حمل بار و باربری تهران به بابلسر

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به بابلسر

حمل بار و باربری تهران به بابلسر

رفع انتظارات مشتری هدف ما است. کیفیت در انجام خدمات حمل بار از شهری به شهر دیگر مهم‌ترین عامل حمل و نقل ایمن بار است. ارائه خدمات باربری و اسباب کشی یکی از اهداف اصلی شرکت اتوبار و باربری سپند بار تهران است. از این رو اگر به زودی قصد حمل و ارسال بار از تهران به بابلسر را دارید، مرکز حمل بار و باربری تهران به بابلسر سپند بار آماده ارسال تیم و تجهیزات به محل سرویس دهی است.

کادر خبره و کارآزموده به همراه بهترین ماشین‌های حمل بار و انجام بسته بندی با تجهیزات فوق العاده کاربردی روش کار ما در باربری تهران به بابلسر است. با انتخاب سپند بار یک اسباب کشی راحت و ارزان را تجربه کنید و از نحوه ارائه خدمات حمل بار لذت ببرید.

اتوبار تهران بابلسر

خدمات باربری تهران به بابلسر سپند بار 

سپند بار بیش از ده سال سابقه در زمینه باربری و حمل بار در تهران دارد و امور باربری را به جای جای ایران عزیز انجام می‌دهد. مجوز قانونی از اتحادیه باربری دریافت شده‌است تا از ابتدا تا انتهای سرویس دهی مطابق با قانون باشد و بیمه نامه و تعرفه‌های حمل بار، همگی مصوب اتحادیه می‌باشد. از این رو در هزینه‌های خود تا حد زیادی صرفه جویی خواهید کرد.

اگر به همین زودی به شهر بابلسر اسباب کشی خواهید داشت یا قصد انتقال بار به این شهر را  دارید، می‌توانید از خدمات کامل و پکیج حمل بار مرکز باربری تهران به بابلسر سپند بار استفاده نمایید.

خدمات باربری به صورت تکی یا پکیج VIP انجام می‌گیرد. در پکیج خدمات VIP شاهد خدمات قبل و بعد از باربری نیز خواهید بود و به دلیل استفاده کامل از امکانات ما، تخفیف چند درصدی اعمال می‌شود.

خدمات و مزایایی که با انتخاب مرکز حمل بار و باربری تهران به بابلسر سپند بار بهره خواهید برد:

 • انتقال بار از تهران به بابلسر مازندران از بهترین مسیر و توسط انواع ماشین‌های حمل بار سبک و سنگین + حمل بار برگشتی
 • انجام خدمات حمل بار به صورت ۲۴ ساعته و هر روز هفته حتی روزهای تعطیل
 • انجام خدمات اسباب کشی حرفه ای و VIP (بسته بندی اثاثیه-جابجایی اثاثیه-چیدمان اثاثیه-نصب اثاثیه برقی در مقصد)
 • حمل و جابجایی لوازم سنگین خانگی با کارگران متخصص و قوی + تجهیزات حمل بار
 • تیم بسته بندی حرفه ای و کاربلد در تهران برای آماده سازی وسایل جهت حمل و نقل با لوازم بسته بندی مدرن و ناب
 • امکان فروش لوازم بسته بندی در فروشگاه سپند بار و ارسال به کشور
 • بیمه باربری رایگان و معتبر و امکان افزایش سقف بیمه اثاثیه

باربری از تهران به بابلسر

حمل بار به بابلسر مازندران

در اتوبار و باربری تهران به بابلسر شرکت سپند بار، کالا و بارهای متنوعی در مسیر رفت و همچنین برگشت به تهران انجام می‌گیرد. لوازم تولیدی، لوازم کارگاهی، لوازم خانگی و کشاورزی و … توسط نیروی انسانی خبره و باتجربه و البته با شخصیت حمل و نقل می‌شود و به هر آدرسی از بابلسر که بخواهید به نحو احسن اثاثیه تخلیه می‌گردد.

حمل بار از تهران به بابلسر در هر شرایطی 

 • خدمات حمل بار به صورت بلادرنگ بوده و در هر شرایط محیطی و ترافیکی حمل و نقل کالا انجام می‌شود.
 • شرایط ترافیکی و آب و هوایی توسط بهترین سایت‌های کنترل جاده و هواشناسی انجام می‌گیرد.
 • صدالبته برای روزهای بارانی یا سخت زمستانی برنامه‌ای ویژه و همه جانبه در نظر گرفته می‌شود .
 • رانندگان و کارگران آماده‌ی مقابله با بحران می‌گردند.
 • تجهیزات مقابله با یخبندان و تعمیرات نیز مجهز می‌شود.
 • بسته بندی اثاثیه طوری انجام می‌شود تا اثاثیه در هر شرایطی عایق و محافظ باشند.

اتوبار و باربری شمال تهران سپند بار در خدمت ساکنین و عزیزانی که در شمال تهران به دنبال یک شرکت کامل و متخصص هستند.

باربری آصف سپند بار در محدوده خیابان آصف آماده ارسال تیم آماده به کار است

 

تعرفه و هزینه باربری تهران به بابلسر

اگر قصد دارید با سپند بار، بار و اثاثیه را منتقل کنید، نگران هزینه پرداختی گران نباشید. هزینه‌های باربری مصوب اتحادیه باربری می‌باشد و در جهت رفاه حال شما عزیزان، در بازه‌هایی از سال تخفیف حمل بار اعمال می‌گردد.  هزینه‌های باربری تهران به بابلسر به صرفه و مناسب است و به یقین کیفیت خدمات بسیار بالاتر از هزینه ای است که مشتری عزیز پرداخت کرده‌است.

تعیین هزینه باربری تهران به بابلسر باید کارشناسی شود. برای مثال میزان بار، محل زندگی و شرایط طبقه و آسانسور و البته شرایط مقصد را باید اعلام بفرمایید. بر اساس اطلاعات دقیقی که ارائه می‌دهید تعداد کارگر، نوع ماشین باربری و اندازه آن مشخص می‌گردد و هزینه باربری به شما عزیزان اعلام می‌شود. در این راستا باید با سپند بار در تماس باشید. شماره شبانه روزی باربری  می‌باشد و در رابطه با هرگونه سوال و ابهام پاسخگوی شما هستیم.

حمل بار از تهران به بابلسر

برنامه ریزی در اثاث کشی با اتوبار تهران به بابلسر

بی برنامگی در امور حمل و نقل بار، بی نظمی و آشفتگی به بار می‌آورد و موجب می‌گردد تا حمل و نقل بار در زمان تخمین زده شده به اتمام نرسد. حتی عدم برنامه ریزی صحیح، می‌تواند موجبات خسارات و آسیب به بار را فراهم سازد.

به طور معمول تنها عملکرد کارگران و رانندگان است که به چشم مشتری می‌آید، اما پرسنل اداری یک شرکت وظیفه‌ای بسیار مهم بر دوش دارند. برنامه ریزی و فراهم ساختن بستر مناسب با تجهیزات مورد نیاز، بر دوش پرسنل اداری یک شرکت است.

سپند بار به عنوان یک شرکت باربری مطرح، از کارمندانی با مسئولیت و حرفه‌ای استفاده می‌نماید و به موجب برنامه ریزی منظم و سازماندهی شده، ضروریات باربری فراهم شده و پروسه حمل بار و باربری تهران به بابلسر با موفقیت به انجام می‌رسد.

تجربه اسباب کشی ارزان با باربری تهران به بابلسر سپند بار

اسباب کشی و نقل اثاثیه منزل یکی از معزلات اجاره نشینی است. اما اگر کل اسباب کشی را به افرادی متخصص بسپارید خیالتان جمع است که هم در وقت صرفه جویی کرده‌اید و هم اثاثیه در ایمنی و سلامت حمل و نقل می‌شوند. در مرکز حمل بار و باربری تهران به بابلسر سعی می‌شود تا کمترین تعرفه ممکن برای اسباب کشی در نظر گرفته شود تا اکثر اقشار جامعه با خیالی جمع و در بهترین حالت ممکن اثاثیه خانگی را از تهران به مازندران منتقل سازند.

مراحل اثاث کشی توسط شرکت سپند بار 
 1. در اولین مرحله با متخصصان و مشاورین باربری ارتباط تلفنی برقرار می‌کنید تا اطلاعات لازم در مورد تمام جوانب کاری دریافت شود.
 2. سپس سرویس اثاث کشی باید به صورت آنلاین یا تلفنی رزرو گردد.
 3. در روز اسباب کشی یا یک روز قبل تر از  روز اسباب کشی، تیم بسته بندی در محل سرویس حاضر می‌شوند و اقلام ریز و درشتی مانند یخچال، تردمیل، ظروف و … با تجهیزات عالی بسته بندی می‌شوند.
 4. در روز سرویس دهی، ناوگان باربری به همراه کارگران آماده به کار در محل حاضر می‌شوند و لوازم سبک و سنگین خانه را به بهترین نحو به ماشین باربری منتقل می‌کنند.
 5. نحوه چیدمان اثاثیه در ماشین باربری بسیار مهم است.عد‌ه‌ای  گمان می‌کنند قرار دادن اثاثیه در ماشین تکنیک خاصی ندارد، اما باید اشاره شود که در صورت عدم چیدمان صحیح وسایل در کابین ماشین، اتفاقات غیرمنتظره‌ای در انتظار وسایل خواهد بود.
 6. اثاثیه شما به بهترین نحو و از بهترین مسیر توسط ماشین باربری جدید و مجهز سپند بار و راننده ای کاربلد، به شهر بابلسر منتقل می‌شود.
 7. در خانه جدیدتان کار چیدمان وسایل برای شما انجام می‌شود. در این امر می‌توانید نظر هم بدهید تا همه چیز طبق تمایل شما مشتری گرامی پیش رود.
 8. همچنین جالب است بدانید که کارگران ما به نصب و مونتاژ انواع وسایل برقی و الکترونیکی خانگی آشنایی دارند و دوره‌های در این رابطه گذرانده‌اند.

با این تفاصیل نیازی نیست بابت اسباب کشی کاری کنید، سرویس اسباب کشی را به مرکز حمل بار و باربری تهران به بابلسر سپند بار بسپارید و شاهد انتقال اثاثیه در بهترین حالت ممکن باشید.

امور باربری در محدودیه و باربری در شمیران نو را با تعرفه ارزان و خدمات پیشرفته تجربه کنید

:: سپند بار ::

شرکت اسباب کشی به بابلسر

بسته بندی اصولی با باربری تهران به بابلسر

 • گروه بسته بندی کالا متعلق به شرکت سپند بار، انواع لوازم را از هم تفکیک کرده و دسته بندی می‌کنند.
 • وسایل شکستنی و حساس مانند تلویزیون، ظروف، بوفه شیشه‌ای، یخچال و … با فوم، نایلون حبابدار و پتو کاور و با چسب و طناب مخصوص محکم می‌گردد.
 • بارهای دیگر مانند مبلمان، صندلی، بوفه غیرشیشه‌ای و … معمولاً با سلفون با قدرت کشسانی بالا پوشانده می‌شوند تا در طی حمل ونقل دچار آسیب و خط و خش نشوند.
 • البسه و لوازم خواب در بقچه زیپدار بسته بندی می‌شود یا در صورت حجم بالا با وکیوم بگ تا ۷۵درصد حجم آن‌ها به طرز شگفت انگیزی کاهش می‌یابد.
 • جهت بسته بندی کلی اثاثیه، از انواع کارتن‌های بزرگ و کوچک و ۳و۵ لایه استفاده می‌گردد. استحکام و تعادل وزنی نیز مد نظر قرار داده می‌شود.
 • در صورتی که یکی از جعبه‌ها شکستنی باشد، عبارت شکستنی روی آن‌ها نوشته می‌شود تا همه چیز با سازماندهی پیش رود.

 

تلفن باربری از تهران به بابلسر شرکت سپند بار

در صورت داشتن سوال و ابهام یا تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و مراحل باربری تهران به بابلسر، به نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود در تماس باشید.

به صورت تضمینی و تخصصی امور حمل بار، اثاث کشی و بسته بندی را جهت حمل بار از تهران به بابلسر انجام می‌دهیم. با ۴ شعبه در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن تیم باربری را به محل سرویس اعزام خواهیم کرد. مشاورین سپند بار اینجا هستند تا به واسطه مشاوره رایگان و رزرو تلفنی سرویس باربری، تجربه ای شیرین و رویایی از حمل بار در مسافت طولانی داشته باشید.

 

سقف بیمه باربری به صورت  رایگان چقدر است؟

به میزان ۱۰ میلیون تومان سقف بیمه رایگان ثبت می‌گردد.

امکان افزایش سقف بیمه باربری تهران به بابلسر وجود دارد؟

بله. تا سقف دلخواه شما

از چه ماشینهایی جهت باربری استفاده میشود؟

از کامیون، خاور، کامیونت، نیسان و وانت بار مسقف و موکت شده مناسب برای باربری انواع بار استفاده می‌گردد.

برای تهیه وسایل بسته بندی از کجا باید اقدام کنیم؟

در سایت سپند بار و منو فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی، امکان خرید تلفنی محصولات را برایتان فراهم کردیم.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس