باربری آزاد شهر

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار در آزاد شهر

باربری آزاد شهر

اتوبار آزاد شهر

آیا باربری آزاد شهر تمام خدمات حمل و نقل انواع بار ، بسته بندی و چیدمان اثاثیه و اسباب کشی را با کیفیت بالایی انجام می دهد؟ هزینه های این باربری چطور است؟

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

یکی از باربری های بسیار معروف در شهر تهران ، باربری آزاد شهر است. این باربری عمده فعالیت های خود را در منطقه آزاد شهر تهران ارائه می دهد اما بقیه شهروندان تهرانی که نیاز به خدمات باربری در سایر نقاط تهران را دارند  می توانند از خدمات این اتوبار بهره مند شوند. در این باربری خدمات ویژه ای ارائه می شود که آن را از سایر اتوبارهای سطح تهران  متمایز نموده است. اعتمادسازی در میان مشتریان و جلب رضایت آنها باعث شده است که این باربری فعالیت های خود را به سایر شهرهای دیگر ایران نیز گسترش دهد. از این رو قصد داریم خدمات این باربری را بیشتر معرفی کرده تا دلایل موفقیت و نحوه استفاده از خدمات آن را بهتر بشناسیم ، باربری دهکده المپیک نیز در همین محدوده خدمات جابجایی بار را انجام میدهد.

اتوبار آزاد شهر
اتوبار آزاد شهر

خدمات ویژه باربری آزاد شهر تهران

باربری آزاد شهر با ارائه خدمات بسیار منظم و کاربردی در زمینه حمل و نقل اثاثیه ، اسباب کشی ، جابه جایی بار ، چیدمان و بسته بندی اثاثیه ، انواع باربری منزل ، ادارات و شرکت ها و کارخانه ها را به بهترین شکل ممکن مدیریت می نماید. از آنجا که اساس کار این باربری بر اعتماد سازی و ایجاد رضایت در مشتریان بنا شده است ، امتیازات ویژه را برای رضایت بیشتر مشتریان ارائه می دهد که در زیر به آنها اشاره کرده ایم.

انجام برنامه ریزی گام به گام برای حمل و نقل بار

اگر برای انجام مراحل باربری برنامه ریزی اصولی انجام نشود به احتمال زیادی بی نظمی و آزردگی خاطر در مراحل باربری بوجود می آید. کارهای خدماتی در صورت داشتن یک نظم و زمانبندی اساسی می توانند با کیفیت بالا انجام شوند از این رو باربری آزاد شهر در ابتدا تمام باربری های خود یک مشاوره رایگان به مشتریان ارائه می دهد و در طی آن بهترین زمان برای جابه جایی بار و برنامه اصولی را برای حمل و نقل اثاثیه منازل و ادارات ارائه می دهد. طبق این برنامه ریزی تمام مراحل باربری بصورت قدم به قدم و در زمان مشخص صورت می گیرد .

اسباب کشی منزل در تهران
اسباب کشی منزل در تهران

ارائه خدمات بسته بندی استاندارد بار

بسته بندی اصولی بار یکی از کارهایی است که در مرحله اول جابه جایی اثاثیه منازل انجام می شود. اگرچه این بسته بندی برای انواع بار متفاوت است اتوبار آزاد شهر با بکار گیری انواع نایلون های حباب دار ، فوم های چند لایه و کارتن های مخصوص بسته بندی در کنار چسب و لوازم بسته بندی مخصوص ، سبک مناسبی را برای بسته بندی لوازم بکار می برند. باربری اشرفی اصفهانی نیز در غرب تهران خدمات تخصصی بار را انجام میدهد از این رو لوازم شکستنی و بسیار قیمتی به شیوه جداگانه ای از سایر لوازم سنگین و غیر حساس بسته بندی می شوند تا در حین جابه جایی بار آسیب نبینند و فضا کمتری را اشغال نمایند.

چیدمان اصولی اثاثیه و لوازم منزل

اگر چیدمان بار در داخل ماشین های باربری به خوبی انجام نشود بار مشتریان از هر جنس و نوعی که باشد ممکن است آسیب ببیند. بارها شاهد افتادن بار از ماشین های باربری بوده اید و یا در حین خالی کردن بار شاهد شکسته شدن برخی از اشیا بوده اید. تمام این مشکلات به دلیل چیدمان نادرست بار صورت می گیرد. در باربری آزاد شهر چیدمان بار توسط افرادی صورت می گیرد که برای این کار آموزش کافی را دیده اند . از این جهت ایمنی و سلامت بار مشتریان بطور کامل تضمین می شود.

باربری آزاد شهر
باربری آزاد شهر

ارائه بهترین ماشین های باربری در اتوبار آزاد شهر

ماشین های باربری نقش بسیار مهمی را در حمل و نقل بار بر عهده دارند. این ماشین ها باید با توجه به حجم و نوع بار بکار گرفته شوند. از این جهت در حمل و نقل بار آزاد شهر تمام انواع ماشین های باربری از قبیل وانت های باری ، نیسان ، کامیون و کامیونت های باربری ، خاورهای مسقف بزرگ، ترانزیت های باری  و انواع تک های سنگین بکار گرفته می شود تا مشتریان بتوانند با توجه به هر نوع باری که دارند نوع خاصی از این ماشین ها را بکار ببرند. کامیون ها باری موکت کاری شده اند تا در اثر برخورد بسته های باری با دیواره های ماشین هیچ آسیبی به لوازم وارد نشود ، موسسه باربری صادقیه نیز در همین محدوده امور اثاث کشی را به نحو احسنت انجام می دهد.

حمل اثاثیه منزل در آزاد شهر
حمل اثاثیه منزل در آزاد شهر

بیمه نامه و ایجاد امنیت کامل حمل و نقل بار

بارها مشاهده شده است که در حین جابه جایی یا حمل بار مشکلاتی برای خودور باربری بوجود آمده است یا به بار مورد نظر آسیب وارد شده است در این زمان اولین کسی که خسارت می بیند صاحب بار و مشتری می باشد. برای جلوگیری از خسارت های جانی و مالی که در حین جابه جایی بار بوجود می آید باربری آزاد شهر بار و خودرو باربری را بطور کامل قبل از انجام پروسه اسباب کشی یا جابه جایی بار بیمه می نماید. این بیمه در صورت بروز هر گونه مشکلی خسارتها  را جبران می نماید.

کادری مجرب و آموزش دیده در اتوبار آزاد شهر

هر چند افراد یک باربری مجرب تر و کارآزموده تر باشند مراحل انجام باربری به شکل بهتری انجام می شود. در این اتوبار تمام افرادی که کارهای بسته بندی ، چیدمان و راننده ها و حتی کسانی که در مرکز مشاوره قرار دارند برای کارهای که انجام می دهند آموزش کامل دیده اند.  این افراد با رفتار بسیار خوب و تخصصی بالا خود رضایت و اعتماد تمام مشتریان را بدست می آورند و تمام مراحل باربری را به خوبی انجام می دهند.

هزینه های باربری متناسب با خدمات

خدمات خوب در ازای هزینه های مناسب باربری یکی دیگر از امتیازاتی است که اتوبار آزاد شهر در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این باربری بر این اعتقاد است که تمام مشتریان از هر قشر و با هر وضعیت مالی حق دارند که بهترین خدمات باربری را با یک قیمت مناسب دریافت نمایند. از این جهت هزینه ها به گونه ای در نظر گرفته می شود که مشتریان راضی باشند.

برای دریافت خدمات باربری آزاد شهر می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین این باربری تماس حاصل نموده تا راهنمایی ها و خدمات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند. در حین تماس آدرس و اطلاعات دقیق را ارائه دهید تا خدمات مورد نظر در سریع ترین زمان و بدون هیچ مشکلی به شما ارائه شود.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس