تلفن تماس 44440426_021

ایمیل sepandbar [at] gmail.com

ساعت کاری 24 ساعته حتی تعطیلات

باربری اسنپ بار

سپند بار > وبلاگ ما > مقالات > باربری اسنپ بار
حمل بار اسنپ بار تهران

باربری اسنپ بار تهران

باربری اسنپ بار راهی آسان و مطمئن برای انتقال اثاثیه منزل و محل کار به صورت اینترنتی است. با این برنامه کاربردی و ارائه خدمات این سامانه هوشمند  آشنا شوید.

با اینترنتی شدن فعالیت ها و گسترش روابط اینترنتی هر صاحب کسب و کاری برای گسترش دامنه فعالیت های خود از نرم افزارهای کاربردی حیطه فعالیت خود استفاده میکند. امروزه ورود به اینترنت و استفاده از روابط مجازی ضرورتی انکار ناپذیر در ارتقاء کمیت و کیفیت فعالیت های خدماتی و تجاری است. در عرصه انتقال اثاثیه منزل و محل کار اپلیکیشن های بسیاری به بازار عرضه شده و روابط صاحبان کالا با مدیریت اتوبارهای معتبر و راننده های با مهارت را بسیار راحت و آسان کرده است. اسنپ بار یکی از برنامه های اینترنتی و موفق ترین اپلیکیشن در زمینه فعالیت باربری است. تا کنون تعداد زیادی از اتوبارهای معروف تهران و شهرهای بزرگ به عضویت در برنامه اسنپ بار درآمده و با مشتری های خود از طریق این سامانه هوشمند ارتباط برقرار می کنند. در ادامه با ویژگی ها و مزایای برنامه کاربردی اسنپ بار بیشتر آشنا شوید.

باربری اسنپ تهران
باربری اسنپ تهران

باربری های معروف و مطمئن تهران

در جای جای تهران بزرگ باربری های بسیار معروف و معتبر مشغول ارائه خدمت در زمینه اسباب کشی هستند. این مراکز جا به جایی لوازم از نیروهای خبره و کار آزموده و بسیار با تجربه و دلسوز برای ارائه خدمات خود استفاده می کنند. ماشین های متنوع و گوناگون از امکانات این مراکز است که حمل و نقل اثاثیه را بسیار لذت بخش و آسان کرده است. امروزه  استفاده از برنامه اسنپ بار و به عضویت درآمدن در این برنامه کاربردی به سهولت دسترسی به مراکز حمل و نقل  و راننده های ماهر افزوده است.

اسنپ باربری

با عرضه برنامه اسنپ بار به عرصه حمل و نقل لوازم و ارائه خدمات متنوع ، آسان و ارزان بسیاری از پرسنل مراکز حمل و نقل معتبر تهران و شهرستان های بزرگ این اپلیکیشن کاربردی را روی گوشی های هوشمند خود نصب کرده  و برای ارائه خدمات و ارتباط با مرکز حمل و نقل و مشتری از آن استفاده می کنند. در تهران چندین مرکز حمل و نقل بسیار معروف و معتبر تحت پوشش برنامه اسنپ بار در آمده و اینترنتی سفارش های حمل و نقل خود را دریافت می کنند.

بسته بندی وسایل با اسنپ بار
بسته بندی وسایل با اسنپ بار

مشتریان اسنپ بار تهران

همه کسانی که دوست دارند در کمترین زمان ممکن و به راحت ترین شیوه با عوامل جا به جایی اثاثیه در ارتباط باشند ، می توانند برنامه اسنپ بار را از سایت باربری های معروف دانلود و آن را بر روی گوشی و سیستم های هوشمند خود نصب نمایند و با ثبت نام در این نرم افزار بسیار کاربردی به عضویت آن بپیوندید. مشتریان می توانند ، با وارد شدن به برنامه اسنپ بار در گوشی خود مشخصات خود و مبدأ و مقصد کالای خود را با جزئیات کامل ثبت نمایند و سفارش حمل کالا دهند.

ویژگی های باربری اسنپ بار

 با وارد شدن مشتری به اپلکیشن اسنپ بار می تواند از انواع خدمات ارائه شده در مراکز تحت پوشش مثل بسته بندی ، شیوه چیدمان و حمل کالاهای گوناگون مطلع شود. هزینه هر گونه خدمت و هزینه مواد بسته بندی نیز در آن برنامه مشخص است و مشتری می تواند به صورت دقیق از هزینه هر مواد و یا خدمتی از قبل مطلع شود و با توجه به نیاز خود سفارش خدمات متنوع را صادر کند و هر خدمتی که نیاز ندارد و یا هزینه آن برایش مقرون به صرفه نیست را می تواند از لیست سفارش خود حذف کند.

در دسترس بودن رانندگان باربری اسنپ بار

همه راننده های تحت پوشش اسنپ بار این اپلیکیشن را روی گوشی های هوشمند خود نصب کرده و از موارد کاری خود به سرعت آگاهی یافته و به سمت نزدیکترین محل کالا حرکت می کنند. استفاده از اسنپ بار کار راننده ها را بسیار راحت کرده و رانندگان وسایل نقلیه سبک و سنگین به سرعت از سفارش های گوناگون مطلع می شوند و نزدیکترین و به صرفه ترین مورد را برای انجام کار انتخاب می کنند.

جابجایی بار با اسنپ بار
جابجایی بار با اسنپ بار

کادر مجرب اتوبار اینترنتی اسنپ

 همه پرسنل موجود در اتوبارهای با اعتبار در زمینه کار خود آموزش های لازم را قبل از شروع به فعالیت دریافت کرده اند و در تجره های کاری خود بر مهارت و تخصص خود افزوده اند. این پرسنل با چم و خم کار خود به خوبی آشنا هستند و از قواعد و اصول صحیح باربری آگاهی دارند. قوانین صحیح اتوبار را به خوبی درک کرده و در تجربه های کاری خود کاملاً قانونی عمل می کنند.

ماشین های موجود در اتوبار اینترنتی اسنپ باربری

در اتوبارهای مجهز و مجلل تهران انواع گوناگون ماشین های باربری موجود است. با استفاده از اسنپ بار می توانید مناسب با نوع ، اندازه ، حجم و مسیر حمل و نقل خود سفارش اسباب کشی را صادر نمایید و از ماشین مناسب با هزینه های بسیار مناسب و ازران بهره مند شوید. از طریق سفارس های اینترنتی می توانید درخواست  وانت بار ، مینی بار و کامیون های کوچک و بزرگ را صادر کنید و در اصرع وقت از ماشین مناسب و ارائه خدمات با کیفیت توسط پرسنل باربری بهره مند شوید.

حمل اثاثیه منزل با اسنپ بار
حمل اثاثیه منزل با اسنپ بار

سفارش وانت بار در اتوبار اسنپ بار

وانت بار یکی از پر کاربردترین خودروهای انتقال کالا است. کوچک بودن این وسیله هزینه انتقال را بسیار پایین می آورد و سرعت عمل را تا حدود زیادی بالا می برد. در مسیر های شلوغ و پر تردد داخل شهر عبور و مرور وانت خیلی راحت تر از وسایل سنگین تر انجام می شود و ممنوعیت تردد برای آن در مسیرهای ویژه همچون کامیون های بسیار بزرگ و ترانزیت های مجهز وجود ندارد.

در موارد بسیاری مردم کالاهای کم و کوچک را انتقال می دهند . کالای با حجم و اندازه کم نیاز به ماشین بزرگ با هزینه بالا ندارد برای همین از طریق اسنپ بار بسیار راحت می توانید در خواست وانت بار بدهید و اثاثیه خود را با این وسیله ریز و سبک و پر سرعت جا به جا کنید. صرفه جویی در زمان و هزینه حمل و نقل امتیازهای ویژه ای است که از اهمیت اختصاصی برای صاحبان کالا برخوردار است. هر کسی دوست دارد کارش در مدت زمان کمتر و مقرون به صرفه تر انجام دهد. وانت بار های موجود در سامانه اسنپ بار این امکان را برای مشتری فراهم کرده اند و به صورت تخصصی و بسیار مطمئن و ایمن لوازم مردم عزیر را جا به جا می کنند.

کامیون های موکت دار

کامیون های تحت حمایت شعبه های فعال این سامانه اغلب موکت کاری شده اند. موکت کف و دیواز اتاق خودرو از آسیب دیگی و کثیف شدن لوازم جلوگیری می کند.

اتوبار اسنپ بار
اتوبار اسنپ بار

حمل اثاثیه منزل و محل کار با باربری اسنپ بار

هر گونه کا لا و اثاثیه مردم چه مربوط به منزل یا محل کار از طریق شهبه های تحت پوشش اسنپ بار جا به جا می شود. گاوصندوق ، یخجال و فریزر ساید بای ساید ، کمد بچه ، تخت و خواب ، میز نهار خوری مبلمان منزل و محل کار ، میز و صندلی اداره و شرکت های تجاری و خدماتی  و به طور کلی هر گونه اسباب و لوازمی که مشتری بخواهد آن را از یک محل به محلی دیگر منتقل نماید ، توسط پرسنل اتوبار جا به جا می شود. برای صرفه جویی در زمان و هزینه می توانید از طریق اسنپ بار سفارش کار خود را به اتوبارهای معروف و نزدیک به محل خود صادر نمایید.

بسته بندی کالا توسط پرسنل اتوبار اسنپ بار تهران

پرسنل موجود در اتوبار با اصول و قوانین بسته نبدی صحیح و محکم آشنا هستند و از روی اصول و قاعده اساسی کار بسته بندی لوازم را انجام می دهند. هر نوع وسیله ، روش و مواد بسته بندی ویژه ای را می طلبد. لوازم حساس را به شیوه ای بسته بندی می کنند و وسایل سنگین وزن و محکم و جا گیر را به شیوه ای دیگر می پیچند. مواد مصرفی برای بسته بندی و روش بسته بندی برای کالاهای گوناگون متفاوت است. پرسنل مراکز حمل و نقل به خوبی با آن موارد و اصول و قوانین آشنا هستند و در تجربه های کاری خود آن را به دقت رعایت می کنند.

مواد بسته بندی در باربری اسنپ بار

استفاده از جعبه هل مقاوم و کارتون های ۴ لایه و ۵ لایه ، فوم و نایلون در ضخامت و اندازه های متنوع ، کارتون های رگال دار برای حمل پوشاک ، ساک های زیپ دار برای حمل لحاف و پتو و وسایل خواب و پوشاک ، وسایل حمل کالای دستی و مواد بسته بندی دیگر در اتوبار موجود است و با استفاده از آن مواد پرسنل باربری کار بسته بندی را به دقت انجام می دهند.

استفاده از بالابر و جرثقیل برای جا به جایی وسایل خاص ، استفاده از قرقره و وسایل حمل دستی کالا از دیگر امکانات موجود در باربری است.

اثاث کشی منزل با اسنپ بار
اثاث کشی منزل با اسنپ بار

چیمان اصولی لوازم توسط پرسنل اتوبار اینترنتی

چگونگی چیدن لوازم درون خودروهای حمل و نقل اصولی دارد که پرسنل موجود با آن به خوبی آشنا هستند. چیدن بار به گونه که لوازم سنگین روی لوازم سبک و شکستنی و حساس فرو نریزد و موجب آسیب دیدگی آن نشود و حفظ تعادل وزن درون خودرو از قواعد خاص پیروی می کند. پرسنل موجود در موقع چیدمان لوازم آن اصول را به خوبی رعایت می کنند.

مشاوران خبره سامانه هوشمند اسنپ بار

پس از ثبت ویژگی های کالای مشتری  و ارسال سفارش ، مشاوران خبره و متبحر شعبه های فعال  اسنپ بار با مشتری تماس می گیرند و در رابطه با ارائه بهترین خدمات باربری توسط نزدیک ترین سرویس حمل و نقل مشاوره رایگان ارائه می دهند. انتخاب بهترین ماشین و مناسب ترین مسیر انتقال اصولی دارد که این مشاوران با ریزه کاری های آن به خوبی آشنا هستند و مفیدترین مشاوره ها را به مشتریان ارائه می دهند.

شعبه های فعال اسنپ بار

اتوبار های فعال بسیاری برنامه پر کاربرد اسنپ بار را پسندیده و برای ارائه خدمات جاده ای خود از آن بهره می برند. علاوه بر مشتریان ، هزاران نفر از پرسنل باربری ها و مدیران و مشاوران و افراد درگیر در زمینه حمل و نقل اثاثیه به عضویت این برنامه کاربردی در آمده و در ارائه خدمت خود از آن سود می برند. از شعبه های فعال تحت پوشش اسنپ بار در تهران بزرگ می توان موارد زیر را نام برد.

با ارسال سفارش مشتری از طریق این اپلیکیشن همه عوامل شعبه های فعال در ارائه خدمات با کیفیت به هم وطنان آماده هستند. نزدیکترین پرسنل به محل و موقعیت مشتری اعزام شده و مشتری در سریع ترین زمان ممکن با بهترین هزینه خدمات مورد نیاز را دریافت خواهد کرد.

اسنپ بار تهران
اسنپ بار تهران

ارائه خدمات درون شهری

همشهریان تهرانی و شهرستان های بزرگ هر گونه اسباب کشی و حمل کالا برای جا به جایی درون شهری داشته باشند توسط شعبه های تحت حمایت اسنپ بار می توانند نسبت به جا به جایی کالای درون شهری خود اقدام نمایند.

انتقال کالا به بنادر کشور و برعکس توسط اسنپ بار

ارائه خدمات شعبه های فعال این سامانه به شهر تهران محدود نبوده بلکه هر گونه کالای مشتری به بنادر دور و نزدیک را این موسسه های انتقالی انجام می دهند. در دسترس بودن و دامنه وسیع منطقه تحت پوشش از ویژگی های بارز این سامانه است.

حمل ملزومات به شهرستان ها

انتقال اسباب و لوازم مشتری از یک شهر به شهر دیگر نیز در گستره فعالیت های این سامانه هوشمند قرار دارد. مردم عزیز ایران برای انتقال ملزومات بین شهری می توانند از طریق این سامانه هوشمند اقدام نمایند و با هزینه کم و در کمترین زمان ممکن خدمات با کیفیت دریافت نمایند.

باربری اسنپ تهران
باربری اسنپ تهران

انتقال ملزومات بین المللی تا سر مرز

علاوه بر حمل و نقل درون شهری و بین شهری برای انتقال کالا به خارج از کشور می توانید تا لبه مرزهای ایران توسط اتوبارهای فعال عضو این سامانه پر سرعت اقدام کرد. پرسنل موجود اثاثیه مردم را تا مرزهای کشور منتقل می نمایند.

مزایای  باربری اسنپ بار

در دست رس بودن  دائمی ، دامنه وسیع فعالیت ها ، گستردگی مناطق تحت پوشش ، ارزان تمام شدن ارائه خدمات حمل و نقل و کاهش واسطه ها و حذف بعضی هزینه های اضافی از مزایای این سامانه هوشمند است.

اگر کار اسباب کشی دارید می توانید این اپلیکیشتن را دانلود و نصب نمایید. پس از ثبت ویژگی های موقعیت و کالای قابل حمل ، شما نیز می توانید از مزایای زیاد این سامانه بهره مند شوید و به صورت انترنتی سفارس حمل ملزومات خود را ارائه دهید و خدمات مورد نیاز را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه در بهترین زمان ممکن دریافت نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *