کارهای اساسی که باید بعد از اسباب کشی انجام دهید

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

کارهای اساسی که باید بعد از اسباب کشی انجام دهید

کارهای اساسی که باید بعد از اسباب کشی انجام دهید

کارهای اساسی که باید بعد از اسباب کشی انجام دهید

یکی از مهم ترین مسائل هنگام اسباب کشی کارهای اساسی است که باید بعد از اسباب کشی انجام دهید در این مطلب به بیان این موضوع می پردازیم.

دوره های بعد از اسباب کشی می توانند در همان ابتدا بسیار سخت باشند ، به خصوص اگر نمی دانید که چه کارهایی را باید بعد از یک اسباب کشی انجام دهید.

موارد زیر به شما پیشنهادات خوبی می دهد که پس از ورود به خانه جدید چه کاری باید انجام دهید. نکته قابل توجه این است که اگر وقت خود را درست تنظیم کنید ، با موقعیت استرس زا مواجه نمی شوید.

۱- زمان اسباب کشی خود را سازماندهی کنید.

حتماً توجه خواهید کرد که روز اول پس از رفتن به خانه جدید ، اکنون می توانید استرس و اضطرابی را که موجب خستگی عصبی می شود ، از بین ببرید.

متأسفانه ، به دلیل تعداد زیاد کارهایی که باید هنگام ورود به خانه جدید انجام دهید ، زمان کافی برای انجام کارها نخواهید داشت. در واقعیت ، بسیار مهم است که زمان جابجایی مکان جدید خود را به بهترین شکل ممکن سازماندهی کنید. در نظر داشته باشید که تمام کارهایی را که انتظار می رود در حال حاضر به پایان رسیده باشد انجام دهید.

۲- کارتن های بسته بنده شده را باز کنید.

بر خلاف بسته بندی کردن خانه خود برای یک اسباب کشی ، بهترین چیز برای بسته بندی این است که شما در واقع می توانید آن را به موقع و با سرعت بسیاری تکمیل کنید. باز کردن بسته پس از اسباب کشی مهم است و طبیعت وقت گیر آن را نباید دست کم گرفت ، اما شما واقعاً مهلت زیادی ندارید.

اولین جعبه هایی که باید آن ها را باز کنید جعبه های ضروری شما هستند که با وسایل بسیار مهم پر شده اند. سپس ، شما باید شروع به باز کردن تمام وسایل  اتاق خواب و حمام کنید ، زیرا این دو مکان در ابتدا مورد نیاز است. آیا این فکر در ذهن شما وجود ندارد که دوش سریع بگیرید و روی تخت راحت خود استراحت کنید؟ باز کردن بسته بندی مطمئناً اولین کارهایی است که می توانید بعد از اسباب کشی به خانه جدید انجام دهید.

کارتن های بسته بنده شده را باز کنید.
کارتن های بسته بنده شده را باز کنید.

۳- درباره خانه جدید خود تحقیق کنید.

در بیشتر موارد ، خانه جدید شما یک مکان کاملاً ناشناخته ای خواهد بود ، بنابراین زمان آن فرا رسیده است که تحقیقات خود را درباره آن کامل کنید. به دنبال هرگونه نشانه ای از آسیب های موجود از قبل باشید ، لوله ها را برای نشت بازرسی کنید. همچنین در صورت کنتور گاز و سپس قرائت کنتورهای آب و برق خود را یادداشت کنید.

آیا درها و پنجره ها به اندازه کافی ایمن هستند؟ آیا دودکش های اچ نصب شده اند؟ نیازی به گفتن نیست که هر چه درباره مکان جدید خود بیشتر بدانید ، برای شما بهتر است. یکی دیگر از کارهایی که باید انجام دهید این است که برای حفظ امنیت خانه قفل درب های خود را عوض کنید.

۴- بعد از اسباب کشی آدرس پستی خود را تغییر دهید.

صرف نظر از اینکه شما فقط در یک شهر اسباب کشی کرده اید ، به یک شهر جدید نقل مکان کرده اید ، آدرس پستی خانه جدید شما متفاوت خواهد بود. و این در اصل بدان معنی است که اینکه مدت کوتاهی پس از انتقال خانه آدرس پستی خود را تغییر دهید.

آدرس پستی خود را تغییر دهید.
آدرس پستی خود را تغییر دهید.

۵- بعد از اسباب کشی فرزند خود را در یک مدرسه جدید ثبت کنید.

اگر به تازگی با یک کودک در مدرسه به خانه جدیدی نقل مکان کردید ، باید بدانید که پیدا کردن یک مدرسه جدید برای او چقدر مهم است ، تا آن ها بتوانند تحصیلات خود را ادامه دهند. آن مدرسه جدید نیز باید یک شهرت معتبر باشد تا کودک شما بتواند بهترین شروع زندگی خود را بدست آورد.

اگر قبل از این اقدام یک موسسه آموزشی خوب برای فرزند یا دختر خود انتخاب نکرده اید ، اکنون باید آن را انجام دهید و یکی از کارهایی که باید هنگام اسباب کشی به یک شهر جدید انجام دهید ، بسیار مهم است که شما در این مهلت های تعیین شده ، آن کار مهم را انجام دهید.

ابتدا به دنبال توصیه های دوستان یا همکاران یا حتی از همسایگان باشید که بدانید کدام مدارس خوب هستند و کدام ها نیستند. جمع آوری اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین همیشه یک نکته عالی است اما بهترین کار این است که چند کودک را به همراه کودک سن مدرسه خود ملاقات کنید ، با مدیر یا چند معلم در آنجا صحبت کنید تا ایده واقعی تری در مورد آنچه در آینده انتظار دارید داشته باشید. فراموش نکنید که مدارک لازم را برای ثبت نام فرزند خود در مدرسه مورد نظر خود آماده کنید.

فرزند خود را در یک مدرسه جدید ثبت کنید.
فرزند خود را در یک مدرسه جدید ثبت کنید.

۶- بعد از اسباب کشی دوستان جدیدی برای خود پیدا کنید.

انتقال به یک خانه جدید برای همه افراد درگیر دشوار است. یک اثر جانبی احتمالی اسباب کشی پدیده ای است که به عنوان اضطراب جدایی شناخته می شود. این واقعیت که شما از دوستان و خانواده خوب دور شده اید ، دلیلی است که شما را ناراحت و حتی افسرده می کند.

اما هر کجا پویایی شهر جدید شما را به خود جلب کند ، فراموش نکنید که با دوستان قدیمی خود در تماس باشید زیرا این یک روش اثبات شده برای غلبه بر افسردگی جابجایی است.

۷- بعد از اسباب کشی با شهر جدید خود آشنا شوید.

هنگام اسباب کشی به یک شهر جدید ، بهتر با آن شهر جدید آشنا شوید. علاوه بر این که کاملاً عملی از دانستن محل های ضروری در شهر (سوپر مارکت ها ، بانک ها ، مراکز پزشکی ، دفاتر پست ، مدارس ، بانک ها ، موسسات مهم دولتی و غیره) برخوردار هستید ، بیشتر با آن آشنا می شوید.

با پیاده روی های مکرر اکتشافی را ابتدا در محله خود و سپس در کل خود شهر انجام دهید. با نقاط دیدنی شهر آشنا شوید ، کمی بیشتر در مورد تاریخچه آن بیاموزید  و تلاشی برای درک بهتر چگونگی برخورد مردم محلی از زندگی به طور کلی انجام دهید.

با شهر جدید خود آشنا شوید.
با شهر جدید خود آشنا شوید.
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس