باربری سنایی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

شرکت حمل بار سنایی

باربری سنایی

اتوبار سنایی

آیا باربری سنایی و خدمات صورت گرفته در آن  را می شناسید؟ آیا می دانید در این باربری با اعتبار و قابل اعتماد خدمات اسباب کشی با چه کیفیتی انجام می شود؟ در باربری سنایی خدمات حمل بار و جابجایی وسایل منزل به صورت حرفه ای انجام داده می شود ، باربری در خیابان سنایی یکی از خدمات شرکت سپند بار است.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس در تمامی ساعات شبانه روز برای ارائه خدمات باربری و اسباب کشی در خدمت شما هستیم

ارائه خدمات با کیفیت در زمینه اسباب کشی مهمترین هدفی است که باربری سنایی در شهر تهران در اجرای برنامه های خود به انجام رسانیده است. مدیریت این باربری سرمایه انسانی و مالی خود را به خدمت گرفته است تا به هدف اصلی باربری برسد. این مدیریت از کادر خبره و کارآزموده ، ماشین های حمل بار بسیار مجهز و لوازم بسته بندی وسایل منزل  و روش های چیدمان اصولی استفاده می کند و قصد دارد اسباب کشی را برای مشتری راحت و لذت بخش نماید.  با ما همراه باشید و در ادامه بیشتر با باربری سنایی و چگونگی خدمات ارائه شده در آن آشنا شوید.

باربری سنایی

جلب رضایت مشتری مهمترین هدف در اتوبار سنایی

کسب رضایت مشتری بالاترین هدفی است که در شرکت اسباب کشی سنایی برای تحقق آن تلاش مستمر و صادقانه انجام می شود. چه موقع مشتری از ارائه خدمات اتوبار رضایت کامل دارد؟

در پاسخ این پرسش اشاره به این نکته کافی است : هرگاه اسباب و اثاثیه مشتری به صورت صحیح و سالم در موعد مقرر به مقصد نهایی و منزل یا محل کار جدید انتقال یابد ، مشتری از خدمات ارائه شده توسط پرسنل باربری رضایت کامل دارد و خشنود است. از جمله اقداماتی که در اتوبار سنایی برای تحقق این هدف (جلب رضایت مشتری) انجام می شود ،موارد زیر است.

اتوبار سنایی

اقدامات انجام شده در مرکز حمل و نقل اثاثیه سنایی

 •         استفاده از نیروی متخصص و آموزش دیده برای کار
 •         اهمیت دادن به شیوه برخورد پرسنل با مشتری
 •         استفاده از بیمه بار و تنظیم و امضاء بارنامه
 •         به کارگیری امکانات صنعتی و ماشین آلات مجهز و پیشرفته
 •         توجه به دانش روز و برگزاری کلاس های آموزشی تکمیلی فنی و حرفه ای
 •       توجه به خواسته و درخواست مشتری و تامین نیازهای مشتری به شیوه ای صحیح
 •         استفاده از روش های نوین بسته بندی و چیدمان لوازم

اسباب کشی منزل در سنایی

چیدمان و بسته بندی لوازم در باربری سنایی

همه کالاها و اثاث مشتری توسط پرسنل خبره و کارآزموده مرکز حمل و نقل اثاثیه سنایی به شیوه اصولی در بسته و دسته های مشخص طبقه بندی و بسته بندی می شود. اشیاء هر طبقه روش بسته بندی ویژه ای می طلبد. پرسنل خبره با آن روش ها به خوبی آشنا هستند و در بسته بندی هر سری از لوازم اصول ویژه ی آن دسته را به کار می برند ، در نزدیکی همین محدوده می توانید باربری یوسف آباد ، باربری امیرآباد و باربری گیشا را انتخاب کنید

نکات ایمنی و اصول بسته بندی در اتوبار سنایی

 •         پرسل انواع مختلف لوازم از هم تفکیک می کنند.
 •         دور اثاث بزرگ ، فضاگیر و سنگین را با اصول خاص خود با فوم ، پتو ، نایلونهای بزرگ و حبابدار یا پارچه های کلفت می پیچند و با طناب محکم می کنند.
 •         اثاث بزرگ ، حساس و شکستنی همچون : بوفه ، پیانو ، میزهای شیشه ای و غیره با امنیت تمام فوم یا نایلون پیچ می شود.
 •         پوشاک و وسایل خواب در ساک های زیپ دار بسته بندی می شود.
 •         لوازم ریز ، ظروف شکستنی آشپزخانه ، اشیاء با ارزش و عتیقه جات و زیورآلات تزئینی منزل با مهارت تمام به صورت اصولی و محکم در جعبه و بسته های جداگانه ، بسته بندی شده و با ماژیک روی هر بسته می نویسند محتوای آن بسته چیست.
 •         ضمن بسته بندی دقت می شود ، بین تعادل وزن اجناس و جنس کارتون یا جعبه بسته بندی همخوانی داشته باشد.
 •         همچنین تعادل وزن بسته ها رعایت می شود و اشیاء با وزن مناسب در داخل جعبه ها جا سازس می شود.
حمل بار در سنایی
حمل بار در سنایی

مواد بسته بندی  در باربری سنایی

فوم ، پاپ اپل ، جعبه های محکم در سایز و استحکام متفاوت ، نایلون ، نایلکس ، سلفون ، چسب ، ماژیک ، کارتون های رگال دار ، طناب ، چرخ های حمل دستی از جمله مواد بسته بندی و حمل کالای موجود در باربری سنایی در تهران بزرگ است.

حمایت از اثاثیه و بیمه آن در مرکز حمل و نقل اثاثیه سنایی

ملزومات و اثاثیه مشتری هر نوع و اندازه و حجمی باشد ، قبل از حمل و نقل به صورت کامل  در مرکز حمل و نقل اثاثیه سنایی بیمه می شود. شرکت های معتبر بیمه ، حمایت و پشتیبانی از عوارض ناشی از حوادث غیر مترقبه را به عهده می گیرند و خسارات های احتمالی در فرایند انتقال را به طور کامل جبران می نمایند.

جابجایی و حمل بار در سنایی

پرسنل  متخصص در اتوبار سنایی

در اتوبار سنایی همه اعضا تخصص و دانش حرفه خود را با مهارت تمام آموخته و در زمینه حرفه خود متخصص هستند. این افراد تبحر خود را بارها و بارها در تجربه های عملی خود به اثبات رسانیده اند. دانش و تخصص در زمینه چگونگی بسته بندی و چیدمان اصولی اثاثیه، حمل ایمن و بدون آسیب کالا طوری که نه به سلامتی خود و یا اثاثیه آسیب وارد نشود ، چگونگی برخورد با همکاران و مشتری و داشتن مهارت روابط عمومی بالا مواردی است که پرسنل اتوبار سنایی در آن کارشناس هستند.

برقراری تماس و ارتباط با شرکت اسباب کشی سنایی

برای این که بتوانید با دفتر شرکت اسباب کشی سنایی ارتباط برقرار کنید ، از طریق شماره های زیر اقدام نمایید ، تماس تلفنی برقرار کنید و درخواست کمک خود را صادر نمایید. به روش اینترنتی هم می توان سفارش باربری را صادر نمود.

دریافت مشاوره تخصص در شرکت اسباب کشی سنایی

پس از برقراری تماس مشاوران خبره شرکت اسباب کشی سنایی در رابطه با موارد جزئی و مفید تخصصی و اصول و خدمات اسباب کشی آشنا خواهند کرد. مشاوران در رابطه با هزینه های پرداختی شما و چگونگی ارائه خدمات توسط آنها  و بهترین مسیر و بهترین زمان انتقال با شما گفتگو کرده و شما را در رابطه با اسباب کشی آسان و حرفه ای مشاوره خواهند داد.

در جلسه مشاوره تخصصی تلفنی که مشاوران مرکز حمل و نقل اثاثیه سنایی برای مشتری برگزار می کنند ، مواردی تخصصی در زمینه اسباب کشی  به شما خواهند گفت که در هیچ جای دیگر نظیر آن را نخواهید شنید. هر فرد عادی از آن جزئیات حرفه ای آگاهی ندارد و دانستن آن موارد فقط از عهده یک مشاور متخصص بر می آید.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس