باربری تهران / مقالات / باربری در محدوده کاشانی

باربری در محدوده کاشانی

باربری در کاشانی

از صفر تا صد اسباب کشی خود را به باربری کاشانی بسپارید! باربری کاشانی با داشتن تیم های بسیار قدرتمند و خبره و با رعایت تمامی اصول، سعی می کند اسباب و وسایل شما را به طور دقیق منتقل کند و در صورت بروز مشکل نیز مسئولیت خسارت وارد شده را به طور کامل تقبل می کند. در این مقاله ویژگی های مهم باربری کاشانی را به شما توضیح خواهیم داد به این ترتیب می توانید لمس کنید که حمل اثاثیه منزل در کاشانی چقدر مطمئن و قابل اعتماد است.

تلفن باربری کاشانی

اگر در محدوده کاشانی هستید و در همین روزهاست باید اسباب کشی کنید شرکت باربری کاشانی بهترین گزینه برای ارائه خدمات اسباب کشی است ، ما خدماتی حرفه ای را در قبال هزینه ای معقول انجام می دهیم ، باربری کاشانی با دریافت مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران آماده است خدمات شبانه روزی اسباب کشی را در محدوده کاشانی ارائه داده و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان ارسال کند.

ویژگی های باربری کاشانی

باربری کاشانی علاوه بر ارائه کیفیت بسیار بالا برای تجهیزات به طور دقیق و روتین سعی می کند که جوابگوی تمامی نیازهای مشتریان در زمینه اسباب کشی و همینطور بسته بندی باشد. باربری در خیابان کاشانی از مدرن ترین گزینه ها در تهران محسوب می شود که می تواند تمامی امور مربوط به حمل و نقل اثاثیه را به نحو احسنت انجام دهد. باربری در خیابان کاشانی در هر شرایطی می تواند سلامت و ایمنی بار را تضمین نماید و بدون هیچ نقصی اثاثیه را جابجا کند.

می دانیم هر شرکتی برای این که به یک باربری مدرن تبدیل شود، باید اصول و مبانی باربری و حمل و نقل را به طور دقیق بداند. دانش و تجربه کافی برای باربری کاشانی سبب شده است که به سرعت نواقص خود را تشخص دهد و به دنبال برطرف ساختن آن باشد. سایت ما به آدرس sepandbar.com روشی آسان و مطمئن برای ارتباط با تیم های مشاور محسوب می شود.

باربری کاشانی

میزان دقت در باربری کاشانی

باربری کاشانی خود را به عنوان یک بابری مدرن می شناسد و برای ادعای خود دلایل خاصی دارد. در باربری در خیابان کاشانی بسته بندی که برای اثاثیه حساس مانند مبلمان، سرویس خواب و ظروف شکستی صورت می گیرد بسیار لوکس و استاندارد است. قطعاً شرکتی که نتواند این بخش مهم را تضمین کند هرگز مورد اعتماد مشتری نمی باشد.

از دیگر خصوصیاتی که برای باربری کاشانی دیده می شود، وسایل نقلیه مناسب است که کیفیت کار را افزایش می دهد. استفاده از ماشین های با کیفیت و استاندارد به همراه تجهیزات مناسب، به طوری که هر بخش از اثاثیه شما در برابر ضربه گیر قرار داده می شود، عضوی از دقت باربری محسوب می شود. ماشین های باربری مسقف هستند و در برابر هر نوع آب و هوایی مقاوم بوده و به این ترتیب فصل اسباب کشی هیچ اهمیتی در کیفیت نخواهد داشت. در این زمینه هر سؤالی دارید می توانید آنرا در قسمت نظرات با ما در میان بگزارید

باربری در محدوده کاشانی

شرایط رانندگان در باربری کاشانی

رانندگانی که در باربری کاشانی مشغول به فعالیت هستند، همگی دارای گواهینامه مخصوص بوده و همینطور دوره های لازم در این مسیر را به طور دقیق طی کرده اند. از رانندگان تست اعتیاد گرفته می شود به طوری که وضعیت اعتیاد آن ها از سال های قبل تا الآن مورد بررسی قرار می گیرد. رانندگان افرادی سالم بوده و به هیچ عنوان پرونده قضایی ندارند.

در باربری ماشین های بزرگ و کوچک به تناسب اثاثیه مشتریان فراهم شده است و این موضوع سبب می شود که در هزینه های شما نیز صرفه جویی شود. باربری مدرن کاشانی می داند که تمامی موارد گفته شده شعار نیست و از دید مشتریان پنهان نخواهند ماند.

اتوبار در محدوده کاشانی

اهمیت بیمه نامه در باربری کاشانی

واضح است که در هر حمل و نقل و جابجایی، امکان بروز حوادث پیش بینی نشده وجود دارد. وجود تصادف، آتش سوزی و همینطور یک سری از حوادث از دیگر پیشامدهایی است که دور از ذهن نیست. به این ترتیب افرادی که قصد دارند اثاثیه خود را از تهران به شهرستان منتقل کنند، بیشتر نگران خواهند بود. به این ترتیب اهمیت بیمه نامه در باربری بسیار مهم است. باربری مدرن کاشانی در مواجه با هر مشکلی آمادگی لازم را مبذول می دارد و همینطور به شما تضمین می دهد که در برابر هر نوع خسارتی بتوانید از پوشش های بیمه ای به طور کامل استفاده کنید. یکی از مزیت هایی که در باربری مدرن کاشانی دیده می شود این است که مشتری می تواند بدون نگرانی و استرس بار خود را هر نقطه ای از شهر منتقل کند. سایت ما به طور شبانه روزی دارای پشتیبانان آنلاین است.

حمل اثاثیه منزل در کاشانی

مهارت و توانایی پرسنل باربری کاشانی

از دیگر ویژگی های باربری کاشانی این است که پرسنل آن دارای توانایی و مهارت بسیار عالی در بسته بندی اسباب و اثاثیه هستند. باربری مدرن کاشانی تمامی کارگران خود را توجیه کرده و آموزش های لازم را به آن ها ارائه می دهد. در باربری کاشانی از جدیدترین شیوه های بسته بندی و حمل بار استفاده می شود و سرعت پرسنل، بسیار عالی و بالا است. در نظر داشته باشید که در ابتدای امر تمامی اثاثیه در وضعیت بسته بندی و ضد ضربه قرار می گیرد. سپس وارد بخشی برای فاکتورگیری می شود. بسته بندی که برای اثاثیه سنگین تعیین می شود متفاوت از نوع سبک است. سیستم بسته بندی وسایل منزل را برای اسباب های ظریف، بسیار خاص و ویژه است.

شبانه روزی بودن شرایط کاری در باربری کاشانی سبب شده است که محبوب مشتریان باشد. بارها دیده شده است که افراد دارای مشغله های کاری زیادی هستند و نمی توانند از تایم کاری خود بزنند و اسباب کشی کنند، باربری کاشانی به این افراد اجازه می دهد که در هر زمانی بتوانند اسباب کشی داشته باشند.

مشترین مداری از دیگر ویژگی های باربری کاشانی است، می دانیم که رضایت مشتری مهم ترین فاکتور برای یک شرکت باربری مدرن محسوب می شود.

اتوبار کاشانی

اتوبار و باربری کاشانی

باربری کاشانی تنها به جابجایی اسباب و اثاثیه ختم نمی شود، شما می توانید از سیستم های بسیار ویژه اتوبار کاشانی نیز استفاده کنید. اینطور که مشخص شده است قیمت باربری در خیابان کاشانی به نسبت سایر قسمت های تهران بسیار ارزان تر است و این موضوع سبب می شود که رضایت مشتری در این زمینه افزایش یابد. شما می توانید از سرعت عمل بالا، وقت شناسی و مدیریت صحیح زمان، قیمت مناسب، مشاوره اصولی، پاسخگویی صریح و منطقی، انتقادپذیری بالا و امنیت در اسباب کشی باربری کاشانی نهایت استفاده را ببرید. با یک مقایسه ساده متوجه کیفیت خدمات اعم از بهترین بسته بندی و همینطور ماشین های حمل بار باربری کاشانی خواهید شد ما قابلیت رزرو اینترنتی را در وب سایت قرار داده ایم که می توانید سرویس دهی خودتان را به صورت کاملا اینترنتی رزرو کرده و منتظر تماس کارشناسان باربری کاشانی بمانید

حمل و نقل در کاشانی

مشاوران باربری کاشانی برای شما طرز صحیح بسته بندی وسایل الکترونیکی برای اسباب کشی را شرح میدهند. اگر بسته بندی وسایل الکترونیکی را درست انجام بدهید میتونید هزینه های جابجایی منزلتان را کاهش بدید. وسایل الکترونیکی حساس هستند و ممکن است اگر بسته بندی آنها درست نباشد آسیب ببینند. مراحل یک بسته بندی خوب و ایمن برای وسایل الکترونیکی در زیر آمده است:

 • گام اول: یک جعبه خوب و محکم پیدا کنید.
 • گام دوم: اگر نمیتوانید یک جعبه مناسب پیدا کنید با وسایل مناسبی آن را بسازید.
 • گام سوم: وسایل الکترونیکی را از بقیه وسایل جدا کنید.
 • گام چهارم: جعبه مخصوص وسایل الکترونیکی را آماده کنید.
 • گام پنجم: وسایل الکترونیکی را در جعبه ها قرار دهید.
 • گام ششم: در جعبه ها را با چسب محکم کنید و برچسب مناسب روی آنها بزنید.
 • گام هفتم: جعبه ها را با احتیاط و رعایت نکات ایمنی به کامیون منتقل کنید.

  گام اول: یک جعبه خوب و محکم پیدا کنید اولین قدم برای بسته بندی وسایل الکترونیکی این است که در منزل و یا محل کار خود به دنبال یک جعبه مناسب و ایمن بگردید. مطمئن شوید که بهترین و ایمن ترین جعبه را برای بسته بندی وسایل الکترونیکی انتخاب کرده اید. گام دوم: اگر نمیتوانید یک جعبه مناسب پیدا کنید با وسایل مناسبی آن را بسازید در محیط خانه و یا محل کار خود قدم بزنید و تعداد وسایل الکترونیکی را که قرار است جابجا شوند را تخمین بزنید. اینکار به شما کمک میکند که تعداد جعبه های موردنیاز برای جابجایی وسایل الکترونیکی را حدس بزنید. شما میتوانید جعبه‌ها را از فروشگاه اینترنتی سپندبار تهیه کنید. جعبه‌های با سایز متوسط غالبا بهترین گزینه برای وسایل الکترونیکی هستند. جعبه های بزرگ باعث میشوند وزن جعبه زیاد شود و خطر پاره شدن و شکستن وسایل را دارد. باربری کاشانی سپندبار جعبه های مخصوص و محکمی برای حمل و نقل وسایل الکترونیکی درنظر گرفته است که میزان آسیب به این وسایل را به حداقل میرساند. شما همچنین به این موارد برای بسته بندی نیاز دارید:

 1. کاغذ بسته بندی حرفه ای
 2. نایلون های حباب دار
 3. نوار چسب های مخصوص بسته بندی
 4. پکیج مناسب برای بسته بندی وسایل الکترونیکی
 5. بست کمربندی (پلاستیکی)

اقلام الکترونیکی به جابجایی و ضربه حساس هستند. اگر یک جزء از آنها در جهت اشتباه حرکت کند ممکن است کارکرد کل وسیله الکتریکی به خطر بیفتد. مواردی که برای بسته بندی وسایل الکترونیکی استفاده میشوند و در بالا ذکر شد، جهت ایمن ساختن هرچه بیشتر حمل و نقل با خودروها استفاده میشوند. گام سوم: وسایل الکترونیکی را از بقیه وسایل جدا کنید بهترین روش برای جابجایی وسایل الکترونیک و حفظ امنیت آنها، بسته بندی آنها بصورت تکی و جداگانه است. در ادامه شرح میدهیم که چگونه این وسایل را بصورت جداگانه بسته بندی کنید:

 1. قبل از جابجایی و یا قطع کابل‌ها با گوشی خود از آنها عکس بگیرید. مطمئن شوید که سیم‌های متصل به دستگاه و یا سیم‌های روی دیوارها در عکس مشخص هستند. رعایت این مورد در آینده شما را از یک دردسر بزرگ نجات میدهد. زمانیکه شما قصد داشته باشید دستگاه را در مبدا راه اندازی کنید این عکسها به شما کمک میکند که کابلها را درست وصل کنید.
 2. کابلهای وسایل را رول کنید و با بست کمربندی یا نوارهای پلاستیکی محکم کنید.
 3. اجزاء کوچک مثل کنترل از راه دور را در یک کیسه مناسب قرار دهید. اگر مسافت طولانی است باطری های وسایل را جدا کرده و آنها را در یک جعبه جدا قراردهید. اینکار را برای کارتریج پرینتر و وسایل مشابه نیز میتوانید انجام دهید. اینکار موجب میشود از آسیب دیدن و از بین رفتن آنها جلوگیری شود.
 4. وسایل الکترونیکی را داخل جعبه های اصلی خودشان قرار دهید. اگر جعبه های آنها را دور انداخته اید، وسایل را داخل نایلونهای حبابدار بگذارید و از دولایه از این نایلونها برای پوشش استفاده کنید. با نوار چسب نایلونها را ببندید و محکم کنید.

نکته: اکثر مردم جعبه وسایل بزرگ مثل تلویزیون را نگه نمیدارند. اگر شما هم این جعبه را ندارید نگران نباشید، اتوبار کاشان سهندبار جعبه های مخصوصی برای جابجای این وسایل حساس پیش بینی کرده است پس با خیال راحت میتوانید بسته بندی وسایل الکترونیکی را به آنها بسپارید. گام چهارم: جعبه مخصوص وسایل الکترونیکی را آماده کنید اگر شما بسته بندی وسایل الکتریکی را برای مسافرت های هوایی یاد گرفته اید پس نحوه بسته بندی این وسایل نباید زیاد برایتان سخت باشد. بعد از آماده کردن جعبه ها آنها را مرتب کنار یکدیگر بچینید. یک طناب محکم را بصورت صلیبی دور جعبه بپیچید تا محکمتر شود. اگر محتوای جعبه سنگین است یکبار دیگر طناب را از دور آن رد کنید تا کاملا محکم و ایمن شود. کاغذهای بسته بندی را بصورت گلوله هایی در بیاورید تا با آنها یک تخت نرم برای وسیله الکترونیکی خود درست کنید. اینکار باعث میشود جعبه، ضربات احتمالی ناشی از حمل و نقل را مهار کند. اگر قصد خرید کارتن اسباب کشی را دارید سپند بار کار خدمات فروش کارتن اسباب کشی را نیز انجام می دهد گام پنجم: وسایل الکترونیکی را در جعبه ها قرار دهید بهترین روش برای انتقال وسایل الکترونیکی اینست که ابتدا وسایل سنگین را جابجا کنید. همچنین بهتر است وسایل سنگین را زیر وسایل سبکتر قرار دهید تا حین حرکت تعادل آنها حفظ شود. جعبه ها را محکم ببندید و مواظب باشید که آنها را بیش از حد سنگین نکنید. اگر جابجایی جعبه ها برایتان سخت است مواظب باشید که به بدن خود آسیب وارد نکنید. فضاهای خالی بین جعبه ها را با کاغذ یا وسیله مناسب دیگری مثل پتو و متکا پر کنید. گام ششم: در جعبه ها را با چسب محکم کنید و برچسب مناسب روی آنها بزنید یکی از مراحل مهم بسته بندی لوازم الکترونیکی مرحله برچسب زدن است و اینکه درست چسبکاری و محکم شده باشد. اگر قرار است جعبه ها را روی یکدیگر قراردهید بین آنها هم از وسایلی مثل کاغذ یا پتو استفاده کنید. اگر باز هم جعبه ها تکان میخوردند و یا صدای به هم خوردن شنیدید دوباره مابین آنها وسیله قراردهید تا محکم و ثابت بمانند. جهت بالای وسیله داخل جعبه را با یک علامت مشخص کنید و در آخر فراموش نکنید که برچسب “شکستنی” را روی آن بنویسید. گام هفتم: جعبه ها را با احتیاط و رعایت نکات ایمنی به کامیون منتقل کنید به آرامی و با احتیاط جعبه را به کامیون منتقل کنید. سنگین ترین جعبه را در کف کامیون قرار دهید. جعبه های سبکتر را روی آنها قرار دهید و همانطور که در چیدن وسایل در داخل جعبه ها عمل کردید، سعی کنید ارتفاع جعبه ها را زیاد بالا نبرید تا حین حرکت سقوط نکند. اگر در بار شما مبلمان و صندلی نیز هست بهتر است جعبه وسایل الکتریکی را بین آنها قرار دهید اینکار امنیت آنها را بیشتر میکند. این مراحل یک جابجایی امن و مطمئن وسایل الکترونیکی بود که در باربری کاشان سپندبار شرح داده شد. چنانچه این مراحل را رعایت کنید میتوانید تا درصد زیادی مطمئن باشید که وسایل شما کاملا سالم به منزل یا محل کار جدید منتقل میشوند. و اگر نیاز به مشاوره بیشتر داشتید همواره میتوانید با اتوبار کاشان سپندبار در تماس باشید.

چرا اتوبار و باربری کاشانی سپند بار؟

باربری کاشانی
باربری کاشانی

در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که مردم ترجیح می‌دهند امورشان سریع تر و با کیفیت هرچه بهتر انجام شود. ازین رو جهت انجام خدمات باربری و اتوبار شرکت کاشانی مفتخر است با انجام خدمات برتر، تجربه‌ی اسباب کشی و حمل بار راحت و بی دغدغه را  برای همشهریان عزیز به ارمغان بیاورد. حال چرا باربری کاشانی؟

 • در این مجموعه سعی شده از پرسنل متعهد به کار و مورد اطمینان استفاده شود
 • پرسنل باربری کاشانی سپند بار همگام با استانداردهای لازم آموزش دیده‌اند
 • رانندگان با تجربه و صبور را وارد این مجموعه کرده‌ایم
 • از بهترین روش‌های بسته بندی استفاده شده‌است تا بار به طور ایمن حمل و نقل شود
 • سرویس دهی در همه‌ی روزهای هفته و ۲۴ ساعته
 • ماشین‌های حمل و نقل کاملا استاندارد و جادار و مطمئن هستند
 • حمل بار در تهران و حتی شهرستان
 • قیمت‌ها کاملا اقتصادی و زیر نظر اتحادیه می‌باشند
 • امکان چیدمان اثاثیه بعد از اسباب کشی
 • بیمه و بارنامه دولتی تا سقف ۱۰ میلیون تومان برای انتقال بارها به شهرستان
 • ارائه‌ی مشاوره رایگان برای اطلاع از صفر و صد

ماشین های اتوبار و باربری کاشانی سپند بار

باربری کاشانی
باربری کاشانی

وجود رانندگان خبره و صبور تمام ماجرا نیست. ماشینی که در طی حمل و نقل استفاده می‌شود باید سالم، جادار و استاندارد این کار باشد. مجموعه باربری کاشانی با بهره گیری از انواع ماشین‌های اتوبار هر نوع حمل و نقل زمینی در تهران و شهرستان را میسر کرده است. ماشن های اتوبار و باربری کاشانی سپند بار:

 • خاور
 • ترانزیت
 • کامیون سقف دار – بدون سقف
 • وانت
 • نیسان
 • ده چرخ
 • تریلی

اتوبار کاشانی بر حسب  میزان بار انتقالی، بهترین نوع اتومبیل را در نظر خواهد گرفت تا هم حمل و نقل به بهترین نحو ممکن به انجام برسد و هم مشتری گرامی هزینه‌ای متناسب با نوع نیاز خود پرداخت کند. هزینه باربری کاشانی سپند بار طبیعی است قبل از سپرن کار اسباب کشی و حمل بار به یک شرکت،ابتدا از قیمت‌ها مطلع شوید و بر این اساس یک برنامه‌ریزی حساب شده انجام دهید. با تماس با مشاوران باربری کاشانی از صفر تا صد ماجرا با خبر شوید و خودتان قیمت‌ها را مقایسه کنید. هزینه‌های باربری این شرکت کاملا زیر نظر اتحادیه  است و مشتریان عزیز می‌توانند با با پرداخت یک هزینه‌ی معقول از خدماتی بی‌نقص بهره مند شوند.

عوامل مؤثر بر هزینه باربری

فرض کنید در طی یک حمل و نقل نیاز است که از ماشین سنگین تری استفاده شود و مقصد نیز چندان نزدیک نباشد، به طبع این ماشین سوخت بیشتری را مصرف خواهد کرد. از طرفی اگر مقصد در طبقات بالا واقع شده باشد و هیچ آسانسوری نیز نباشد کارگران باید وقت و انرژی بیشتری را جهت جابه‌جایی و چیدمان صرف کنند. پس نوع ماشینی که برای حمل بار نیاز است و یا طبقه‌ی خانه‌ی مبدأ و مقصد، وجود و عدم وجود آسانسور و تعداد کارگران مورد نیاز و ….. همگی در تعیین قیمت و هزینه‌های باربری مؤثرند. از طرفی دستمزدی که کارگر خاور دریافت می‌کند متفاوت با دستمزد دریافتی کارگر نیسان یا وانت می‌باشد. با توجه به این نکات کارشناسان ما بر طبق حد و حدود مشخص اتحادیه یک قیمت مناسب و منطقی را برای مشتریان گرامی محاسبه می‌کنند. تجهیزات بسته بندی در اتوبار و باربری کاشانی سپند بار

باربری کاشانی
باربری کاشانی

حمل بار فقط قرار دادن اثاثیه در ماشین و حمل آن‌ها نیست. ایمنی اولویت همه چیز است و شرکت باربری کاشانی در راستای به انجام رساندن امور با نهایت کیفیت، از جدیدترین متد بسته بندی و بهترین متریال استفاده می‌کند. جالب است بدانید که در صورت تمایل به بسته‌بندی وسایل توسط شخص خودتان می‌توانید این تجهیزات را خریداری بفرمایید. از جمله تجهیزات بسته بندی:

 • بابل رپ و استرچ رپ
 • کارتن‌های سه لایه و پنج لایه
 • بقچه و ساک زیپ دار
 • وکیوم بگ
 • چسب و پایه چسب

بابل رپ و استرچ رپ : اگر بخواهیم توضیحی در مورد این دو قلم محصول بدهیم بهتر است بگوییم که بابل رپ در واقع پلاستیک‌های حباب دار هستند که از ضربه به اثاثیه جلوگیری می‌کنند. و استرچ رپ نیز همان سلیکون بسته بندی می‌باشد که موجب جلوگیری از نفوذ رطوبت و گرد و خاک به وسایل می‌گردد. وکیوم بگ : وکیوم بگ‌ها محصول جالبی هستند. از این محصول برای بسته بندی لباس و کوچک کردن حجم لباس‌ها استفاده می‌شود تا در طی حمل و نقل فضای کمتری را اشغال کنند. کارتن‌های سه لایه و پنج لایه : کارتن سه لایه برای بسته بندی وسایل کم وزن و کارتن پنج لایه جهت بسته بندی وسایل حجیم و سنگین مانند ماشین لباسشویی و … استفاده می‌شود. چیدمان اثاثیه بعد از اسباب کشی توسط باربری کاشانی سپند بار

شرکت حمل و نقل سپندبار
شرکت حمل و نقل سپندبار

بعد از یک اسباب کشی طاقت فرسا سخت‌ترین مرحله چیدمان اثاثیه خانه است. حتی تصورش هم مشکل است که آن همه وسایل سنگین و حجیم را از کارتن و بسته بندی خود در آورده و جابه‌جا کنید. شاید عده‌ای از عهده‌ی این کار برآیند اما چرا راحتی را ترجیح ندهیم؟ افراد ما در باربری کاشانی سپند بار کاملا مسلط به کار و طبق سلیقه‌ی مشتریان عزیز چیدمان را انجام می‌دهند. کارتان را با اطمینان به اتوبار کاشانی بسپارید! ما در تمامی مراحل اثاث کشی منزل همراه شما هستیم. با خیال آسوده به منزل جدیدتان نقل مکان کنید و از یک اثاث کشی دلچسب همراه با خاطره‌ای خوش لذت ببرید.

تلفن باربری در کاشانی

 • ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶
 • ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴
 • ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹
 • ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

در هر نقطه از تهران هستید شرکت باربری و اتوبار کاشانی در خدمت شما عزیزان ساکن این محدوده می باشد و به صورت فعال خدمات باربری را در این منطقه انجام می دهد ، این شرکت در محدوده غرب تهران فعالیت خود را ارائه می دهد و این خدمات زیر نظر باربری غرب تهران است و به صورت فعال در تمامی ساعات شبانه روزی در خدمت شما خواهد بود

شماره تماس باربری کاشانی چند است؟

شماره تلفن تماس شبانه روزی باربری و اتوبار کاشانی 44440426 است که شما به صورت 24 ساعته می توانید با اتوبار کاشانی تماس گرفته و از خدمات این شرکت بهره مند شوید

آیا خدمات بسته بندی کردن اثاثیه را هم انجام می دهید؟

بله اتوبار و باربری کاشانی خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را نیز به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد ، بسته بندی اثاثیه با ضربه گیر ، سلفون ، چسب ، کارتن و … انجام می شود

اتوبار کاشانی کارگر خالی را هم ارسال می کند؟

اگر قصد دارید وسیله ای را جابجا کنید و فقط به پرسنل نیاز دارید اتوبار کاشانی پرسنل خود را برای شما ارسال خواهد کرد.

آیا نیسان و وانت هم دارید؟

بله برای حمل بارهای کم که برای جابجایی آنها نیازمند وانت و یا نیسان هستید باربری کاشانی سرویس مورد نظر شما را ارسال می کند

59 دیدگاه برای “باربری در محدوده کاشانی

 1. مژگان گفته:

  درود بر شما،من ۲ ماه پیش از سرویس شما در حمل اسباب منزل به جنوب کشور استفاده کردم ،با چه دقت و وسواسی این کار را انجام دادید

 2. سروش گفته:

  من در حوضه شما زندگی میکنم وحمل بار دارم به اصفهان،،،،،، ازشما اتوبار کاشانی سوال داشتم که در اسرع وقت میتونید این زحمت رو برام بکشید واقعا ممنونتون میشم

  • سپند بار گفته:

   دوست عزیز شرکت باربری و حمل بار سپند بار از مبدأ تهران به جایجای ایران زمین امور حمل بار رو با تعرفه باربری مناسب به همراه بیمه باربری رایگان ارائه می‌دهد. همچنین در صورت حمل بار به شهرستان کامیون ها برگشتی خواهند بود و مجدد می‌توانید بار را به مقصد تهران ارسال فرمایید. چنانچه در محدوده کاشانی هستید از باربری کاشانی استفاده نمایید و مقصد مورد نظر را در هنگام رزرو سرویس قید بفرمایید.
   رزرو اینترنتی سرویس باربری : https://sepandbar.com/reservation/
   شماره تماس جهت رزرو تلفنی : ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
   ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
   ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
   ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

   در تایم مورد نظر خودتون خدمت‌رسان خواهیم بود

 3. سعید گفته:

  بعد از بسته بندی اثاثیه منزلم توسط کارگران باربری صادقیه دیدم که چطور اثاثیه رو حرفه ای داخل کامیون چیدند
  وخیلی خوشم اومد

  • سپند بار گفته:

   رضایت و خوشحالی مشتریان، هدف ما از ارائه بهترین خدمات اسباب کشی است. باربری صادقیه از شما کمال تشکر را دارد

  • سپند بار گفته:

   سلام و احترام خدمت شما ممنون از اینکه لطف کردین شرکت باربری کاشانی رو برای اسباب کشی منزلتون انتخاب کردین ، هدف ما در شرکت بزرگ باربری سپند بار ارائه خدمات نوین در تمامی مناطق تهران است همواره در خدمت شما هستیم

  • سپند بار گفته:

   سلام و درود خدمت شما ، تشکر از وقتی که گذاشتین و نظرتون رو ثبت کردین متشکر از زمانی که برای درج نظرتون گذاشتین شرکت باربری کاشانی سرویس دهی شبانه روزی اثاث کشی را به صورت حرفه ای ارائه خواهد داد به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات در خدمت شما خواهیم بود

 4. مجید گفته:

  بنده هفته آینده اسباب کشی منزل دارم بنا به تاکید دوستان میخوام با اتوبار کاشانی قرار داد ببندم
  امیدوارم همه امور همونطور که دوستان تعریف میکردند خیلی خوب انجام بشه

  • سپند بار گفته:

   سلام جناب مجید ، امیدوارم که با شرکت باربری کاشانی یک اثاث کشی رویایی رو تجربه کنید هدف ما جلب رضایت مشتری است در قبال ارائه بهترین خدمات کمترین هزینه را دریافت خواهیم کرد ممنون از انتخاب شما

  • سپند بار گفته:

   مطمئن باشید بسته بندی وسایل شما، کارگران حمل بار و ماشین باربری که برای شما ارسال خواهد شد کاملا همان چیزی است که انتظارش را دارید دوست عزیز. از انتخاب باربری کاشانی کمال تشکر را داریم

 5. Yadollah گفته:

  من در حوالی مسجد نظام مافی سکونت دارم در آینده ای نزدیک اسباب کشی دارم بدلیل معروفیت و محبوبیت باربری کاشانی تصمیم دارم از موسسه شما خدمات بگیرم
  امیدوارم انتخاب خوبی کرده باشم

  • سپند بار گفته:

   سلام خدمت شما ، از انتخاب شما سپاس گزاریم هدف ما در شرکت باربری و اتوبار کاشانی ارائه خدمات نوین حمل اثاث منزل می باشد ، در کنار این خدمات سرویس بسته بندی وسایل منزل در محدوده کاشانی نیز انجام می شود ، در خدمت شما خواهیم بود

 6. یوسفی گفته:

  از تعرفه مناسب و هزینه کارشناسی شده باربری کاشانی که زیر نظر اتحادیه باربری انجام میشه خیلی راضیم
  ممنون از شما

  • سپند بار گفته:

   با درود خدمت شما مشتری گرامی ؛ رضایت شما مشتریان عزیز از خدمات باربری و تعرفه های منصفانه روشنی بخش راه ما است.

 7. سپیده گفته:

  من اسباب کشی داشتم و اتوبار شما رو به من معرفی کردن،هم قیمت و هم کارتون عالی بود از بسته بندی هم خیلی راضی بودم
  از حمل ونقل و مدیریت اتوبار کاشانی که نظارت کامل را در امر جابه جایی دارد نهایت تشکر رو دارم

  • سپند بار گفته:

   باربری در محدوده کاشانی تجربه چندین ساله سپند بار است که بسیار خرسند می‌شویم مشتریان عزیزمان از نحوه اسباب کشی ما راضی بودند. تشکر از شما

 8. مقانلو گفته:

  همکارم برای اسباب کشی از من اسم یه باربری خوب رو خواست و من باربری شما یعنی کاشانی رو معرفی کردم چون خودم تجربه سرویس از شما رو داشتم و براش تعریف کردم که باربری کاشانی ازخودشان کارتن و نایلون حباب دار و کارتن رگال دار برای لباس و کیسه مخصوص رختخواب میارن و ما فقط تماشا میکنیم . در عرض سه ساعت بسته بندی شیک و عالی و حمل و نقل انجام میدن
  اینم تجربه من از شما

  • سپند بار گفته:

   مشتری گرامی
   بسیار خوشحالیم که تجربه خودتون رو در سایت باربری سپند بار در میان گذاشتید .
   تخصص ما اسباب کشی است و در این راه از بهترین تجهیزات بسته بندی و بهترین تیم و نیورهای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده میکنیم

  • الله یاری گفته:

   آنچه شما رو متمایز و خاص می کنه ویژگی های برتر شماست
   ماشین های به روز، کارگران دوره دیده و متخصص، بسته بندی به روش خاص ، در دسترس بودن و ……
   ممنون از باربری کاشانی

   • سپند بار گفته:

    با درود خدمت شما مشتری گرامی
    سپند بار در تلاش است بهترین نیروها و کارگران و ناوگان را در موعد مقرر شده توسط مشتری در هرجای تهران حاضر کند تا همیشه در دسترس متشریان عزیز باشیم. خوشحالیم که از خدمات باربری کاشانی سپند بار راضی بودید

 9. زرینی گفته:

  یکی از مزایای باربری کاشانی استفاده از بارنامه و بیمه نامه رایگان برای انواع وسایل جهت جلوگیری از هر نوع اتفاق غیرمترقبه و حفظ سلامت اثاثیه مشتری توسط شما میباشد
  و این خیلی عالیه

  • سپند بار گفته:

   بیمه رایگان برای حمل بارهای خانگی بسیار ایده‌آل است وموجب آسودگی خاطر مشتری عزیز می‌شود. شرکت حمل بار محدوده کاشانی سپند بار از شما بابت انتخاب سپند بار متشکر است

 10. محمد زاده گفته:

  مقالتون رو خوندم و عکسهای بسته بندی وسایل و کامنتهایی که مردم گذاشته بودند رو تو سایت تون دیدم همه چیز به نظر من مثبت بود و تصمیم گرفتم که در اسباب کشی که در پیش دارم رو باربری سپندبار
  شعبه کاشانی حساب باز کنم چون تو محدوده شما هستم
  انشاا..همه چی به خوبی پیش بره

  • سپند بار گفته:

   شک نداشته باشید دوست عزیز
   با بیمه رایگان وسایل
   بسته بندی وسایل با تجهیزات اعلا
   کارگران و رانندگان ماهر
   ماشین های باربری سالم و تجهیز شده
   همه این خدمات را با قیمت منصفانه تجربه خواهید کرد.
   نگران نباشید و به باربری کاشانی سپند بار اطمینان کنید

 11. Ghazal گفته:

  دنبال باربری خوب میگشتم به توصیه یکی از آشنایان که مدتی پیش از باربری سپندبار استفاده کرده بود البته نمی دونم کدوم شعبه…..بسیار زیاد از این اتوبار راضی بود و من هم تصمیم گرفتم که از باربری کاشانی خدمات بگیرم و بینهایت راضی بودم👌

  • سپند بار گفته:

   خوشحالیم که از نحوه ارائه خدمات اسباب کشی توسط پرسنل باربر کاشانی سپند بار رضایت داشتید. هدف ما از انجام امور باربری در عین قیمت مناسب رضایت مشتریان عزیز است.

 12. اسماعیل گفته:

  به دلیل مشکلات کمر و گردن قادر به بلند کردن و جابجایی و حرکت دادن مبلمان و وسایل سنگین نبودم و با خدمات گرفتن از پرسنل مجرب و ورزیده باربری کاشانی انجام عمل اسباب کشی هم راحت‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر انجام شد

  • سپند بار گفته:

   تنتون سلامت باشه مشتری عزیز
   اسباب کشی باید به گونه ای انجام شود تا مشتری عزیز اندکی در زحمت نیفتد و کارگران و پرسنل سپند بار برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را میکنند

 13. بهناز گفته:

  ۳ ماه پیش قصد حمل جهیزیه دخترم رو داشتم به مقصد بندر انزلی
  از خدمات باربری کاشانی استفاده کردم ممنونم که جهیزیه دخترم رو بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد رسوندید چون این موضوع خیلی برام مهم بود

  • حجت گفته:

   از کارگران مخصوص و کارکشته ی باربری کاشانی خیلی راضیم چون با استفاده از تجربه ی خود تونستند وسایل و بار من رو به نحو احسن جابه جا کنند

   • سپند بار گفته:

    با درود
    تجربه بیش از ده ساله ما یک باربری ایمن را به ارمغان خواهد آورد که در این راه از هیچ یک از تکنیک‌های باربری دریغ نمیکنیم
    با تقدیم احترام

  • سپند بار گفته:

   با درود و تقدیم احترام
   بله حمل جهیزیه به دلیل ارزش بالا بسیار حساس است اما در شرکت باربری کاشانی سپند بار به واسطه تجربه و بروز بودن توانستیم این خدمت به دلخواه شما به انجام برسانیم. امیدواریم که از تک تک مراحل راضی بوده باشید

   • حمیدی گفته:

    من طی چندین سال برای جابجایی
    اثاثیه چه منزل و چه اداره از باربری کاشانی خدمات گرفتم میخواستم از کارگران خبره و زرنگ تون تشکر کنم که باتوجه به فن وفوت باربری که آموزش دیده اند اثاث رابدون هیچ مشکلی جابجامیکنند و اثاثیه رو طوری جابجامیکنند که حتی یک خراش کوچکی هم به وسایل وارد نمی شود

    • سپند بار گفته:

     حمل و نقل ایمن بار در محدوده کاشانی متکی بر بسته بندی صحیح، کارگران ماهر و وسایل حمل و نقل مناسب است.
     باربری سپند بار بسیار بر رفتار کارگران توجه دارد
     بسیار خرسندیم که از تمام مراحل اسباب کشی رضایت خاطر داشتید

  • حمیدی گفته:

   من طی چندین سال برای جابجایی
   اثاثیه چه منزل و چه اداره از باربری کاشانی خدمات گرفتم میخواستم از کارگران خبره و زرنگ تون تشکر کنم که باتوجه به فن وفوت باربری که آموزش دیده اند اثاث رابدون هیچ مشکلی جابجامیکنند و اثاثیه رو طوری جابجامیکنند که حتی یک خراش کوچکی هم به وسایل وارد نمی شود

 14. زهرا گفته:

  من از شرکت اتوبار کاشانی درخواست خدمات اثاث کشی کردم و مدیریت شرکت با کمال خوش برخوردی سرویس اثاث کشی را برای بنده ارسال کردن ، همه چی طبق اصول پیش رفت ممنون از خدمات باربری کاشانی شرکت سپند بار

  • سپند بار گفته:

   سلام امیدوارم از خدمات شرکت سپند بار بهره کافی را برده باشید از انتخاب باربری کاشانی شعبه سپند بار مچکریم

 15. نریمان گفته:

  حمل بار همیشه یکی از معضلاتی بود که با اون هرساله دست و پنجه نرم می کنم و به کلی اعصابمو بهم میریزه امسال از شعبه باربری کاشانی شرکت سپند بار خدمات باربری رو دریافت کردم و واقعا رضایت دارم همه چی طبق اصول خوش پیش رفت از بسته بندی تا چیدمان رو همین اتوبار کاشانی برام انجام داد ، رضایت کامل را دارم ممنون از خدمات خوب این شرکت

  • سپند بار گفته:

   سلام و احترام خواهش میکنم امیدوارم توانسته باشیم بهترین سرویس دهی بسته بندی و اثاث کشی منزل رو در منطقه کاشانی تهران ارائه داده باشیم از انتخاب شما خرسندیم

 16. علی گفته:

  باربری کاشانی خدمات اسباب کشی رو واقعا حرفه ای انجام داد از باربری سپند بار نهایت تشکر را دارم جهت ارائه خدمات حرفه ای حمل بار در محدوده کاشانی ، نهایت تشکر را دارم

 17. سعیدی گفته:

  اتوبار کاشانی رو میشه به بهترین باربری در غرب تهران تشبیه کرد واقعا سرویس دهیشون محشر بود تشکر ، فقط یه گلدون شکست که اونم قضا و بلا بود

  • سپند بار گفته:

   درود بر شما امیدوارم که توانسته باشیم خدمات خود را به عنوان بهترین شرکت حمل و نقل در محدوده کاشانی به شما ارائه داده باشیم ، بنده از طرف تیم اتوبار کاشانی از شما عذر خواهی میکنم که گلدون شما شکسته ، امیدواریم که همانطور که خودتون فرمودید قضا و بلا بوده باشه.
   هدف ما جلب رضایت مشتری است

 18. Yasmin گفته:

  اسباب کشی حرفه ای رو میشه با باربری کاشانی شرکت سپند بار تجربه کرد ، افراد با تجربه ، خلاق ، خوشتیپ و از همه مهمتر ورزیده از خدمات حرفه ای باربری کاشانی بود من رضایت کامل را دارم ممنون از شرکت سپند بار برای خدمات باربری در کاشانی

 19. مهدی گفته:

  من از خدمات اتوبار کاشانی استفاده کردم و رضایت کامل را دارم این شرکت حمل بار به صورت حرفه ای خدمات اثاث کشی منزل رو برای من انجام دادن تشکر از مدیریت اتوبار و باربری کاشانی غرب تهران

 20. armita گفته:

  سلام مرسی از خدمات حرفه ای شرکت باربری کاشانی برای سرویس دهی خوبشون ممنون از خدمات خوبی که ارائه میدید

 21. فرزین گفته:

  اتوبار و باربری کاشانی خدماتشون فوق العاده س پیشنهاد میکنم حتما از سرویس دهی این شرکت استفاده کنید

 22. یوسف گفته:

  من از شرکت باربری و حمل و نقل کاشانی درخواست خدمات کردم همه چی طبق اصول پیش رفت عالی ممنون از خدمات حمل اثاثیه منزل در محدوده کاشانی

 23. علی زاده گفته:

  باربری کاشانی از بهترین شرکت های باربری برای حمل اثاثیه منزل هست ما از خدمات این شرکت بسیار راضی بودیم

 24. afshin گفته:

  ما قصد داریم از محدوده کاشانی به دریاچه اثاث کشی کنیم آیا باربری کاشانی این خدمات رو همراه با بسته بندی کردنش برامون انجام میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سپند بار شماره‌های تماس
شعبه شمال 22895364 شعبه غرب 44440426 شعبه مرکز 88104479 شعبه شرق 77728486