حمل بار و باربری تهران به بیرجند

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به بیرجند

حمل بار و باربری تهران به بیرجند

اسباب کشی و ارسال بار امری دشوار و پرهزینه به نظر می‌آید. اما آیا واقعا اینطور است؟ سپند بار با بیش از یک دهه تجربه آنچنان خدمات با کیفیتی را ارائه می‌دهد که در آخر لبخند رضایت مشتری است که یادگار می‌ماند. شرکت حمل بار و باربری تهران به بیرجند با فعالیت در مجموعه حمل و نقل سپند بار با ارائه خدمات و تجهیزات باکیفیت و البته تعرفه‌های باربری مناسب، اسباب کشی و پروسه حمل بار را به یک خاطره شیرین در ذهن مشتری مبدل می‌کند.

خدمات باربری تهران به بیرجند

بیرجند واقع در خراسان جنوبی یکی از مقاصد حمل بار و اسباب کشی از تهران است. ماهانه تعداد زیادی ماشین باربری از تهران به مقصد بیرجند در رفت و آمد هستند. تهران تا بیرجند در فاصله‌ای بیش از ۱۰۰۰کیلومتر مسیری پرچالش می‌باشد. در صورت عدم انتخاب شرکت باربری خبره و مورداطمینان احتمال خسارت بار انتقالی چند برابر خواهد شد.

خدماتی که باربری تهران به بیرجند سپند بار ارائه می‌کند در جهت تکامل فرآیند حمل بار و اسباب‌کشی و رضایت خاطر شما عزیزان است.

تخصص و خدمات ما:

 • ارائه بارنامه معتبر
 • سرویس دهی و مشاوره شبانه روزی
 • ارائه خدمات در ایام تعطیل
 • بیمه باربری رایگان
 • حمل بار و اثاثیه منزل و اداره
 • اسباب کشی حرفه‌ایی
 • بسته بندی حرفه‌ای اثاثیه منزل
 • فروش لوازم بسته بندی
 • حمل جهیزیه
 • تجهیزات پیشرفته و مدرن
 • تیم خوش اخلاق و کاردان

باربری تحت نظارت اتحادیه

مجموعه سپند بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری کاملاً به قوانین و تعرفه‌های قانونی پایبند بوده و تمامی فعالیت‌های این شرکت اعم از جابجایی بار، بسته‌بندی اثاثیه و کارگران و رانندگان زیرنظر اتحادیه باربری می‌باشند.

با رزرو سرویس باربری تهران به بیرجند خدماتی قانون‌مند و نوین را تجربه خواهید کرد.

حمل بار و باربری تهران به بیرجند
حمل بار و باربری تهران به بیرجند

بهترین تعرفه باربری

شاید بتوان گفت بعد از کیفیت خدمات، مهم‌ترین مؤلفه ای که مشتریان به آن توجه ویژه دارند تعرفه‌های باربری است. در شرکت باربری تهران به بیرجند سپند بار مشتری حرف اول را می‌زند؛ از این رو تا جای ممکن بهترین تعرفه باربری در سطح تهران تعریف شده تا تلفیقی از قیمت مناسب و خدمات نوین را تجربه نمایید.

تعرفه‌های باربری به طور کلی زیر نظر اتحادیه باربری است اما در صورت وجود خدمات تکمیلی یا افزایش ساعات بر مبلغ ثابت مبالغی اضافه می‌گردد که در جهت رضایت شما مشتری عزیز مناسب‌ترین تعرفه تعریف شده است. از آنجایی که تعرفه باربری وابسته به میزان بار و شرایط مبدأ و مقصد است از این رو نمی‌توان مبلغ دقیقی را به شما اعلام کرد. به جهت شفافیت کاری در صورت تماس شما با پشتیبان شبانه روزی سپند بار و کسب اطلاعات لازم قیمت دقیق و هرینه‌ها به صورت کامل و همراه با جزئیات به شما اعلام می‌گردد.

حمل بار و باربری مطمئن در محدوده تهران و از تهران به شهرستان با سپند بار ؛

باربری زعفرانیه، باربری سعادت آباد، باربری پاسداران، باربری تهران به بوشهر

شماره تماس :‌ ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱
حمل بار به بیرجند
حمل بار به بیرجند

بیمه باربری رایگان پشتوانه بار

با گذشت زمان اهمیت بیمه در زندگی و کسب‌و‌کار رو به افزایش است. چرا که در این روزها با پیشرفت تکنولوژی و مدرنیته، کیفیت و انتظارات ما افزایش یافته و این کاملا طبیعی است.

حمل بار و اسباب کشی جزء آن دسته از اموری است که نیاز به وجود بیمه باربری بسیار در آن حس می‌شود. به این نیاز اساسی پاسخ داده شده و تمامی شرکت‌های باربری قانونی موظف به ارائه بیمه در هنگام عقد قرارداد باربری هستند.

مجموعه سپند بار همیشه در تلاش است بدون دردسر و کوچکترین خسارتی اثاثیه را از مبدأ به مقصد منتقل کند که خوشبختانه در این زمینه رضایت ۹۹درصدی مشتریان را به خود جلب کرده‌است.

 ولی با توجه به اصل کامل بودن و محکم‌کاری همه جانبه، شرکت باربری و حمل بار تهران به بیرجند جهت تضمین ایمنی وسایل و آسودگی خاطر مشتریان گرامی، بیمه باربری را تا سقف ۱۰ میلیون تومان به صورت رایگان ارائه می‌دهد.

تمامی جزئیات در مفاد این بیمه‌نامه درج شده و در صورت وجود سوال و ابهام کارشناسان ما به صورت تمام و کمال پاسخگوی شما هستند.

افزایش سقف بیمه باربری

در صورت ارزش بسیار بالای بار، افزایش سقف بیمه باربری کاملا منطقی است. از این رو در صورت تمایل مشتری، سقف بیمه توسط پرسنل به مبلغ مورد نظر افزایش خواهد یافت.

باربری به بیرجند
باربری به بیرجند

ماشین باربری سنگین اعم از کامیون، کامیونت و خاور

یکی از فاکتورهای مهم در باربری ایمن نوع ماشین باربری مورد استفاده است. باربری تهران به بیرجند بسیار بر بکارگیری بهترین‌ ماشین‌های باربری تأکید دارد چرا که در صورت عدم استفاده از ماشین باربری استاندارد، سلامت بار در مسیری طولانی همچون تهران به بیرجند تهدید خواهد شد.

اگر قصد ارسال بار سنگین یا اسباب کشی کامل یک خانه و اداره را دارید، بهترین ماشین‌های باربری سنگین برای شما رزرو می‌گردد. اما چرا می‌گوییم بهترین ماشین باربری؟

 ماشین‌های باربری مجموعه سپند بار :

 1. دارای ظرفیت بالا هستند.
 2. ماشین‌ها مسقف و بدون سقف موجود است.
 3. موکت کاری شده تا از لحاظ پاکیزگی اشکالی وجود نداشته باشد.
 4. از لحاظ فنی مشکلی ندارند.
 5. فرسوده و از دور خارج شده نیستند.
 6. و البته در انواع کامیون و کامیونت و خاور موجود می‌باشند. نیسان و وانت نیز برای اثاثیه سبک‌تر قابل رزرو هستند.

با توجه به مسیر طولانی تهران تا بیرجند ترجیحاً ماشین باربری مسقف رزرو می‌شود. در این صورت چنانچه هرگونه شرایط نامناسب جوی پدیدار گشت به بار و اثاثیه آسیبی وارد نمی‌گردد.

 جالب است بدانید که کامیونت قابلیت حمل بار از یک تن تا ۱۲ تن را دارد. سپند بار با ارائه کامیونت‌های مسقف،موکت کاری شده و مجهز بهترین خدمات باربری را ابه انجام می‌رساند.

سرویس نیسان بار و وانت بار

آیا تاکنون به تفاومت میان سرویس وانت بار و نیسان بار فکر کرده اید؟ چه بسا وانت بار هزینه کمتری در مقایسه با نیسان بار دارد اما به دلیل ظرفیت و گنجایش کمتر برای هر کاری مناسب نیست.

طرفیت حمل بار توسط وانت بین ۱۰۰کیلوگرم تا ۴تن می‌باشد. این درحالی است که نیسان به دلیل استحکام و مقاومتی که دارد در مقایسه با وانت از ضریب اطمینان و گنجایش بالاتری برخوردار است.

در صورتی که قصد حمل بار تهران به بیرجند را دارید و به دلیل حجم و وزن پایین بار نیازی به انتقال توسط کامیون و خاور نباشد، سرویس نیسان بار به همراه بهترین رانندگان در نظر گرفته می‌شود. این سرویس برای حمل بارهای سبک و چند وسیله خانگی و اداری مناسب و ایده‌آل است. به دلیل استحکام و ساخت فوق‌العاده نیز برای حمل بار سبک از تهران به بیرجند بکارگرفته می‌شود؛ این درحالی است که به ندرت پیش می‌آید جهت حمل بار از تهران به بیرجند از سرویس وانت بار استفاده گردد. مگرآنکه این کار با استانداردهای باربری در تضاد نباشد و بنا به تشخیص کارشناسان حمل بار توسط وانت بار در مسافت طولانی بلامانع باشد.

اتوبار تهران به بیرجند
اتوبار تهران به بیرجند

رانندگان کارکشته ماشین باربری

مجموعه باربری سپند بار بسیار بر مهارت و اخلاق راننده توجه دارد. رانندگان باربری تهران به بیرجند بسیار با اخلاق و خبره هستند. آن‌ها بهتر از هرکسی می‌دانند که در کنار فاکتورهای دیگر، رانندگی به صورت حرفه ای رمز حمل بار بدون دردسر است.

رانندگان باربری تهران به بیرجند دارای گواهینامه مرتبط هستند و دوره‌های تخصصی را جهت تطابق با استاندرهای جهانی طی کرده‌اند. به دلیل سابقه درخشان در زمینه رانندگی با ماشین های سنگین، به جرئت می‌توان گفت که کارکشته اند.

شما مشتریان گرامی می‌توانید با اطمینان خاطر بارهای باارزش و اثاثیه را به ماشینی استاندارد به همراه راننده‌ای ماهر و قابل اعتماد بسپارید.

اسباب کشی ایمن با ارسال تیم بسته بندی حرفه‌ای

اگر تا به امروز اثاثیه را با چند کارتن کهنه و چسب بسته‌بندی می‌کرده‌اید باید بگوییم که حداقل در امر حمل بار از تهران به بیرجند این اشتباه را انجام ندهید. چرا که با توجه به مسیر طولانی‌ ای که بار از تهران تا بیرجند طی می‌کند، رعایت برخی نکات ضروری و واجب است.

بسته‌بندی نیز جزء همان دسته از کارهاست که باید توسط افرادی متخصص انجام شود.

تیم بسته بندی سپند بار شامل بانوان و آقایانی هستند که با داشتن مدرک تخصصی در این زمینه به صورت تکنیکی و بر طبق اصول روز دنیا در این زمینه، اثاثیه منزل و اداره را به بهترین شکل ممکن و با بهترین تجهیزات بسته‌بندی می‌کنند.

قصد داریم نام تعدادی از ابزار بسته‌بندی را به شما معرفی کنیم تا متوجه شوید بسته‌بندی که خودتان انجام می‌دهید چه تفاوتهایی با بسته‌بندی توسط تیم سپند بار دارد.

لوازم بسته‌بندی

 • بابل رپ یا نایلون حباب دار
 • سلفون
 • وکیوم بگ
 • چسب پهن
 • کارتن اسباب کشی در انواع ۳ و ۵لایه
 • بقچه زیپ دار
 • نخ بسته‌بندی

همچنین شما مشتریان عزیز می‌توانید در صورت تمایل این تجهیزات را از فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار خریداری بفرمایید. اما با توجه به این نکته که هر وسیله‌ای روش خودش را در بسته‌بندی می‌طلبد بهتر است این کار را به افرادی کاردان بسپارید.

مشاوره اسباب کشی تهران به بیرجند
مشاوره اسباب کشی تهران به بیرجند

مشاوره شبانه روزی و تماس با باربری تهران به بیرجند

یکی از ویژگی‌های مثبت یک شرکت باربری مورد اعتماد، ارائه خدمات مشاوره شبانه روزی است. فرقی ندارد خیال انتخاب یک شرکت باربری را داشته باشید یا هرچیز دیگر را، به هرحال قبل از برداشتن هر قدمی تحقیق پیرامون آن شرط عقل است!

چنانچه سوال و ابهامی در ذهن دارید همین الآن با پشتیبانی باربری سپند بار تماس بگیرید تا با تمام جوانب کاری آشنا شوید. بر اساس اطلاعات کشب شده مشورت کرده و در نهایت باربری تهران به بیرجند سپند بار را انتخاب بفرمایید. چرا که این انتخاب می‌تواند راحتی و آسایش خاطر را برای شما به ارمغان بیاورد. رضایت شما رضایت سپند بار است.

شماره‌های تماس پشتیبانی ۲۴ساعته

 ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴  – ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

برای رزرو روز سرویس آیا فقط از طریق اینترنت باید اقدام کنیم؟

برای مشاوره یا رزرو خدمات شرکت حمل و نقل سپند بار هم از طریق تلفن و هم سایت میتوانید تماس بگیرید.

شرکت حمل و نقل سپند بار چند شعبه دارد؟

باربری سپند بار 4 شعبه در نقاط مختلف تهران دارد.

آیا باربری به شهرستانهای دیگر هم دارید؟

بله، شرکت سپند بار به تمامی شهرستانهای ایران سرویس دهی میکند.

علاوه بر خدمات حمل و نقل چه خدمات دیگری ارائه میدهید؟

شرکت سپند بار خدمات مشاوره، بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان را ارائه میدهد.

برای خرید وسایل بسته بندی چه فروشگاهی را پیشنهاد میکنید؟

در سایت سپند بار فروشگاه آنلاین جهت فروش وسایل با کیفیت بسته بندی را فراهم کردیم.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس