باربری جام جم همت

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و جابجایی اثاثیه در جام جم همت

باربری جام جم همت

اتوبار جام جم همت

اگر به دنبال دریافت بهترین خدمات حمل و نقل اثاثیه و جابه جایی بار در جام جم همت هستید، ما به شما باربری جام جم همت را پیشنهاد می دهیم.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

حمل اثاثیه ی منزل و ادارات، حمل بار به هر نقطه ای از کشور، حضور یافتن در محل در کوتاه ترین زمان ممکن، بسته بندی ویژه و تخصصی از مزایای باربری جام جم همت می باشد. هر باربری در تهران که بتواند رضایت و اعتماد مشتریان را کسب نماید، در میان مردم محبوب تر و موفق تر خواهد بود. باربری جام جم همت در سال های اخیر به دلیل گسترش خدمات خود و کسب رضایت مشتریان زیاد توانسته است خدمات خود را نه تنها در تهران بلکه در سایر استان های کشور نیز ارائه دهد. از آنجا که باربری های زیادی در سطح تهران این خدمات را ارائه می دهند قصد داریم جهت معرفی خدمات اتوبار جام جم همت ، یکی از بهترین باربری های سطح شهر آن را به شما بیشتر بشناسانیم.

اتوبار جام جم همت
اتوبار جام جم همت

امتیازات و خدمات باربری جام جم همت

اتوبار جام جم همت ، تمرکز خود را بر روی کیفیت و مسئولیت پذیری گذاشته است. از این رو سعی نموده که خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. در زیر لیستی از خدمات شگفت انگیز این اتوبار را به شما معرفی می نماییم.

نوآوری در ارائه خدمات باربری در تهران

باربری جام جم همت نو آوری های جدیدی در شیوه بسته بندی و اثاث کشی ارائه می دهد. این اتوبار در این عرصه پیشتاز سایر باربری های شهر تهران می باشد که هدف آن در همه حال رضایت حال مشتریان می باشد.

باربری جام جم همت
باربری جام جم همت

کادر مجرب و آموزش دیده اتوبار جام جم همت

در اتوبار جام جم همت تمام پرسنل از مشاورین باربری گرفته تا افراد مسئول بسته بندی و چیدمان وسایل و کارمندهای دفتری از متخصص ترین و مجرب ترین افراد حوزه خود هستند. افراد متخصص و ماهر اتوبار جام جم همت در زمینه بسته بندی ، وسایل حساس شما را از لحاظ جنس تفکیک کرده و سلامت وسایل چوبی، تزئینی و گرانقیمت، الکترونیکی یا شکستنی را با قرار دادن در کارتن های مخصوص بسته بندی و گذاشتن حائل های مخصوص بین آن ها تضمین می کنند. از دیگر خدمات باربری، بسته‌ بندی و پوشش مناسب مبل و میز نهارخوری، حمل مناسب فرش و اثاثیه منزل به ویژه فرش های دست‌باف و وسایل با ارزش است تا رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید ، شرکت باربری پونک نیز جز این باربری است که به بهترین روش ممکن در محدوده غرب تهران خدمات خود را انجام می دهد

مشاوره پیش از باربری در جام جم همت

یکی از خدمات ویژه باربری جام جم همت، خدمات مشاوره اولیه در خصوص اسباب کشی به صورت رایگان قبل از باربری است. مشاورین این باربری با ارائه اطلاعات جامع و ارزشمند مشتریان را راهنمایی می نمایند تا اسباب کشی بهتری داشته باشند. این مشاوره اطلاعات مفیدی در مورد بهترین ماشین های باربری متناسب با بار مشتری ، بهترین زمان برای جابه جایی بار با در نظر گرفتن ترافیک و مسیرهای باربری، نحوه بسته بندی و چیدمان بار، در اختیار مشتریان قرار می دهد تا با استفاده از شیوه های نوین حمل و نقل و جابه جایی بار خود را انجام دهند.

برنامه ریزی اصولی و زمانبندی دقیق باربری جام جم همت

یکی از کارهای مهمی که برای به مقصد رسیدن ایمن بار باید انجام شود و اغلب افراد به آن توجه نمی کنند تعیین یک برنامه ریزی دقیق و زمانبندی اصولی است. زمانی که بدون برنامه و زمانبندی باربری صورت بگیرد، کارها منظم و بموقع انجام نمی شود که این امر باعث خستگی افراد و آسیب دیدن بار می شود و در بعضی مواقع وسایل زیادی گم می شود. بنابراین باربری جام جم همت با ارائه یک برنامه ریزی دقیق و اصولی به مشتریان خود بهترین زمان و شرایط را برای انجام باربری و جابه جایی اثاثیه آن ها در نظر می گیرد.

تلفن باربری جام جم همت
تلفن باربری جام جم همت

بیمه و امنیت بار

بيمه باربري یکی از قديمي‌ترين انواع بيمه‌نامه‌هاست كه به موجب آن، شركت بيمه در مقابل مبلغي كه دريافت مي‌كند متعهد مي‌شود، چنانچه در جريان حمل كالا از نقطه اي به نقطه ديگر در نتيجه وقوع خطرهاي موضوع بيمه، كالا تلف شده و يا دچار خسارت گردد، زيان وارده را جبران نمايد. در همين راستا باربری جام جم همت با ارائه بيمه‌هاي باربري تلاش دارد تا امنيت سرمايه شما را در برابر مخاطرات محتمل و غيرقابل پيش‌بيني فراهم آورد.

همه ماشین ها و باری که مشتریان قصد جابه جایی آن را دارند قبل از حمل و نقل بیمه می شوند و از بیمه باربری برخوردار خواهند بود. یکی از امتیازاتی که این اتوبار در اختیار مشتریان خود قرار می دهد امنیت بار است. هدف باربری فراهم آوردن خدمات هر چه سريع تر و مطلوبت براي مشتريان است ، این خدمات زیر نظر باربری غرب تهران می باشد

راننده ها و کادر مجرب باربری جام جم همت

خوشبختانه تمام رانندگانی که در این باربری مشغول فعالیت هستند افرادی آموزش دیده و متخصص هستند که با رفتار خوب و شایسته خود با مشتریان رضایت و اعتماد کامل آن ها را فراهم می نمایند. راننده های بسیار با تجربه ای که به تمام مسیرهای شهری و بین شهری تسلط داشته و می توانند امنیت بار و وسیله نقلیه را تضمین نمایند.

ماشین های باربری بسیار ایمن و مجهز

هر وسیله برای حمل نوع خاصی از بار به کار می رود. باربری جام جم همت با ارائه ماشین های متنوع از جمله انواع وانت، کامیونت، کامیون و ماشین های بزرگ تر مانند ترانزیت های باربری در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

این ماشین ها اغلب مسقف بوده و درون آن ها مخصوص اسباب کشی منازل کاملا موکت کاری شده است تا لوازم و اثاثیه در حین حمل و نقل و جابه جایی آسیب نبینند.

استفاده از شیوه های نوین برای بسته بندی لوازم و بار

بسته بندی لوازم منزل به سبک نوین و بسیار تخصصی که هیچ گونه آسیبی به وسایل منزل وارد نشود  برای کیفیت هر چه بهتر اسباب کشی امری لازم است.

شیوه های نوین برای بسته بندی یکی از مهمترین بخش هایی است که در باربری باید به آن توجه شود.

اتوبار جام جم همت با استفاده از بهترین تجهیزات بسته بندی و شیوه های نوین در بسته بندی انواع بار، سلامت و عدم آسیب دیدگی بار را تضمین می نماید.

چیدمان اصولی بار

بعد از بسته بندی کردن لوازم و اثاثیه لازم است چیدمانی اصولی برای آن در نظر گرفته شود. خوشبختانه افراد مجرب باربری جام جم همت با استفاده از روش هایی که در چیدمان بار به کار می گیرند از آسیب دیدن لوازم شکستنی در حین جابجایی پیشگیری می کنند.

حمل اثاثیه منزل در جام جم همت
حمل اثاثیه منزل در جام جم همت

هزینه های مناسب باربری جام جم همت

از آنجا که مشتریان خدمات باربری اقشار مختلفی از جامعه را تشکیل می دهند که وضعیت مالی متفاوتی دارند، ارائه خدمات با کیفیت با هزینه مناسب یک امتیاز ویژه محسوب می شود. خوشبختانه باربری جام جم همت این امتیاز را به همه مشتریان خود ارائه می دهد تا همه افراد بتوانند کارهای خود را به ساده ترین شکل و با مناسب ترین هزینه انجام دهند. شعار باربری جام جم همت این است که خدماتی بسیار با کیفیت در ازای هزینه متناسب ارائه می دهد.

خدمات انبارداری

گاهی اوقات نیاز می شود تا وسایل را تا پیدا کردن یک محل جدید برای مدتی محدود در جایی نگهداری کنیم. در صورت نیاز باربری جام جم همت وســـایل شما را تا زمان بخصـــوصــــی با قیمتی بسیار منــــاسب و به صرفه در انبار نگهداری خواهد کرد.

برای دریافت هر کدام از خدمات بینظیر باربری جام حم همت می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین این اتوبار تماس حاصل نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس