باربری منطقه 2

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری منطقه 2

این منطقه از تهران دارای 9 ناحیه و 30 محله می باشد و باربری منطقه 2 آماده ی ارائه ی خدمات حمل و نقل و باربری به تمامی محله های این منطقه می باشد. شرکت سپند بار با افتخار تمامی امور جا به جایی را در همه ی نقاط و ناحیه های تهران برای همشهری های خود انجام می دهد.

تلفن های باربری منطقه 2 تهران به صورت شبانه روزی

021-22895364

021-88104479

021-44440426

021-77728486

اگر در منطقه دو تهران ساکن هستید و قصد جابه جایی دارید، می توانید از خدمات باربری منطقه 2 دو استفاده کنید. این باربری در زمینه حمل بار و اثاثیه بهترین خدمات را با کیفیت بالا ارائه می دهد و از پرسنلی متعهد و حرفه ای بهره می گیرد. با سپردن اسباب کشی خود به باربری منطقه 2 دو اطمینان حاصل خواهید کرد که وسایل و اثاثیه شما به سلامت به مقصد می رسد.

باربری منطقه 2 دو

باربری منطقه 2 دو این اطمینان را در خانواده ها ایجاد می کند که وسایل شان سالم به مقصد خواهد رسید و بدون دغدغه به منزل جدید اسباب کشی خواهند کرد. این باربری هم چنین جابه جایی جهیزیه عروس، بار کارخانجات، مبلمان اداری و … را به صورت حرفه ای انجام خواهد داد. اگر در زمینه جابه جایی و حمل اثاثیه نیاز به راهنمایی داشته باشید، این باربری مشاوره های لازم را داده و نکاتی را در این رابطه آموزش می دهد.

اتوبار منطقه 2
اتوبار منطقه 2

خدمات ارائه شده از جانب باربری منطقه 2 دو

باربری منطقه دو خدمات حرفه ای و بی نقص خود را زیر نظر اتحادیه ی تهران به مشتریان عزیز ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

 • این باربری خدمات خود را به صورت 24 ساعته ارائه می دهد.
 • تیمی که این باربری گرد آورده است همگی با تجربه و متخصص هستند.
 • جابه جایی بار با خودروهای مجهزی چون خاور، نیسان و وانت انجام می گیرد.
 • بسته بندی را به صورت اصولی و استاندارد انجام می دهد.
 • مشاوره های لازم را در زمینه اسباب کشی و بسته بندی انجام می دهد.
باربری منطقه 2
باربری منطقه 2

نحوه خدمات دهی باربری منطقه 2 دو

اگر قصد دارید به منزل جدیدی نقل مکان و وسایل خود را جابه‌جا کنید، بهتر است از چند روز قبل با باربری منطقه دو تماس بگیرید و به سؤالات کارشناسان ما پاسخ دهید. کارشناسان در رابطه با تعداد وسایل، نوع آن‌ها، آدرس و … سؤالاتی می‌پرسند و با توجه به این موارد تعداد کارگر، قیمت و روز را تعیین می‌کنند. بعد از هماهنگی‌های لازم بین باربری و مشتری، کارگران با خودروهای مناسب به محل اعزام می‌شوند و اسباب‌کشی را انجام می‌دهند. در صورت تمایل از خدمات دیگر مثل بسته‌بندی و چیدمان وسایل در محل جدید می‌توانید بهره بگیرید ، جهت دریافت قیمت باربری با شرکت اتوبار منطقه 2 تماس بگیرید

چرا باربری منطقه 2 دو؟

در اکثر خانه‌ها وسایلی وجود دارد که از اهمیت خاصی برای صاحبان آن‌ها برخوردار است و یا ارزش مادی زیادی دارند و سلامت آن‌ها مهم است. باربری منطقه 2 دو تمام تلاش خود را در این زمینه کرده است که با رعایت اصول و قواعد اسباب کشی، این وسایل را به درستی نقل مکان می‌کنند و این دغدغه و ترس از آسیب به وسایل را از بین خواهند برد. گاهی حتی افراد فرصت بسته‌بندی ندارند و از خدمات باربری منطقه 2 دو برای این منظور استفاده می‌کنند.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در منطقه 2
بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در منطقه 2

بررسی اجمالی در مورد منطقه ی 2 تهران

منطقه ی 2 تهران یکی دیگر از منطقه های شهری تهران می باشد که واقع در شمال شرقی میدان آزادی می باشد که از غرب تا شمال غرب تهران ادامه می یابد. این منطقه ی 2 تهران که از لحاظ موقعیت جغرافیایی از سمت جنوب به خیابان آزادی و از سمت شرق به اتوبان چمران و از طرف غربی به اتوبان محمد علی جناح و اتوبان اشرفی اصفهانی متصل می شود. این منطقه از تهران دارای 9 ناحیه و 30 محله می باشد و باربری منطقه 2 آماده ی ارائه ی خدمات حمل و نقل و باربری  به تمامی محله های این منطقه می باشد. شرکت سپند بار با افتخار تمامی امور جا به جایی را در همه ی نقاط و ناحیه های تهران برای همشهری های خود انجام می دهد.

این منطقه از لحاظ کیفی  دارای شهروندانی می باشد که دارای سواد بسیار بالایی می باشد و از لحاظ جامعه شناختی دارای شهروندانی می باشد که از طبقه ی متوسط جامعه می باشد و قشرهایی مانند مدیران و کارمندان و فرهنگی ها و دانشگاهی ها و صنعتگران را شامل می شود. از عناصر طبیعی این منطقه رشته کوه البرز می باشد که در قسمت شمالی آن واقع شده است. همین طور دارای دو مجموعه ی روستایی شهری مثل درکه و فرحزاد در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز می باشد.  برخی از قسمت های این ناحیه همچنان بافت قدیمی خود را حفظ کرده و در اطراف و حاشیه های خیابان های آزادی دارای بافت  دهه ی 40 خود می باشد و بیشتر قسمت های آن به دلیل ساخت و سازهای زیاد تبدیل به آپارتمان ها و برج های مدرن شده است.

باربری منطقه 2

آشنایی کامل در مورد منطقه 2 تهران

منطقه ی 2 تهران نیز همانند مناطق 1 و 3 شهرداری تهران جزء گران ترین منطقه های تهران به حساب می آید  که از ویژگی های زیادی برخوردار می باشد مانند این که دارای فضای سبز زیادی می باشد و بخش عمده ی آن  فاز مسکونی  است, از موقعیت جغرافیایی مطلوبی برخوردار است و دارای آب و هوای خنک و کوهستانی است. این منطقه به دلیل جمعیتی که دارد موجب افزایش پتانسیل مراکز تجاری می شد و در همین راستا پویایی اشتغال زایی و از همه مهم تر رونق اقتصادی را فراهم می کند

شرکت باربری و حمل و نقل سپند بار با ارائه ی خدمات باربری منطقه 2 موجب سهولت در جا به جایی و نقل و مکان آن ها شده است و انجام تمامی امور اسباب کشی را برای کسانی که در آن جا زندگی می کنند را بسیار راحت و بی درد سر نموده است.   منطقه ی 2 تهران به دلیل این که یکی از پرجمعیت ترین و شلوغ ترین ناحیه های شهر تهران می باشد دارای ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی  و اداره های زیادی است و این شرکت با افتخار تمامی انجام امور باربری و حمل و نقل لوازم را از صفر تا صد در کمترین زمان و به بهترین نحو انجام می دهد.

مراکز و تفرجگاه های مهمی که در این منطقه قرار گرفته است به شرح زیر است

 • برج میلاد
 • فاز دو بوستان پرواز
 • پارک ژوراسیک تهران
 • پارک پردیسان
 • مرکز خرید میلاد
 • دره و مسیر های درکه و فرحزاد
 • وجود باغ های طرشت و باغ فیض و فرحزاد و اوین
 • فاز سه بوستان نهج البلاغه
 • وجود دانشگاه های بسیار مهم مانند دانشگاه شریف و دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه امام صادق

freight region 1

بررسی محله های این منطقه برای انجام امور باربری منطقه 2

شرکت حمل و نقل و باربری سپند بار آماده ی ارائه ی تمامی خدمات جا به جایی  و اسباب کشی در این منطقه از تهران با باربری منطقه 2 که دارد می باشد و با افتخار در تمامی محله های این منطقه که به بررسی تک تک آن ها از نظر موقعیت جغرافیایی خواهیم پرداخت در کمترین زمان و به صورت کاملا تخصصی اقدام به انجام تمامی امور اسباب کشی می پردازد.

بررسی محله ی فرحزاد: برای باربری منطقه 2 این محل یکی از محله های این منطقه می باشد که دارای بافت قدیمی می باشد و به دلیل این که در گذشته به عنوان روستا بود از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است  که در همین راستا این محب را به عنوان یکی از جاذبه های توریستی و گردشگری  تهران تبدیل کرده است  که از لحاظ موقعیت جغرافیایی محله ی فرحزاد  به این صورت است که از سمت شمالی به دامنه های جنوبی البرز و از سمت جنوبی به بزرگراه یادگار امام وصل می شود.

بررسی محله ی شهرک غرب: یکی از شهرک های قدیمی تهران شهرک قدس می باشد که یک محله ی اعیان نشین و گران قیمت می باشد که دارای ویژگی هایی همانند خانه های مدرن و آب و هوای مطلوب می باشد ، لازم به ذکر است که در محدوده شهرک غرب باربری شهرک غرب خدمات حرفه ای حمل بار را انجام می دهد

بررسی محله ی شهرآرا: یکی دیگر از محله های که باربری منطقه 2 در آن صورت می پذیرد محله ی شهرآرا می باشد که در قسمت شمال غربی این منطقه واقع شده است و از ویژگی هایی که این محله دارد  این است که بافت قدیمی خود را همچنان حفظ کرده و بسیار سرسبز است و چشم اندازهای بسیار زیبایی می باشد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این منطقه از سمت جنوبی خود به خیابان ستارخان و از سمت شمالی خود به بلوار جلال آل احمد متصل است و از قسمت شرقی به بزرگراه چمران و از قسمت غربی به بزرگراه شیخ فضل الله نوری محدود شده است.

بررسی محله ی مرزداران: این محله یکی از محله های جدید تهران می باشد که پر از آپارتمان و برج های مدرن و نو ساز می باشد. این محله از نظر موقعیت جغرافیایی به این صورت است که از قسمت شمالی به بزرگراه حکیم و از سمت جنوبی به بلوار آل احمد و از سمت غرب به خیابان اشرفی و از سمت شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری محدود می باشد. این محله دارای خیابان های بسیار مهم است که به این موارد می توان اشاره کرد: خیابان دانش و خیابان سپهر و خیابان اطاعتی و خیابان لاله و خیابان ناهید.

حمل اثاثیه منزل در منطقه 2

بررسی سایر محله های منطقه 2 تهران:

بررسی محله ی شهرک ژاندارمری: باربری منطقه 2 تهران در محله ی شهرک ژاندارمری هم آماده ی ارائه ی خدمات می باشد. شهرک ژاندارمری که به وسیله ی اتوبان یادگار امام به دو قسمت تقسیم شده است دارای خیابان های زیادی است که معروفترین آن ها به نام خیابان آرش و خیابان لادن و خیابان البرز و لاله و پردیس و بلوار خرمرودی و … می باشد

بررسی محله ی گیشا: این محله که مجاور با برج میلاد می باشد و نام دیگر آن کوی نصر است از دیگر محله هایی است که باربری منطقه 2 در آن صورت می پذیرد و از لحاظ موقعیت جغرافیایی به این صورت است که از سمت شمالی به اتوبان حکیم و از قسمت جنوبی به بزرگراه جلال آل احمد و از سمت شرق به اتوبان چمران و از سمت غرب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری متصل است. در این محله تمامی شماره گذاری های کوچه های آن مطابق با منهتن نیویورک می باشد.

بررسی محله ی صادقیه: این محل در زمان های قبل از انقلاب به آریاشهر معروف بود که انجام تمامی امور باربری منطقه 2 در این محل نیز صورت می پذیرد. صادقیه دارای دو فلکه ی خیلی معروف به نام های فلکه اول و فلکه دوم می باشد که در این محله دیگر خبری از بافت قدیمی نیست و اکثر خانه ها نوساز و جدید هستند.

بررسی محله ی سعادت آباد: سعادت آباد که یکی دیگر از محله هایی است که باربری منطقه 2 در آن صورت می پذیرد یک محله ی کاملا لوکس می باشد که نرخ خانه ها در آن جا بسیار گران قیمت است و دارای بافت شهری مدرن و جدیدی می باشد و امکانات شهری بسیار مطلوبی را دارا است. سعادت آباد از نظر موقعیت جغرافیایی به این صورت است که از سمت شمالی به کوی فراز و از سمت جنوبی به شهرک پرواز و از سمت غرب به فرحزاد و از سمت شرق به اوین محدود شده است. سعادت آباد دارای دسترسی بسیار آسان و راحتی به بزرگراه است و از ساختمان هایی که دارای معماری خاص و مدرن هستند برخوردار است.

بررسی محله ی ستارخان: خیابان تاج که اکنون به نام ستارخان معروف می باشد در این منطقه قرار گرفته است و از محله های بسیار مهم و معروف در غرب تهران می باشد, تمامی امور اسباب کشی این منطقه توسط  باربری منطقه 2 انجام می شود و به دلیل این که این منطقه از دسترسی مناسبی برخوردار است همواره در رتبه بالا برای انجام امور خرید و فروش قرار دارد ، در منطقه ستارخان نیز خدمات اسباب کشی حرفه ای توسط باربری ستارخان ارائه می شود

بررسی محله ی طرشت: این محله از محله های قدیمی این منطقه می باشد که در قسمت شمال شرقی میدان آزادی و در همسایگی دانشگاه صنعتی شریف قرار گرفته است, باربری منطقه 2 در محله ی طرشت هم آماده ی ارائه ی خدمات می باشد, این محله دارای خوابگاه های دانشجویی زیادی است که مسیر حمل و نقل میدان صادقیه و میدان آزادی در این مکان قرار گرفته است

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس