باربری منطقه 4 چهار

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

اتوبار و باربری منطقه 4

باربری منطقه 4 چهار

منطقه 4 تهران یکی از مناطقی است که بسیار پرطرفدار بوده مخصوصا برای کسانی که از همان اول در این منطقه زندگی می کردند و ساکن آن محل بودند. شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار به وسیله ی باربری منطقه 4 ای که در تهران دارد, تمامی امور را برای  افرادی که تمایل زیادی برای جا به جایی در این محل را داشته اند, راحت نموده است.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

بررسی اجمالی در مورد منطقه ی 4 تهران به چه صورت است:

منطقه 4 تهران یکی از مناطقی است که بسیار پرطرفدار بوده مخصوصا برای کسانی که از همان اول در این منطقه زندگی می کردند و ساکن آن محل بودند. شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار به وسیله ی باربری منطقه 4 ای که در تهران دارد, تمامی امور را برای  افرادی که همواره تمایل زیادی برای خرید خانه و جا به جایی در این محل را داشته اند, راحت و بی دردسر نموده است. اکثر خانه هایی که در منطقه ی 4 تهران واقع هستند همچنان در بافت سابق و قدیمی خود باقی مانده اند, منطقه ی 4 تهران از جنوب محدو به خیابان رسالت و از شمال با منطقه ی 1 تهران یک مرز مشترک دارد.

 

شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار, با امکان باربری منطقه 4  که دارد موجب حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منازل و اداره ها در این منطقه شده است, منطقه ی 4 تهران که واقع در شمال شرقی پایتخت می باشد و به علت تغییر بافت فرسوده به ساختمان های نوساز و آپارتمان های مرتفع موجب شده است که افراد زیادی در این منطقه تمایل زیادی به خرید خانه نمایند به خصوص در محله های لویزان و شیان که کم کم از بافت کهنه و قدیمی خود به آپارتمان های نوساز تبدیل شده اند و بستر مناسبی برای سرمایه گذاری و خرید مسکن برای زندگی گردیده است. در همین راستا شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار با در نظر گرفتن تمامی جوانب در تهران بزرگ با باربری منطقه 4 امکان جا به جایی اسباب و اثاثیه را برای همشهریان عزیز خود فراهم نموده است.

هم اکنون منطقه ی 4 تهران از 9 ناحیه و 20 محله تشکیل شده است که در بین این محله ها تهران پارس غربی جزء پر جمعیت ترین محله ها و کوهک هم جزء کم جمعیت ترین محله ها در این منطقه می باشد. به دلیل این که در این اواخر منطقه ی 4 تهران نیز تغییر بافت می دهد به خصوص در تهران پارس و قسمت هایی از نارمک, بستر مناسبی را برای خرید و فروش در این منطقه نموده است و به همین علت نیاز به باربری منطقه 4 در این محله ها زیادتر می شود.

باربری منطقه 4

بررسی ناحیه های منطقه ی 4 تهران:

باربری منطقه 4 با در نظر گرفتن تمامی ناحیه های این منطقه که متشکل از 9 ناحیه می باشد آمادگی خود را برای ارائه تمامی خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و جا به جایی لوازم اداره ها و منازل برای مشتریان خود دارد. تمامی این 9 ناحیه شامل محله های متفاوتی است که به بررسی تک تک آن ها جهت ارائه ی خدمات بابری منطقه 4 می پردازیم.

ناحیه 1: این ناحیه از لحاظ موقعیت جغرافیایی خود به این صورت است که از سمت شرق منتهی به خیابان استاد حسن بنا و از سمت غرب منتهی به خیابان شریعتی می باشد و از سمت شمال به بزرگراه شهید زین العابدین و از سمت جنوب به محور رسالت منتهی می شود. و محله هایی که برای باربری منطقه 4 واقع است به صورت محله محله مهران و محله کاظم آباد می باشد.

ناحیه 2: این ناحیه از منطقه ی 4 تهران از لحاظ موقعیت جغرافیایی خود به این صورت است که از سمت غربی خود به خیابان شهید استاد حسن بنا و از سمت شرقی خود به  خیابان شهید صبوری و هنگام منتهی شده و از سمت شمالی به بزرگراه امام علی و از سمت جنوبی خود به محور رسالت محدود می گردد. محله هایی که برای باربری منطقه 4 در این ناحیه واقع هستند شامل محله ی کالاد, محله ی شمس آباد و محله ی مجیدیه است.

ناحیه 3: ناحیه ی 3 منطقه 4 تهران در بین بزرگراه شهید بابایی و خیابان پاسداران و بزرگراه شهید زین الدین و خیابان شهید طجرلو قرار گرفته است که به عنوان یکی از بزرگترین نواحی این منطقه می باشد و از سه محله ی ضرابخانه و حسین آباد و محله ی شیان و لویزان تشکیل یافته است که باربری منطقه 4 در این ناحیه از این محله ها انجام می پذیرد.

حمل اثاثیه منزل در منطقه 4

برای اسباب کشی منزل شرکت های باربری زیر را از دست ندهید

بررسی سایر نواحی منطقه 4 تهران به چه صورت است:

ناحیه 4 : این ناحیه از منطقه 4 تهران که به دو قسمت تجاری و مسکونی تقسیم شده است از لحاظ موقعیت جغرافیایی خود از قسمت شمال با بلوار دلاوران و از جنوب با محور رسالت و از سمت شرقی خود با بزرگراه شهید باقری و از سمت غربی خود با خیابان هنگام در ارتباط است. این ناحیه برای باربری منطقه 4 متشکل از دو محله ی نارمک شمالی و محله ی علم و صنعت می باشد.

ناحیه 5: این ناحیه از منطقه ی 4 تهران که در بین بلوار شاهد و محور رسالت واقع شده است و از سمت غرب به بزرگراه شهید باقری و بزرگراه شهید زین الدین محدود شده است برای باربری منطقه 4 تنها از یک محله برخوردار است به نام محله ی تهرانپارس غربی

ناحیه 6: این ناحیه از منطقه 4 تهران از لحاظ موقعیت جغرافیایی خود که به این صورت می باشد که از طرف شمال به بزرگراه شهید زین العابدین و از طرف جنوب به خیابان های دماوند و از سمت غربی به بلوار شاهد و از سمت شرقی به خیابان احسان منتهی می شود. این ناحیه برای باربی منطقه 4 از سه محله متشکل شده است به نام های محله ی خاک سفید و محله ی تهرانپارس شرقی و محله جوادیه.

ناحیه 7: بعد از ناحیه ی 3 یکی دیگر از بزرگترین نواحی منطقه 4 تهران, این ناحیه می باشد که از طرف شمال به بزرگراه شهید بابایی و از طرف جنوب به بلوار دلاوران و از سمت غربی خود به بزرگراه امام علی منتهی می شود که برای باربری منطقه 4 شامل محله های قاسم آباد و محله اوقاف و محله شمیران نو می باشد.

ناحیه 8: این ناحیه کاملا در قسمت شرقی منطقه ی 4 تهران واقع شده است که از سمت شمال به بزرگراه شهید بابایی و از سمت غربی به خیابان احسان ختم شده و از طرف شرق به جاده تلو از سمت جنوب به خیابان دماوند منتهی می شود. این ناحیه برای باربری منطقه 4 شامل یک محله به نام حکیمیه است.

ناحیه 9: این ناحیه از منطقه 4 تهران از لحاظ موقعیت جغرافیایی از قسمت شمال به بزرگراه شهید بابایی و از سمت غرب به شهرک گلستان و از قسمت شرقی به خیابان شهید عباس پور و از سمت جنوب به بزرگراه شهید زین الدین منتهی می شود. این ناحیه برای باربری منطقه 4 متشکل از سه محله به صورت محله قنات کوثر و محله مجید آباد و محله کوهسار می باشد.

اتوبار منطقه 4

باربری منطقه 4 به چه صورت انجام می شود:

از آن جایی که انجام امور جا به جایی و اسباب کشی وسایل منزل و با محیط کار به عنوان یکی از طاقت فرساترین کارهای دنیا می باشد و باید تمامی لوازم ریز و درشت منزل با دقت و حوصله ی زیاد و به صورت اصولی بسته بندی شوند و در همین راستا جا به جایی آن ها نیز به صورت درست انجام شود تا در حسن انجام امور اسباب کشی آسیبی به آن ها نرسیده و به صورت سالم به مقصد برسند. باربری منطقه 4 شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار به عنوان یکی از مطمئن ترین و با تجربه ترین باربری ها در این مورد می باشد که با استفاده از تمامی متد های روز اقدام به جا به جایی لوازم می نماید و در صورت تقاضا این امکان را دارد تا در محل حاضر شده و به صورت اصولی تمامی لوازم کوچک  و بزرگ را بسته بندی نماید. همین طور باربری سپند بار تمامی منطقه 4 تهران را که یکی از پرجمعیت ترین و شلوغ ترین منطقه های تهران به حساب می آید را پوشش می دهد. و با ارائه ی بیمه نامه برای عدم آسیب و صدمه به وسایل شما, اطمینان یک حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه را به شما می دهد.

شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار با ارائه ی خدمات باربری منطقه 4, با پرسنل و کادر مجربی که دارد این امکان را به هموطنان عزیز خود در تهران می دهد تا به راحتی و خاطره ی خوش اقدام به جا به جایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه ی خود نمایند. شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار به دلیل سابقه ی درخشانی که در زمینه ی جا به جایی اسباب اثاثیه دارد همواره جزء بهترین ها بوده و به دلیل رضایت مندی مشتریان خود, دارای مشتری های ثابت می باشد. شما هم می توانید برای باربری منطقه 4 از تمامی خدمات شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار, که شامل اسباب کشی و جا به جایی لوازم منزل و بسته بندی آن ها می باشد, بهره مند شده و در صورت تقاضا برای انجام امور باربری شرکت و اداره ی خود در این منطقه نیز می توانید از این شرکت بهره مند شوید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس