باربری شهرک ابریشم

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل اثاثیه منزل شهرک ابریشم

باربری شهرک ابریشم

اتوبار شهرک ابریشم

آیا از فعالیت و خدمات باربری شهرک ابریشم آگاه هستید ؟ می دانید در این اتوبار چه خدمت هایی با چه میزان کیفیتی ارائه می شود؟

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

گسترش ارتباطات و حمل و نقل جاده ای موج عظیمی از نقل و انتقال ها را امروزه موجب شده است. هر روزه عده زیادی از هموطنان در سراسر کشور، محل زندگی و یا محیط کار خود را عوض می کنند. برای یافتن کار بهتر و با درآمد بیشتر از یک نقطه به نقطه ای دیگر نقل مکان می کنند. شرکت های حمل نقل جاده ای و باربری های مجهز و پیشرفته کار نقل و انتقال را انجام می دهند. حمل و نقل جاده ای محیطی سالم و مناسب برای تعداد زیادی از افراد جامعه فراهم آورده است که در آن مشغول به تلاش هستند و رزق و رزوی خانواده خود را در ازای ارائه خدمات جاده ای به هموطنان تامین می کنند. رقابت بر سر ارائه خدمت بیشتر و با کیفیت تر و با هزینه تمام شده کمتر برای مشتری زمینه ای برای ارائه کار با کیفیت در بنگاه های حمل و نقل و جاده ای فراهم آورده است. باربری شهرک ابریشم در شهر تهران برای پیرزوی در این رقابت تمام توان خود را به کار بسته و زمینه ای برای مشتریان باربری فراهم آورده است که نیاز مشتری را به بهترین وجه و کمترین هزینه ممکن امکان پذیر سازد.

برای آگاهی از چگونگی خدمات باربری شهرک ابریشم در سطح شهر تهران و آشنایی با امکانات و سیاست های کاری این بنگاه تجاری این متن را دنبال نمائید.

اتوبار شهرک ابریشم
اتوبار شهرک ابریشم

باربری شهرک ابریشم در تهران بزرگ

باربری شهرک ابریشم خدمات حمل و نقل بار و کالای مشتریان از هر نوع که باشد، خانگی، شرکتی یا سازمانی و یا بارهای زنده چون دام های اهلی و طیور و آبزیان را به سراسر کشور منتقل می کند. این شرکت تجاری در طول هفت روز هفته به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی در زمینه نقل و انتقال کالا، مواد و اثاثیه می باشد. کالای شما از هر نوع که باشد آن را به شرکت باربری شهرک ابریشم در تهران بسپارید و از انتقال سالم، صحیح و به موقع آن اطمنان حاصل نمائید.

حمل بار شهرک ابریشم
حمل بار شهرک ابریشم

اعتبار اتوبار شهرک ابریشم

بابری شهرک ابریشم طی چندین سال سابقه تلاش پر کار و صادقانه خود، اعتبار مورد نیاز برای اطمنان مشتریان را کسب کرده است. فعالیت های کاری بی عیب و نقص این باربری در چندین سال گذشته اعتبار این باربری را بارها و بارها به اثبات رسانیده است. مشتریان باربری از دریافت خدامات از این باربری راضی و خشنود هستند و تا کنون اعتراضی مبنی بر عدم رضایت و یا شکایت قضایی از این بنگاه جاده ای صورت نگرفته است. که این خود گواهی بر تایید اعتبار این شرکت بزرگ می باشد.

اسباب کشی در شهرک ابریشم
اسباب کشی در شهرک ابریشم

اعضا و مدیریت اتوبار شهرک ابریشم

در اتوبار شهرک ابریشم مدیریت به سبک نوین انجام می شود. در این سبک  مدیریت توجه به نیاز مشتری و در اولویت قرار دادن رضایت مشتری در کانون فعالیت ها از اصول اولیه و ضروری بنگاه می باشد. اعضای باربری در هر پست و حرفه ای که باشند، از مدیر گرفته تا راننده ها، مشاوران و گارگران حمل بار همه افرادی خبره و کاربلد هستند که دانش تخصصی در زمینه حرفه خود را به خوبی آموزش دیده اند. این افراد دانش و توانایی خود را در فعالیت های روزانه خود بارها و بارها به مرحله عمل درآورده و آزمون تخصص خود را پس داده اند.

برنامه ریزی در اتوبار شهرک ابریشم

برای فعالیت های بنگاه در اتوبار شهرک ابریشم برنامه ریزی هدفمند و سازمان یافته انجام شده است. برنامه ریزی به گونه ای است که هم نیاز مشتری به بهترین نحو برآورده شود و هم اعضای اتوبار رضایت داشته باشند. دربرنامه های این بنگاه در کنار توجه به نیاز مشتری، به نیاز کارکنان نیز توجه کافی و وافر شده است. نیاز کارکنان اتوبار از قبیل بازنشستگی، بیمه ماشین و بیمه خانوده و غیره در برنامه کاری گنجانده شده است. دستمزدهای بهینه و مناسب رضایت اعضای باربری و مشتری را تواماً تامین می کند. مدیریت باربری شهرک ابریشم بر این باور و عقیده مصمم هستند که تامین نیازهای اعضای شرکت تجاری (باربری) به انجام خوب و عالی خدمت کارکنان منجر می شود. زمانی که کارکنان از کار خود و حقوق و مزایای خود راضی باشند، وظیفه خود را با بالاترین کیفیت و به بهترین صورت انجام می دهند. که این هم به رضایت مشتری باربری و افزایش اعتبار آن کمک می کند.

باربری شهرک ابریشم
باربری شهرک ابریشم

تجهیزات و لوازم موجود در شرکت حمل اثاثیه شهرک ابریشم

در اتوبار شهرک ابریشم انواع مختلف ماشین حمل و نقل در سایز و نوع های مختلف موجود است. بار مشتری هر چه که باشد، متناسب با نوع بار ماشین های عالی و پیشرفته و به روز در این باربری موجود است. همچنین از لوازم بسته بندی وسایل منزل به صورت اصولی و پیشرفته برای بسته بندی لوازم استفاده می شود تا در جین چیدمان و جابه جایی بار مشکلی برای اثاثیه منزل و لوازم شکستنی پیش نیاید.

دست مزد حمل بار در اتوبار شهرک ابریشم

در اتوبار شهرک ابریشم هزینه ها به گونه ای است که به بهترین شیوه رضایت مشتری تامین شود. در این اتوبار هدف این است که کار با کیفیت و به موقع در ازای هزینه مناسب و بهینه انجام شود. کیفیت کار و رضایت مشتری از اولویت های برتر اتو بار می باشد. به هیچ وجه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی شود.

بسته بندی و حمل اثاث در شهرک ابریشم
بسته بندی و حمل اثاث در شهرک ابریشم

استفاده از خدمات بیمه ای و حمایت از جنس مشتری در باربری شهرک ابریشم

بار مشتری هر نوع که باشد، قبل از حمل و نقل بیمه می شود. شرکت بیمه گذار تعهد می دهد که در صوردت صدمات احتمالی به بار آن را جبران نماید. این سیاست کاری خسارت ناشی از حوادث غیر مترقبه را از نظر مالی جبران می کند. همچنین بیمه بار به آسودگی خیال صاحب بار و اعتماد او به باربری منجر می شود.

راه های ارتباطی با شرکت حمل و نقل شهرک ابریشم

در دفتر اتوبار شهرک ابریشم مشاوران باربری در طول روز آماده پاسخ گویی به نیاز مشتریان و ارائه مشاوره در رابطه با نحوی خدمات اتوبار، بیمه بار، زمان بهینه حمل بار و هزینه بار می باشند.

برای برقراری تماس از طریق راه های زیر با دفتر پاسخ گویی و برنامه ریزی باربری شهرک ابریشم اقدام نمائید و برای حمل بار خود قرارداد ببنیدید. باربری شهرک ابریشم سفری خوب و خوش و ایمن را برای هموطنان عزیز آرزومند است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس