تلفن تماس 44440426_021

ایمیل sepandbar [at] gmail.com

ساعت کاری 24 ساعته حتی تعطیلات

باربری نوبیناد

سپند بار > وبلاگ ما > مقالات > باربری نوبیناد
باربری در نوبنیاد

امروزه به واسطه گسترش جابجایی‌ها مؤسسات زیادی وجود دارند که کار حمل لوازم و اسباب منزل و محل کار را انجام می‌دهند. از جمله آن مؤسسات می‌توان به باربری نوبنیاد اشاره کرد. باربری نوبنیاد یکی از مؤسسات مطرح در زمینه حمل بار بوده و سابقه درخشانی در این زمینه دارد. گروه باربری نوبنیاد همواره تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان به کار گرفته و در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد. تعهد و وجدان کاری پرسنل اتوبار نوبنیاد رمز موفقیت و محبوبیت این مجموعه می‌باشد.

حمل بار توسط باربری نوبنیاد

اگر برای حمل بار و لوازم منزل خود به باربری نوبنیاد مراجعه کرده‌اید این اطمینان را داشته باشید که بهترین گزینه را در میان مؤسسات باربری انتخاب کرده‌اید. باربری نوبنیاد سالیان متمادی است که در زمینه حمل اسباب منزل مشغول به فعالیت می‌باشد و سابقه درخشانی در این زمینه دارد. اتوبار نوبنیاد بهترین و قابل اطمینان ترین موسسه برای حمل بار شماست. شما می‌توانید با اطمینان خاطر تمامی مراحل بسته بندی و حمل لوازم منزلتان از صفر تا صد را به باربری نوبنیاد سپرده و نگرانی بابت حمل لوازمتان نداشته باشید. اگر موسسه نوبنیاد را برای حمل لوازمتان انتخاب کردید حتماً یک هفته قبل با موسسه تماس گرفته و برای تاریخ مد نظرتان خودرو و نیروهای لازم را رزرو کنید. اگر تا کنون تجربه حمل و جابجایی وسایلتان را نداشته‌اید می‌توانید از مشاوران ما در موسسه نوبنیاد کمک گرفته و از آن‌ها بخواهید تا اطلاعات لازم را در خصوص حمل بار در اختیارتان قرار دهند ، در محدوده بلوار فردوس شرکت باربری بلوار فردوس در خدمت شما خواهد بود

اتوبار نوبیناد
اتوبار نوبیناد

دلایل انتخاب باربری نوبنیاد

 • باربری نوبنیاد سالیان متمادی است که در زمینه حمل لوازم منزل و محل کار فعالیت داشته و سابقه درخشانی در این زمینه دارد.
 • بسته بندی لوازم منزل شما توسط تیم حرفه‌ای و ماهر انجام می‌شود و شما نگرانی بابت حمل لوازمتان نخواهید داشت.
 • مدیریت باربری نوبنیاد بر تمامی مراحل بسته بندی و حمل بار به صورت کامل نظارت خواهد داشت.
 • باربری نوبنیاد برای حمل بار شما اقدام به عقد قرار داد و ارائه بارنامه می‌کند.
 • در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید پرسنل باربری نوبنیاد در خدمت شما خواهند بود.
 • پرسنل و کارکنان باربری نوبنیاد افرادی بسیار قابل اطمینان بوده و رفتار و برخوردی شایسته را از آن‌ها شاهد خواهید بود.
 • استفاده از خودروهای مناسب و رانندگان مجرب در باربری نوبنیاد از مهم‌ترین دلایل استقبال همشهریان از اتوبار نوبنیاد می‌باشد.
 • ارائه خدمات لازم در شرایط نا مناسب جوی و داشتن خودروهای مجهز و مسقف از دیگر مزایای اتوبار نوبنیاد می‌باشد.
حمل بار در نوبنیاد
حمل بار در نوبنیاد

بسته بندی توسط باربری نوبنیاد

افراد متخصص ما در اتوبار نوبنیاد خدماتی مانند بسته بندی لوازم و جابجایی در زمان رسیدن به مقصد را نیز به شما ارائه خواهند داد. تیم حرفه‌ای نوبنیاد با استفاده از تجهیزات کامل مانند کارتن‌های ضخیم و نایلون‌های حباب دار و طناب‌های محکم اقدام به بسته بندی اثاثیه شما کرده و بدون هیچ گونه آسیب و مشکلی لوازم شما را در محل تحویل می‌دهند. اگر نیاز به لوازم و تجهیزات برای بسته بندی لوازمتان داشتید می‌توانید با موسسه نوبنیاد تماس گرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تجهیزات و لوازم مورد نظرتان برای بسته بندی را دریافت کنید ، در نزدیکی محدوده نیاوران باربری نیاوران نیز به صورت تخصصی خدمات جابجایی بار را انجام می دهد

اسباب کشی در نوبنیاد
اسباب کشی در نوبنیاد

باربری نوبنیاد مناسب برای حمل جهیزیه

حمل جهیزیه نوعروسان از جمله مواردی است که نیاز به دقت و مهارت لازم دارد و برای این کار باید از مؤسسات معتبر و ماهر در این زمینه کمک گرفت. باربری نوبنیاد با استفاده از کارکنان ماهر و کاردان خود در زمینه حمل جهیزیه نوعروسان نیز فعالیت داشته و تمامی لوازم را بدون وارد شدن کوچکترین آسیب و مشکلی حمل کرده و در محل مورد نظر تحویل می‌دهد. موسسه نوبنیاد برای تضمین کار خود جهیزیه نوعروسان را نیز بیمه کرده تا باعث آسودگی خیال مشتریان خود باشد.

باربری نوبنیاد
باربری نوبنیاد

وجه تمایز باربری نوبنیاد نسبت به سایر مؤسسات

 • تمامی پرسنل ما در موسسه باربری نوبنیاد آموزش دیده و هر کدام برای انجام کاری خاص آموزش‌های لازم را دیده‌اند.
 • اعضای اتوبار نوبنیاد با وظایف خود کاملاً آشنا بوده و آن را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.
 • در این شغل باید از افرادی استفاده شود که کاملاً قابل اطمینان بوده و بتوان انجام تمامی امور را با خیالی راحت به آن‌ها سپرد و پرسنل اتوبار نوبنیاد از افراد قابل اطمینان و امین می‌باشند.
 • رانندگان متعهد موسسه ما همگی به تمامی نقاط شهر آشنایی کامل داشته و در تمامی مراحل جابجایی لوازم شما با صبر و حوصله فراوان در کنار شما خواهند بود.
حمل اثاثیه منزل در نوبنیاد
حمل اثاثیه منزل در نوبنیاد

نحوه هماهنگی با اتوبار نوبنیاد

اگر جابجایی شما نزدیک است و می‌خواهید محل زندگی و یا کار خود را تعویض کنید هیچ نگرانی بابت حمل لوازم خود نداشته باشید نیروی مجرب اتوبار نوبنیاد در خدمت شما می‌باشد. برای حمل اثاثیه خود حداقل یک هفته قبل با موسسه تماس گرفته و برای روز مورد نظر خودرو و نیروهای لازم را رزرو کنید. و مشاوره‌های لازم را از همکارانمان در موسسه دریافت کنید.

نکات قابل توجه در زمان جابجایی لوازم

 • در زمان بسته بندی لوازم اگر در بسته‌ای لوازم شکستنی وجود دارد حتماً بر روی بسته نوشته تا کارکنان با دقت بیشتری کار حمل آن‌ها را انجام دهند.
 • برای بسته بندی به این نکته توجه داشته باشید که وسایلی را که سنگین‌تر هستند در زیر و لوازم سبک را بر روی آن‌ها قرار دهید.
 • کارتن‌ها و بسته‌های لوازم خود را زیاد سنگین نکنید تا حمل آن‌ها راحت‌تر بوده و آسیبی به آن‌ها وارد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *