حمل بار و باربری تهران به بندر ترکمن

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری تهران به بندر ترکمن

حمل بار و باربری تهران به بندر ترکمن

جابجایی و ارسال بار از تهران به بندر ترکمن بسیار رایج است. حمل بار و باربری تهران به بندر ترکمن در بازه زمانی حداقل ۶ ساعته انجام می‌شود و به دلیل طولانی بودن پروسه حمل و نقل اثاثیه بین دو شهر تهران و بندر ترکمن استان گلستان، انتخاب یک شرکت باربری توانا و باتجربه شرط اصلی حمل و نقل ایمن است.

شرکت اتوبار و باربری سپند بار از بیش از ۱۰ سال سابقه کار در زمینه باربری بهره‌مند است که به دلیل داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری و بورد تخصصی اسباب کشی، یک حمل و نقل و اسباب کشی ایمن را به ارمغان می‌آورد. در ادامه با خدمات مرکز حمل بار و باربری تهران به بندر ترکمن آشنا خواهید شد.

 

ارسال بار به بندرترکمن

اهمیت انتخاب یک شرکت باربری مطمئن برای ارسال بار به بندر ترکمن 

صحبت از حمل و نقل اثاثیه و کالا از تهران به بندر ترکمن که می‌شود، فرآیند انتقال بار با یک ماشین باربری در ذهن پدیدار می‌گردد. اما آیا باربری در همین حد خلاصه می‌شود؟

 • پروسه باربری تنها پرکردن کابین خودرو از انواع و اقسام وسایل بدون هیچ تکنیکی نیست!
 • کارگران حمل بار اگر به کار خود واقف نباشند و فقط دارای زور بازو باشند، معلوم نیست که چه بر سر اثاثیه خواهد آمد.
 • شاید تا به الآن تجربه دریافت خدمات از یک شرکت اتوبار و باربری ضعیف را داشته اید و دلیل این انتخاب یک تعرفه باربری بسیار بسیار ارزان بوده‌است.
 • سپردن پروسه حمل و نقل بار به شرکتی که حتی دارای مجوز رسمی نیست و یا کارگران ضعیف، پرسنل بی‌مسئولیت و بدون نظم کاری و ناوگانی قدیمی دارد، نمی‌تواند سلامت اثاثیه و بار را تضمین نماید.
 • وسایل سرمایه صاحبان بار هستند و پروسه حمل بار در مسافت‌های طولانی دو چندان مهم می‌شود. باربری تهران به بندر ترکمن نیز از این موضوع مستثنی نمی‌باشد.
 • در یک شرکت باربری ایده‌آل راننده ماشین، نوع ماشین باربری، مدیریت و پرسنل اداری و البته کارگران حمل بار از اهمیت بالایی برخوردارند. تک تک مراحل انتقال بار باید مطابق تکنیک‌های روز صورت پذیرد و سپند بار به عنوان شرکتی مطمئن مطابق متدهای باربری روز دنیا امور باربری را به انجام می‌رساند.

باربری تهران به بندر ترکمن به دلیل فاصله زیاد شهری و پیچیده بودن مسیر، باید توسط شرکت و افرادی مجهز و ماهر صورت پذیرد. انتخاب شرکت سپند بار مساوی است با پرداخت هزینه باربری مناسب و خدمات باکیفیت و خاص!

 

اتوبار و اسباب کشی در محدوده  کامرانیه و تجریش با باربری کامرانیه و باربری تجریش شرکت مطمئن سپند بار 

” ۲۴ ساعته و هر روز هفته “

اتوبار تهران بندر ترکمن

کاملترین خدمات باربری تهران به بندر ترکمن 

شهر تهران مرکز تولید و ساخت مواد اولیه و محصولات گوناگونی است. اگر قصد دارید بار و اثاثیه خود را جهت تجارت به بندر ترکم واقع در استان گلستان ارسال کنید یا به زودی اسباب کشی دارید، مرکز حمل بار و باربری تهران به بندر ترکمن سپند بار مفتخر است تا به واسطه تجهیزات عالی و ضمانت سلامت اثاثیه یک تجربه خوب را برای تمامی مشتریان عزیز به یادگار بگذارد.

بهترین تجهیزات بسته بندی و بیمه حمل بار رایگان در باربری سپند بار صورت می‌پذیرد. با ارائه مشاوره رایگان و بارنامه، اعتماد شما عزیزان را جلب خواهیم کرد.

از روزی که جهت حمل بار به بندر ترکمن با مشاورین شرکت سپند بار تماس می‌گیرید و سرویس را رزرو می‌فرمایید، برنامه ریزی همه جانبه توسط پرسنل بامسئولیت این مجموعه صورت می‌گیرد. اصلا نگران روز اسباب کشی نباشید!

با بهترین تجهیزات و ماهرترین نیروهای خدمات باربری، به جای شما اسباب کشی می‌کنیم و چیزی از سختی این پروسه را احساس نخواهید کرد. مشتریان جدید با یکبار رزرو سرویس حمل بار و بسته بندی در مجموعه سپند بار، مشتری همیشگی شده‌اند.

خدمات واحد حمل بار به بندر ترکمن سپند بار 

 • انجام خدمات جابجایی بار و اثاثیه از تهران به بندر ترکمن و در مسیر برگشتی ترکمن به تهران
 • ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه
 • حمل بار با کامیون و کامیونت، خاور مسقف و بدون سقف و نیسان بار و وانت بار به بندر ترکمن
 • مشاوره رایگان و پشتیبانی قبل و بعد امور باربری
 • امکان رزرو سرویس اتوبار به بندر ترکمن به صورت آنلاین و به صورت تلفنی
 • انجام خدمات بسته بندی در تهران توسط افراد زبده
 • امکان فروش و ارسال لوازم بسته بندی پیشرفته
 • ارائه خدمات باز کردن وسایل در مقصد و چیدمان و راه اندازی اثاثیه خانگی
 • صدور بیمه باربری معتبر

باربری به بندر ترکمن استان گلستان

برنامه ریزی همه جانبه در  مرکز حمل بار تهران به بندر ترکمن 

رمز موفقیت در درجه اول یک برنامه ریزی درست و همه جانبه است. یک برنامه ریزی صحیح باید احتمال پیشامد هر خطر و اتفاقی را در خود جای دهد و مطابق با هر احتمالی یکسری تدابیر ویژه اندیشیده شود.

حمل و نقل و باربری تهران به بندر ترکمن بدون برنامه ریزی غیر ممکن است. کارگران و رانندگان باید بدانند بار و اثاثیه باید در چه شرایطی جابجا و حمل شوند. همچنین تجهیزات لازم اعم از تجهیزات بسته بندی، تجهیزات جابجایی بار و متعلقات مقابله با شرایط سخت راهی باید در ماشین باربری مجهر گردد.

این کار جز با یک برنامه ریزی صحیح امکان پذیر نمی‌باشد. از این رو شرکت سپند بار بسیار بر این موضوع تأکید دارد که به محض رزرو و ثبت سرویس باربری توسط مشتریان عزیز، تدابیر لازم توسط پرسنل باربری انجام شود. مرکز حمل بار و باربری تهران به بندر ترکمن سپند بار با بررسی کامل شرایط آب‌و‌هوایی توسط بهترین پلتفرم‌های هواشناسی و ترافیکی در مسیر تهران به بندر ترکمن، حمل و نقل بار و اسباب کشی در هر شرایطی را فراهم کرده است.

ماشین باربری و اتوبار تهران به بندر ترکمن 

اهمیت نوع ماشین باربری اگر بیشتر از بسته بندی اثاثیه و کارگران جابجایی اثاثیه نباشد، کمتر هم نیست!

یکی از فاکتورهای یک شرکت باربری خوب جهت حمل بار از تهران به بندر ترکمن، داشتن ماشین‌های باربری مناسب و مدرن است. ماشین‌های باربری باید جدید و دارای سیستم تعلیق مناسبی باشند و از طرفی در انواع مختلفی موجود باشند تا حمل هرگونه بار و خرده بار را ممکن سازند.

کادر و پرسنل مرکز باربری تهران به بندر ترکمن سپند بار، پس از بررسی دقیق میزان اثاثیه بهترین نوع ماشین باربری را ثبت می‌کنند تا اثاثیه در استاندارترین شکل ممکن در کابین ماشین باربری چیدمان شوند.

انواع ماشین باربری جهت حمل بار و اسباب کشی تهران به بندر ترکمن :

 1. کامیون
 2. کامیونت
 3. خاور
 4. نیسان
 5. وانت

بهترین حالت جهت اسباب کشی به بندر ترکمن، استفاده از ماشین‌های باربری مسقف است. ماشین باربری مسقف از بار و اثاثیه در برف و باران و آفتاب سوزان محافظت می‌کند.

 

اسباب کشی از تهران به بندر ترکمن

انجام خدمات بسته بندی اثاثیه خانگی با لوازم درجه ۱

یکی از تمایزات باربری سپند بار جهت رزرو سرویس باربری تهران به بندر ترکمن، بسته بندی صحیح اثاثیه است. این کار توسط یک تیم کاربلد و خانم و آقا صورت می‌گیرد.

یکی از شروط بسته بندی اصولی استفاده از تجهیزات درجه ۱ و استاندارد در این کار است. د یک بسته بندی مطلوب، اثاثیه باید در مقابل ضربات بیرونی، حرارت، رطوبت محافظت شوند و دسته بندی صحیحی جهت نظم در باربری به وجود آید.

تجهیزات بسته بندی که باربری تهران به بندر ترکمن جهت کاور اثاثیه استفاده می کند به شرح زیر است:

 1. نایلون حبابدار ضربه گیر یا بابل رپ : ضربه گیر و محافظ اثاثیه حساس و شکستنی
 2. وکیوم بگ : کاهش دهنده حجم البسه و لوازم رخت خواب
 3. کارتن اسباب کشی‌ : دسته بندی اثاثیه و قرار دادن لوازم مختلف در یک پوشش ایمن
 4. سلفون یا استرچ رپ : محافظت از وسایل در مقابل خط و خش و قرار دادن چنذین جعبه و اثاثیه در کنارهم
 5. بقچه زیپ دار لباس و اثاثیه مشابه
 6. چسب و طناب بسته بندی 

با جرئت می‌توان گفت با بسته بندی تکنیکی توسط تیم شرکت باربری سپند بار، نیمی از تمهیدات حفاظت از بار در شرایط باربری تهران به بندر ترکمن انجام شده است. در صورت تمایل به سپردن خدمات بسته بندی به شرکت سپند بار، با شماره شبانه روزی ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱ تماس بگیرید.

 

با بیمه باربری تهران به بندر ترکمن خیالتان جمع باشد 

با این وجود که حرفه و تجهیزات مدرن در شرکت باربری سپند بار حرف اول را می‌زند، اما وجود بیمه باربری شرط اصلی حرکت ماشین باربری از مبدأ تهران به مقصد استان گلستان است!

به محض رزرو سرویس اتوبار، بیمه باربری رایگان برای مشتریان گرامی به صورت رایگان ثبت می‌گردد.

سقف بیمه باربری تهران به بندر ترکمن چقدر است؟

 • سقف بیمه در حالت رایگان ۱۰ میلیون تومان است.
 • افزایش سقف بیمه در صورت درخواست مشتری گرامی وجود دارد.

 

موسسه حمل و نقل بار سپند بار با بیش از یک دهه تجربه و ۴ شعبه در سراسر تهران 

باربری در قلهک و باربری در ولنجک را به سپند بار بسپارید 

 

حمل بار از تهران به بندر ترکمن

زمان کاری شرکت سپند بار جهت حمل بار از تهران به بندر ترکمن 

اولویت ما در مجموعه باربری سپند بار، جلب رضایت مشتریان عزیز بوده‌است و در این راه از تلاشی دریغ نمی‌کنیم. کاملا برخی از مشتریان را درک می‌کنیم که به دلیل دغدغه زیاد و کمبود وقت در زمان‌های محدودی از سال قادر به اسباب کشی و باربری هستند. در این راستا برآن شدیم در هر ساعتی از شبانه روز که مشتری عزیز تمایل دارد، ناوگان و نیروهای باربری را برای شما ارسال کنیم.

پس اگر به زودی قصد اسباب کشی و باربری تهران به بندر ترکمن را دارید و از بابت زمان باربری نگران هستید، با رزرو سرویس باربری تهران به بندر ترکمن سپند بار در هر ساعتی از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

همچنین پشتیبانی سپند بار جهت ارائه مشاوره، شبانه روزی است.

 

شرکت باربری سپندبار سرویس باربری به کدام شهرهای ایران را دارد؟

از تهران به تمامی استان‌های کشور بار و اثاثیه را ارسال می نماییم.

نرخ باربری در شرکت های باربری مختلف متفاوت است، تعرفه باربری سپند بار به چه صورت است؟

نرخ های ما زیر نظر اتحادیه باربری تهران است.

برای خرید وسایل بسته بندی کدام فروشگاه تجهیزات بسته بندی را پیشنهاد میدهید؟

می توانید لوازم بسته بندی اعلا را از فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار به صورت تلفنی خریداری نمایید و درب منزل دریافت کنید.

مشاوره باربری رایگان است؟

بله. در هر موردی مرتبط با باربری، پاسخگوی شما هستیم.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس