  بسیار آسیب پذیر می باشند. هنگام اسباب کشی در مرحله اول باید نسبت به بسته بندی صحیح مبلمان برای جلوگیری از آسیب دیدن اقدام کرد.

بهترین راه برای بسته بندی مبلمان سپردن این کار به افراد ماهر و آموزش دیده ی اتوبار سپند بار می باشد. در صورتی که می خواهید خودتان این کار را انجام دهید به شما نکات لازم برای جابجایی ایمن مبلمان را پیشنهاد می کنیم.

جهت بسته بندی صحیح مبلمان ابتدا اتصالاتی که قابل جدا شدن می باشند را از هم جدا کنید تا جابجایی و حرکت مبلمان راحت تر شود. بهتر است کوسن و تشک های قابل جدا شدن را در نایلون یا کاورهای مخصوص قرار دهید و در صورت امکان برای جلوگیری از کثیف شدن قسمت های پارچه ای مبلمان از سلفون های مخصوص برای پوشاندن تمام قسمت های مبل استفاده کنید.

استفاده از کارتون های چند لایه و نایلون های حباب دار برای بسته بندی کامل مبلمان یکی از بهترین و ایمن ترین روش ها برای جلوگیری از آسیب دیدن مبلمان هنگام جابجایی می باشد.

بسته بندی صحیح مبلمان برای جلوگیری از آسیب دیدن
بسته بندی صحیح مبلمان برای جلوگیری از آسیب دیدن

کمک گرفتن از افراد ماهر برای جابجایی راحت مبلمان

از آنجایی که هزینه های زیادی را برای خرید مبلمان پرداخت می کنید ، کوچک ترین سهل انگاری در جابجایی آن ها باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری به وسایل شما می شود.بهتر است برای جابجایی میلمان هنگام اسباب کشی از افراد ماهر کمک بگیرید.

موارد خاصی وجود دارد که شما صرفاً از نظر قدرت و توان جسمی که دارید ، نباید خودتان به تنهایی جابجایی مبلمان را انجام دهید. وسایلی که هم سنگین هستند و هم بزرگ ، برای حمل آن ها به دو نفر احتیاج است. در واقع ، شما حتی ممکن است وسایل کوچک تری را که بسیار سنگین هستند ، مانند تلویزیون های قدیمی ، یا مواردی که بزرگ هستند اما خیلی سنگین نیستند ، مانند قاب تختخواب ، در خانه داشته باشید.

باربری سپند بار با دارا بودن کادری ماهر و با تجربه هر نوع مبلمان با هر اندازه را با به کارگیری بهترین روش های جابجایی و با دقت کافی  انجام می دهد.

کمک گرفتن از افراد ماهر برای جابجایی راحت مبلمان
کمک گرفتن از افراد ماهر برای جابجایی ایمن مبلمان

استفاده از تجهیزات و چرخ های مخصوص باربری برای جابجایی مبلمان

یکی از راه های ساده برای اسباب کشی ایمن استفاده از تجهیزات و چرخ های مخصوص باربری برای جابجایی مبلمان می باشد. چرخ های مخصوص باربری یک ابزار ضروری برای جابجایی وسایل سنگین است ، به خصوص اگر لازم باشد آن ها را به طبقه بالا حمل کنید. بعد از اینکه وسایل را  به خوبی بسته بندی کردید با کمک افراد دیگر مبلمان را به آرامی بلند کنید و بر روی چرخ دستی قرار دهید. تمامی اجسام سنگین باید توسط تجهیزات ویژه مانند طناب های محکم و تسمه آن ها را بر روی این چرخ دستی ها محکم ببندید تا جابجایی ایمنی داشته باشید.

اگر مکانی که در آن  اسباب کشی را انجام می دهید دارای فضایی کافی برای حرکت چرخ های باربری نباشد و دارای راه رو های باریک باشد باید از آسانسور برای جابجایی مبلمان استفاده کنید. بهتر است هنگام بارگیری یا تخلیه اثاثیه سنگین مانند مبلمان از یک سطح شیب دار برای جابجایی راحت به درون کامیون حمل بار استفاده کنید.

یک روش دیگر برای آسان تر کردن جابجایی مبلمان ، کشیدن آن است. این کار به بهترین وجه در کف چوبی یا سرامیکی کار می کند ، اما می تواند از این روش روی فرش نیز جواب دهد. در صورت داشتن یک پتو ، ترجیحا یک پتو با ضخامت زیاد ، می توانید اجسام سنگین و با حجم زیاد مانند مبلمان را به خوبی جابجا کنید.

حمل و نقل تخصصی مبلمان توسط اتوبار سپند بار

جابجایی مبلمان یکی از سخت ترین قسمت های اسباب کشی می باشد که حتما باید توسط افراد ماهر صورت پذیرد تا از آسیب های احتملی مصون بمانند.

حمل و نقل تخصصی مبلمان توسط اتوبار سپند بار با بهره گیری از بهترین تجهیزات بسته بندی و جابجایی با نیروی کار آموزش دیده و ماهر و همچنین استفاده از کامیون های مخصوص حمل بار که دارای کف های موکت کاری می باشد انجام می شود.

حمل و نقل تخصصی مبلمان توسط اتوبار سپند بار
حمل و نقل تخصصی مبلمان توسط اتوبار سپند بار

کارکنان حرفه ای اتوبار سپند بار برای جلوگیری از کثیف شدن و یا پارگی  و خراش بر داشتن مبلمان شما ، تمامی قسمت های مبلمان را با استفاده از ابراز و لوازم تخصصی بسته بندی می پوشانند و کار حمل و نقل و بار گیری را انجام می دهند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس