باربری منطقه 22

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری منطقه 22

باربری منطقه  22 تهران به اندازه ی وجود محله های متراکم شاید به نظر سخت برسد ولی شرکت حمل و نقل سپند بار همواره این کار را برای مشتریان خود راحت کرده و در تمامی نقاط تهران این امکان  جا به جایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه را فراهم آورده است.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

بررسی منطقه 22

منطقه 22 که در شمال غرب تهران قرار گرفته است در شهرداری تهران به عنوان یکی دیگر از جدیدترین مناطق شهری به حساب می آید, منطقه ی 22 تهران که از شمال به ارتفاعات البرز و از جنوب به آزادراه تهران کرج و از غرب به محدوده ی وردآورد شمالی و از شرق به منطقه ی 5 شهرداری ختم می شود راه داشته و این منطقه از تهران بزرگ به عنوان یکی از وسیع ترین منطقه ها به حساب آمده که در آن پارک ها و فضاهای سبز خیلی زیادی موجود می باشد. منطقه ی 22 تهران را اگر بخواهیم از نظر جغرافیایی در نظر بگیریم باید بگوییم که یکی از منطقه هایی است که از مساحت خیلی زیادی برخوردار بوده و بسیار مناسب برای سکونت در پایتخت ایران می باشد و به علت وسیع بودن مساحت و گستردگی که دارد همواره مورد توجه مسئولین شهری و استانی تهران بوده و همین طور به دلیل نیروهای امنیتی که در این منطقه به وفور دیده می شود از امنیت بالایی برخوردار است.

در همین راستا انتخاب افراد زیادی به عنوان بهترین و محبوب ترین منطقه های تهران جهت زندگی بوده و به همین علت سالانه تعداد زیادی اسباب کشی و جا به جایی در این منطقه اتفاق می افتد و شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار با ارائه ی خدمات باربری منطقه 22 برای مشتریان این امکان را برای آن ها فراهم می کند.  به علت این که در منطقه ی 22 تهران محله ها به صورت پراکنده می باشد و هم چنین به علت قرار گرفتن این منطقه در بین بزرگراه های مهم مانند شهید همت و خرازی و شهید آزادگان و حکیم, به نظر می رسد که امکان نظارت بر روی همه ی محله های موجود در این منطقه تا اندازه ای سخت باشد. ولی به همان صورت که گفتیم, به دلیل وجود سیستم امنیتی بالا, همواره از امنیت بیشتری برخوردار است.

باربری منطقه 22

باربری منطقه 22

باربری منطقه  22 تهران به اندازه ی وجود محله های متراکم شاید به نظر سخت برسد ولی شرکت حمل و نقل سپند بار همواره این کار را برای مشتریان خود راحت کرده و در تمامی نقاط تهران این امکان  جا به جایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه را فراهم آورده است. باربری منطقه  22 به دلیل این که به عنوان یکی از پر جمعیت ترین و متراکم ترین منطقه های تهران که در آن منزل ها و اداره ها و حتی سازمان های دولتی و خصوصی زیادی علاوه ارگان ها و کارگاه های تولیدی که در این منطقه موجود هستند آماده ی ارائه خدمات به شکل کاملا تخصصی به دلیل کادر و پرسنل مجربی که دارد بوده و باربری منطقه 22 در سریع ترین زمان ممکن اقدام به ارائه ی خدمات برای مشتری های خود می نماید

شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار, باربری منطقه  22  را که در شمال غربی تهران واقع شده است را برای مشتریان خود فراهم نموده است, این منطقه که به عنوان یکی از مناطق نوساز تهران به حساب می آید و همواره افراد زیادی اقدام به جا به جایی و حمل و نقل به این منطقه را دارد شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار با در نظر گرفتن این موضوع اقدام به ارائه ی خدمات به صورت باربری منطقه 22 را نموده است, منطقه ی 22 تهران که به دلیل جا به جایی قسمتی از جمعیتی که در بافت های فرسوده و قدیمی تهران مرکزی بودند ساخته شد و در همین راستا برای رفع کمبود های خدماتی و سایر امکانات تفریحی و گردشگری در حوزه ی غربی تهران احداث گردیده است.

حمل اثاثیه در منطقه 22

موقعیت جغرافیای منطقه 22

منطقه ی 22 به دلیل قرار گرفتن موقعیت جغرافیایی خود که به این صورت است که از سمت شمالی به ارتفاعات و کوهستان های شمالی و از سمت شرق به حریم رودخانه ی زیبای کن و از سمت غربی خود به جنگل های دست کاشته ی وردآورد و از سمت جنوبی خود به آزاد راه تهران کرج ختم شده و به همین علت است که به این منطقه از تهران ریه ی تنفسی پایتخت گفته می شود و برای افرادی که مشکلات ریوی و تنفسی دارند بسیار مناسب می باشد که در همین راستا ذکر این موضوع خارج از قاعده نبوده که شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار امکان بسته بندی و جمع آوری اسباب و اثاثیه را در منزل داشته که این موضوع به عنوان بهترین مزیت برای افرادی که از سلامتی کافی و یا وقت لازم را برای این کار ندارند به حساب می آید.

لیست باربری های منطقه 22

باربری دریاچه

باربری چیتگر

باربری شهرک راه آهن

باربری دهکده المپیک

به این صورت که در صورت تقاضای مشتری به خصوص برای اسباب کشی پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها, نیرو ها و کادر مجرب شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار در محل حاضر شده و تا زمان باربری اقدام به جمع آوری و بسته بندی تمامی لوازم منزل را نموده و بعد از جا به جایی و قرار دادن در مقصد در صورت درخواست مشتری اقدام به باز کردن و چیدمان اسباب و اثاثیه می نماید. پس باربری منطقه 22 برای افرادی که توانایی جمع آوری و بسته بندی و انجام پروسه ی جا به جایی را ندارند این امکان را قرار داده که در صورت تقاضا اقدام به انجام تمامی عملیات را از صفر تا صد برای آن ها انجام دهد.

اتوبار در منطقه 22

دلایل انتخاب مردم برای سکونت در این منطقه:

منطقه ی 22 تهران به دلیل وسعت زیادی که دارد توانسته است این همه محله را در خود جای داده و به دلیل برج ها و مجتمع های مسکونی که دارد افراد زیادی در آن جا زندگی می کنند و به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد به قطب گردشگری تهران تبدیل شده است. منطقه ی 22 تهران به خاطر وجود امکانات زیاد تفریحی و گردشگری و تجاری که دارد و همین طور به علت این که یک سوم از فضای آن را پارک ها تشکیل می دهد مانند پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی و لتمان کن و پارک جنگلی خرگوش دره و آبشار تهران و دریاچه ی مصنوعی چیتگر و بوستان بزرگ جوانمردان, موجب شده است که آب و هوای این منطقه در مقایسه با سایر مناطق تهران بهتر شده و در همین راستا افراد زیادی را برای سکونت به سمت خود جذب کند.

باربری منطقه 22 در تمامی محله های این منطقه شامل پیکان شهر و شهرک لاله و شهرک گلستان و شهرک چشمه و شهرک صدرا و دهکده المپیک و شهرک امید و زیبادشت پایین و زیبادشت بالا و شهرک نمونه سپاه و شهرک شهاب و امیرکبیر و هوانیروز و شهرک یاس و شهرک کوثر و شهرک شهید باقری و شهرک آتی شهر و آزادشهر و شهرک دانشگاه صنعتی شریف و شهرک نگین غرب و شهرک امام رضا چیتگر و شهرک آسمان سپاه و شهرک شهید خرازی و شهرک اسکان سبز و کوهستان که مجموعا به تعداد 28 محله می باشد امکان ارائه ی تمامی خدمات و انجام عملیات جا به جایی را از صفر تا صد برای مشتریان خود به وسیله ی شرکت حمل و نقل و جا به جایی سپند بار دارد.

بررسی مزایای این منطقه و افزایش رغبت مردم جهت جا به جایی:

از دیگر مواردی که موجب جا به جایی مردم برای زندگی و استفاده از باربری منطقه 22 تهران شده است وجود رودخانه ی کن است که از سمت کن تا روستای وردیج امتداد داشته و به عنوان یکی دیگر از مزایای زیست محیطی این منطقه محسوب می شود. از دیگر مزیت های منطقه ی 22 رودخانه ی وردآورد بوده و همین طور به دلیل وجود کوهستان ها و ارتفاعات البرز که در قسمت شمالی این منطقه قرار گرفته است و در شمال این منطقه فقط شهرک شهید باقری قرار گرفته است. وجود مراکز تجاری مانند ایران مال در منطقه ی 22 تهران  که به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تجاری جهان نیز به حساب می آید موجب اشتغال افراد زیادی در این منطقه شده است, به همین علت افراد شاغل در آن جا به دلیل سهولت در ایاب ذهاب خود اقدام به جا به جایی و سکونت در این منطقه به وسیله ی باربری منطقه 22 می نمایند.

اسباب کشی در منطقه 22

از دیگر امکاناتی که موجب جا به جایی مردم زیادی در این منطقه به وسیله ی باربری منطقه  22 می شود وجود امکانات تفریحی و گردشگری زیادی همانند مجموعه ی فرهنگی ورزشی آزادی و پردیس سوارکاری و تله کابین و مونوریل و چتر بازی و مجموعه ی تفریحی و گردشگری هزار و یک شهر که به عنوان وسیع ترین مجموعه ی تفریحی در خاورمیانه می باشد, است. وجود بیمارستان مغز و اعصاب پروفسور سمیعی و پژوهشگاه های پتروشیمی و پلیمر و پژوهشگاه های ژنتیک و پژوهشگاه های صنعت نفت از دیگر امکانات موجود در منطقه ی 22 تهران می باشد. این منطقه به علت وزش بادهای غربی که دارد و همین طور به دلیل امکانات زیاد زیست محیطی که قبلا به آن ها اشاره شد و تنوع در ساختار زمینی که دارد و از همه مهم تر به دلیل آزاد راه تهران شمالی که در این محدوده در حال ساخت می باشد این منطقه را به عنوان مکانی ایده آل جهت سکونت و زندگی و همین طور مکانی به عنوان سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس