حمل بار و باربری تهران به بندرعباس

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به بندرعباس

حمل بار و باربری تهران به بندرعباس

تهران به بندرعباس؛ مسیری بسیار طولانی تا جنوب کشور و بارهایی که از تهران در انتظار رسیدن به بندرعباس هستند! عده‌ای به دنبال اسباب‌کشی به این شهر و عده‌ای دیگر قصد حمل بار تهران به بندرعباس را دارند. به هر مقصودی این مسیر به دلیل طولانی بودن می‌تواند پر مخاطره باشد. اما چطور می‌توان خیالی آسوده داشت و نگران سلامت بار و سختی مسیر نبود؟ کافی است کار را به متخصصین باربری و شرکتی مطمئن و مجرب در این زمینه بسپارید. شرکت سپند بار با پرورش تیم متخصص و داشتن سال‌ها تجربه در زمینه حمل بار و باربری از تهران به مقصد هرجای ایران ایمنی را تضمین می‌کند. شرکت حمل بار و باربری تهران به بندرعباس سپند بار یاری‌رسان شما از صفر تا صد ماجرا است.

تخصص شرکت حمل و نقل وسایل منزل سپند بار

شرکت سپند بار با داشتن سال‌ها تجربه و پرسنلی بالغ بر ۲۰۰ نفر و بهره‌‌مندی از تجهیزات استاندارد،  باربری ایمن و سریع را به عمل می‌آورد.

خدمات شرکت سپند بار:

 • مشاوره شبانه روزی
 • بسته بندی اثاثیه منزل
 • حمل بار درون شهری
 • حمل بار به شهرستان
 • چیدمان وسایل منزل
 • وانت بار و نیسان بار برای اثاثیه کوچک

بیمه باربری رایگان حمل بار تهران به بندرعباس

رمز ایمنی و سلامت در حمل بار از تهران به بندرعباس، تیم متخصص، برنامه ریزی صحیح و تجهیزات استاندارد و البته بیمه باربری است. این مؤلفه‌ها هستند که مکمل یکدیگر می‌باشند.

اثاثیه و بار مشتری در حمل بار تهران به بندرعباس تا سقف ۱۰میلیون تومان بیمه خواهند شد. با توجه به اصل رضایت‌مندی مشتری تصمیم بر آن شده که این بیمه‌نامه به صورت رایگان ارائه داده شود! بر طبق بیمه‌نامه باربری، اثاثیه تا سقف ۱۰میلیون تومان در صورت خسارت جبران خواهند شد.

امکان افزایش سقف بیمه باربری وجود دارد؟

در صورت تمایل مشتری به افزایش سقف بیمه باربری این کار توسط پرسنل باربری تهران به بندرعباس انجام خواهد شد.

حمل اثاثیه تهران به شهرستان
حمل اثاثیه تهران به شهرستان

برنامه‌ریزی عملیاتی و جامع توسط تیم باربری تهران به بندرعباس

برنامه‌ریزی شرط اول پیشبرد امور بدون نقص است. چرا که در مسیرهای طولانی هرگونه حادثه‌ی غیرمنتظره‌ای امکان پیشامد دارد. داشتن یک برنامه‌ریزی صحیح و همه جانبه با درنظر گرفتن مشکلات احتمالی، راه حلی را نیز در خود دارد. از زمان رزرو سرویس توسط مشتری تیم خبره باربری تهران به بندرعباس با توجه به زمان تعیین شده و میزان بار، تمامی مقدمات و برنامه‌های لازم را فراهم می‌سازند. از آماده سازی ماشین باربری و کارگران حمل بار گرفته تا بررسی شرایط جوی و ترافیکی در زور اسباب کشی!

این برنامه‌ریزی عملیاتی موجب می‌گردد تا در روز تعیین شده هیچ گونه کم و کاستی وجود نداشته‌باشد و تیم عملیاتی سپند بار در زمان دقیق در محل حاضر شده و به بهترین نحو ممکن امور را به انجام برسانند.

رزرو اینترنتی سرویس باربری
رزرو اینترنتی سرویس باربری

تیم عملیاتی خبره

همه چیز در برنامه‌ریزی همه جانبه خلاصه نمی‌شود و عملکرد کارگران در جنبه‌های مختلف باربری است که کیفیت کار را متبلور می‌کنند.

 1. پرنسلی که جهت بسته بندی کالا و اثاثیه ارسال می‌گردند امین وسایل شما و به اصول بسته بندی صحیح با توجه به ماهیت و اندازه وسیله کاملاً واقف‌اند.
 2. کارگران حمل کالا پرتوان و متخصص در حمل اصولی بار می‌باشند. آن‌ها فقط به فکر حمل کالا و فیصله کار نیستند. اولویت کارگران ایمنی و سلامت است.
 3. رانندگان ماشین‌های باربری به مسیر تهران-بندرعباس مسلط و از تمام راه و چاه‌های جاده ای باخبرند. این رانندگان با مسئولیت و در رانندگی خبره هستند.

چه تعداد کارگر برای من ارسال می‌گردد؟

ارسال تعداد کارگران کاملا بستگی به حجم اثاثیه شما و شرایط اسباب‌کشی دارد. تشخیص این موضوع برعهده کارشناسان سپند بار است. در این امر تعداد کارگران طوری تعیین می‌شوند تا در روز حمل بار مشکلی از نظر نیروی انسانی وجود نداشته باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته جهت دریافت مشاوره 

تماس با پشتیبانی شرکت سپند بار

ماشین باربری استاندارد

مسافت حمل کالا هرچقدر افزایش می‌یابد توجه به سلامت و استاندارد ماشین باربری بیش از پیش می‌گردد. چرا که در صورت عدم استفاده از ماشین باربری استاندارد  امکان آسیب به اثاثیه وجود دارد.

مجموعه باربری سپند بار با داشتن چندین ماشین باربری (کامیون و خاور-نیسان- وانت) متناسب با حجم بار مناسب‌ترین ماشین باربری را انتخاب می‌کند. ماشین های باربری تهران به بندرعباس معمولا دارای سقف و کف موکت شده هستند.

چند نکته در رابطه با تناسب ماشین باربری با حجم بار

 • بارگیر ماشین باربری باید به اندازه‌ای باشد که در بین اثاثیه فضای خالی بسیار نباشد. در این صورت امکان آسیب افزایش می‌یابد.
 • بار موجود در ماشین باربری نباید بیش از حد روی هم انباشته شده‌باشند.
 • بارها نباید تا سقف بارگیر ماشین باربری پر شوند.

با توجه به نکات بالا با تشخیص کارشناسان سپند بار، بهترین ماشین باربری با توجه به حجم اثاثیه برای حمل بار تهران به بندرعباس تعیین می‌گردد. در صورت کم بودن حجم بار سرویس نیسان بار و وانت‌ بار در نظر گرفته‌میشود.

بسته‌بندی با بهترین لوازم

شاید عد‌ه‌ای تصور کنند بسته بندی فقط قرار دادن اثاثیه ریز و خورد درون کارتن است. اما این تمام ماجرا نیست. بسته‌بندی در مسافت‌های بالا همچون پروسه حمل بار تهران به بندرعباس بسیار قابل توجه است. حتی میز و صندلی‌ها هم حداقل نیاز به یک سلفون کشیدن دارند. شرکت باربری تهران به بندرعباس سپند بار دارای پرسنلی ویژه برای انجام امور بسته‌بندی با بهترین لوازم است.

حمل بار و باربری تهران به بندرعباس
حمل بار و باربری تهران به بندرعباس

چرا بهتر است بسته‌بندی را خود مشتری انجام ندهد؟

 • عدم آشنایی به متد بسته‌بندی
 • عدم دسترسی به لوازم تخصصی بسته‌بندی
 • عدم آشنایی و امکان استفاده بیش از حد از لوازم بسته‌بندی
 • اتلاف وقت

برای مثال ممکن است برا بسته‌بندی یک وسیله بیش از حد سلفون مصرف کنید، در صورتی که اگر این کار توسط پرسنل بسته‌بندی انجام می‌شد به دلیل آشنایی به روش‌های بسته‌بندی، اقلام در بهینه ترین حالت ممکن بکارگرفته می‌شدند.

همچنین عدم بسته‌بندی صحیح امکان خسارات خصوصاً در مسیر طولانی همچون تهران به بندرعباس را بالا می‌برد!

تیم بسته‌بندی سپند بار با بهره‌مندی از بهترین لوازم مربوط به این کار آماده بسته‌بندی هرگونه باری هستند. در این بین از لوازمی همچون کارتن‌های ۳و۵ لایه، ضدضربه، سلفون و … استفاده می‌گردد. در صورت تمایل می‌توانید تجهیزات بسته‌بندی را از فروشگاه سپند بار خریداری بفرمایید.

در صورتی که قصد دارید خودتان بسته‌بندی اثاثیه را انجام دهید از فروشگاه لوازم بسته‌بندی قادر به خرید اقلام مورد نظر خود هستید.

حمل اصولی اثاثیه سنگین

یکی از نگرانی‌های مشتریان حمل اثاثیه سنگین از مبدأ تا ماشین باربری است. چرا که در صورت عدم توجه به ایمنی امکان خسارت وجود دارد. برای مثال یخچال ساید نباید افقی حمل شود، پیانو نباید کوچکترین ضربه‌ای ببیند و …

به چه لوازمی سنگین می‌گویند؟ اثاثیه‌ای که برای حمل آن نیاز به ۲ یا چند نفر نیرو باشد لوازم سنگین گفته در نظر گرفته می‌شوند.

کارگران حمل بار در اتوبار و باربری تهران به بندرعباس دوره‌های ویژه را در زمینه حمل اثاثیه سنگین گذرانده‌اند و با تجربه و علم لازم قادر به حمل اثاثیه سنگین منزل هستند.

حمل بار تنها در زور بازو و علم این کار خلاصه نمی‌شود. در حمل اثاثیه سنگین در صورت نیاز و صلاحدید کارکنان از تجهیزات مخصوص جابجایی استفاده می‌گردد.

تجهیزات جابجایی اثاثیه سنگین چیست؟ لوازمی مانند چرخ حمل، کمربند و … از این قبیل وسایل برای حمل و جابجایی اثاثیه سنگین هستند.

اتوبار به بندرعباس
اتوبار به بندرعباس

حمل ساید بای ساید

این روزها قیمت اثاثیه منزل سر به فلک کشیده است. یخچال ساید بای ساید به دلیل وزن و اندازه بالای خود نیاز به تکنیک خاصی در جابجایی دارد. یکی از خدمات ارائه شده در شرکت ما حمل اصولی یخچال ساید بای ساید است. به روشی که نه به بدنه یخچال و نه سیستم عملکرد یخچال آسیبی وارد گردد.

نحوه حمل یخچل ساید بای ساید به صورت خلاصه:

 • تمامی محتویات درون یخچال باید خالی شود.
 • در صورت تشخیص کارگران حمل یخچال ساید بای ساید و کوچک بودن مسیر رفت و آمد، اجزای یخچال و درب‌ها جدا می‌گردد.
 • یخچال باید صحیح بسته‌بندی شود.
 • یخچال ساید توسط چند کارگر به صورت عمودی و ایستاده بلند می‌شود. در صورت نیاز از چرخ حمل بار استفاده می‌گردد.
 • در آخر یخچال ساید بای ساید شما در ماشین باربری به بهترین نحو بارگیری می‌گردد.

چیدمان اثاثیه بعد از اسباب کشی در سپند بار

شعار ما رضایت مشتری است و به این شعار جامه‌ی عمل پوشانده ایم. سپند بار همراه شما از ابتدا تا انتها است. از آنجایی که یکی از نگرانی‌های مشتریان بعد از اسباب کشی چیدمان اثاثیه است برای آن هم چا‌ره‌ای اندیشیده‌ایم. کارگران آموزش دیده‌اند تا چیدمان اثاثیه را در صورت تمایل مشتری انجام دهند. این گونه نیازی نیست که وقت و انرژی باارزش خود را صرف پروسه پر از زحمت چینش وسایل کنید.

اگر در زمینه چیدمان اثاثیه نظری دارید به کارگران سپند بار اعلام بفرمایید تا وسیله در محل موردنظر قرار بگیرد. در غیر اینصورت تیم چیدمان به کار خود واقف‌اند و با توجه به فضای داخلی خانه چیدمان را انجام می‌دهند.

 1. ابتدا وسایل شکستنی از سایر وسایل جدا می‌‌شوند تا سر راه قرار نگیرند.
 2. محل قرارگیری وسایل با توجه به اندازه از قبل تعیین می‌گردد.
 3. اثاثیه بزرگ و جاگیر زودتر از همه چیدمان و نصب می‌‌شوند. ماشین لباسشویی، یخچال و … از این قبیل وسایل هستند.
 4. سپس وسایل دیگر طبق اصول دکوراسیون و همچنین با در نظر گرفتن اصول فنگ شویی چیدمان می‌شوند تا خانه ای هارمونیک برقرار گردد.

سپند بار دارای بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی

با یک کلیک سرویس باربری را ثبت کن :رزرو آنلاین سرویس باربری

باربری به بندرعباس
باربری به بندرعباس

مشاوره شبانه‌روزی شرکت حمل و نقل به بندرعباس پاسخگوی شما

دانستن لازمه برنامه‌ریزی و تصمیم است. از این رو پشتیبانی و مشاوره شبانه روزی در نظر گرفته‌شده است. در طی مشاوره مراحل کاری، جزئیات و تعرفه‌های باربری خدمت شما اعلام می‌گردد.

انتخاب شرکت باربری واسباب کشی تهران به بندرعباس

تعرفه باربری ارزان به همراه ارائه بهترین و کامل‌ترین خدمات، دلگرمی مشتریان عزیزمان است. پس از دریافت مشاوره از مشاورین شرکت سپند بار می‌توانید تلفنی،حضوری یا آنلاین سرویس باربری را رزرو نمایید. بدون شک با انتخاب شرکت باربری تهران به بندرعباس برای حمل بار و سایر امور باربری، خاطره ای خوش در خاطرتان ثبت خواهد شد و ما را به دوستانتان نیز پیشنهاد خواهید داد. ما تا آخر راه با شما خواهیم بود.

با یک کلیک سرویس باربری را ثبت کن : رزرو آنلاین سرویس باربری

پشتیبانی شبانه روزی
۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ 
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ 
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ 
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

جهت رزرو سرویس باربری روزهای خاصی باید اقدام کنیم؟

باربری سپند بار تمامی ساعات و روزهای هفته پاسخگوی شماست.

آیا روزهای تعطیل هم سرویس دهی دارید؟

بله در تمامی ایام سال.

شرکت حمل و نقل سپند بار از چه ماشینهایی استفاده میکند؟

ماشینهای شرکت باربری سپند بار به بندرعباس تمامی مسقف و موکت شده است و از کامیون و وانت بار و نیسان بار استفاده میشود.

آیا به بارها بیمه هم تعلق میگیرد؟

بله برای باربری به شهرستان تا سقف 10 میلیون بیمه تعلق میگیرد.

برای رزرو سرویس باربری سپند بار چه مراحلی داریم؟

برای رزرو میتوانید تلفنی یا اینترنتی اقدام نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس