نکات مهم در مورد حمل و نقل جهیزیه نو عروسان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات مهم در مورد حمل و نقل جهیزیه نو عروسان

نکات مهم در مورد حمل و نقل جهیزیه نو عروسان

 حمل و نقل جهیزیه نو عروسان

حمل و نقل جهیزیه عروس یکی از خدمات باربری سپند بار می باشد. در متن زیر نکات مهم در مورد حمل و نقل جهیزیه نو عروسان را مطرح کرده ایم برای کسب اطلاعات بیشتر متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

تمامی زوج های جوان بابت جابجایی اسباب و اثاثیه جهیزیه خود دارای  نگرانی و دلهره برای سالم رسیدن به مقصد هستند. با توجه به اینکه رسم است در روز بردن جهیزیه عروس بیشتر فامیل شرکت کنند. بعضی از خانواده ها خود کار جابجایی جهیزیه را بر عهده می گیرند و هنگام درخواست ماشین بار از اتوبار نسبت به استخدام کارگران ماهر اقدام نمی کنند. البته ما به شما توصیه می کنیم با توجه به حساس بودن زوج ها در سالم رسیدن جهیزیه خود به منزل جدید حتما از افراد ماهر و کاربلد کمک بگیرید.

امروزه شرکت های باربری زیادی در حال ارائه خدمات به زوج های جوان برای حمل و تقل جهیزیه آن ها می باشند. اما یکی از معتبرترین باربری ها برای جابجایی جهیزیه عروس ، باربری سپند بار می باشد که دارای سال ها سابقه درخشان در این زمینه می باشد.

پرسنل اتوبار سپند بار با انجام کلیه کارهای مربوط به بسته بندی ، حمل و نقل و چیدمان جهیزیه با استفاده از نیروی کار مجرب تمامی نگرانی و دغدغه های شما را در مورد جابجایی جهیزیه از بین می برند و با خیالی راحت تمامی لوازم شما را در صحت و سلامت جابجا می کنند.

خدمات حمل و نقل جهیزیه نو عروسان در اتوبار سپند بار

جابجایی و حمل نقل جهیزیه یکی از خدمات تخصصی اتوبار سپند بار می باشد که به زوج های تازه ازدواج کرده به صورت تخصصی و با شرایط ویژه و با در نظر گرفتن تخفیف های عالی  صورت می پزیرد.

خدمات حمل و نقل جهیزیه عروس در این باربری شامل بسته بندی تمامی وسایل جهیزیه با دقت فراوان ، جابجایی با ماشین های حمل بار مخصوص و ویژه ، بار گیری و تخلیه بار با نهایت دقت توسط کارگران ماهر و همچنین چیدمان جهیزیه می باشد.

کارگران این اتوبار با ظاهری اراسته و با داشتن مهارت و تجربه کافی تمامی وسایل جهیزیه را با دقت و سرعت عمل زیاد در روز جابجایی جهیزیه که یکی از حساس و مهم ترین روزها برای هر نو عروس می باشد انجام می دهند.

برای اطلاع از شرایط خاصی که برای زوج های جوان و تازه ازدواج کرده می توانید با مرکز سپند بار تماس حاصل فرمایید و راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

خدمات حمل و نقل جهیزیه عروس
خدمات حمل و نقل جهیزیه عروس

بسته بندی حرفه ای جهیزیه توسط کادر آموزش دیده

بسته بندی جهیزیه عروس یکی از مهم ترین  مسایل در امر جابجایی و حمل و نقل جهیزیه می باشد. در صورتی که برای جابجایی جهیزیه از باربری ها کمک می گیرید ، پیشنهاد می کنیم تمامی لوازم را در کارتون های مخصوص خود نگه دارید و از باز کردن آن ها خوداری کنید.

کارکنان باربری سپند بار به اهیمت سالم رسیدن جهیزیه به منزل زوج های جوان کاملا آگاه می باشند و می دانند در این روز پر اهمیت زوج های جوان نسبت به سالم رسیدن وسایل خود بسیار نگران می باشند برای همین بسته بندی حرفه ای جهیزیه توسط کادری آموزش دیده و با تجربه انجام می شود.

بسته بندی لوازم برقی مانند ال ای دی و وسایل صوتی تصویری از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. چون کوچک ترین ضربه باعث از کار افتادن آن ها می شود. اتوبار سپند بار به مشتریان خود تعهد می دهد تمامی لوازم جهیزیه زوج های جوان را در صحت و سلامت کامل و با رعایت نکات ایمنی به مقصد برساند.

کارکنان سپند بار برای بسته بندی جهیزیه با بکار گیری کارتن های چند لایه مخصوص ، نایلون های حباب دار ، انواع فوم و یونولیت برای بسته بندی مبلمان و دیگر لوازم شکستنی ایمنی کامل آن ها را تضمین می کنند.

بندی حرفه ای جهیزیه توسط کادر آموزش دیده.
بسته بندی حرفه ای جهیزیه توسط کادر آموزش دیده

بیمه وسایل جهیزیه در اتوبار

بیمه باربری یکی از قدامات مهم در تمامی باربری های معتبر می باشد. مسلما برای تهیه جهیزیه هزینه های زیادی را پرداخت کرده اید و دلتان نمی خواهد در پروسه جابجایی جهیزیه هیچ گونه آسیبی به لوازم شما وارد شود. شما می توانید با بیمه کردن وسایل جهیزیه خود حین جابجایی از بروز هر گونه آسیب و زیان در اوایل زندگی خود جلوگیری کنید. یکی از خدمات ویژه اتوبار سپند بار ارائه بیمه نامه معتبر برای جابجایی جهیزیه می باشد که خیال زوج ها را از ایمن رسیدن و در نهایت از جبران خسارات برایشان راحت می کند.

چیدمان جهیزیه توسط کارکنان اتوبار

از آنجایی که امروزه به طراحی و چیدمان فضای داخلی خانه ها بسیار توجه می شود. زوج های جوان نیز از این معقوله مستثنی نیستند چه بسا آن ها اهمیت بسیار بیشتری به چیدمان و طراحی وسایل خانه خود می دهند.

از دیگر خدمات باربری سپند بار می توان به چیدمان جهیزیه اشاره کرد. کارکنان این اتوبار تمامی وسایل جهیزیه را با دقت زیاد و بسیار مرتب و منظم و با داشتن دانش لازم در مورد نظم دادن به دکوراسیون منزل انجام می دهند.

چیدمان جهیزیه توسط کارکنان اتوبار
چیدمان جهیزیه توسط کارکنان اتوبار

نکات ضروری در رابطه با حمل و نقل جهیزیه نو عروسان

پیشنهاد ما برای حمل و نقل ایمن جهیزیه کمک گرفتن از کارکنان اتوبار می باشد. اما در صورتی که می خواهید خودتان کار حمل و نقل و جابجایی جهیزیه را برعهده بگیرید و از اتوبار ها فقط درخواست ماشین می کنید. نکات ضروری در رابطه با حمل و نقل جهیزیه نوعروسان وجود دارد که برای سالم رسیدن وسایل خود باید حتما آن ها را رعایت فرمایید.

  •  در انتخاب ماشین باربری نهایت دقت را به خرج دهید و از کامیون های مسقف برای جابجا کردن جهیزیه خود استفاده کنید.
انتخاب ماشین باربری
انتخاب ماشین مناسب باربری
  • با توجه به اینکه همه افراد فامیل تمایل دارند در حمل و نقل وسایل کمک کنند هر گونه سهل انگاری در این امر ممکن است خسارات جبران ناپذیری را برایتان برجای بگذارد . پس سعی کنید افراد خاصی را برای این کار مشخص کنید.
  •  بهتر است مواظب افراد کم سن و سال و بچه ها باشید و شخصی را برای کنترل کردن آن ها در نظر بگیرید تا هنگام حمل جهیزیه در جلوی دست پا نباشند.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس