باربری منطقه 4 چهار

اتوبار و باربری منطقه 4

منطقه 4 تهران یکی از مناطقی است که بسیار پرطرفدار بوده مخصوصا برای کسانی که از همان اول در این منطقه زندگی می کردند و ساکن آن محل بودند. شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار به وسیله ی باربری منطقه 4 ای که در تهران دارد, تمامی امور را برای  افرادی که تمایل زیادی برای جا به جایی در این محل را داشته اند, راحت نموده است

بررسی اجمالی در مورد منطقه ی 4 تهران به چه صورت است:

منطقه 4 تهران یکی از مناطقی است که بسیار پرطرفدار بوده مخصوصا برای کسانی که از همان اول در این منطقه زندگی می کردند و ساکن آن محل بودند. شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار به وسیله ی باربری منطقه 4 ای که در تهران دارد, تمامی امور را برای  افرادی که همواره تمایل زیادی برای خرید خانه و جا به جایی در این محل را داشته اند, راحت و بی دردسر نموده است. اکثر خانه هایی که در منطقه ی 4 تهران واقع هستند همچنان در بافت سابق و قدیمی خود باقی مانده اند, منطقه ی 4 تهران از جنوب محدو به خیابان رسالت و از شمال با منطقه ی 1 تهران یک مرز مشترک دارد.

 

شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار, با امکان باربری منطقه 4  که دارد موجب حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه منازل و اداره ها در این منطقه شده است, منطقه ی 4 تهران که واقع در شمال شرقی پایتخت می باشد و به علت تغییر بافت فرسوده به ساختمان های نوساز و آپارتمان های مرتفع موجب شده است که افراد زیادی در این منطقه تمایل زیادی به خرید خانه نمایند به خصوص در محله های لویزان و شیان که کم کم از بافت کهنه و قدیمی خود به آپارتمان های نوساز تبدیل شده اند و بستر مناسبی برای سرمایه گذاری و خرید مسکن برای زندگی گردیده است. در همین راستا شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار با در نظر گرفتن تمامی جوانب در تهران بزرگ با باربری منطقه 4 امکان جا به جایی اسباب و اثاثیه را برای همشهریان عزیز خود فراهم نموده است.

هم اکنون منطقه ی 4 تهران از 9 ناحیه و 20 محله تشکیل شده است که در بین این محله ها تهران پارس غربی جزء پر جمعیت ترین محله ها و کوهک هم جزء کم جمعیت ترین محله ها در این منطقه می باشد. به دلیل این که در این اواخر منطقه ی 4 تهران نیز تغییر بافت می دهد به خصوص در تهران پارس و قسمت هایی از نارمک, بستر مناسبی را برای خرید و فروش در این منطقه نموده است و به همین علت نیاز به باربری منطقه 4 در این محله ها زیادتر می شود.

باربری منطقه 4

بررسی ناحیه های منطقه ی 4 تهران:

باربری منطقه 4 با در نظر گرفتن تمامی ناحیه های این منطقه که متشکل از 9 ناحیه می باشد آمادگی خود را برای ارائه تمامی خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و جا به جایی لوازم اداره ها و منازل برای مشتریان خود دارد. تمامی این 9 ناحیه شامل محله های متفاوتی است که به بررسی تک تک آن ها جهت ارائه ی خدمات بابری منطقه 4 می پردازیم.

ناحیه 1: این ناحیه از لحاظ موقعیت جغرافیایی خود به این صورت است که از سمت شرق منتهی به خیابان استاد حسن بنا و از سمت غرب منتهی به خیابان شریعتی می باشد و از سمت شمال به بزرگراه شهید زین العابدین و از سمت جنوب به محور رسالت منتهی می شود. و محله هایی که برای باربری منطقه 4 واقع است به صورت محله محله مهران و محله کاظم آباد می باشد.

ناحیه 2: این ناحیه از منطقه ی 4 تهران از لحاظ موقعیت جغرافیایی خود به این صورت است که از سمت غربی خود به خیابان شهید استاد حسن بنا و از سمت شرقی خود به  خیابان شهید صبوری و هنگام منتهی شده و از سمت شمالی به بزرگراه امام علی و از سمت جنوبی خود به محور رسالت محدود می گردد. محله هایی که برای باربری منطقه 4 در این ناحیه واقع هستند شامل محله ی کالاد, محله ی شمس آباد و محله ی مجیدیه است.

ناحیه 3: ناحیه ی 3 منطقه 4 تهران در بین بزرگراه شهید بابایی و خیابان پاسداران و بزرگراه شهید زین الدین و خیابان شهید طجرلو قرار گرفته است که به عنوان یکی از بزرگترین نواحی این منطقه می باشد و از سه محله ی ضرابخانه و حسین آباد و محله ی شیان و لویزان تشکیل یافته است که باربری منطقه 4 در این ناحیه از این محله ها انجام می پذیرد.

حمل اثاثیه منزل در منطقه 4

برای اسباب کشی منزل شرکت های باربری زیر را از دست ندهید

بررسی سایر نواحی منطقه 4 تهران به چه صورت است:

ناحیه 4 : این ناحیه از منطقه 4 تهران که به دو قسمت تجاری و مسکونی تقسیم شده است از لحاظ موقعیت جغرافیایی خود از قسمت شمال با بلوار دلاوران و از جنوب با محور رسالت و از سمت شرقی خود با بزرگراه شهید باقری و از سمت غربی خود با خیابان هنگام در ارتباط است. این ناحیه برای باربری منطقه 4 متشکل از دو محله ی نارمک شمالی و محله ی علم و صنعت می باشد.

ناحیه 5: این ناحیه از منطقه ی 4 تهران که در بین بلوار شاهد و محور رسالت واقع شده است و از سمت غرب به بزرگراه شهید باقری و بزرگراه شهید زین الدین محدود شده است برای باربری منطقه 4 تنها از یک محله برخوردار است به نام محله ی تهرانپارس غربی

ناحیه 6: این ناحیه از منطقه 4 تهران از لحاظ موقعیت جغرافیایی خود که به این صورت می باشد که از طرف شمال به بزرگراه شهید زین العابدین و از طرف جنوب به خیابان های دماوند و از سمت غربی به بلوار شاهد و از سمت شرقی به خیابان احسان منتهی می شود. این ناحیه برای باربی منطقه 4 از سه محله متشکل شده است به نام های محله ی خاک سفید و محله ی تهرانپارس شرقی و محله جوادیه.

ناحیه 7: بعد از ناحیه ی 3 یکی دیگر از بزرگترین نواحی منطقه 4 تهران, این ناحیه می باشد که از طرف شمال به بزرگراه شهید بابایی و از طرف جنوب به بلوار دلاوران و از سمت غربی خود به بزرگراه امام علی منتهی می شود که برای باربری منطقه 4 شامل محله های قاسم آباد و محله اوقاف و محله شمیران نو می باشد.

ناحیه 8: این ناحیه کاملا در قسمت شرقی منطقه ی 4 تهران واقع شده است که از سمت شمال به بزرگراه شهید بابایی و از سمت غربی به خیابان احسان ختم شده و از طرف شرق به جاده تلو از سمت جنوب به خیابان دماوند منتهی می شود. این ناحیه برای باربری منطقه 4 شامل یک محله به نام حکیمیه است.

ناحیه 9: این ناحیه از منطقه 4 تهران از لحاظ موقعیت جغرافیایی از قسمت شمال به بزرگراه شهید بابایی و از سمت غرب به شهرک گلستان و از قسمت شرقی به خیابان شهید عباس پور و از سمت جنوب به بزرگراه شهید زین الدین منتهی می شود. این ناحیه برای باربری منطقه 4 متشکل از سه محله به صورت محله قنات کوثر و محله مجید آباد و محله کوهسار می باشد.

اتوبار منطقه 4

باربری منطقه 4 به چه صورت انجام می شود:

از آن جایی که انجام امور جا به جایی و اسباب کشی وسایل منزل و با محیط کار به عنوان یکی از طاقت فرساترین کارهای دنیا می باشد و باید تمامی لوازم ریز و درشت منزل با دقت و حوصله ی زیاد و به صورت اصولی بسته بندی شوند و در همین راستا جا به جایی آن ها نیز به صورت درست انجام شود تا در حسن انجام امور اسباب کشی آسیبی به آن ها نرسیده و به صورت سالم به مقصد برسند. باربری منطقه 4 شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار به عنوان یکی از مطمئن ترین و با تجربه ترین باربری ها در این مورد می باشد که با استفاده از تمامی متد های روز اقدام به جا به جایی لوازم می نماید و در صورت تقاضا این امکان را دارد تا در محل حاضر شده و به صورت اصولی تمامی لوازم کوچک  و بزرگ را بسته بندی نماید. همین طور باربری سپند بار تمامی منطقه 4 تهران را که یکی از پرجمعیت ترین و شلوغ ترین منطقه های تهران به حساب می آید را پوشش می دهد. و با ارائه ی بیمه نامه برای عدم آسیب و صدمه به وسایل شما, اطمینان یک حمل و نقل و جا به جایی اسباب و اثاثیه را به شما می دهد.

شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار با ارائه ی خدمات باربری منطقه 4, با پرسنل و کادر مجربی که دارد این امکان را به هموطنان عزیز خود در تهران می دهد تا به راحتی و خاطره ی خوش اقدام به جا به جایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه ی خود نمایند. شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار به دلیل سابقه ی درخشانی که در زمینه ی جا به جایی اسباب اثاثیه دارد همواره جزء بهترین ها بوده و به دلیل رضایت مندی مشتریان خود, دارای مشتری های ثابت می باشد. شما هم می توانید برای باربری منطقه 4 از تمامی خدمات شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار, که شامل اسباب کشی و جا به جایی لوازم منزل و بسته بندی آن ها می باشد, بهره مند شده و در صورت تقاضا برای انجام امور باربری شرکت و اداره ی خود در این منطقه نیز می توانید از این شرکت بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سپند بار شماره‌های تماس
شعبه شمال 22895364 شعبه غرب 44440426 شعبه مرکز 88104479 شعبه شرق 77728486