تلفن تماس 44440426_021

ایمیل sepandbar [at] gmail.com

ساعت کاری 24 ساعته حتی تعطیلات

باربری پاسداران

سپند بار > وبلاگ ما > مقالات > باربری پاسداران
باربری پاسداران

اگر خستگی و زحمت بسیار اسباب کشی را نادیده بگیریم، یکی از مشکلات ناشی از اسباب کشی، آسیب رسیدن به اسباب و اثاثیه است؛ در حالی که خدمات حمل و باربری از جمله باربری پاسداران حمل و جابه جایی اسباب شما را در هر نقطه ای آسان خواهد کرد. در واقع خدمات باربری سبب خواهد شد که بدون نگرانی، حمل اسباب و اثاثیه خود را به متخصصان مجرب بسپارید و در کوتاه ترین زمان اسباب شما حمل و تحویل داده خواهد شد. در ادامه همراه ما باشید، تا با خدمات باربری پاسداران بیشتر آشنا شویم:

باربری در پاسداران

 معرفی باربری پاسداران

باربری پاسدران در منطقه پاسداران و در واقع شمال شرق تهران واقع شده است و محله پاسداران در مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران و همچنین شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. خدمات تخصصی باربری پاسداران در این منطقه و همچنین سایر نقاط شهر تهران صورت می گیرد. اگر به دنبال خدمات باربری برای حمل اثاثیه منزل در محل کار و یا منزل خود هستید، تنها کافی است که با باربری پاسداران تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان و نازل ترین هزینه متخصصان این مجموعه به شما کمک خواهند کرد.

اتوبار پاسداران

مزیت استفاده از خدمات باربری پاسداران

خدمات بی شمار مجموعه باربری پاسداران سبب شده است که این مجموعه یکی از بهترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات باربری به شمار آید. از مزایای استفاده از باربری پاسداران می توان به تنوع خودرو های حمل بار مانند کامیون، خاور و نیسان اشاره کرد. مجموعه باربری و اتوبار پاسداران در کوتاه ترین زمان خدمات باربری خود را ارائه می دهد و در واقع یکی از ویژگی های متمایز کننده این اتوبار سریع بودن و برنامه ریزی دقیق آن است. از دیگر مزایای استفاده از مجموعه باربری پاسداران، متخصصان مجرب و کار آزموده در این اتوبار می باشد که اسباب و اثاثیه ی شما را بدون هیچ گونه آسیبی جا به جا خواهند کرد. هزینه حمل مقرون به صرفه، سرعت، دسترسی مناسب سبب می شود که با اعتماد کامل حمل و باربری خود را به اتوبار و باربری پاسداران بسپارید و از خدمات ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی آن بهره مند شوید.

حمل اثاثیه منزل در پاسداران

متخصصین حرفه ای باربری پاسداران

بسیاری از افراد به سبب عدم تخصص کافی پرسنل اتوبارها و نگرانی از آسیب دیدن اسباب و اثاثیه خود، به مراکز باربری اعتماد نمی کنند، اما خدمات باربری پاسداران به سبب متخصصین حرفه ای خود نگرانی شما را برطرف خواهد کرد و اسباب و وسایل شما را با بسته بندی مناسب، تکنیک ها و روش های به روز حمل خواهند کرد. کارکنان این مجموعه با صبر و حوصله کالاهای سنگین، اشیا شکستنی و کلیه وسایل را بدون هیچ گونه خسارت و مشکلی جابه جا خواهند کرد.

شرکت اسباب کشی در پاسداران

بسته بندی وسایل توسط اتوبار پاسداران 

باربری و حمل اسباب و اثاثیه نیازمند بسته بندی مناسب و صحیح است که در شرایط حمل و نقل دچار آسیب و خسارت نشود و همچنین قابل حمل گردد، بدین منظور متخصصان مجموعه باربری پاسداران با بسته بندی ویژه و اصول خاص اسباب و اشیاء شما را جابه جا خواهد کرد. برای بسته بندی و اسباب کشی شما شما از جعبه ها و چسب های محکم و ضربه گیر استفاده خواهد شد تا هیچ گونه آسیبی به وسایل شما وارد نشود. پس اگر به دنبال حمل و بسته بندی ویژه برای اشیاء سنگین، شکستنی و وسایل مهم خود هستید، باربری پاسداران را فراموش نکنید و با تماس با این اتوبار مجهز در کوتاه ترین زمان کارکنان این مجموعه برای بسته بندی و باربری وسایل منزل یا محل کار شما حاضر خواهند شد.

خدمات بسته بندی باربری پاسداران

در ادامه به  برخی از خدمات و نحوه بسته بندی اسباب شما توسط پرسنل مجرب باربری پاسداران می پردازیم:

  1. بسته بندی وسایل با استفاده از ضربه گیرهای مخصوص اسباب کشی و حمل کالا
  2. ارائه کارتن و جعبه های رگال دار به منظور حمل لباس
  3. بسته بندی اشیاء به وسیله کارتن های چند لایه بسیار مقاوم
  4.  بسته بندی مبلمان توسط نیروهای مجرب مجموعه
  5. بسته بندی به کمک چسب های میکرون بالا
  6. پرسنل آموزش دیده و حرفه ای برای بسته بندی و باربری انواع کالا
  7.  بسته بندی و حمل رخت خواب، فرش با کاورهای مخصوص زیپ دار
  8. حمل اشیاء شکستنی با کارتن های ویژه

حمل بار در پاسداران

 حمل و نقل های درون شهری و برون شهری 

نگران باربری و حمل برون شهری خود نباشید، مجموعه باربری پاسداران با بسته بندی مناسب و خودروهای حمل و نقل ویژه خود، حمل و باربری اسباب شما را به هر نقطه ای امکان پذیر خواهد کرد و شما بدون هیچ مشکل و نگرانی می توانید حمل اسباب و اثاثیه خود را به این اتوبار مجهز بفرستید. این خدمات شامل حمل بار به تمام نقاط داخل و خارج شهر می شود.

هزینه اتوبار و باربری پاسداران

خدمات مجموعه باربری و اتوبار پاسداران با نازل ترین هزینه ارائه خواهد شد. در کمترین زمان و با قیمتی مقرون به صرفه حمل و باربری خود را به اتوبار پاسداران بسپارید. هدف این مجموعه جلب رضایت مشتریان است به همین سبب خدمات خود را به نحو احسنت انجام می دهند و امنیت وسایل شما نیز تضمین خواهد شد؛ پس حمل و باربری اسباب و اثاثیه خود را به باربری پاسداران بسپارید و بدون هیچ نگرانی به این مجموعه کامل اعتماد کنید

ارائه خدمات بیمه توسط باربری پاسداران

یکی دیگر از ویژگی های مجموعه باربری پاسداران ارائه بیمه نامه است. باربری پاسداران برای حمل وسایل ارزشمند و شکستنی بیمه ارائه می دهد و خیال شما را از جهت حمل و عدم آسیب رسیدن به وسایل گران بهای شما راحت خواهد کرد. بنابراین اگر نگران حمل اشیاء شکستنی خود هستید، حمل و باربری این اشیاء را به باربری و اتوبار پاسداران بسپارید و در کوتاه ترین زمان، نازل ترین قیمت و ارائه بیمه حمل و باربری این گونه از اشیاء صورت می گیرد.

باربری در محدوده پاسداران
باربری در محدوده پاسداران

تلفن های باربری پاسداران 

نگران حمل وسایل خود در روز های تعطیل نباشید، چرا که این مجموعه خدمات باربری و حمل خود را هر روز هفته و به طور ۲۴ ساعته ارائه می دهد، بنابراین امکان اسباب کشی در روز های تعطیل هفته را نیز با باربری و اتوبار پاسداران خواهید داشت. برای بهره مندی از خدمات این مجموعه تنها کافی است که با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و منتظر خدمات کم نظیر و کامل این مجموعه باشید از باربری های همجوار با این موسسه باربری می توان باربری زعفرانیه و باربری نیاوران را نیز نام برد که در امر اسباب کشی متخصص و متعهد هستند ، شرکت ما در خدمت شما بوده و به صورت شبانه روزی در خدمت شماست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *