حمل بار و باربری تهران به آبادان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به آبادان

حمل بار و باربری تهران به آبادان

شرکت حمل بار و باربری تهران به خرمشهر سپند بار در حال فعالیت در زمینه حمل انواع بار کشاورزی، صنعتی، کارگاهی، خانگی و… به مقصد آبادان است. این حمل بار توسط ترانزیت مدرن و بروز انجام می‌گیرد. اگر قصد اسباب کشی به شهر آبادان خوزستان را دارید، باربری تهران به ابادان سپند بار می‌تواند این کار را به شیوه‌ای خاص تر از بسیاری از شرکت‌های اتوبار و باربری دیگر انجام دهد. چرا که سپند بار با بیش از یک دهه سابقه و بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی قادر است وسایل شما را به شیوه‌ای مدرن بسته بندی، چیدمان و بدون هیچ دردسری به مقصد آبادان منتقل نماید. خدمات بعد از اسباب کشی نیز شامل مشتریان عزیزمان می‌شود.

خدمات شبانه روزی و تخصصی با باربری تهران به آبادان سپند بار

باربری چیزی است که ما در آن تخصص و تجربه داریم. عقیده مجموعه سپند بار بر این است که شرکت‌های باربری ایرانی می‌توانند به پیشرفتگی کشورهای جهان اول خدمات را انجام دهند. از این رو شما مشتری عزیز اگر جهت حمل و نقل کالا به مقصد آبادان، باربری تهران به آبادان سپند بار را انتخاب کنید خدماتی نوین توأم با تکنیک‌های روز اروپا و ماشین‌های سالم و جدید در اختیار خدمات حمل و نقل بار شما قرار خواهند گرفت.

نیرو انسانی ما اعم از کارگران، رانندگان و کارکنان اداری سپند بار در حیطه وظایف خود آموزش‌های پیشرفته و سختگیرانه‌ای را طی کرده‌اند تا بتوانیم رضایت همه جانبه شما مشتریان عزیز را کسب کنیم و به یکی از بهترین باربری‌های تهران تبدیل شویم.

حمل بار به آبادان از مقصد تهران موجب نگرانی صاحبان بار است. اما سپند بار ایمنی و سلامت بار در بلندترین مسافت‌ها را تضمین می‌کند و با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری، یک تا صد حمل و نقل را به صورت قانونی و اصولی به انجام می‌رساند.

هدف از ارائه بیمه نامه، لوازم بسته بندی پیشرفته، انواع ماشین باربری جدید و کارگران خبره و ماهر نیز امنیت و سلامت بار مشتریان عزیز است.

باربری از تهران به آبادان
باربری از تهران به آبادان

با خدمات باربری تهران به ابادان آشنا شوید:

 • خدمات باربری و اسباب کشی منزل و اداری از تهران به آبادان + برگشتی
 • حمل وسایل سنگین خانگی
 • بیمه باربری رایگان
 • خدمات ۲۴ ساعته – همه روزه حتی روزهای تعطیل هفته
 • مشاوره باربری رایگان به صورت شبانه روزی
 • بسته بندی لوازم منزل با تیم متخصص و نیروی فنی آقا و خانم
 • فروش و ارسال لوازم بسته بندی حرفه‌ای به تمام کشور
 • خدمات بعد از اثاث کشی

 

صرفه جویی در هزینه‌ها با هزینه حمل بار تهران به آبادان سپند بار

قیمت اسباب کشی و باربری از تهران به آبادان مصوب نرخ اتحادیه باربری است. ما به عنوان شرکتی قانونی کاملاً به نرخ‌های مصوب پایبند هستیم. اما در دوره‌های زمانی از سال تخفیف‌های ویژه جهت امور حمل بار و باربری تهران به ابادان در نظر گرفته می‌شود که بسیار مورد استقبال مشتریان همیشگی و جدید قرار می‌گیرد.

نرخ و قیمت حمل بار و باربری تهران به آبادان به شرایط بار و مسافت بستگی دارد.

به طور کلی موارد زیر در تعیین نرخ باربری مؤثر می‌باشند:

 • زمان مورد نیاز جهت حمل و انتقال بار از تهران به آبادان
 • نوع بار که در تعیین نوع ماشین باربری نیز مؤثر است
 • تناژ یا وزن بار بر اساس تن که تعیین کننده نوع ماشین باربری و میزان سوخت و استهلاک است
 • نوع ماشن باربری موردنیاز – به طور طبیعی تعرفه حمل بار با وانت در مقایسه با کامیون ده چرخ متفاوت است
 • شرایط مبدأ و مقصد باربری – برای مثال جابجایی بار از طبقه سوم بدون آسانسور در مقایسه با جابجایی بار از طبقه اول متفاوت است
 • خدمات باربری مکمل مانند بسته بندی و میزان لوام بسته بندی استفاده شده

با توجه به موارد ذکر شده، تعرفه حمل بار و باربری تهران به ابادان سپند بار به عوامل گوناگونی بستگی دارد که شرایط هر مشتری با مشتری دیگر متفاوت است. از این رو مشاوران شبانه روزی سپند بار پاسخگوی همیشگی مشتریان گرامی هستند.

بهتر است با مشاوره شبانه روزی  تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات کافی از شما دریافت شود،سپس با کارشناسی شرایط شما و میزان بار، قیمت باربری قطعی اعلام می‌گردد.

سپند بار؛ اتوبار و باربری مورداعتماد با خدماتی نوین در تهران

انجام خدمات باربری در نارمک و باربری تهرانپارس توسط تیم کاردان و مجرب

 

باربری تهران به ابادان

حمل بار با کامیون به آبادان و انواع ماشین باربری سپند بار

مرکز حمل بار و باربری تهران به آبادان سپند بار از ده‌ها ماشین باربری متنوع سپند بار استفاده می‌کند و هرکدام از این ماشین‌های باربری به نوبه خود مدرن، استاندارد و بدون نقص فنی هستند. ماشین‌های جدید با ماشین‌های قدیمی کارکرده جایگزین شده‌اند تا تمامی بار و اثاثیه مشتریان عزیزمان در خودرویی ایمن به مقصد آبادان منتقل شود.

حمل بار و باربری تهران به ابادان از انواع ماشین باربری سبک و سنگین از جمله وانت، نیسان، خاور، کامیون، کامیونت در انواع روباز و مسقف با بارگیر موکت کاری استفاده می‌نماید. تمامی این ماشین‌ها با در نظر گرفتن میزان اثاثیه انتقالی مشتریان گرامی انتخاب می‌شوند.

 

اسباب کشی تهران به آبادان

اسباب کشی حرفه ای و خدمات بعد از اسباب کشی به آبادان

اسباب کشی خصوصا از شهری به شهر دیگر می‌تواند به یک معضل بزرگ تبدیل شود و از مدت‌ها قبل یک خانواده را درگیر خود کند.

اثاث کشی به دلایل زیر می‌تواند سخت باشد:

 1. برنامه ریزی از چند ماه قبل از اسباب کشی
 2. اتلاف وقت جهت مرتب کردن و دسته بندی اثاثیه منزل
 3. بسته بندی و آماده کردن اثاثیه برای جابجایی
 4. پیدا کردن کارتن و برخی لوازم مختص بسته بندی
 5. دغدغه جابجایی وسایل خانگی و حمل و نقل به مقصد
 6. بعد از اسباب کشی که باید به چیدمان و مرتب کردن اثاثیه خانگی در مقصد

یکی از مشکلات عمده و دغدغه‌ای که صاحبار بار نگران آن هستند نحوه جابجایی وسایل حساس و سنگین خانگی است. اثاثیه‌ای همچون یخچال ساید و پیانو و … از این قبیل اثاثیه می‌باشند.

مرکز باربری تهران به آبادان سپند بار متخصص در امر اسباب کشی است و بخش عمده‌ای از سختی‌های این پروسه را از دوش متشری عزیز برمی‌دارد. کافی است برای روز مشخص، تایم اسباب کشی را معین کنید. از صفر تا صد را به کارگران و پرسنل ماهر ما بگذارید که قرار است با بهترین تجهیزات در محل حاضر شوند تا در نهایت آرامش امور باربری تهران به ابادان را به انجام برسانند.

بسته بندی اثاثیه منزل

اسباب کشی بدون بسته بندی وسایل خانه، امری غیر ممکن است. مرکز حمل بار و باربری تهران به آبادان سپند بار افرادی متشکل از خانم و آقا جهت بسته بندی وسایل خانگی به منزل ارسال می‌کند.

خدمات بسته بندی، مکمل و شرط حمل و نقل ایمن اثاثیه خانگی به آبادان است. کارگران باربری و ماشین و راننده باربری متخصص در کار خود هستند، اما بدون شک کنار هم قراردن اثاثیه خانگی در بارگیر ماشین حتی اگر به صورت اصولی نیز انجام گیرد، باز هم با توجه به مسیر طولانی که از تهران به آبادان در پیش است هر نوع برخوردی وجود دارد. خصوصاً با وضع کنونی جاده‌های کشور که حتی با سیستم تعلیق و فنربندی استاندارد خودروهای باربری سپند بار ممکن است ایجاد مشکل نمایند.

 • بدون شک جابجایی مبلمان بدون بسته بندی غیر ممکن است و احتمال پارگی، خراش بر روی بدنه وجود دارد.
 • ماشین لباسشویی و ظرفشویی دیجیتال بسیار حساس به ضربه هستند و در صورت عدم استفاده از ضربه گیر و فوم و یا کارتن مخصوص، هر گونه آسیبی متوجه این قبیل وسایل می‌شود.
 • این خطرات در مورد سایر اثاثیه خانگی نیز صادق است.

بسته بندی صحیح و اصولی، وسایل را در مقابل ضربه، شرایط محیطی گوناگون عایق می‌کند و ضمانت سلامت بار را تا درصد زیادی تضمین می نماید.

تجهیزات بسته بندی مرکز باربری تهران به ابادان

تجهیزات بسته بندی اثاثیه خانگی شامل بابل رپ یا نایلون ضربه گیر، سلفون بسته بندی، انواع کارتن ۳ و ۵ لایه، وکیوم بگ و  … می‌شود. این لوازم بسته بندی درجه ۱ می‌باشند و مقدار استاندارد آن‌ها توسط تیم بسته بندی اسباب کشی باربری تهران به آبادان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اتوبار تهران به آبادان

خدمات بعد از اسباب کشی مرکز باربری تهران به ابادان

ما به شما وعده یک اسباب کشی آسان را می‌دهیم و آن را عملی می‌سازیم.

اسباب کشی یکی از مراحل طاقت‌فرسا خصوصاً برای مستأجرین است. اما همه چیز با حمل وسایل خانگی به مقصد آبادان تمام نمی‌شود.

بعد از اسباب کشی وسایل از بسته بندی خود بیرون آورده می‌شوند و هر کدام از اثاثیه باید در جای معین چیده شوند. لوسترها وصل شوند و اقلامی همچون ماشین لباسشویی، یخچال فریز نصب و راه اندازی بشوند.

تمام این پروسه حتی می‌تواند تا چند روز هم وقت کشی کند! اما اصلاً نگران نباشید.

تیم اثاث کشی حرفه ای باربری تهران به آبادان آماده انجام خدمات بعد از باربری و اسباب کشی به آبادان است. چیدمان وسایل در مقصد و نصب و راه اندازی اثاثیه الکترونیکی و برقی از خدمات مرکز باربری تهران به ابادن سپند بار می‌باشد.

بهترین خدمات در زمینه اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه خانه در تهران

سپند بار در همه جای تهران تیم باربری ارسال می کند، باربری میدان کتاب و باربری بلوار اندرزگو سپند بار برای عزیزانی که در محدوده میدان کتاب و بلوار اندرزگو درخواست دریافت خدمات دارند.

مشاوره و رزرو سرویس باربری تهران به آبادان 

ما در سپند بار تعهد می‌کنیم که خدماتی به روز و در خور شأن مشتریان عزیزمان ارائه دهیم و به نیازهای شما در تک تک مراحل حمل بار توجه نماییم. رضایتمندی شما در تک تک مراحل حمل بار از تهران به آبادان سرلوحه کار ما است.

اگر در رابطه با باربری تهران به آبادان سوالی دارید می‌توانید همین الآن با مشاورین سپند بار تماس حاصل بفرمایید. در طی این تماس هزینه حمل بار و باربری تهران به ابادان، مراحل و پروسه کاری خدمت شما اعلام می‌گردد و در صورت تأیید شما عزیزان، سرویس باربری رزرو می‌شود.

 

آیا حمل بار سبک به آبادان را هم انجام می دهید؟

بله. سرویس نیسان بار و وانت بار جهت حمل بارهای سبک به مقصد آبادان در نظر گرفته شده‌اند.

آیا برای باربری به آبادان بیمه باربری درنظر گرفته اید؟

بله تمامی بارهای مشتری تا سقف 10میلیون تومان به صورت کاملا رایگان بیمه می‌شوند. در صورت تمایل مشتری سقف بیمه افزایش می‌یابد.

خودم قصد بسته بندی وسایل خانه را دارد؛ آیا لوازم بسته بندی را به فروش می‌رسانید؟

می‌توانید وارد فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار شوید و محصول مورد نظر را تلفنی سفارش دهید تا هرجای ایران که هستید مرسوله به دست شما برسد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس