باربری تهران / مقالات / باربری در محدوده نیاوران

باربری در محدوده نیاوران

باربری نیاوران

موسسه اتوبار و باربری نیاوران

شرکت باربری نیاوران به عنوان بهترین مرکز حمل و نقل و باربری در محدوده نیاوران آماده است خدمات حرفه ای اسباب کشی و باربری را به سبکی کاملا تخصصی برای ساکنین محدوده نیاوران انجام دهد این موسسه با کسب برند اتوبار نیاوران به سبکی تخصصی آماده است این خدمات را به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام دهد ، شرکت حمل و نقل و حمل بار نیاوران توانسته است رضایت ۱۰۰ درصدی مشتتریان را به دست آورده و خدماتی حرفه ای را در زمینه اثاث کشی در منطقه نیاوران به مشتریان ارائه دهد ، در ادامه همین موضوع خاطره ی یکی از مشتریان که شرکت باربری نیاوران را انتخاب کرده است برای شما قرار داده ایم.

تلفن تماس باربری شبانه روزی نیاوران – حتی تعطیلات

با یک تماس تمامی خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه را دریافت کنید.

خاطره اسباب کشی یکی از مشتریان باربری نیاوران

باربری نیاوران یادآور خاطره­ای خوش برای من که میخواهم برای شما تعریف کنم.

زمان زیادی نداشتم ، باید نقل مکان می­کردم ، کمدهای پر از وسیله ، کابینت های مملو از ظرف ، بوفه­ ها با وسایل قیمتی و شکستنی­­­­، یادمه تو اثاث کشی قبلی گلدان ورسای مادربزرگم که خیلی دوستش داشتم با بسته بندی ناشیانه من شکست. نشستم وسط اتاق و به فرآیند پیچیده اثاث کشی فکر میکردم.

اگر موقع جابه ­جایی وسیله­ هام خط بیفتند ، اگر نتونم خوب بسته بندی کنم ، اصلاً از کجا وسایل بسته بندی رو تهیه کنم. کارتن ، مقوا، روزنامه ، چسب بسته بندی. هزینه­ هاش چقدر میشه؟ همه این سؤالها و صدها مشکل دیگه باعث شد مثل همیشه برم سراغ گوگل جان.

تایپ کردم باربری نیاوران بعد از مقداری مطالعه ، باربری سپند بار رو انتخاب کردم . باورم نمیشه همه چیز سریع تموم شد منظم، مرتب با هزینه مناسب. مدیریت محترم باربری و مشاوراشون با صحبت خیال منو آسوده کردند.

آشنایی با باربری نیاوران

در این مطلب میخواهم شما را با باربری نیاوران که بصورت کاملا حرفه­ای کار اسباب کشی را انجام می دهند آشنا کنم

یکی از دغدغه­های همه افراد درخصوص اسباب کشی و جابجایی منزل آسیبی است که ممکن است در جریان این فرآیند به وسایل منزل وارد بیاید. اطمینان از سالم به مقصد رسیدن بار آنقدر مهم است که گاهی شهروندان ترجیح میدهند خود امر جابجایی و اسباب کشی را بر عهده بگیرند. اما آیا واقعاً در زندگی پر از مشغله و کمبود وقت امروزی این امر برای همه امکانپذیر است؟ یا تخصص جا به جایی وسایل در کوتاهترین زمان و به بهترین نحو را همه دارند؟ البته که نه.

ابتدا با خلاصه ای از کار شرکت باربری و سپس معیارهایی برای انتخاب یک شرکت باربری مناسب برای این امر شرح داده شده است. در ادامه با خدمات شرکت باربری نیاوران سپندبار که یکی از با تجربه ترین باربریهای سطح استان تهران است آشنا خواهید شد و همچنین  مراحل یک اسباب کشی درست را برای شما مخاطبان باربری نیاوران سپند بار قرار داده‌ایم.

وضایف باربری نیاوران

شرح وظایف شرکت باربری و اتوبار

تصور اینکه یک شرکت باربری تنها وظیفه حمل و جابجایی بار از مبدا به مقصد را برعهده دارد از سرتان خارج نمایید. شرکتهای باربری وظایف دیگری علاوه بر حمل بار بر عهده دارند. از جمله:

 • تضمین کیفیت و سلامت بار در تمام مراحل باربری
 • استفاده از روشها و ابزار جدید بروز و ایمن جهت بسته بندی و حمل و نقل بار
 • در دسترس بودن در تمام ساعات و روزهای هفته
 • سرعت در انجام امور همراه با حفظ کیفیت
 • داشتن لیست مناسب و منعطف برای انجام انواع خدمات بابری با توجه به شرایط مشتریان
 • ارایه مشاوره و راهنمایی مناسب و تخصصی جهت تسهیل در امور جابجایی

انتخاب یک شرکت باربری در نیاوران

نکاتی برای انتخاب بهترین اتوبار

تشخیص اینکه بهترین شرکت حمل و نقل و جابجایی وسایل با توجه به شرایط ما کدام شرکت است کار مهمی است که البته با توجه به تنوع و تعدد شرکتهای باربری خیلی هم راحت نیست.

از آنجاییکه داشتن یک تجربه بد از یک شرکت خدماتی میتواند باعث نارضایتی و تبلیغ منفی مشتریان باشد لذا این شرکتها باید تمام سعی خود را برای جلب رضایت مشتری انجام دهند. این رضایت باعث میشود که نه تنها مشتری خود برای کارهای بعدی نیز به شرکت مراجعه کند بلکه این شرکت را به دیگران نیز پیشنهاد دهد.

مواردی که باید برای انتخاب باربری مناسب رعایت شوند بشرح زیر است:

قیمت باربری در نیاوران

قیمت باربری: بدون شک یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب هر کالا یا خدمتی قیمت آن است. اما این نکته را باید درنظر داشت که هر قیمت پایینی بهترین گزینه نیست و همچنین بالاترین قیمت هم بیانگر بهترین کیفیت نمیباشد.

