باربری دهکده المپیک

باربری در منطقه دهکده المپیک

شرکت باربری دهکده المپیک با سابقه ی بیش از ۲۵ سال در زمینه اسباب کشی، حمل و نقل و جابجایی کالا توانسته به گزینه خوبی برای باربری در منطقه دهکده المپیک تهران تبدیل شود. اتوبار دهکده المپیک با کادر متعهد مجرب و با اخلاق خود و با خدمات و مشاوره رایگان خود در راستای جلب رضایت مشتریان خود قدم برمی دارد.

از جمله خدمات این شرکت شامل شیوه های بسته بندی اروپایی، کادری کارآزموده، منظم و دقیق، انواع بیمه های باربری ، چیدمان وسایل و.. می باشد. این شرکت در حمل وسایل بزرگ از جمله گاوصندوق، پیانو، یخچال و .. بسیار تخصصی عمل می کند و دارای تجربه کافی می باشد.

تلفن تماس باربری دهکده المپیک تهران

با یک تماس در محدوده دهکده المپیک در خدمت شما هستیم

اتوبار محدوده دهکده المپیک تهران

باربری در دهکده المپیک

همان‌طور که گفته شد اتوبار دهکده المپیک با استفاده از کارگران متعدد و کار بلد امنیت حمل وسایل را بسیار بالا برده و به آسانی، بدون استرس و به نحو احسن اسباب کشی اثاثیه و لوازم با ارزش منزل را انجام می دهد. باربری ها به دو صورت می باشد، باربری درون شهری و باربری برون شهری.

این شرکت باربری درون شهری خود را که غالباً اسباب کشی از زیر شاخه های آن است، با وانت بار و یا خاور موکت کاری شده انجام می دهد. برای باربری و حمل وسایلی که عمده هستند از نیسان بار و یا وانت بار استفاده می شود. باربری دهکده المپیک با داشتن پکیج بسته بندی و تجهیزات کامل که در ادامه بیشتر توضیح داده خواهد شد توانسته بهترین خدمات را با استراتژی های جدید و موفقیت آمیز ارائه دهد.

اتوبار دهکده المپیک
اتوبار دهکده المپیک

ویژگی های اتوبار دهکده المپیک

باربری دهکده المپیک دارای نرخ های قانونی و اتحادیه می باشد که هدف آن رضایت مشتری و آسان نمودن جابه جایی می باشد. با توجه به مشکلات اثاث کشی و ضرر ها و خسارات ناشی از آن، شرکت باربری دهکده المپیک با تجربه ۲۵ ساله خود و تیمی مجرب بهترین خدمات جابه جایی را ارائه می دهد.

از دیگر ویژگی های این شرکت باربری، زمان بندی دقیق اجرای کار با کیفیت بالای آن است. این شرکت دارای رانندگان با سابقه و خوش برخوردی است که به مسیرها آشنایی کامل دارند و ایمنی در کار از ارزش های آن هاست. هم چنین این باربری شامل کامیون های بزرگ و کامیونت بار است که بارهای  خارج از شهر را جابه جا می نمایند. همه ی نیسان های کوچک و بزرگ موکت کاری و تمیز می باشند. ضربه گیرهای متعدد و ضخیم برای ایمنی انواع بار نیز در آن قرار داده شده است.

برای حمل بار چینی، پتو و طناب های محکم استفاده می شود.

باربری در محدوده دهکده المپیک
باربری در محدوده دهکده المپیک

کادر منظم و دقیق باربری دهکده المپیک

این شرکت با آموزش کادری حرفه ای و متخصص چه در زمینه انواع بسته بندی و چه جابه جایی وسایل، بهترین و با اخلاق ترین کادر را دارا می باشد. باربری دهکده المپیک با مدیریت فردی تحصیل‌کرده و متخصص و منظم، توانسته افرادی متعهد و متأهل را نزد مشتریان خود بفرستد و با کیفیت در کار مجموعه، رضایت کامل آن ها را داشته باشد.

در این مجموعه افراد با نظم و انسجام وظایف خود را انجام داده و با سرعت و کیفیت هرچه بیشتر مشغول به همکاری می باشند  تا جایی که می توانند رضایت مشتریان را جلب نمایند. هم چنین تمام افراد عضو این مجموعه ایمنی های لازم برای حمل و نقل وسایل و .. را کاملا رعایت می کنند. باربری دهکده المپیک تنها باربری ای است که می تواند با برنامه ریزی وتقسیم کار دقیق بین اعضای تیم، یک جابه جایی سریع و موفق داشته باشد.

سرویس دهی اتوبار دهکده المپیک

از سرویس های این باربری، ارائه وسایل مورد نیاز برای جابه جایی و اسباب کشی وسایل منزل یا جهیزیه عروس می باشد. یعنی وسایلی که برای بسته بندی این وسایل نیاز است، توسط باربری دهکده المپیک تأمین شده است. هم چنین این شرکت با داشتن کارگرانی شایسته، فعال، خوش اخلاق و باتجربه در زمینه های اسباب کشی و حمل ونقل برون شهری و درون شهری، بهترین سرویس هارا ارائه می دهد.

از دیگر سرویس دهی های این شرکت باربری، پاسخ گویی به شهروندان ساکن در محدوده دهکده المپیک تهران برای حمل اثاثیه، جابه جایی بار و.. در هر ساعت از شبانه روز و هر زمانی حتی روزهای تعطیل می باشد. لازم به ذکر است که مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز برای جابه جایی وسایل خود به هر نقطه از ایران با مجموعه تماس گیرند و مشاوره رایگان داشته باشند.

باربری در محدوده دهکده المپیک
باربری در محدوده دهکده المپیک

تعرفه باربری دهکده المپیک

لازم به ذکر است که تمام تعرفه ها و نرخ های بسته بندی و جابه جایی و حمل و نقل باربری دهکده المپیک، قانونی منصفانه و طبق نرخ اتحادیه بوده است. این هزینه ها چه درون شهری و چه برون شهری در جهت رضایت مشتریان و با رعایت قوانین مربوطه تعیین شده است ، در همین محدوده میتوان به باربری کاشانی و باربری بلوارفردوس اشاره کرد که خدمات اثاث کشی را انجام می دهند.

اثاث کشی منزل در دهکده المپیک تهران

بیمه نامه حمل و نقل باربری دهکده المپیک

باربری دهکده المپیک دارای بیمه های مختلف باربری داخل شهر و جابه جایی کالا به خارج از شهر می باشد. در این شرکت با توجه به نیازهای مختلف مشتریان و اتفاقات غیرقابل پیش بینی جابه جایی، تمام هزینه های بار به مشتریان داده می شود. تمام کارکنان و راننده های این باربری، دوره های تخصصی مربوطه را برای ارائه خدمات هرچه بهتر گذرانده اند و می توانند با مهارت های خود در این کار، امنیت سالم رسیدن وسایل را تضمین نمایند.

این بیمه ها شامل بیمه آتش سوزی، ضرب و خورد شدگی و خسارات  می باشد و در صورتی که برای وسایل و یا بار مربوطه مشکلی به وجود آید مشتریان با ارائه بیمه نامه می توانند خسارت یا خسارات خود را کامل از شرکت باربری اخذ کنند.

حمل اثاثیه منزل در دهکده المپیک
حمل اثاثیه منزل در دهکده المپیک

خدمات ویژه باربری دهکده المپیک

از خدمات ویژه ی باربری دهکده المپیک وجود روش های جدید حمل یخچال ساید بای ساید و به کار گرفتن ابزار و تجهیزات کمکی برای جابه جایی هرچه بهتر و آسان تر و ایمنی بیشتر می باشد. به طوری که در این روش ها حتی ذره ای خش خوردگی یا آسیب به کالای مربوطه در طی مسیر جابه جایی از منزل تا ماشین وارد نمی شود و این کار بدون استرس و با موفقیت انجام می گیرد. این خدمات در منازل آپارتمانی و دارای پله مورد استفاده است.

این شرکت با مدیریت و برنامه ریزی جامع، خدماتی نظیر تقسیم کار عادلانه بین تیم و چارت زمانی برای تسریع در جابه جایی و اسباب کشی ارائه می دهد.

اسباب کشی در محدوده دهکده المپیک
اسباب کشی در محدوده دهکده المپیک

شیوه بسته بندی اتوبار دهکده المپیک

روش های بسته بندی مورد استفاده در شرکت اتوبار دهکده المپیک به صورت بسته بندی اروپایی است که از خصوصیات مهم این شرکت است. با این روش این اتوبار با خلق روشی نو و بدون نقص در بسته بندی، باربری را آسان و رضایت مشتری را جلب نماید. تمام ظروف شکستنی و حساس و وسایل با ارزش با دقت بالا و سرعت کارکنان مجرب و با سابقه این شرکت و با تقسیم کار بین اعضای کادر به بهترین نحو بسته بندی شده و به مقصد منتقل می شود.

فضای خالی موجود بین کارتن ها نیز با دقت اعضای مجموعه پر شده و هیچ گونه آسیبی به وسایل نمی رسد. لازم به ذکر است که بسته بندی مدرن این شرکت با استفاده از کارتن های مقاوم و ضخیم و با کمک تکنولوژی و تجهیزات صورت می گیرد.

اتوبار دهکده المپیک تهران

وجود تیم مشاور و پشتیبانی خبره و باتجربه

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که افراد در هنگام اسباب کشی دارند، بی نظمی و شلوغی است و به نوعی تمام کار‌ها در هم گره می‌خورند. در این بین اگر از شرکت نامعتبری نیز استفاده کنید، مشکلات در هنگام اسباب کشی دوچندان می‌شود. معمولا شرکت‌ها نامعتبر به دلیل عدم وجود تیم مشاور و پشتیبانی نمی‌توانند با شما به خوبی هماهنگ شوند که این مسئله  مشکلاتی نظیر اتلاف وقت و انرژی را به همراه خواهد داشت.

از این رو باید گفت که وجود یک شرکت باربری مناسب و معتبر که بتواند شما را در هنگام اسباب کشی راهنمایی کرده و از طرفی برنامه‌ی خود را با شما تنظیم کند، بسیار حائز اهمیت است. به نوعی می‌‌توان گفت که این امر در افزایش نظم و انظباط در هنگام اسباب کشی نقش پررنگی دارد. شرکت باربری دهکده المپیک از جمله شرکت‌هایی است که با در اختیار داشتن تیم پشتیبانی می‌تواند ارتباط خوبی با مشتریان خود داشته باشد و راهنمایی‌های لازم و کافی را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

وجود تیم مشاور نیز سبب شده تا افراد، بتوانند تمام سوالات و مشکلاتی که در هنگام اسباب کشی به وجود می‌آید را برای آن‌ها بازگو کرده و راه حل مناسبی نیز پیدا کنند.

شرکت باربری خوب در دهکده المپیک تهران

اسباب کشی سریع و ایمن به وسیله‌ی شرکت باربری دهکده المپیک

علاوه بر نظم و انظباط، سریع پیش رفتن فرایند اسباب کشی نیز یکی دیگر از موارد مهمی است که باید به آن توجه کرد. بسیاری از افراد، علاقه دارند که در کمترین زمان ممکن اثاث خود را جابه‌جا کنند از این رو باید گفت که موارد مختلفی در افزایش سرعت اسباب کشی نقش دارد که تعداد کارگرانی که در محل حضور می‌یابند و میزان مهارت هر کدام از آن‌ها در افزایش سرعت اسباب کشی بسیار موثر است.

با توجه به این توضیحات باید گفت که شرکت باربری دهکده المپیک با در اختیار داشتن نیرو‌های ماهر و خبره می‌تواند نقش زیادی در افزایش سرعت اسباب کشی داشته باشد. همچنین یکی دیگر از خدمات باربری این شرکت، اعزام نیرو‌های زیاد به محل برای انجام مراحل اسباب کشی است.

وجود نیروی زیاد، سبب می‌شود که کارگران دیرتر خسته شوند و کار‌ها را سریع‌تر به اتمام برسانند. از این رو با بهره گیری از شرکت باربری دهکده المپیک می‌توانید در کمترین زمان ممکن اسباب خود را جابه‌جا کنید و نگرانی از این بابت نداشته باشید. لیست باربری در دهکده المپیک تهران لیست شرکت های باربری در دهکده المپیک تهران

باربری پرشین بار به صورت تخصصی در دهکده المپیک تهران خدمات باربری را انجام می دهد و ادرس نقشه گوگل باربری دهکده المیک را مشاهده کنید.

باربری جابجا بار در محدوده المپیک نیز خدمات خود را حرفه ای انجام می دهد باربری پاسارگاد نیز در منطقه المپیک تهران خدمات باربری را انجام می دهد.

اتوبار لوکس تهران که سرویس بسته بندی و حمل بار را در این منطقه انجام می دهد.

حمل بار دهکده المپیک توسط یکتا بار انجام می شود.

اثاث کشی حرفه ای در دهکده را با اتوبار مدرن تجربه کنید.

برای جابجایی اثاثیه منزلتان می توانید از سریع بار کمک بگیرید این شرکت به صورت تخصصی خدمات حمل بار را انجام می دهد.

اتوبار تضمین نیز در منطقه دهکده المپیک خدمات حمل بار را انجام می دهد این شرکت دارای مجوز از اتحادیه است

بهره گیری از خودرو حمل و نقل مخصوص بار

تجهیزات و خودرو‌های حمل و نقل بار از جمله مواردی هستند که با توجه به آن‌ها می‌توان پی به میزان اعتبار شرکت باربری مناسب ببریم. فرض کنید که شرکتی از خودرو‌های حمل و نقل بار کوچک بهره می‌گیرد و از این رو مجبور می‌شوند تا هر چند دقیقه یک بار، وسایل را از منزلی دریافت کنند و به محل جدید ببرند.

این کار سبب می‌شود تا وقت زیادی از مشتری و کارگران گرفته شود. شرکت باربری دهکده المپیک با توجه به این موضوع از خودرو های حمل بار بزرگ بهره می‌گیرد کنه این خودرو‌ها مخصوص اسباب کشی است. به همین جهت با آن‌ها فقط کافی است یک بار در محل اسباب را بارگذاری کرده و سپس وسایل را در منزل جدید خالی کنید.

باربری دهکده المپیک آیا شبانه روزی است؟

بله خدمات باربری دهکده المپیک تهران به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد

آیا این شرکت دارای مجوز رسمی باربری است؟

بله شرکت باربری دهکده المپیک تهران با مجوز رسمی از اتحادیه باربری داران تهران خدمات خود را به مشتریان ساکن محدوده دهکده ارائه می دهد

آیا بسته بندی را نیز انجام می دهید؟

بله ما خدمات تخصصی بسته بندی را انجام می دهیم بسته بندی را با ضربه گیر ، سلفون ، چسب ، کارتن و … انجام می دهیم که این وسایل توسط خود شرکت اتوبار دهکده المپیک ارسال می گردد

حمل بار به شهرستان را دارید؟

بله با کامیون های برگشتی همراه با بسته بندی بار شما به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد

26 دیدگاه برای “باربری دهکده المپیک

 1. فریبرز نظری گفته:

  سلام ودرود به مدیریت محترم سپند بار شعبه باربری دهکده المپیک واقعا من از نحوه کار پرسنل راضی بودم تشکر فراوان

 2. فریاد رئوفی گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت مدیرت باربری دهکده المپیک سپند بار یا باربری سپند بنده یه اسباب کشی دارم اگه لطف کنید در مورد خدماتتون در دهکده توضیح بدین ممنون میشم

  • سپند بار گفته:

   ارائه خدمات باربری در دهکده المپیک به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته خواهد بود و اثاث کشی و سرویس دهی حرفه ای باربری و بسته بندی را ارائه می دهد ما در باربری و اتوبار دهکده المپیک خدمات حرفه ای اثاث کشی رو اتوبار را در این محدوده برای شما به عمل می آوریم برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ۴۴۴۴۰۴۲۶ تماس حاصل فرماید

 3. نسترن علامه گفته:

  سلام و درود بر پرسنل زحمت کش باربری سپند محدوده باربری دهکده المپیک تشکر فراوان دارم از نیروهای بی نظیر و مدیریت عزیز این شرکت واقعا کارتون عالیه .ممنون

  • سپند بار گفته:

   سلام و درود بی پایان خدمت شما باربری و اتوبار سپند بار سرویس دهی حرفه ای باربری و اتوبار را برای شما انجام می دهد این باربری هدفش جلب رضایت مشتری است

 4. ابراهیم گفته:

  سلام و درود تشکر از خدمات خوب باربری دهکده المپیک سرویس دهی حرفه ای همراه با تیمی منظم و کار کشته از خدمات بارز این باربری بود من از این سرویس دهی استفاده کردم و کاملا راضی هستم ممنونم از شما

  • سپند بار گفته:

   سلام و احترام جناب خواهش میکنم هدف ما در باربری و اتوبار دهکده المپیک ارائه خدمات حرفه ای اسباب کشی هستش

  • روشنی گفته:

   بنده هم از شرکت اتوبار دهکده سرویس اثاث کشی گرفتم خدماتشون خیلی خوب بود پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید

 5. مریم گفته:

  سلام من از دهکده المپیک میخواستم حمل بار کنم به شهران شما این خدمات رو انجام میدید؟

  • سپند بار گفته:

   درود بر شما از اینکه باربری دهکده المپیک رو برای اثاث کشی منزلتون انتخاب کردید ممنونیم بله این خدمات توسط باربری و اتوبار دهکده المپیک انجام میشه ، مرحمت کنید با شماره 44440426 تماس بگیرید کارشناسان شرکت حمل بار دهکده المپیک در حوزه اثاث کشی و باربری بهتون مشاوره میدن

 6. معنوی گفته:

  مرسی جهت ارائه لیست باربری های دهکده المپیک خدماتتون بی نظیره و خیلی هم عالی سرویس دهی اثاث کشی منزل رو انجام می دید از مدیریت محترم اغای هاشمی نهایت تشکر را دارم خیلی خوب بود

  • سپند بار گفته:

   خواهش میکنم ما به عنوان بهترین باربری اثاث منزل در دهکده المپیک خدمات خودمون رو انجام میدیم هدف ما همیشه جلب رضایت مشتریانمون هست تشکر از شما بابت نظر خوبتون

 7. hayede21 گفته:

  اثاث کشی منزل با باربری دهکده خیلی خوب بود من از خدماتشون استفاده کردم و راضی هم هستم مرسی بابت این خدمات

  • سپند بار گفته:

   سلام نظر لطفتون بوده که اتوبار دهکده رو برای جابجایی خونتون استفاده کردید از اینکه شما مشتری گرامی راضی هستید بسیار خرسندیم

 8. حنفی گفته:

  من از دهکده میخوام تا شرق تهران اثاث کشی کنم میشه من رو راهنمایی کنید که باید به چه صورتی اقدام کنم از چه طریقی سرویس رو رزرو کنم

  • سپند بار گفته:

   وقت شما بخیر ، ما در باربری دهکده المپیک به تمامی نقاط تهران اثاث کشی منزل رو انجام میدیم و به صورت حرفه ای این خدمات توسط باربری دهکده انجام میشه ، اول میایم کار بسته بندی رو انجام میدیم بعد میایم کار جابجایی رو براتون انجام میدیم و سر آخر کار چیدمان رو انجام میدیم توی کل این مراحل شما لازم نیست دست به کاری بزنی ما خدمات صفر تا صد اثاث کشی منزل رو انجام میدیم ، برای رزرو سرویس هم مرحمت کنید با شماره تلفن باربری دهکده المپیک تهران تماس بگیرید شماره تماس = 44440426 هستش که به صورت شبانه روزی پاسخ میدن هر سوالی بود ما در اتوبار دهکده در خدمت شما هستیم

 9. مهیار گفته:

  برای اثاث کشی از اتوبار دهکده سرویس گرفتم کارشون خوب بود فقط حدود نیم ساعت دیر کردن ولی پرسنلشون خیلی خوب بود مرسی

  • سپند بار گفته:

   درود بر شما جناب مهیار ، اولا بابت تاخیری که در کار پیش اومده ما از شما عذر خواهی می کنیم و امیدواریم عذر خواهی ما را پذیرا باشید ما در باربری دهکده هدف اصلیمان را بر این گذاشته ایم تا خدمات خود را در منطقه دهکده به خوبی انجام دهیم و این خدمات را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته ارائه دهیم ، بلادرنگ بودن کار یکی از اولویت های ماست نیم ساعت تاخیری هم که بوده احتمال ترافیک کاری بوده از که از همینجا باز هم از شما عذر خواهی میکنیم ، از اینکه از نحوه کار پرسنل باربری دهکده المپیک راضی بوده اید خداوند را شکر گزاریم که توانسته ایم خدمات خوبی را به شما ارائه دهیم

 10. کامران گفته:

  ما از باربری دهکده خدمات گرفتیم کارشون خوب بود کامیون تر و تمیز و افرادی با تجربه و خوش اخلاق در حین انجام کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سپند بار شماره‌های تماس
شعبه شمال 22895364 شعبه غرب 44440426 شعبه مرکز 88104479 شعبه شرق 77728486