باربری اینترنتی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری آنلاین

باربری اینترنتی

اتوبار اینترنتی

با باربری اینترنتی بسیار سریع تر و لذت بخش تر از آن چه در تصورتان می آید ، فرایند اسباب کشی را انجام دهید و از تجربه سریع و ارزان خود سرمست و مسرور شوید.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

روابط مجازی و اینترنتی امروزه همه جنبه های زندگی را در بر گرفته و آن را دگرگون کرده است. هر روز نیز بر شدت و سرعت دگرگونی ها افزوده می شود و دامنه ارتباطات مجازی و حضور در شبکه های اطلاع رسانی اینترنتی گسترده تر می شود. هر فرد در خانه خود با زدن چند دکمه همه اطلاعات مورد نیاز خود را از سراسر جهان به دست می آورد. حضور در فضای مجازی روابط و ارتباطات را تحت تاثیر قرار داد و مردم بدون محدودیت با همه مردمان جهان در ارتباطند. هر کسی در این فضا از دیگری تاثیر می پذیرد و بر دیگران تاثیر می گذارد. بنگاه های خدماتی باربری نیز از این امر جدا نبوده و متصدیان امور حمل و نقل کالا تمام توان خود را به کار می گیرند تا در این بازار رقابتی و تنگاتنگ از رقیبان خود جلو بزنند و بخش بیشتری از بازار باربری اینترنتی را به خود اختصاص دهند.

باربری اینترنتی
باربری اینترنتی

شرکت باربری اینترنتی

با گسترش روابط اینترنتی در زمینه باربری اپلیکیشن های بسیار مفید و کاربردی به بازار عرضه شده و هر کس می تواند با دانلود و نصب آن برنامه های اینترنتی سفارش جا به جایی کالای خود را به رانندگان وسایل نقلیه و دفتر باربری ها اعلام کند.

علاوه بر ارتباط و تماس از طریق تلفن هر کس در منزل خود می تواند وارد سایت باربری شده و از طریق اینترنت درخواست دریافت خدمت نماید. چندین نرم افزارهای کاربردی در زمینه جا به جایی اثاثیه به مردم ارائه خدمت می دهند. با دانلود و نصب اپلیکیشن های اتوبار و ثبت مشخصات فردی و ویژگی های کالای قابل حمل مدیریت باربری از جزئیات کالای مشتری به وضوح مطلع می شود و نزدیک ترین پرسنل خود را به آن محل اعزام می کند. در ادامه ویژگی ها و چند نمونه از اپلیکیشن های اتوبار  آمده است.

ویژگی های اپلیکیشن های باربری

در نرم افزارهای باربری نقشه تهران و شهرستان های مربوطه موجود است. مشتری از روی نقشه مکان مبدأ و مقصد لوازم خود را تعیین می کند. از ویژگی های بارز و کاربردی این برنامه ها ، وجود کیف پول جا سازی شده در آن است. مشتری می تواند با شارژ کردن کیف پول نرم افزار خود ، به صورت اینترنتی در کمترین زمان ممکن ، هزینه خدمات دریافتی را پرداخت نماید. همچنین در این نرم افزارها جزئیات خدمات ارائه شده در اتوبار و هزینه هر نوع خدمت و مواد بسته بندی  مشخص شده است.

مشتری با توجه به نیاز خود و اطلاع از هزینه های موجود هر گونه خدمتی که نیاز دارد را مشخص می کند و مواردی که به نظرش هزینه بر و یا غیر ضروری است ، را سفارش نمی دهد. به کمک نرم افزار باربری مشتری از قبل می داند که برای هر خدمتی چقدر هزینه باید بپردازد. لذا با دقت بیشتر و رضایت خاطر انتخاب هایش را انجام می دهند.

حمل اثاثیه اینترنتی
حمل اثاثیه اینترنتی

جزئیات مربوط به نرم افزارهای اتوبار

در این برنامه ها مواد بسته بندی و ریزه کاری های باربری به خوبی همراه با هزینه هر بخش مشخص شده است. برای بسته بندی هر کالایی ، وسیله بسته بندی ویژه ای نیاز است و برای حمل کالاهای گوناگون تعداد کارگر و هزینه حمل بار متفاوت است. با ثبت نام در این برنامه ها و یاداشت کردن دقیق مشخصات کالا ، مشتری به دقت از هزینه های پرداختی مطلع می شود و مدیران باربری از جزئیات کار خود به خوبی آگاهی می یابند. پس در موقع اعزام پرسنل مدیران میدانند که برای یک نمونه اسباب کشی چه تعداد نیرو و چه مهمات و موادی لازم است که پرسنل باید با خود به همراه داشته باشند ، باربری اسنپ بار یکی از شرکت هایی است که می تواند شما را برای حمل بار و اثاث کشی همراهی کند

اپلیکیشن های باربری اینترنتی

برای درخواست سفارش اینترنتی باید نرم افزار مربوطه را روی گوشی های هوشمند آندروید و ios نصب نمایید. سپس مراحل زیر را دنبال نمایید. در زمان ثبت مشخصات دقت داشته باشید که اطلاعات و آدرس خود را به درستی وارد نمایید. اسنپ بار با دامنه وسیع و ارائه خدمات با کیفیت بخش بیشتری از باراز موجود را به خود اختصاص داده و باربری های بسیار معتبر زیادی را در تهران و کل کشور پوشش داده است.

سامانه حمل بار اینترنتی
سامانه حمل بار اینترنتی

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در اپلیکیشن های باربری

 • دانلود برنامه مورد نظر از بازار و سیب آپ
 • نصب و راه اندازی نرم افزار
 • ثبت نام و ثبت مشخصات خود از قبیل : نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه
 • دریافت کد تایید از سامانه اینترنتی
 • نقشه تهران یا شهرستان مورد نظر قابل مشاهد در سامانه و تعین مبدا و مقصد لوازم مشتری
 • تعین میزان متر پیاده روی ، تعیین تعداد طبقات ساختمان مبدأ و مقصد ، مشخص کردن تعداد کارگر مورد نیاز ، نیاز به بسته بندی ، تعین نوع ، حجم و اندازه کالاها با جزئیات و تعیین ماشین مناسب
 • مشاهده لیست دستمزد برای هر بخش و حذف قسمت هایی که مشتری مایل به پرداخت آن نیست.
 • مشاهده کیف پول در نرم افزار مربوطه ، شارژ حساب خود و پرداخت هزینه خدمات دریافتی از اتوبار

برای ثبت سفارش دریافت خدمات اتوبار از طریق هر سامانه اینترنتی مراحل بالا را باید بپیمائید. پس از ثبت سفارش و تایید آن توسط عوامل اتوبار ، بارنامه تنظیم شده وطرفین در زمان شروع کار آن را امضاء و مهر می کنند.

بیمه بار و دریافت خدمات بیمه ای

هر نوع کالایی که توسط عوامل باربری انتقال یابد ، چه ثبت سفارش آن به صورت اینترنتی باشد چه حضوری یا تلفنی در اتوبارهای معتبر قبل از انتقال تحت حمایت یک شرکت بیمه معتبر قرار می گیرد. شرکت بیمه گذار متعهد می شود که مسئولیت سلامت و امنیت بار را تضمین کند تا در صورت مواجه شدن با حوادث و رخدادهای ناگهانی خسارت های احتمالی و غیر مترقبه را جبران کند و ارزش مالی وسایل را به صاحبان کالا پرداخت نماید. هیچ راه کار دیگری همچون ارائه خدمات بیمه ای سبب آسودگی خیال صاحب کالا و سپردن لوازم محبوب خود به عوامل اتوبار نمی شود.

اتوبار اینترنتی
اتوبار اینترنتی

مزایای  استفاده از باربری اینترنتی

 • بزرگترین فایده استفاده از سامانه های هوشمند باربری سرعت عمل انجام کار است. با ثبت نام در این سامانه ها و ثبت درخواست خود با تمام جزئیات کار اتوبار بسیار راحت و آسان شده و مدیریت اتوبار با توجه به موقعیت و مکان راننده گان ، آنها را به نزدیکترین محل اعزام می نماید. با این کار مشتری در مدت زمان کمتری و بدون واسطه خدمات مورد نیاز را دریافت خواهد کرد.
 • راننده ها نیز با پیمودن مسافت کمتر در مدت زمان کمتر به محل کالا می رسند. کم کردن مسافت چندین مزیت برای مشتری و راننده دارد. هر اندازه مسیر راننده کوتاه تر شود هزینه حمل و نقل برای مشتری به همان نسبت کاهش خواهد یافت. استهلاک ماشین کمتر شده و مصرف سوخت ماشین کاهش خواهد یافت و ارائه خدمات با هزینه کمتر برای صاحبان وسایل نقلیه ممکن خواهد بود. پس با هزینه کمتر و در مدت زمان سریع تر به بهترین شیوه خدمات اتوبار انجام می پذیرد.
 • آگاهی مشتریان از هزینه بخش های مختلف فعالیت های بسته بندی و جا به جایی اثاثیه و هزینه مواد بسته بندی موجب می شود مشتری تصمیم دقیق تر و بهتری را بگیرد و انتخاب های آگاهانه ای را در زمان کمتر داشته باشد.
 • با استفاده از اتوبار اینترنتی ، دست واسطه ها در فرایند انتقال کوتاه شده هزینه های دریافتی واقعی خواهد بود. هزینه اضافی از کسی دریافت نمی شود و  مسیرحمل و نقل نیز کوتاه تر خواهد بود.
 • استفاده از بیمه بار و خدمات بیمه ای و تنظیم و امضاء بارنامه تاییدی بر معتبر بودن ماشین های است که زیر نظر اتوبار های معتبر و قابل اعتماد فعالیت می کنند. در باربری اینترنتی نیز همه بارها قبل از حمل و نقل بیمه میشود.

معایب استفاده از اپلیکیشن و اتوبار اینترنتی

انجام هر روشی اسباب کشی مزایا و معایب خود را دارد. اسباب کشی اینترنتی نیز در کنار مزایای فراوان نقاط ضعف هایی دارد. نقشه های موجود در نرم افزارهای اتوبار چندان دقیق نیست. برای پوشش این ضعف برنامه ضرورت دارد که رانندگان با کوچه پس کوچه های شهر به خوبی آشنا باشند و فقط به آدرس از روی نقشه موجود در برنامه اکتفا نکنند.

اتوبار و باربری اینترنتی
اتوبار و باربری اینترنتی

ماشین آلات و تجهیزات مراکز حمل و نقل اثاثیه

کار اسباب کشی چه به صورت اینترنتی سفارش داده شود و چه با روش های ارتباطی دیگر ، برای جا به جایی کالا به صورت صحیح و سالم به ماشین های مناسب نیاز است. در اتوبار اینترنتی معتبر ماشین های متنوع در مدل و اندازه های گوناگون موجود است. مشتری می تواند با توجه به ویژگی های جنس قابل حمل خود ماشین مناسب را سفارش دهد. مینی بار ، وانت بار ، تاکسی بار ، مینی کامیون و کامیون های متنوع مسقف و بدون سقف ، کامیون های موکت کاری شده ، ترانزیت های بسیار مجهز و مجلل ، کامیون های بسیار بزرک بدون سقف از همه رنگ و نوع و مدل خودرو مناسب در جاده های درون سهری و بین سهری مشغول ارائه خدمات جاده ای هستند.

بسته بندی صحیح  لوازم درون وسایل نقلیه

برای انجام اسباب کشی بدون دردسر باید به مرحله بسته بندی توجه ویزه ای شود. امروزه در مراکز حمل و نقل مواد بسته بندی به روز و پیشرفته صنعتی موجود است و پرسنل اتوبار با استفاده از آن مواد تمام کالاهای مشتری را به صورت صحیح بسته بندی می کنند. تعادل وزن درون بسته های موجود و تعادل وزن درون اتاق خودرو از ضروریان اسباب کشی ایمن و سالم است و پرسنل موجود به خوبی ان را رعایت می کنند. تا در مسیر ماشین به یک سمت منحرف و واژگون نشود.

چیدمان اصولی اثاثیه درون ماشین در اتوبار اینترنتی

پس از بسته بندی دقیق و محکم نیروهای خبره موجود بسته ها را با دقت تمام به ترتیب از لوازم سنگین و جاگیر گرفته تا وسایل حساس و شکستنی همه و همه را به دقت طوری درون یک وسیله نقلیه می چینند که در پیچ و خم جاده ها ، در سرعت گیره و دست اندازها و در مسیرهای صعب العبور ضره ای تکان نخورند و دچار آسیب و خسارت نشوند.

ارتباط با اتوبار اینترنتی

اگر کار اسباب کشی داشتید و خواستید از طریق اینترنتی سفارش خود را صادر نمایید ، لازم است که برنامه مربوطه را روی سیستم و گوشی هوشمند خود نصب کنید. سپس به عضویت سامانه مربوطه در آمده و مشخصات شخصی خود و کالای مورد حمل و آدرس دقیق مبدأ و مقصد خود را به خوبی یاداشت نمایید. در اپلیکیشن مربوطه فهرست تمامی خدمات دریافتی و هزینه هر بخش مشخص شده است. با توجه به نیاز و توانایی پرداخت خود شما انتخاب می کنید که به چه خدمتی نیاز دارید و از کدام بخش صرف نظر می نمایید. مشاوران خبره اتوبار با شما ارتباط برقرار کرده و به صورت تماس تلفنی به شما مشاوره تخصصی ارائه خواهند داد.

اسباب کشی اینترنتی
اسباب کشی اینترنتی

دریافت مشاوره تخصصی رایگان

در تماس مربوطه با مراکز حمل و نقل ، مشاوران خبره و کاردان که قبلاً از طریق سامانه اینترنتی ازجزئیات و ویژگی های کالای شما اطلاع یافته اند ، در رابطه با انتخاب ماشین مناسب ، انتخاب بهترین مسیر حمل و نقل و تخفیف های موجود در مرکز خود و بهترین زمان جا به جایی اثاثیه با شما مشورت و تبادل نظر خواهند کرد.

باربری اینترنتی در تهران
باربری اینترنتی در تهران

اتخاذ تصمیم همکاری با اتوبار

پس از دریافت مشاوره تخصصی و کاملاٌ رایگان شما تصمیم می گیرید که کار خود را به مرکز حمل و نقل اثاثیه بسپارید و آنها بارنامه مورد نظر را تنظیم می کنند. پس از آن دو طرف بارنامه را امضاء کرده و نسبت به بیمه اثاثیه اقدام می شود. سپس در کمترین زمان ممکن عوامل مرکز حمل و نقل اثاثیه به محل لوازم عزیمت کرده و کار بسته بندی و چیدمان اثاثیه را شروع می کنند و لوازم را با احتیاط تمام به داخل وسیله نقلیه انتقال می دهند و با رعایت اصول ایمنی خودرو به سمت مقصد به راه می افتد.

چیدمان مجدد لوازم توسط پرسنل مرکز حمل و نقل

با رسیدن به مقصد همه لوازم با احتیاط کامل از ماشین خارج و به محل اصلی منتقل می شود. پرسنل موجود با فن و تکنیک چیدمان منظم و دکورایسون منزل و محل کار به خوبی آشنا هستند پس با سرعت و دقت تمام همه لوازم را در محل اصلی می چینند و تا پایان کار همراه و هم پای صاحب کالا به او یاری می رسانند.

ارتباطات اینترنتی امروزه حد و مرزها را در هم نوردیده و ارائه خدمات اسباب کشی را راحت و دلپذیر کرده است. امروزه اسباب کشی چون گذسته زجرآور و مشقت بار نیست. بلکه فرایند حمل و نقل اثاثیه به کمک پرسنل باربری بسیار راحت و لذت بخش شده است.

اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احمدی سینا
3 سال قبل

سلام واقعا بهترین شرکت باربری اینترنتی در تهران سپند بار هستش خدماتش عالیه سرویس دهی خیلییییییی خوبی دار میشه گفت بهترین و با تجربه ترین باربری اینترنتی در استان تهران این شرکت میتونه باشه خدماتش واقعا عالیه هن از نظر بسته بندی و هم از نظر حمل بار ممنون از ارائه خدماتتون محشر بود و بدونه عیب و ایراد

سپند بار
3 سال قبل
پاسخ به  احمدی سینا

جناب آقای احمدی در تلاشیم که با بهترن ماشین های باربری در انواع مختلف و پرسنل و کارگران منصف و ماهر بهترین انتخاب مشتریانمان باشیم. تشکر از دیدگاهتون

got to up

شماره های تماس