برای تشخیص اینکه واقعا قیمت باربری به نسبت خدماتش مناسب است یا خیر باید نکاتی مثل : ماشین های متناسب با بار، رانندگان مجرب و آشنا با مسیرها جهت انتخاب بهترین و کوتاهترین مسیر، نیروی با تجربه و کارآزموده برای جابجایی ایمن وسایل، ابزارهای با کیفیت جهت بسته بندی، را در نظر داشت.

خدمات: باربری باید صفر تا صد خدمات اسباب کشی را عهده دار باشد. یک شرکت باربری معتبر در تمام مراحل اسباب کشی در کنار مشتری است ، این خدمات به سبکی تخصصی با بهره گیری از بهترین روش های حمل بار استفاده خواهد شد که یکی از بارزترین خدمات باربری نیاوران است

پشتیبانی اتوبار نیاوران

پاسخگویی: از ویژگیهای هر حرفه­ای از جمله باربری­ها رعایت اصول مشتری مداری است. تعامل مناسب با مشتریان و پاسخگویی بموقع نیازهای آنها امریست که حتما مورد توجه مشتریان قرار میگیرد و خاطره برخورد مناسب و یا نامناسب در ذهن آنها باقی خواهد ماند.

یک باربری خوب تمام اطلاعات مورد نیاز از جمله لیست قیمت ، هزینه های جانبی و… را بدون هیچ پیچیدگی به مشتری ارایه میدهد.

مراحل اسباب کشی

اسباب کشی هم مانند سایر کارهای دیگر نیاز به برنامه ریزی و مدیریت دارد. اگر بدون برنامه ریزی اقدام به انجام هرکاری کنید باید منتظر عواقب آن از جمله خسارتهای مالی، تلف شدن وقت و انرژی باشید.

مشاوران شرکت باربری نیاوران سپندبار مراحل زیر را به شما توصیه میکنند.باربری نیاوران معتبر در امر ارائه خدمات باربری

زمانبندی اثاث کشی در نیاوران

مرحله اول برنامه ریزی و زمانبندی: اسباب کشی نیاز به برنامه ریزی و زمانبندی دارد و حداقل ده روز تا دو هفته باید برای آن وقت بگذارید. تنظیم زمان وتشریح وظایف هرکدام از اعضای خانواده و… از جمله این برنامه ریزی میباشد.

مرحله دوم جمع آوری اثاثیه: جمع آوری وسایل را از وسایل غیرضروری آغاز کنید. وسایل غیر ضروری مانند مبلمان، فرشها، تلویزیون و…که در طول اسباب کشی مورد نیازتان نخواهند بود.

برای جمع آوری وسایل تقسیم وظایف کنید و از اعضای خانواده بخواهید وظایف خود را در مدت زمان تعیین شده انجام دهند.

مرحله سوم نظافت و بررسی: خانه جدید محل اسکان خود را قبل از اسباب کشی نظافت کنید. اگر به وسایلی نیاز دارد آنها را تهیه کنید.

تصویری از چیدمان و دکوراسیون خانه بویژه جایگاه مبلمان و اختصاص اتاق به فرزندان به دست آورید.

پس از جمع آوری وسایل خانه قدیمی را نظافت کنید. به دو دلیل اینکه چیزی فراموش نشود و دیگر اینکه شاید خانواده جدیدی که قرار است ساکن شوند وقت نظافت را نداشته باشند.

مرحله چهارم تماس با باربری: برای رزرو و سفارش سرویس مورد نظر با شرکت باربری نیاوران سپندبار تماس بگیرید.بهتر است یکی دو روز قبل با شرکت تماس بگیرید و شرکت را در جریان بگذارید.

مرحله پنجم چیدمان اثاثیه: اگر چهار مرحله قبلی را درست انجام داده باشین چیدمان اثاثیه کار بسیار آسان و شیرینی است. بهتر است نظر سایر افراد خانواده را جویا شوید.

مرحله ششم رعایت نکات ایمنی: تعویض قفلها و کلیدهای خانه جدید بسیار مهم است. اینکار علاوه بر ایجاد احساس آرامش برای شما از خطرات احتمالی نظیر سرقت جلوگیری میکند.

معرفی خدمات باربری نیاوران

باربری نیاوران معتبر در امر ارائه خدمات باربری در محدوده نیاوران و ارائه مشاوره در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در این محدوده با بیش از یک دهه سابقه در زمینه حمل بار می باشد این باربری که دارای مجوز از اتحادیه باربری داران است و مجوز خود را با نام باربری نیاوران ثبت نموده است ، از این رو شرکت باربری نیاوران به صورت فعال حتی در ایام تعطیلات خدمات اسباب کشی و حمل بار را برای شما ارائه داده و خدمات تخصصی اسباب کشی را در تهران برای شما به عمل می آورد ، این موسسه باربری با داشتن سابقه ای بالا در زمینه اسباب کشی منزل آماده است خدمات خود را به عنوان برترین موسسه باربری به شما ارائه داده و رضایت صد در صدی شما را به وجود بیاورد و نیازمندی های شما را به عنوان باربری نیاوران به شما ارائه دهه هموراه ما در خدمت شما خواهیم بود و در این مقاله در خصوص حمل بار و نحوه اسباب کشی و ارائه کار ما برای شما می نویسیم ، با ما همراه باشید.

باربری در نیاوران

باربری در نیاوران

وقتی که حرف از اسباب کشی می آید شاید بعضی از شما به این فکر بیفتید که اسباب کشی می تواند بسیار سخحت و طاقت فرسا باشد ، اما شاید واقعا اینطور باشد و شاید هم به این صورت نباشید ، هر کاری را اگر با برنامه ریزی دقیق انجام داد مطمناً در آن کار می توان موفق شد ولی برای اسباب کشی شاید داستان کمی فرق کند و برای انجام این کار باید تجربیاتی بیشتری را داشته باشید و نیازمند آن باشید تا یک شرکت کار اسباب کشی را انجام بدهد و سختی های اسباب کشی را به دوش بکشد ، از این رو شرکت های زیادی به عنوان باربری در نیاوران فعایت و خدمات اسباب کشی را انجام می دهند و هر کدام از این شرکت ها می توانند زیر نظر اتحادیه اصناف باشد یا خیر ، این شرکت با داشتن تجربه کافی در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته خدمات تخصصی خود را به عنوان بهترین باربری در نیاوران انجام می دهد ، هدف از شرکت باربری سپند بار برای باربری در نیاوران ایجاد بهترین سرویس دهی در این محدوده بوده و خدمات این شرکت به صورت کاملا حرفه ای صورت خواهد گرفت ، ارائه خدمات در این شرکت به صورت صفر تا صد خواهد بود که باید برای اسباب کشی این اصول را رعایت کرد و خدمات حرفه ای و نکاتی حائز اهیمت را برای مشتریان رعایت کرد ، این شرکت با داشتن تجربه کافی در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران بوده و به صورت شبانه روزی خدمات تخصصی خود را ارائه می دهد که این خدمات می تواند شامل موارد زیر باشد

 1. مشاوره اصولی در خصوص اسباب کشی
 2. بسته بندی اثاثیه منزل به روش کشورهای خارجی اعم از بسته بندی به روش استرچ رپ و بسته بندی به سبک بابل رپ
 3. خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل به صورت درون شهری
 4. ارائه سرویس دهی مناسب و ماشین های مسقف و موکت کاری شده برای حمل بار به شهرستان
 5. اعزام نیرو برای هر یک از مراحل مربوطه
 6. سرویس دهی حمل بار با نیسان بار و وانت بار برای بهبود هر چه بهتر خدمات حمل و نقل و صرفه جویی در هزینه ها
 7. جابجایی اثاثیه منزل، مبلمان، جهزیه عروس، کالاهای اداری تجاری پزشکی و صنعتی و ورزشی
 8. امکان انتخاب انواع کامیون های مسقف، وانت نیسان و مینس خاور به نسبت بار
 9. بیمه کردن وسایل جهت اطمینان از سالم به مقصد رسیدن بار
 10. انجام کار به صورت ۲۴ ساعته حتی در تعطیلات
 11. تخلیه بار شامل بارهایی که از شهرستان به تهران ارسال می شود این باربری کارگر مناسب را برای انجام سرویس دهی تخلیه بار اعزام می کند
 12. چیدمان وسایل منزل بعد از انجام کار اسباب کشی
 13. انجام امور نصب وسایل االکتریکی همانند ، یخچال های ساید باید ساید و عادی ، نصب ظرف شویی و لباسشویی نصب پرده و نصب لوستر

ارائه این خدمات در هر مرحله توسط افرادی خبره و نیرومند انجام می شود و انجام کار اسباب کشی و حمل بار توسط افرادی خبره و کار آزموده صورت خواهد گرفت که برای هر یک از مراحل نیروی مخصوص را برای شما عزیزان ارسال خواهیم کرد ، این تنها بخشی از خدمات باربری در نیاوران می باشد و اگر قصد دارید با خدمات شرکت ما آشنا شوید با ما همراه باشید خدمات این شرکت فقط در این محدوده نمی باشد و باربری همجوار با این شرکت را می توان باربری فرشته ، باربری الهیه ، باربری زعفرانیه را نیز نام برد که در هر کدام در منطقه خاص خود کار اسباب کشی را انجام می دهد.

باربری نیاوران در تمام مناطق ۲۴ گانه تهران پاسخگوی نیاز همشهریان می باشد. همچنین امکان حمل بار به سایر شهرهای خارج از محدوده شهر تهران فراهم است.

باربری محدوده نیاوران

باربری در محدوده نیاوران

باربری در محدوده نیاوران می تواند در این محدوده بسیار زیاد باشد اما شما باید یک انتخاب صحیح و درست را برای انجام کار اسباب کشی و باربری در محدوده نیاوران را برگزینید ، از وقتی که شما با باربری محدوده نیاوران تماس می گیرید یک تیم تخصصی به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در شرکت باربری نیاوران انجام امور مشاوره را به شما ساکنین محدوده نیاوران ارائه می دهند ، این افراد با تجربه ای که در زمینه مشاوره دارند شما را برای هر یک از مراحل باربری و اثاث کشی یاری خواهند کرد ، برای اینکه یکی اسباب کشی بی دردسر و بدونه مشکل را تجربه کنید باید این مشاوره به شما ارائه داده شود و اگر باز هم خودتان سوالی را در ذهنتان داشته باشید این افراد به صورت تمام و کمال به شما مشاوره را در این زمینه ارائه داده و خدمات خود را به شما اعلام خواهند کرد ، این شرکت برای بهبود سرویس دهی خود انجام قابلیت دریافت مشاوره به صورت اینترنتی را قرار داده است که با آیکونی که در همین صفحه در قسمت راست پایین صفحه می بینید می توانید کلیک کرده و اگر سوالی در ذهنتان وجود دارد را می توانید از این افراد پرسیده تا به آن جواب کامل را بدهند ولی اگر قصد ندارید این کار را انجام بدهید می توانید از طریق شماره تلفن های شرکت باربری محدوده نیاوران تماس گرفته و مشاوره را از کارشناسان باربری محدوده نیاوران دریافت کنید ارائه مشاوره شامل عبارت های زیر خواهد شد

 • به سوالات شما در زمینه حمل و نقل و باربری در محدوده نیاوران و انجام نحوه کار را به شما ارائه خواهیم داد
 • سوالاتی که برای نحوه بسته بندی کردن در ذهنتان دارید به آن پاسخ صحیح را ارائه می دهیم
 • قیمت باربری که زیر نظر اتحادیه می باشد را خدمت شما توضیح خواهیم داد
 • در صورت تمایل کار کارشناس باربری را برای شم اعزام خواهیم کرد تا قیمت دقیق بسته بندی و حمل بار را به شما اعلام کند
 • در صورت نیاز نمونه های بسته بندی را از طریق ایمیل یا از طریق پیام رسان برای شما ارسال خواهیم کرد تا با نحوه انجام فعالیت های ما بیشتر آشنا شوید

شرکت حمل بار در نیاوران تهران

در هر صورت بعد از انجام امور مشاوره همانطور که خدمت شما عرض کردیم قیمت و نرخ باربری در محدوده نیاوران را به شما اعلام می کنیم که این قیمت ها شامل هزینه بسته بندی اثاثیه منزل ، قیمت حمل اثاثیه منزل و قیمت کارگر برای اسباب کشی به شما اعلام خواهد شد ، این شرکت با داشتن تجربه کافی در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده نیاوران خواهد بود و بهترین سرویس دهی را برای شما به عمل خواهد آورد ، بعد از ارائه قیمت دهی ، در صورتی که توافق بین شما و شرکت باربری نیاوران انجام شد یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت ، تاریخ و زمان اسباب کشی در سایر شرکت های باربری توسط خود باربری ها انجام می شود اما در این شرکت شما تعیین کننده تاریخ و زمان اسباب کشی خودتان خواهید بود ، هدف ما همیشه جلب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در خصوص اسباب کشی بوده و خواهد بود ، معیین کردن تاریخ و زمان اسباب کشی توسط شما یعنی ارائه بهترین خدمات توسط شرکت باربری نیاوران که به صورت حرفه ای و منظم امور حمل بار و حمل اثاثیه منزل را در این محدوده ارائه می دهد ، در صورت توافق ، روزی که شما تعیین کرده اید تیم اسباب کشی برای شما اعزام خواهند شد و برای حمل بار های شما اعزام می شوند ، نگران هیچ چیزی نباشید و بقیه کار را به دستان پر توان پرسنل اتوبار نیاوران بسپارید این شرکت زیر نظر باربری سپند بار فعالیت جابجایی اثاثیه منزل را انجام می دهد که دارای شعباتی همانند باربری مرکز تهران و باربری غرب تهران نیز می باشد.

بسته بندی لوازم منزل در نیاوران

بسته بندی لوازم منزل در نیاوران

هنگامی که امور مشاوره ای را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه می دهند در صورتی که بخواهید کار بسته بندی اثاثیه منزل را به دست شرکت اتوبار نیاوران بسپارید این افراد سرویس بسته بندی لوازم منزل را نیز برای شما رزرو می کنند ، برای بسته بندی لوازم منزل در نیاوران ما خدمات ویژه ای را در نظر گرفته ایم و برای وسایل منزل شما تیم متخصص خود را برای شما اعزام می کنیم تا کار بسته بندی اثاثیه را انجام دهند این افراد تجربه کافی را در زمینه بسته بندی دارند و کلیه اثاثیه منزل شما را طبق اصول و ظوابط خاص خود بسته بندی خواهند کرد ، این افراد با تجربه ای فراوان در این امر یک تیم متخصص و کارآزموده را برای بسته بندی شما می فرستند این پرسنل کار بسته بندی را برای شما انجام می دهند که شامل بسته بندی بارها به روش استرچ رپ و بابل رپ خواهد شد، ما کلیه وسایل مورد نیاز را برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد این وسایل شامل موارد زیر خواهد بود

 1. کارتن های سه لایه و پنج لایه برای بسته بندی لوازم و ظروف شکستنی
 2. کارتن مخصوص جابجایی و حمل لباس که به کارتن های رگال دار شهرت دارند
 3. ضربه گیرهای حباب ریز که اصطلاحا آنرا ضربه گیر های نخود ریز می نامند
 4. فوم ها ۵ میل تا ۱۰ میل برای بسته بندی وسایل حساس
 5. سلفون های ۱۰۰۰ متری و ۵۰۰ متری برای بسته بندی هر چه بهتر لوازم منزل شما
 6. ارائه چسپ های مخصوص بسته بندی بار
 7. ارسال ساک های زیپ دار یا همان بقچه های زیپ دار برای بسته بندی وسایل مورد نیاز
 8. لیبل مخصوص برای برچسپ زدن بر روی کارتن ها

بسته بندی و حمل بار در نیاوران تهران

ما تمامی این وسایل را برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال می کنیم که اگر شما بخواهید کار بسته بندی را خودتان انجام بدهید این وسایل به صورت جدا برای بسته بندی وسایل منزل شما ارسال خواهند شد همیشه کار را به دست پرسنل کاردان شرکت باربری نیاوران بسپارید تا کار بسته بندی را برای شما به صورت کاملا تخصصی انجام دهند چون در این زمینه تخصص کافی را داریم و می دانیم که به چه صورتی اثاثیه و لوازم منزل را بسته بندی کنیم ، همیشه برای هر کاری نیازمند یک متخصص خواهید بود و برای کار اسباب کشی نیز ما یک تیم متخصص را برای حمل بارهای ارسال می کنیم و برای این کار تجربه کافی را داریم در ویدیو زیر می توانید نمونه کارهای بسته بندی ما را مشاهده کنید و ببینید که ما به چه صورت کار بسته بندی لوازم منزل را انجام می دهیم خدمات این این موسسه حمل و نقل به باربری شرق تهران نیز موکول می شود

اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران بعد از پروسه بسته بندی وسایل منزل شما را برای حمل بارهای شما همراهی خواهد کرد ، انجام امور حمل و نقل در محدوده نیاوران نیازمند آن است که با شمال تهران آشنایی کافی را داشته باشید اتوبار نیاوران که زیر نظر باربری شمال تهران خدمات تخصصی خود را ارائه می دهد به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته با پرسنلی که اشنایی کامل را با منطقه نیاوران دارند آماده است به صورت حرفه ای خدمات خود را به شما ساکنین این محدوده ارائه داده و خدمات خود را به شما ارائه دهد ، این شرکت تیم مخصوص خود را که در اتوبار نیاوران کار می کنند راهی خواهد کرد این تیم با داشتن سابقه ای درخشان در خدمت شما خواهد بود تا این اسباب کشی شما را به نحوی انجام بدهد که جزء بهترین اسباب کشی های عمرتان باشد که تا به الان انجام داده اید ، آیا می دانید که برای اسباب کشی از افرادی ورزیده استفاده کرد ؟ ما همان افراد ورزیده و نیرومند را برای حمل اثاثیه منزل شما در نظر گرفته ایم ، برای حمل بارهای شما یک تیم ۴ نفره را در اکثر مواقع ارسال می کنیم تا کار حمل اثاثیه منزلتان را انجام دهند و در این زمینه باید تجربه کافی را داشته باشند ، برای حمل بارهای شما یک خاور مسقف و موکت کاری شده ای را برایتان ارسال می کنیم تا کار حمل بارها را برای شما انجام دهند این خاور دارای یک کانتن بزرگ و مسقف می باشد که مخصوص کار اسباب کشی است و برای کار اسباب کشی طراحی شده است ، این افراد کلیه اسباب و اثاثیه منزل شما را در خاور های جای داده و کار بارگیری را با رعایت کردن نکات اسباب کشی بارهای شما را در ماشین ها جای خواهند داد و بارهایتان را آماده حمل خواهند کرد و بار شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال داده داده و در خانه شما کار تخلیه بار را انجام خواهند داد ، مطمن باشید که به صورت حرفه ای و شبانه روزی این خدمات را برایتان به عمل می آوریم ، نکات اسباب کشی را باید برای هر اسباب کشی رعایت کرد این باربری توانسته است در این محتوا به شما ارائه داده و سرویس دهی درستی را برای اثاث کشی منزل شما ارائه دهد اتوبار نیاوران با ارائه سرویس دهی درست در زمینه باربری و اتوبار خدمات نوینی را برای شما به عمل خواهد آورد

نیاوران

نیسان بار نیاوران

آیا تا به الان خواسته اید تا باری را جابجا کنید و برای حمل بار نیاز به یک خاور نداشته باشید ؟ چاره چیست ؟ باز هم باربری نیاوران در خدمت شماست آیا باید باز هم برای حمل این بارها هزینه یک خاور را بپردازید ؟ شرکت باربری نیاوران برای بهبود سرویس دهی هر چه بهتر خود نیسان بار نیاوران را برایتان در نظر گرفته است که با این سرویس دهی شرکت حمل و نقل نیاوران می توانید بارهای کم خودتان را به مقصد مورد نظرتان انتقال داده و بارهایتان را جابجا کنید سرویس نیسان بار هزینه کمتری نسبت به خاور و کامیون دارد که این کار باعث می شود تا هم در هزینه ها و هم در وقت شما صرفه جویی بیشتری شود و بارهای شما با مدت زمان کمتری به مقصدتان برسد ، ما در خدمت شما خواهیم بود و حمل بار با وانت و نیسان را انجام خواهیم داد ، نگران هیچ چیزی نباشید ما راه و روش اسباب کشی را خوب بلدیم و می دانیم که به چه صورتی کار اسباب کشی را انجام دهیم ، نگران هیچ چیزی نباشید و بقیه کار را به دستهای ما بسپارید ، لازم به ذکر است که بدانید سرویس نیسان بار و وانت بار تا تایم دو ساعت می باشد برای دریافت کامل نرخ ها و تعرفه ها لطفاً با پشتیبانی شرکت باربری نیاوران تماس بگیرید تا قیمت ها را به شما ارائه دهند.

باربری در نزدیکی نیاوران

باربری در نزدیکی نیاوران

اگر قصد دارید تا با یک باربری در نزدیکی نیاوران تماس بگیرید شرکت ما در خیابان نیاوران می باشد و کارهای حمل بار و حمل اثاثیه منزل را ارائه می دهد ، بعد از انجام کار اسباب کشی و حمل و نقل کاری که می تواند بسیار دستگیر و خسته کننده باشد انجام امور چیدمان وسایل منزل است که ما در شرکت حمل و نقل نیاوران تصمیم به ایجاد سرویس دهی چیدمان وسایل منزل کرده ایم که وقتی بارهای شما را به خانه جدیدتان انتقال دادیم کار چیدمان وسایل منزل را نیز برای شما انجام بدهیم تا رضایت صد در صدی شما مشتری گرامی را به دست آوریم ، همیشه انجام امور چیدمان بسیار سخت و طاقت فرسا است فقط باید شما در این مرحله وارد عمل شده و جای دقیق وسایل را معلوم کنید تا پرسنل ما کار چیدمان اثاثیه را نیز برایتان انجام بدهند و دیزاینی که مد نظر شماست را برایتان انجام دهند ، کار چیدمان وسایل منزل وقتی تمام شد می دانید که خدمات شرکت باربری نیاوران بیشتر از آن چیزی است که در این مقاله بحث کردیم.

در پایان این نکته را یادآور میشویم که هزینه­های باربری نیاوران با توجه به خدماتی که ارائه میدهد در مقایسه با سایر باربری­ها مناسبتر و بصرفه­تر میباشد.

همشهریان گرامی همچنین میتوانند با چندبار استفاده از خدمات این شرکت از تخفیفات ویژه­ای که این باربری برای مشتریان در نظر گرفته بهره­مند شوند.

 

آیا خدمات باربری نیاوران شبانه روزی است ؟

بله خدمات باربری نیاوران به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته است

سرویس بسته بندی هم ارائه می دهید؟

بله ما خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل را در محدوده نیاوران ارائه می دهیم

چند روز قبل از اسباب کشی می توانم با باربری نیاوران تماس بگیرم

ما به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در محدوده نیاوران سرویس باربری را ارائه می دهیم هر زمانی که شما با این شرکت باربری تماس بگیرید و خدمات باربری را ارائه خواهیم داد

90 دیدگاه برای “باربری در محدوده نیاوران

 1. فرشید گفته:

  سلام بنده از شرکت باربری نیاوران استفاده کردم چند روز پیش اسباب کشی داشتم و واقعا راضی بودم ممنون از شرکت باربری و اتوبار نیاوران که زیر نظر باربری سپند بار ارائه میشه بسیار ممنونم ، استفاده کردم و راضی بودم

  • سپند بار گفته:

   سلام و احترام جناب فرشید عزیز امیدوارم که از خدمات ما راضی بوده باشید خدمات باربری نیاوران به بهترین نحو برای ساکنین محدوده نیاوران ارائه میشه امیدوار که تونسته باشیم یک خاطره شیرین رو برای اسباب کشی شما در نیاوران رقم زده باشیم هدف ما جلب رضایت مشتری است

  • سپند بار گفته:

   سلام و احترام خدمت شما جناب محسن هدف باربری نیاوران ارائه خدمات بهتر و سرویس دهی سریعتر بوده و خواهد بود

 2. الهه گفته:

  بهترین شرکت اتوبار در محدوده نیاوران این شرکته خدایش من چند ساله دارم اثاث کشی میکنم ولی این تیم باربری نیاوران واقعا محشر بودند هم بسته بندی هم حمل اثاثیه هم چیدمان واقعا با بقیه شرکت ها متفاوت بود

  • سپند بار گفته:

   درود بی پایان شرکت باربری و اتوبار نیاوران برای اثاث کشی منزل شما در خدمت شما خواهد بود و هدف این شرکت ارائه خدمات تخصصی اثاث کشی و باربری در منطقه نیاوران است

 3. امیر گفته:

  خسته نباشین ممنون از خدماتتون خواستم از مدیریت باربری نیاوران برای همه زحماتی که بهشون دادیم تشکر کنم

  • سپند بار گفته:

   باربری نیاوران برای اثاث کشی منزل شما در خدمت شما خواهد بود ، مدیریت اتوبار نیاوران از شما کمال تشکر را دارد

 4. وحید جباری گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام واقعا باربری نیاوران طبق گفته هاشون کار رو انجام دادن بابت همه چی ممنون من دیروز برام اثاث کشی کردن و راضی هستم . از پرسنل و ندیریت کمال تشکر را دارم

  • سپند بار گفته:

   سلام جناب جباری وقتتون بخیر ، خواهش میکنم امیدوارم که باربری نیاوران بهترین سرویس دهی باربری رو تونسته باشه براتون انجام بده هدف ما ارائه خدمات هر چه بهتر و سریعتر به مشتریانمون هست ما خدمات صفر تا صد باربری در محدوده نیاوران را به خوبی ارائه داده و برای یک اثاث کشی بی دردسر در نیاوران بهترین پرسنل باربری رو اعزام می کنیم امیدوارم که از خدمات باربری نیاوران بهره کافی را برده باشید

 5. میثم برزگر گفته:

  سلام درود بر سپند بار برای پرسنل محترمش به نوبه خودم تشکر میکنم از مدیریت برای خدماتی که برای بنده انجام دادین

  • سپند بار گفته:

   سلام و احترام خدمات شما جناب برزگر امیدواریم که توانسته باشیم بهترین سرویس باربری در نیاوران را به شما ارائه داده باشیم هدف ما خدمات هر چه بهتر و سریعتر باربری در محدوده نیاوران خواهد بود ، اصول مشتری مداری یکی از قواعد اولیه باربری و اتوبار نیاوران است ، پاینده باشید

 6. جواد گفته:

  سلام و احترام شرکت باربری نیاوران واقعا خدماتش محشر بود ، باربری سپند بار طبق گفتش عمل کرد واقعا ممنونم خدمات بسته بندی و اثاث کشی باربری و اتوبار نیاوران حرف نداشت . ممنون از خدمات خودتون

 7. علی امینی گفته:

  خدمات باربری نیاوران واقعا سرویس دهیش عالی بود ، خدمات باربری و اتوبار نیاوران محشر بود

  • سپند بار گفته:

   سلام و احترام خدمت شما هدف ما ارائه خدمات حرفه ای اثاث کشی در محدوده نیاوران است موسسه باربری نیاوران با بیش از یک دهه سابقه در امر اثاث کشی و حمل بار آماده خدمات به شما می باشد ،ارزوی موفقیت جناب امینی

   • امید گفته:

    چند وقت پیش اسباب کشی داشتم انقدر حرفهای ضد و نقیض شنیده بودم گیج شده بودم
    اتفاقی بهترین باربری رو سرچ کردم
    سپندبار اومد چون تو محدوده شما بودم از باربری نیاوران سرویس گرفتم اصلا انتظار نداشتم این قدر کارها عالی انجام بشه
    ممنونم از شما

    • سپند بار گفته:

     با درود خدمت شما
     سپند بار با داشتن بوردتخصصی در زمینه اسباب کشی حرفه ای بهترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل اثاثیه را انجام میدهد که این کار با بهترین قیمت باربری انجام میگیرد.
     رضایت شما بهترین هدیه برای سپند بار است.

  • عاطفه گفته:

   با درود
   از فروشگاه اینترنتی تون ابزار بسته بندی اثاثیه از قبیل سلفونهای حباب دار ضربه گیر و کارتن های چند لایه وغیره تهیه کردم خیلی بکارم اومد
   قیمتهاشون هم خوب بود

    • بهرنگ گفته:

     با استخدام کارگر خالی اسباب کشی از اتوبار شما بدون استرس و خستگی کار اسباب کشی من تموم شد چون کارگران شما از میان افراد حرفه ای و با تجربه بودند

     • سپند بار گفته:

      مرکز باربری نیاوران سپند بار به دنبال برداشتن سختی از دوش مشتریان عزیز است.
      خوشحالیم که توانستیم رضایت مشتری عزیزمان را در یک تا صد اسباب کشی جلب کنیم

  • عشوری گفته:

   ممنون از مشاورانتون به جهت اینکه با راهنماییهاشون ما رو تو تصمیم گیری بهتر و سریعتر یاری میکنند

   • سپند بار گفته:

    شرکت سپند بار نیروهایی دلسوز و با حوصله به عنوان مشاوره باربری برای مشتریان عزیز تدارک دیده است. خوشحالیم از رضایت شما و تشکر از انتخاب باربری و اتوبار نیاوران

  • سپند بار گفته:

   خانم کمالی باربری نیاوران در تلاش است با ارائه خدمات باربری به صورت همه جانبه یک اثاث کشی ارزان و باکیفیت برای شما عزیزان به یادگار بگذارد

 8. عزت ا... ندیمی گفته:

  چنان خدمات تون بروز وعالی هستش که اثاثیه منزل من حتی یدونه خش هم برنداشت
  مرسی از باربری فرمانیه

  • سپند بار گفته:

   موفق باشید جناب ندیمی ما سرویس دهی اثاث کشی رو به صورت حرفه ای رو ارائه می دیم

 9. عزت ا... ندیمی گفته:

  چنان خدمات تون بروز وعالی هستش که اثاثیه منزل من در حین جابجایی حتی یدونه خش هم برنداشت
  مرسی از باربری فرمانیه

 10. عزت ا... ندیمی گفته:

  چنان خدمات تون بروز وعالی هستش که اثاثیه منزل من در حین جابجایی حتی یدونه خش هم برنداشت
  مرسی از باربری نیاوران

  • سپند بار گفته:

   خرسندیم که از خدمات حمل بار و باربری شرکت باربری نیاوران راضی بودید. تشکر از انتخاب سپند بار

  • سهیلا گفته:

   سهیلا هستم همیشه در چیدمان اثاثیه منزل مشکل داشتم
   یکی از کارگران شما بعد از اثاث کشی منزلم چنان با سلیقه اثاثیه ها رو چید که واقعا به وجد اومدم
   ممنون از باربری خوب نیاوران

   • سپند بار گفته:

    با سلام و احترام
    شرکت باربری و حمل بار سپند بار با ارائه خدمات کامل در حوزه باربری و قبل و بعد اسباب کشی انتظار دارید مشتری گرامی بهترین اسباب کشی را تجربه نماید. باربری نیاوران سپند بار از شمابی‌نهایت قدردان است

 11. مهتاب گفته:

  به توصیه همسرم از باربری نیاوران خدمات گرفتیم. خیلی راضی بودیم
  با وجود شما دیگه اسباب کشی برام دلهره آور نیست واین به خاطر زحمات شماست

 12. Somaiyeh گفته:

  از باربری نیاوران که با پیشرفت فناوری اقدام به سفارش خدمات باربری بصورت اینترنتی نموده اید،خیلی راضیم

  • سپند بار گفته:

   با ورود مدرنیته به تمام جوانب زندگی امکان رزرو آنلاین سرویس باربری یک اولویت است. تشکر از انتخاب شما

 13. Atefeh گفته:

  زمان اثاث کشی منزلم دیدم که چطور نیروهای شرکت باربری نیاوران نسبت به کالاهای مشتریان حس مسئولیت دارند و سعی دارند با آنها همچون وسایل خود رفتار کنند

  • سپند بار گفته:

   استراتژی سپند بار رضایت مشتری است و ما به اثاثیه شما به چشم امانت نگاه میکنیم به همین دلیل در راستای امنیت اثاثیه از هیچ وظیفه ای دریغ نمیکنیم دوست عزیز
   متشکریم که باربری نیاوران سپند بار را انتخاب فرمودید

  • سپند بار گفته:

   تشکر از دیدگاه شما
   شرکت حمل بار و باربری سپند بار دارای بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی است. بدین معنی که خدمات اساباب کشی به صورت صفر تا صدی انجام میشود تا مشتری عزیز اندکی به زحمت نیفتد و خدمات کاملی را تجربه نماید. از بسته بندی و حمل انواع اثاثیه سبک و سنگین خانگی گرفته تا چیدمان و نصب وسایل در مقصد

 14. مهرناز گفته:

  میخواستم بگم خواهر شوهرم جهازشو از تهران برد سبزه وار با اتوبار نیاوران خیلی راضی بود هم به موقع رسونده بودن هم سالم و قیمتشم خیلی مناسب بود

  • سپند بار گفته:

   بسیار عالی و خوشحالیم ازینکه از قیمت حمل بار به سبزوار در ارائه خدمات باربری ما راضی بودید.
   سپند بار در همه روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان عزیز است

 15. Fattaneh گفته:

  چند وقت پیش باربری نیاوران زحمت حمل اثاثیه منزلم رو کشیده بودند کارگراتون با خودشون وکیوم بگ رو آورده بودند برای بسته بندی لباسها
  خیلی خوبه هم برای اسباب کشی و هم برای مسافرت کاربرد زیادی داره
  ممنون که من رو با این وسیله جالب و کاربردی آشنا کردید

  • سپند بار گفته:

   با درود
   بسته بندی اثاثیه یکی از خدمات تخصصی باربری نیاوران سپند بار است که در این امر بروزتین و بهترین لوازم استفاده می‌کنیم تا حجم بار کاهش و یک حمل و نقل ایمن در انتظار باشد
   تشکر از دیدگاه شما

 16. رها گفته:

  در حمل اثاثیه مغازه ام باربری نیاوران رو انتخاب کردم و مشاهده کردم که باربری شما مطمئن ترین باربری هست که سعی کردید با استخدام افراد مجرب و استفاده از تجهیزات بسته بندی مناسب ، اثاثیه ما رو با حداقل آسیب و در کمال اطمینان جا به جا کنید
  با تشکر

  • سپند بار گفته:

   نیروی انسانی سپند بار با حساسیت بسیاری انتخاب کرده‌ایم تا هم افرادی کاربلد و با استعداد مشغول به کار شوند و هم مطابق تکنیک‌های روز دنیا اثاثیه و بار مشتری عزیز بدون حتی کوچکترین آسیب دیدگی به مقصد برسد.

   • بنیامین گفته:

    ممنونم از باربری نیاوران،چون که من میخواستم بدونم که نحوه محاسبه هزینه بسته بندی اثاثیه به چه صورت هستش و شما لطف کردید و یه کارشناس خبره برای برآورد هزینه به محل اعزام کردید

    • سپند بار گفته:

     با درود
     محاسبه هزینه باربری در نیاوران و سایر مناطق تهران از اهمیت بالایی برخوردار است و نمی خواهیم خدای ناکرده مشتری گرامی هزینه‌ای گزاف پرداخت نماید
     همکاران ما در باربری نیاوران انجام وظیفه کردند
     تشکر از دیدگاه شما

 17. فوزیه گفته:

  در حوالی منظریه تازه سالن آرایش باز کردم کلی وسایل سالن رو که خریده بودم باربری نیاوران زحمت حمل و نقل اون رو کشیدند آینه ها و کلی وسایل شکستنی سالم به مقصد رسیدند ممنون از باربری خوب نیاوران

  • سپند بار گفته:

   ممنون از شما که باربری نیاوران سپند بار انتخاب فرمودید. خوشحالیم که به شرکت اتوبار و باربری سپند بار اعتماد کردید تا وسایل شکستنی در نهایت آرامش حمل شود.

 18. Parastoo گفته:

  بهترین باربری در تهران سپندبار هست واقعا خدماتشون عالی و حرفه ای هست .من برای بردن اثاثیه منزلم از باربری نیاوران استفاده کردم واقعا بهترین خاطره برام موند اینقدر که خوب بسته بندی کرده بودید و حرفه ای بودید

  • سپند بار گفته:

   با درود
   شرکت حمل بار و باربری سپند بار دارای بورد تخصصی در این زمینه می‌باشد و تمامی کارگران جهت انجام امور بسته بندی به شیوه مدرن اموزش و مهارت لازم را کسب کرده اند.
   بسیار از رضایت مشتریانمان خرسندیم

 19. سلما گفته:

  باربری نیاوران یه ویژگی خوب داره اینه که از بسته بندی تا جابه جایی رو خودتون انجام میدید همه و همه!!!!
  فکر کن میاد خونه بسته بندی میکنه جا میزنه تو ماشین بعدش برات میاره خونه جابه جا میکنه عالیه

  • سپند بار گفته:

   خدمات اسباب کشی VIP با قیمت باربری مناسب بهترین انتخابی بود که شما انجام دادید دوست عزیز
   تخصص و سابقه سپند بار در امور بسته بندی و حمل بار است و از شما بابت این دیدگاه نهایت تشکر را داریم

 20. نغمه گفته:

  ممنونم از باربری نیاوران که با بالاترین دقت، لوازم شکستنی و لوکس من رو درون جعبه قرار دادید و در کف جعبه‌ها و فضاهای خالی از ضربه گیرهای مخصوص با پلاستیک‌های حبابدار و حوله‌ای استفاده کردید ……..چون تنها نگرانی من از این بابت بود

 21. نازنین گفته:

  باربری نیاوران خدمات خیلی خوبی رو ارائه میده واقعا عالیه سرویس دهی اثاث کشی منزل

 22. سامان گفته:

  من چند روز پیش توی نیاوران از خدمات باربری نیاوران استفاده کردم واقعا خدمات این شرکت حرف نداشت باید بگم کارتون واقعا درسته و کمال تشکر رو از پرسنل های محترم باربری نیاوران دارم مرسی بابت پرسنل خوش اخلاق و مدیریت قوی این شرکت

  • سپند بار گفته:

   سلام و درود بر شما ممنون از اینکه نظرتون رو ثبت کردید هدف ما همیشه جلب رضایت مشتری بوده و خواهد بود امیدواریم که توانسته باشیم یک سرویس دهی خوب رو به شما ارائه بدیم و خدمات بی نظیر خودمون رو به شما ارائه بدیم ، شرکت باربری نیاوران در راستای کنترل هر چه بهتر خدمات خود از بهترین پرسنل ها برای اثاث کشی منزل استفاده می کند

 23. محسنی گفته:

  من همیشه دنبال یک باربری خوب در محدوده نیاوران بودم با شرکت باربری نیاوران آشنا شدم و از خدمات این شرکت بهره گرفتم واقعا عالی بود میشه گفت بهترین باربری در نیاوران شرکت بزرگ و موفق و دلسوز باربری نیاوران هستش که خدمات اسباب کشی منزل رو به نحو احسنت انجام میده

  • سپند بار گفته:

   آرزوی موفقیت برای شما امیدوارم که در مجموعه باربری نیاوران تونسته باشیم یک سرویس دهی خوب رو به شما ارائه داده باشیم

 24. مسلمی گفته:

  تجربه اسباب کشی با باربری نیاوران واقعا خوب بود مرسی از ارائه سرویس دهی خوبتون

  • سپند بار گفته:

   امیدوارم یک خاطره خوب رو با باربری نیاوران داشته باشید ؛ آرزوی موفقیت برای شما از طرف پرسنل باربری نیاوران

 25. نعیمی گفته:

  من دیروز در محدوده نیاوران اثاث کشی کردم و با باربری نیاوران خدمات اسباب کشی رو انجام دادم شرکت باربری نیاوران واقعا عالی بود و میشه گفت بهترین باربری در محدوده نیاوران هستش واقعا سرویس دهی این شرکت عالیه مرسی از باربری نیاوران و شرکت خوب سپند بار

  • سپند بار گفته:

   سلام و احترام مرسی از نظر خوبتون ما در مجموعه سپند بار و در محدوده نیاوران آماده ایم تا بهترین خدمات باربری را در محدوده نیاوران برای مشتریانمان ارائه دهیم هدف ما جلب رضایت مشتری بوده و خواهد بود موفق باشید

 26. علی گفته:

  ممنونم برای سرویس دهی باربری نیاوران و ارائه خدمات تخصصی این شرکت بسیار ممنونم

 27. عابدی گفته:

  باربری نیاوران خدمات تخصصی اثاث کشی رو انجام میده ممنون از سرویس دهی خوبتون

 28. مهیار گفته:

  اتوبار نیاوران خدماتشون واقعا بی نظیر بود مرسی از ارائه خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در محدوده نیاوران ، تشکر از تیم حرفه ای سپند بار

 29. حمیدی گفته:

  وقتی که حرف از یک شرکت مطمن برای اسباب کشی میشه باید باربری نیاوران رو به لیست بهترین باربری های نیاوران اضافه کرد سرویس دهیشون محشر و بی نظیره خدایش عالی بود ممنون از سپند بار شعبه نیاوران

 30. javad گفته:

  ما دیروز از باربری نیاوران سپند بار خدمات رو دریافت کردیم، واقعا خوب بود ، آیا مثل باربری نیاوران سپند بار هم پیدا میشه ؟ خودم جواب خودمو میدم واقعا محشر بودن من به کامنت ها اعتماد کردم محشر بود کارشون

 31. شهرام گفته:

  باربری و اتوبار نیاوران خدماتش خیلی خوب بود اثاث کشی حرفه ای یعنی این اثاث کشی تخصصی یعنی باربری نیاوران خدمات خیلی خوب بود از بسته بندی تا چیدمان رو طبق حرفشون انجام دادن عالی بودن این سرویس دهی من خیلیییی راضی بودم

 32. آرمان گفته:

  سلام واقعا عالی بود تجربه همکاری با شما. قیمت ها نیز نسبتا مناسب بود و من راضی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با سپند بار شماره‌های تماس
شعبه شمال 22895364 شعبه غرب 44440426 شعبه مرکز 88104479 شعبه شرق 77728486