باربری بلوار تعاون - مجری بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تعاون

باربری بلوار تعاون

باربری بلوار تعاون

اگر شما هم ساکن منطقه بلوار تعاون تهران هستید و نیاز به خدمات باربری دارید و هنوز سردرگم هستید، می توانید انجام تمام امور باربری خود را به باربری بلوار تعاون بسپارید. ما در کار خود کاملاً حرفه ای هستیم و تمام تلاش ما جلب رضایت و خشنودی شما می باشد.

باربری در محدوده بلوار تعاون

شاید بارها برای شما هم اتفاق افتاده باشد که نیاز به خدمات باربری داشته باشید. در این مواقع پیدا کردن یک شرکت باربری معتبر و اعتماد به آن ها کار دشواری است. اما ما در باربری بلوار تعاون با به خدمت گرفتن همکارانی مجرب، اسباب کشی و جا به جایی اثاثیه منزل را به صورت اصولی برای شما انجام خواهیم داد. همه ی مراحل، کاملاً اصولی و توسط افراد متخصص همان کار صورت خواهد گرفت. پس اگر شما هم ساکن محدوده بلوار تعاون و این منطقه هستید، می توانید تمامی خدمات باربری خود را به باربری بلوار تعاون بسپارید و نگران خراب شدن لوازم منزل یا آسیب دیدن آن ها نباشید. همه چیز درست و با برنامه ریزی و توسط افراد ماهر انجام خواهد شد. ما در باربری بلوار تعاون با 10 سال تجربه آماده دریافت سفارشات باربری و حمل و نقل اثاثیه شما خواهیم بود. ما افتخار این را داریم که بگوییم اعتبار ما اعتماد شما خواهد بود.

باربری بلوار تعاون

انواع خدمات باربری بلوار تعاون

خدمات بسیار متنوعی توسط باربری بلوار تعاون انجام می شود که در ادامه بیش تر در این مورد صحبت خواهیم کرد. خدمات ما شامل موارد زیر می باشد:

 • خدمات بسته بندی لوازم با روش های پیشرفته استرچ رپ و بابل رپ در منزل و آماده سازی برای باربری
 • خدمات حمل و انتقال اثاثیه و لوازم در اقصی نقاط شهر تهران
 • به کارگیری نیروها و پرسنل کارآزموده برای هر یک از مراحل بسته بندی، بارکشی و باربری و حمل به نقاط مختلف
 • به کارگیری وانت بار و نیسان بار در مواردی که لوازم محدود می باشند.
 • نصب و راه اندازی لوازم خانه در محل
 • ارسال لوازم و تجهیزات بسته بندی به منزل شما
 • مشاوره در خصوص تمامی موارد ذکر شده و راهنمایی شما همشهریان عزیز
 • مشاوره در خصوص قیمت ها و خدمات ما

علاوه بر این ها باربری بلوار تعاون برای شما اهالی محترم منطقه بلوار تعاون این امکان را نیز قرار داده است که سفارشات باربری شما به خارج شهر و به شهرستان ها را نیز در اسرع وقت انجام دهد.

باربری در محدوده بلوار تعاون

چرا اتوبار بلوار تعاون ؟

شاید از خود سؤال کنید چرا با وجود این همه شرکت حمل بار و باربری که در سطح شهر تهران مشغول خدمت هستند، چرا باید باربری بلوار تعاون شرکت سپند بار را انتخاب کنم؟ پاسخ به این سؤال کاملاً واضح است. ما در ادامه مزایای استفاده از باربری بلوار تعاون را عنوان خواهیم کرد:

 •  باربری بلوار تعاون یکی از معدود شرکت های باربری است که تمامی مراحل حمل و جا به جایی بار را کاملاً اصولی انجام داده و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما مشتریان گرامی قرار داده است.
 • باربری بلوار تعاون به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، حتی در ایام تعطیل سال آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم منطقه بلوار تعاون می باشد.
 • دقت در کار و توجه به خواسته های مشتری
 • داشتن پایین ترین قیمت ثبت سفارش در بین دیگر شرکت های باربری در سطح شهر
 • دارا بودن بیش ترین خدمات و تنوع در کار باربری لوازم
 • استفاده از مجهزترین ماشین های نیسان، وانت و … که کاملاً موکت شده و سرپوشیده می باشند و از ایجاد خسارت به لوازم شما جلوگیری می کنند.

و دلایل بی شمار دیگری که مجال صحبت درباره ی آن ها کم است.

حمل اثاثیه منزل بلوار تعاون

ارسال لوازم و تجهیزات بسته بندی به منزل شما

یکی دیگر از انواع خدمات ما ارسال تجهیزات بسته بندی به منزل شما می باشد. شما می توانید خود از این وسایل استفاده کرده و لوازم منزل تان را با بهترین تجهیزات بسته بندی کنید و کار حمل بار را به باربری بلوار تعاون بسپارید. یا این که اگر تجربه چندانی در این مورد ندارید و می خواهید همه چیز به درستی و بدون هیچ دغدغه ای انجام گیرد، می توانید کار بسته بندی را نیز به همکاران متخصص ما در این زمینه محول کنید. ما برای بسته بندی نیز از افراد متخصص این کار بهره گرفته ایم. اما در زیر لیست تجهیزات پیشرفته بسته بندی که برای شما ارسال خواهد شد را مشاهده می کنید:

 • کارتن های چند لایه مخصوص قرار دادن وسایل کوچک و شکستنی
 • کارتن های رگال دار مخصوص حمل بار
 • ضربه گیرهای نخود ریز که از شکسته شدن و ضربه دیدن لوازم شما جلوگیری می کنند.
 • چسب های مخصوص بسته بندی
 • فوم برای بسته بندی های بزرگ و مهم

و دیگر لوازم مخصوص بسته بندی که برای شما ارسال خواهد شد.

بسته بندی وسایل منزل در بلوار تعاون

ارائه مشاوره توسط همکاران مجرب ما در باربری بلوار تعاون

همان طور که گفتیم یکی از خدمات ویژه باربری بلوار تعاون، ارائه مشاوره و راهنمایی توسط تیم تخصصی ما می باشد. گاهی شما می خواهید لوازم منزل تان را خودتان بسته بندی کنید و طبیعتاً حساسیت های بیش تری در این مورد دارید. اما اگر اصول و روش های حرفه ای بسته بندی وسایل منزل را نمی دانید، نگران نباشید. تیم ما پس از این که لوازم بسته بندی را برای شما ارسال کردند، به صورت غیر حضوری آماده پاسخ گویی به سؤالات شما در خصوص نحوه بسته بندی لوازم خواهند بود. دقت فرمایید که بسته بندی هر شی‌ء با شی‌ء دیگر و با لوازم دیگر کاملاً متفاوت است. پس حتماً با مشاورهای ما در ارتباط باشید.

بسته بندی لوازم منزل در بلوار تعاون

بسته بندی لوازم خانه و حمل اثاثیه منزل در باربری بلوار تعاون

موارد قسمت قبل در صورتی بود که شما بخواهید کار بسته بندی را خودتان انجام دهید. اما اگر نگران هستید که نتوانید کار حمل اثاثیه منزل  را به درستی انجام دهید، می توانید انجام این کار را به پرسنل و همکاران متخصص ما واگذار کنید. آن ها با حفظ امانت داری لوازم منزل شما، آن ها را به درستی و با دقت بسته بندی می کنند. نحوه بسته بندی آن ها کاملاً اصولی و با روش های روز دنیا می باشد. ما همان طور که اشاره کردیم برای هر کار افراد متخصص همان کار را ارسال خواهیم کرد. برای بسته بندی، حمل بار، بارکشی، راننده و … ما افراد مناسب هر کار را در باربری بلوار تعاون به خدمت گرفته ایم.

تلفن باربری بلوار تعاون

سفارش باربری با باربری بلوار تعاون

برای سفارش باربری تنها کافی است یا با شماره تلفن های مخصوص به هر نقطه از تهران تماس حاصل نمایید و یا به صورت اینترنتی اقدام به ثبت سفارش خود بکنید.

شماره تلفن های شمال تهران:

021-22895364

شماره تلفن های شرق تهران:

021-77728486

شماره تلفن های مرکز تهران:

021-88104479

شماره تلفن های غرب تهران:

021-44440426

امتیاز ۴.۲۹ از ۵ – ۴ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *