تلفن تماس 44440426_021

ایمیل sepandbar [at] gmail.com

ساعت کاری 24 ساعته حتی تعطیلات

باربری آفریقا

سپند بار > وبلاگ ما > مقالات > باربری آفریقا
باربری آفریقا

باربری آفریقا متخصص در امر باربری و اثاث کشی ادارات و منازل می باشد. باربری آفریقا در صنعت حمل و نقل اثاثیه منزل، کالاهای تجاری و اداری و جهیزیه عروس به تمام نقاط در تهران به صورت شبانه روزی، و ارائه خدمات به روش اروپایی vip ، بسته بندی حرفه ای محصولات، متخصص در امور باربری کالا می باشد.

باربری آفریقا

باربری آفریقا یک موسسه خصوصی است که بالغ بر ۲۵ سال است که در امور حمل و نقل و باربری اسباب و اثاثیه فعالیت دارد. این موسسه باربری زیر نظر شرکت حمل و نقل شیخ بهایی مشغول به فعالیت است و سعی دارد که پوشش دهی گسترده ای را در امر باربری برای ایجاد رضایت هر چه بیشتر برای مشتری داشته باشد. این موسسه یکی از اولین و معتبرترین مراکز حمل بار و اسباب کشی در منطقه شمال تهران است. باربری آفریقا سرویس دهی به تمام مناطق تهران و شهرستان ها را دارد که شامل حمل بار، جا به جایی لوازم و اثاثیه منزل و به علاوه بسته بندی وسایل به بهترین شیوه و به صورت شبانه روزی می باشد.

این باربری دارای بیش از ۱۰۰ دستگاه وانت و کامیون برای باربری است که این وسایل نقلیه به طور کامل عایق شده هستند و دارای کف موکت شده و دیوارهای ضربه گیر می باشد. موسسه باربری آفریقا نیز در نظر دارد که با پرسنل مجرب و کار آزموده خود در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر گام بردارد.

باربری در خیابان آفریقا

خدمات و سرویس دهی باربری آفریقا

 1. مشاوره برای حمل و نقل و جابجایی وسایل
 2. حمل بار به صورت درون شهری توسط خاور و وانت
 3. بیمه کردن وسایل مشتری تا سقف مشخص مالی
 4. دارای قیمت های منصفانه باربری به صورت درون شهری و برون شهری
 5. بسته بندی لوازم بزرگی از قبیل کمد، پیانو، یخچال ساید بای ساید، مبلمان، پیانو و …
 6. وکیوم های بزرگ ۹۰ متری که شامل فوم ضربه گیر و سلفون می باشد.
 7. بسته بندی های مخصوص برای وسایل شخصی
 8. دارای جدیدترین ابزار برای حمل و نقل و بسته بندی وسایل
 9. حمل اثاثیه گوناگون به شهرستان های دیگر
 10. دارای پرسنل خوش برخورد و آموزش دیده
 11. مجهز به کارتن رگال دار و ساک رختخواب (سه لایه یا حاوی پشم شیشه و زیپ دار)
 12. متخصص و دارای کادر مجرب در امر حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه ادارات
 13. چیدمان وسایل مشتری پس از اسباب کشی

باربری در محدوده آفریقا

وجه تمایز باربری آفریقا با دیگر باربری های تهران

یکی از وجه تمایز های باربری آفریقا در این است که کارگران اتوبار آفریقا آموزش دیده هستند و می توانند اسباب و اثاثیه را به بهترین نحو جمع آوری و بسته بندی نمایند به گونه ای که در طول مسیر خسارتی متوجه آن ها نباشد و در خاور یا وانت بار نیز استفاده حداکثری از فضا را به عمل بیاورند که احتیاجی به چند وسیله حمل نباشد. باربری آفریقا دارای انواع ماشین های مناسب حمل بار اعم از وانت بار، خاور، کامیون و … می باشد

باربری آفریقا و کادر این شرکت بسیار وقت شناس هستند و در اسرع وقت پس از تماس مشتری با شرکت خود را به محل رسانده و خدمت رسانی می کنند. یکی از ویژگی های مهم باربری آفریقا اعتماد سازی است که برای این کار کالای مشتری را در هنگام جابجایی بیمه می نماید تا در صورت بروز حادثه احتمالی خسارتی متوجه صاحب کالا نباشد.

اتوبار آفریقا

هزینه حمل در باربری آفریقا

در این باربری هزینه حمل و جابجایی در هر منطقه ای از شهر یا کشور متفاوت است و با توجه به میزان مسافت و شرایط منطقه مقصد مشخص می شود. علاوه بر این نیروهای مجرب شرکت نیز می توانند افراد را در چیدن وسایل منزل شان و یا ادارات و شرکت ها یاری بدهند و نگرانی در این مورد وجود ندارد. هزینه حمل در باربری آفریقا به عوامل دیگری نیز وابسته است از قبیل مسیر، تعداد کارگران، مدت زمان صرف شده و… .

شیوه خدمات رسانی باربری آفریقا

سرویس دهی باربری آفریقا به گونه ای است که در ابتدا مشتری با مشاوران شرکت تماس می گیرد و اطلاعات لازم را از این طریق به دست می آورد و سپس سفارش مشتری ثبت می گردد. در کمترین زمان ماشین ها در محل مشتری حاضر می شوند. کارگران ماهر این مرکز در ابتدا توسط تجهیزات پیشرفته خود کالا را بسته بندی می کنند و سپس به ماشین حمل بار انتقال می دهند و در نهایت در مقصد به سلیقه و انتخاب مشتری این کالا ها را می چینند. مناطقی که باربری آفریقا تحت پوشش قرار می دهد عبارتند از: منطقه میرداماد، منطقه جردن، منطقه یوسف آباد، منطقه ظفر، منطقه ونک و …

حمل اثاثیه منزل در محدوده آفریقا

عوامل موثر در نرخ وانت بار، هزینه اسباب کشی از تهران به شهرستان و نرخ اسباب کشی در باربری آفریقا

یکی از عوامل مهم در این امر زمان می باشد که زمان با قیمت یک رابطه خطی دارد. یعنی هر چه زمان بیشتری صرف شود نرخ اسباب کشی نیز بالاتر می رود. در باربری درون شهری نقش زمان کم تر اهمیت دارد. مسیر نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که نرخ اسباب کشی و نرخ کرایه نیسان کاملا به مسیر وابسته است. کار فرما در صورتی متحمل هزینه بیش تری خواهد شد که مسیر طولانی و یا نا همواری پیش رو باشد.

تعداد ماشین هایی که مشتری نیاز دارد نیز در نرخ باربری آن تاثیر می گذارد و طبیعتا هر چه تعداد ماشین حمل بیشتر نرخ اسباب کشی بیشتر است. تعداد کارگران برای حمل وسایل نیز با نرخ اسباب کشی وسایل رابطه مستقیم دارد. هزینه هر کارگز به صورت سه ساعت کار محاسبه می شود که اگر نیاز باشد کارگر برای مدت زمان بیشتری کار کند، مبلغ دستمزدش به مبالغ قبل اضافه خواهد شد.

حمل بار در آفریقا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *