حمل بار و باربری تهران به عسلویه

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به عسلویه

حمل بار و باربری تهران به عسلویه

عسلویه شهر اقتصاد و صنعت است. هر روزه از تهران کامیون‌هایی به سمت عسلویه جهت حمل بار در حرکتند. شرکت باربری تهران به عسلویه سپند بار، حمل بار اعم از صنعتی،اداری،اثاثیه منزل و … به مقصد عسلویه را در نهایت ایمنی و سلامت با نازل‌ترین تعرفه‌های باربری انجام می‌دهد. اگر قصد اسباب کشی یا حمل و ارسال بار به عسلویه را دارید انتخاب مجموعه شرکت های سپند بار می‌تواند انتخابی عالی باشد. از خدمات و مزایا این شرکت به شما خواهیم گفت.

خدمات حمل بار و باربری تهران به عسلویه

شرکت سپند بار با بیش از یک دهه تجربه در زمینه باربری از تهران به مقصد ایران ریسک حمل بار از تهران به عسلویه را نزدیک به صفر کاهش می‌دهد. این شرکت به هرکجای کشور که فکرش را بکنید حمل بار را انجام می‌دهد و به دلیل کیفیت بالای خدمات در کنار قیمت‌های بصرفه، همیشه رضایت مشتریان را جلب کرده‌ایم.

خدمات شرکت اتوبار و باربری سپند بار :

 • مشاوره باربری شبانه روزی
 • باربری شبانه روزی
 • حمل بار تکنیکی
 • ارائه بیمه باربری رایگان
 • دارای ده‌ها ماشین باربری کوچک و بزرگ برای حمل هرگونه بار
 • تیم عملیاتی متخصص و پرتوان
 • اجرای بسته‌بندی اثاثیه
 • فروش تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه
 • چیدمان اثاثیه در مقصد

چرا شرکت اتوبار و باربری سپند بار را برای انجام اسباب‌کشی یا حمل بار انتخاب کنم ؟

سوالی که ممکن است از خود بپرسید این است؛ چرا سپند بار را برای حمل بار و اسباب‌کشی به عسلویه انتخاب کنم؟

تمام خدماتی که از یک شرکت باربری انتظار دارید را تصور کنید. محور تمام تصمیمات و امور، مشتری است. در مجموعه سپند بار چه کادر مدیریتی و چه کارکنان با این باور رشد یافته‌ایم که حق با مشتری است. از امتیازات شرکت باربری سپند بار مجوز رسمی از اتحادیه باربری، رضایت مشتریان و سرعت انجام امور است.

کارکنان شرکت باربری تهران به عسلویه در این مجموعه، دلسوز و متخصص اند. بهترین ماشین باربری با کیفیت بالا برای شما در نظر گرفته خواهد شد تا هم اثاثیه در سلامت کامل منتقل شوند و هم هزینه اضافی‌ای را بابت ماشینی که بسیار بزرگ‌تر از حجم اثاثیه است را پرداخت نفرمایید.

کارگران حمل کالا و بسته‌بندی اثاثیه امین مشتری هستند و با گذراندن دوره های تخصصی امور باربری مطابق با متد اروپا بهترین تجربه‌ را برای مشتری به یادگار خواهند گذاشت.

اگر به دنبال خدماتی استثنایی در زمینه اتوبار و باربری هستید با سپند بار در تماس باشید تا مشاورین ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما باشند.

سپند بار دارای بورد تخصصی حمل بار ؛ تماس با باربری سپند بار جهت دریافت مشاوره 

حمل بار و باربری از تهران به عسلویه
حمل بار و باربری از تهران به عسلویه

تعرفه ارزان باربری به عسلویه

تعرفه‌های حمل بار و باربری تهران به عسلویه کاملا بستگی به حجم اثاثیه، شرایط مبدأ و مقصد و فصل باربری دارد. اما هرچه که باشد با توجه به اصل رضایت مشتری پایین‌ترین قیمت ممکن پیشنهاد می‌گردد. در آخر این مشتری است که تلفیق کفیت و هزینه پایین را تجربه کرده است. ممکن است برخی شرکت‌ها با ارائه قیمت پایین کیفیت خدمات‌رسانی را نیز کاهش دهند. اما شرکت باربری تهران به عسلویه سپند بار  جزء آن دسته از معدود شرکت‌های باربری است که با قیمتی بسیار مناسب بهترین خدمات را با بهترین تجهیزات به انجام می‌رساند.

تعرفه سرویس باربری به عسلویه با توجه به فصول مختلف در بازه زیر ده درصد تغییر می‌کند.

‌هزینه‌های حمل بار کاملاً زیر نظر اتحادیه باربری می‌باشد. قیمت دقیق پس از تماس شما مشتری عزیز و اعلام جزئیات به  کارشناسان اعلام  می‌گردد.

بیمه‌نامه رایگان حمل بار به عسلویه

ارائه بیمه باربری رایگان خدمات شرکت سپند بار را تکمیل کرده است.

خبر خوش برای شما که از بابت سلامت اثاثیه حتی با وجود انتخاب برترین شرکت باربری نگران هستید؛ شرکت اتوبار و باربری سپند بار تمام اثاثیه و کالای انتقالی از مبدأ به مقصد شهرستان را تا ۱۰ میلیون تومان به صورت رایگان بیمه خواهدکرد. در صورت تمایل امکان افزاش سقف بیمه وجود دارد.

حمل بار از تهران به عسلویه
حمل بار از تهران به عسلویه

:: آگاهی از اینکه هر وسیله جهت بسته بندی نیاز به چه پوشش و عایقی  دارد در حیطه تخصص تیم بسته‌بندی سپند بار است‌ ::

تماس با مشاورین سپند بار جهت رزرو سرویس مورد نظر 

 

انجام خدمات بسته‌بندی اثاثیه منزل توسط تیم زبردست

صحبت از اسباب ‌کشی که می‌‌شود اولین چیزی که در ذهن هرشخصی پدیدار می‌گردد بسته‌بندی ریز و درشت خانه است. چنانچه در روزها و ماه‌های آتی قصد انتقال اثاثیه خانه به عسلویه را دارید این مقوله را دست‌ کم نگیرید. چرا که به دلیل مسافت زیاد بسته‌بندی شرط اول حمل و انتقال وسایل است. شرکت باربری تهران به عسلویه با داشتن تیمی متخصص در این زمینه اثاثیه شما را همگام با بهترین متدهای روز دنیا بسته‌بندی می‌نماید. این کار با تجهیزات بسته‌بندی مرغوب انجام می‌شود.

اتوبار تهران به عسلویه
اتوبار تهران به عسلویه

تجیهزات بسته بندی

تجهیزات بسته بندی باید کامل باشند. چرا که برخی وسایل نیازی به کارتن ندارند و تنها کافی است با نایلون جباب‌دار (بابل رپ) پوشانده شوند. عکس این موضوع هم صدق می‌کند. این درحالی است که دیگر اثاثیه خانه جهت بسته‌بندی به تجهیزات دیگری از جمله وکیوم بگ و بقچه زیپ دار نیاز دارند. در صورتی که خودتان تمایل به بسته بندی اثاثیه دارید می‌توانید این تجهیزات را از فروشگاه لوازم بسته‌بندی خریداری بفرمایید:

 • بقچه زیپ‌دار
 • وکیوم بگ
 • نخ بسته‌بندی
 • چسب نواری پهن
 • کارتن ۵ و ۳ لایه
 • سلفون
 • بابل رپ یا نایلون حباب دار یا ضربه گیر

بسته‌بندی با لوازم مخصوص می تواند ایمنی را چند برابر کند

ورود به فروشگاه لوازم بسته‌بندی سپند بار 

نحوه بسته بندی اثاثیه

نحوه بسته‌بندی اثاثیه با توجه به جنس و اندازه وسیله از یکدیگر متفاوت‌اند.

 • ظروف شکستنی با ضربه‌گیر یا نایلون حباب دار پیچیده‌می‌شوند و در کارتن قرارمی‌گیرند. فضای خالی کارتن با روزنامه و وسایل مشابه پر می‌شود. دور تا دور کارتن نیز چسب پهن زده‌ می‌شود تا امکان پاره‌شدن جعبه وجود نداشته باشد.
 • برای بسته‌بندی وسایل سنگین از کارتن۵ لایه استفاده می‌گردد. در صورتی که وسیله در حد یخچال و ماشین لباسشویی سنگین بود با استفاده از فوم ضربه گیر و بابل رپ و همچنین پتو و سایر وسایل مشابه، کاور می‌شود تا از هرگونه آسیب در امان باشد.
 • درب شیشه‌ای اجاق گاز حتما در هنگام حمل بسته‌شود و برای جلوگیری از باز و بسته‌شدندر طول جابجایی، درب با چسب پهن محکم می‌شود.
 • اگر مبلمان دارای روکش هستند اجازه دهید روکش روی  مبل بماند و سپس مبلمان و صندلی‌ها با فوم ضربه گیر یا سلفون کاور شوند.
 • بسته بندی کیس و مانیتور کامپیوتر بهتر است توسط بابل رپ و یونولیت کاور و بسته‌بندی شود. چنانچه لوازم کامپیوتر در کارتن قرار داده می‌شوند فضای خالی جعبه با فوم یا تکه‌های کاغذ پر می‌شود تا جای ممکن لوازم درون جعبه فشرده گردند.
 • هیچ‌وقت کتاب‌ها یکجا در کارتن بزرگ قرار نگیرند. چرا که انبوهی از کتاب در یک کارتن موجب سنگینی بیش از حد شده و حمل و نقل آن سخت می‌گردد. پس تا جای ممکن چند کتاب را در کارتن‌های مختلف قرار داده می‌شود.

شرکت حمل بار و باربری تهران به عسلویه با داشتن برترین تیم بسته‌بندی اثاثیه کاملاً به اصول بسته‌بندی واقف هستند و هیج جای نگرانی برای شما مشتریان عزیز از بابت سلامت کالا نباید وجود داشته باشد.

حمل و نقل اثاثیه به عسلویه
حمل و نقل اثاثیه به عسلویه

ماشین باربری تهران به عسلویه

ماشین‌های باربری و حمل بار عسلویه شامل:

 • کامیون و خاور 
 • کامیونت 
 • نیسان 
 • وانت

این ماشین‌های باربری کاملا استاندارد و سالم هستند و به دلیل داشتن کف موکت شده برای قرار گیری اثاثیه منزل، ایده‌آل است . درصورتی که قصد حمل بار صنعتی، کشاورزی و … داشته باشید ماشین‌های متناسب با هدف شما رزرو خواهد شد.

با توجه به طولانی بودن مسیر تهران- عسلویه ماشین‌های باربری دارای سقف هستند تا در صورت تغییر شرایط جوی و یا پیشامدهای دیگر آسیبی به اثاثیه وارد نگردد.

سرویس نیسان بار و وانت بار در حمل بار تهران به عسلویه : برخی از مشتریان قصد انتقال بارهای کوچک و سبک به مقصد عسلویه دارند. در این صورت انتخاب خاور و کامیون علاوه بر تحمیل هزینه‌های گزاف به مشتری، شرایط آسیب به کالا را نیز فراهم می کند! چرا که فضای خالی میان اثاثیه باعث می‌شود تا در صورت کوچکترین تکان ماشین، وسایل به راحتی جابجا شوند و به هم دیگر برخورد نمایند.

از این رو بعد از تماس شما مشتری گرامی با مشاورین سپند بار و تعیین میزان بار، مناسب ترین ماشین باربری برای شما در نظر گرفته خواهد شد. همانطور که گفتیم سرویس نیسان بار و وانت بار به همین منظور است. البته وانت بار در مواقعی کاربرد دارد که وانت برای اثاثیه کافی و بی خطر باشد. در غیر اینصورت نیسان به دلیل ظرفیت بالا و تحول وزن زیاد بهترین گزینه برای بارهای کم حجم و سبک است.

 

سپند بار متخصص در امور مربوط به باربری؛ باربری تهران به شمال، باربری تهران به مازندران، باربری تهران به سنندج

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

دریافت مشاوره و رزرو سرویس باربری به عسلویه

با پشتیبانی شبانه‌روزی سپندبار در تماس باشید تا از تمام زوایا با مراحل کاری سپند بار و قیمت و تعرفه‌ها باخبر شوید. شفافیت در پشتیبانی هدف کارشناسان و پشتیبانان سپند بار است.

جهت رزرو سرویس باربری تهران به عسلویه می توانید با مراجعه به بخش رزرو اینترنتی سرویس باربری اقدام کرده و با وارد نمودن اطلاعات، زمانی را تعیین تا مقدمات فراهم شود و کارشناسان جهت هماهنگی‌های بیشتر با شما مشتری گرامی تماس بگیرند.

رزرو اینترنتی سرویس باربری

جهت رزرو تلفنی سرویس باربری تهران به عسلویه با شماره‌های ذکر شده در قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید و بعد از اخذ راهنمایی‌های لازم، سرویس باربری را به صورت تلفنی  رزرو نمایید تا هماهنگی‌های دیگر با شما انجام گردد. در غیر اینصورت به شرکت سپند بار مراجعه حضوری بفرمایید.

پل های ارتباطی مجموعه اتوبار و باربری سپند بار

اسباب کشی به عسلویه
اسباب کشی به عسلویه

سپند بار متخصص در امر حمل بار و باربری به تمام نقاط کشور و با داشتن پرسنلی نیرومند و متخصص آماده است تا در این زمینه عهده دار کارهای شما باشد. اگر روز اسباب کشی یا ارسال بار به عسلویه یا هر جای کشور فرا رسیده سپندبار آماده است تا راحتی و آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد.

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

برای رزرو باربری از چند روز قبل باید تماس بگیریم؟

برای رزرو سرویسهای اتوبار شرکت سپند بار تمامی ایام هفته و 24 ساعت شبانه روز میتوانید تماس بگیرید بدیهی است هرچقدر زودتر تماس بگیرید برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

شماره تلفنهای شرکت اتوبار سپندبار را لطفا بنویسید.

شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

برای باربری از چه ماشینهایی استفاده میکنید؟

در شرکت حمل و نقل سپند بار از ماشینهای موکت شده و مسقف کامیون و وانت بار و نیسان بار استفاده میشود.

آیا وسایل شامل بیمه میشود؟

سپند بار تا سقف 10 میلیون وسایل خانه شما را بیمه میکند.

رزرو سرویس فقط از طریق سایت امکان پذیر است؟

برای برقراری ارتباط و رزرو تاریخ مد نظرتان هم از طریق تلفنی هم از طریق سایت میتوانید اقدام نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس