حمل بار و باربری تهران به بجنورد

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به بجنورد

حمل بار و باربری تهران به بجنورد

کمتر شرکت باربری یافت می‌شود که در قبال دریافت هزینه منصفانه، خدماتی به شیوه مدرن را در نهایت دقت و ظرافت انجام دهد. مرکز حمل بار و باربری تهران به بجنورد شرکت سپند بار، تجربه باربری آسان و ایمن در عین ارائه تعرفه‌های پایین را به شما تضمین می‌کند. چرا و چگونه را به شما خواهیم گفت. خدمات ارائه شده در شرکت باربری سپند بار بسیار است و این شرکت با بیش از یک دهه سابقه خوش می‌درخشد. خدمات باربری در تهران و ایران با سپند بار مطمئن است. این خوش‌نامی جز با رعایت اصول کاری استاندارد و رضایت ۹۹درصدی مشتریانمان ممکن نبوده است.

باربری تهران به بجنورد

مرکز باربری تهران به بجنورد در زمینه خدمات باربری از مبدأ تهران به مقصد بجنورد فعالیت می‌کند. اگر اسباب کشی به بجنورد را در پیش دارید و یا اگر باید به این شهر شمالی خراسان، بار و جهیزیه ارسال نمایید، شرکت باربری تهران به بجنورد سپند بار این خدمات را در به شیوه‌ای مطلوب به شما ارائه می‌دهد.

مزیت انتخاب باربری سپند بار انجام خدمات قبل و بعد از باربری است. بدون شک پروسه حمل بار با یک‌سری مقدمات آغاز می‌گردد. بعد از اتمام پروسه باربری خصوصاً اسباب کشی نیاز به انجام اموری دیگر است. بسته بندی، مرتب کردن وسایل و همچنین چینش اثاثیه و نصب وسایل برقی بعد از اسباب کشی فرآیندهایی وقت گیر و استرس‌زا است.

ما همیشه خود را جای مشتری می‌گذاریم و از جانب او به قضایا می‌نگریم. ازین رو پکیج کاملی را به عنوان پکیج خدمات باربری در نظر گرفته‌ایم. کارکنان سپند بار برای انجام هرکدام از امور و مسائل مرتبط با باربری آموزش دیده‌اند و در عمل لیاقت خود را ثابت نموده‌اند.

باربری تهران بجنورد

پکیج خدمات حمل بار و باربری

 • حمل هرگونه بار و باربری تهران به بجنورد به صورت ۲۴ ساعته و هر روز هفته
 • ارائه بیمه باربری رایگان جهت ضمانت کالا
 • حمل و نقل بار با بهترین ناوگان
 • ارسال کارگرانی پرتوان و کاردان
 • رانندگان باربری خبره و استاد در کار خود
 • مشاوره شبانه روزی جهت آشنایی و اطلاعات کامل
 • انجام خدمات بسته بندی به صورت پیشرفته
 • فروش تجهیزات بسته بندی
 • حمل بار و اثاثیه سنگین وزن
 • چینش وسایل خانه در مقصد بعد از اتمام اسباب کشی
 • اتصال وسایل برقی و الکترونیکی بعد از اتمام اسباب کشی

اگر در محدوده شهرک آزادی هستید باربری شهرک آزادی و اگر در منطقه مبارک آباد به دنبال خدمات مدرن در زمینه حمل بار و باربری هستید باربری مبارک آباد سپند بار در خدمت شما است.

 

رضایت مشتری هدف اول و آخر شرکت باربری و حمل بار تهران به بجنورد

شاکریم که تا به اکنون فعالیت های مجموعه سپند بار و باربری تهران به بجنورد مورد رضایت مشتریان عزیزمان واقع شده‌است. چرا که دلگرمی ما لبخند رضایت مشتری است. به همین دلیل روز به روز می‌کوشیم تا اگر خلأ و کاستی در کارمان بود آن را رفع نماییم!

انتظار مشتری از یک شرکت اتوبار و باربری

 1. مشتری انتظار دارد در طی تماس با مشاورین شرکت باربری توضیحات لازم را دریافت کند و ابهامی نداشته باشد.
 2. مشتری انتظار دارد توضیحات شفاف به او ارائه شود و تعرفه و قیمت باربری با جزئیات به وی اعلام گردد.
 3. انتظار می‌رود تعرفه باربری مناسب و منصفانه باشد و در خور کیفیت خدماتی که اتوبار ارائه می‌کند باشد.
 4. مشتری انتظار دارد تا در ساعت و تاریخ مورد نظر و دلخواه خود تیم باربری در محل حاضر شوند و استثنایی نباشد.
 5. مشتری انتظار دارد در وقت رزرو شده، تیم باربری به همراه ناوگان و تجهیزات بدون تأخیر در محل حاضر شوند.
 6. اسباب کشی و حمل بار آسان خواسته مشتری است.
 7. مشتری انتظار دارد تجهیزات بسته بندی بی سبب به هدر نرود.
 8. مشتری انتظار دارد وسایل در نهایت دقت و با تجهیزاتی مدرن بسته بندی شوند و تیم بسته بندی سرعت عمل خوبی داشته باشند.
 9. انتظار می‌رود تمامی بارها چه سبک و چه سنگین بدون آسیب به سمت ماشین باربری حمل شوند.
 10. مشتری انتظار دارد بار ایشان با احتیاط و مبتنی بر اصول کاری به ماشین باربری منتقل شود.
 11. بار و اثاثیه باید بر اساس میزان حجم و وزن در ماشین باربری چیدمان شوند تا خطری در کمین وسایل نباشد.
 12. مشتری انتظار دارد ماشین باربری سالم و استاندارد باشد و بارگیر آن در خور وسایل وی باشد.
 13. راننده ماشین باربری باید  با احتیاط و خبره باشد. چرا که بار و اثاثیه به مدت چند ساعت در ماشین باربری در اختیار وی است.
 14. مشتری انتظار دارد بار به سلامت به مقصد برسد.
 15. اگر مشتری اسباب کشی داشته است برای راحتی خود انتظار دارد که شرکت باربری خدمات چیدمان وسایل در  خانه را انجام دهد.

انتظارات مشتریان گرامی سرلوحه کار در تمام فعالیت باربری تهران به بجنورد  است.

حمل بار تهران به بجنورد

بیمه باربری رایگان ضمانت کالا

مزیت شرکت باربری تهران به بجنورد ارائه بیمه نامه باربری برای بارهای تهران به بجنورد است. همانطور که خودتان هم بهتر می‌دانید مسافت تهران به بجنورد طولانی است. متأسفانه شرایط جاده‌ای کشور نیز به گونه‌ای می‌باشد که محکم کاری شرط باربری است.

پرسنل شرکت باربری با بهترین تجهیزات بسته بندی و ناوگانی استاندارد همیشه سلامت بار را تضمین نموده‌اند. اما بدون شک در هر کاری یکسری حوادث خارج از کنترل احتمال وقوع دارد. برای مثال از بیمه عمر گرفته تا بیمه آتش سوزی و دزدی خانه … این روزها بیمه در هر زوایه‌ای از زندگی ما رخنه کرده‌است.

بدین منظور شرکت سپند بار تمامی بارهای به مقصد شهرستان را تا سقف ۱۰میلیون تومان بیمه می‌کند. شرکت حمل بار و باربری تهران به بجنورد سپند بار به عنوان زیرمجموعه‌ای از این شرکت این بیمه‌نامه را به شما مشتریان گرامی ارائه خواهد کرد.

منظور از بیمه باربری چیست

مفهوم بیمه باربری در پروسه اتوبار مشخص است. بار شما از مبدأ به مقصدی در حال انتقال است. حال چنانچه در این مسیر، اثاثیه به هر دلیلی دچار آسیب شود و یا از بین برود، شرکت باربری به عنوان بیمه گر وظیفه دارد تا سقف معین شده در بیمه نامه، خسارات را بپردازد. همانطور که اعلام شد بیمه باربری تهران به بجنورد تا سقف ۱۰ میلیون تومان رایگان خواهد بود.

آیا امکان افزایش سقف بیمه باربری وجود دارد

برخی از مشتریان گرامی بنا به تشخیص خود صلاح می‌دانند سقف بیمه باربری را افزایش دهند. این چنین دغدغه سلامت بار تا حد زیادی کاهش خواهد یافت. با توجه به اهمیت این موضوع در فرآیند باربری تهران به بجنورد، چنانچه شما مشتری عزیز قصد افزایش سقف بیمه باربری را داشته باشید، پرسنل شرکت اتوبار و حمل بار تهران به بحنورد این کار را بری شما انجام خواهند داد.

باربری تهران به بجنورد

ماشین‌های متنوع در مرکز باربری تهران به بجنورد

تنوع در ماشین‌های باربری یکی از فاکتورهای اصلی در انتخاب شرکت باربری می‌باشد. برای مثال ماشین باربری ای که باید یخچال و یا چند قلم لوازم خانگی را به شهری دیگر ارسال کند با ماشین باربری ای تمام اثاثیه یک خانه را باید در خود جای دهد کاملاً متفاوت است.

برخی ماشین‌های باربری دارای بارگیر بزرگ اما ظرفیت وزنی پایینی هستند. برعکس این قضیه هم وجود دارد.

ماشین‌های باربری در انواع سبک و سنگین در اختیار شرکت باربری تهران به بجنورد سپند بار است. کامیون، کامیونت، خاور، وانت نیسان و وانت پیکان از جمله ماشین‌های باربری سپند بار هستند.

مزیت ماشین های باربری تهران به بجنورد:

 • موجود در انواع سبک و سنگین
 • سیستم فنربندی مجهز
 • مسقف و بدون سقف
 • موکت کاری شده

کدام ماشین باربری برای من ارسال می‌شود؟

ممکن است این سوال، سوال بسیاری از افرادی باشد که قصد اسباب کشی و انتقال بار به بجنورد را دارند. بدون شک خودرویی که برای مسافت طولانی در نظر گرفته می‌شود باید بسیار پیشرفته تر و ایمن تر باشد. ضمانت ما به شما این است که تمامی ماشین‌های باربری و کامیون‌های حمل بار به بجنورد ایمن و سالم هستند.

در رابطه با انتخاب ماشین باربری تهران به بجنورد، باید حجم و وزن بار در نظر گرفته شود. سپس کارشناسان سپند بار با توجه به این مسئله مناسب‌ترین ماشین باربری را برای شما رزرو خواهند کرد و متعاقبا این موضوع به شخص شما اعلام می‌گردد.

اثاثیه در ماشین باربری باید طوری جا بگیرند که اندکی فضای خالی وجود داشته باشد. اما فضای خالی بسیار می تواند دردسر ساز باشد. چرا که  فضای خالی زیاد موجب جابجایی و تکان های شدید بار در قسمت بارگیر می‌گردد.

اسباب کشی تهران به بجنورد

اسباب کشی بجنورد

اگر به زودی اسباب کشی به بحنورد را در پیش دارید، دغدغه و نگرانی‌های ذهنی را دور بریزید. چرا که باربری تهران به بجنورد سپند بار اینجا است تا با ارائه خدمات اسباب کشی یک تا صدی، تمام سختی‌های اسباب کشی را از دوش شما بردارد.

برای داشتن اسباب کشی راحت :

 • کافی است مدتی قبل از اسباب کشی با مشاورین ما در تماس باشید.
 • پس از اعلام شرایط و رزرو سرویس باربری، کار ما به عنوان خدمت رسان شما شروع می‌شود.
 • برنامه ریزی عملیاتی دقیق آماده می‌گردد تا در روز مورد نظر شما هم تجهیزات و ناوگان و هم کارگران از هرلحاظ آماده باشند.
 • در این رابطه شرایط جاده ای و ترافیکی نیز از قبل بررسی می‌گردد.
 • در روز اسباب کشی پرسنلی از بانوان و آقایان در محل حاضر می‌شوند تا تمامی اثاثیه شما را همگام با متد بسته بندی روز دنیا پک و بسته‌بندی سازند.
 • تجهیزات بسته بندی بسیار پیشرفته است. همچنین نحوه بسته بندی کارکنان باربری تهران به بحنورد، به گونه ای است که بار و وسایل عایق و ضدضربه خواهند شد.
 • تمامی اثاثیه خانه توسط کارگرانی پرتوان و البته حرفه‌ای به ماشین باربری منتقل می‌شود و در قسمت بارگیر به گونه ای چیدمان می‌شوند تا حتی در دست اندازهای مسیر به اثاثیه آسیب جدی وارد نگردد. کارگران ما از اصول این کار مطلع هستند.
 • بعد از اتمام پروسه اسباب کشی در صورت تمایل شما، وسایل از بسته بندی باز شده و اثاثیه مطابق با اصول فنگ شویی، در منزل و اداره جدید چیدمان می‌‌شوند.
 • اگر نگران نصب وسایل برقی هستید مژده برای شما داریم؛ می‌توانید این کار را به کارگران اسباب کشی باربری تهران به بجنورد بسپارید.

باربری آپادانا و باربری سعادت آباد دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری، متخصص در امور باربری و اسباب کشی در محدوده آپادانا و سعادت آباد

پشتیبانی و مشاوره پاسخگوی مشتریان

کارشناسانی دلسوز و متخصص را به عنوان مشاورانی وظیفه شناس برای ارائه مشاوره باربری به صورت شبانه روزی برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم. چنانچه در رابطه با باربری تهران به بجنورد، دستمزد کارگر، تعرفه باربری، تعرفه بسته بندی و سایر خدمات وابسته، زمان ارسال تیم و سایر مسائل دیگر سوال و ابهامی دارید حتماً با سپند بار در تماس باشید. ما اینجاییم تا خدماتی نوین را همراه با تعرفه‌های منصفانه به شما خوبان ارائه دهیم. بالغ بر ۲۰۰ پرسنل و ده‌ها ماشین باربری در سپند بار آماده انجام خدمات اتوبار و باربری به صورت ۲۴ ساعته در زمینه حمل بار تهران به بجنورد و سایر نقاط کشور است.

 

مشاوره شبانه روزی
۴۴۴۴۰۴۲۶ 
۲۲۸۹۵۳۶۴ 
۸۸۱۰۴۴۷۹ 
۷۷۷۲۸۴۸۶ 
 
ارسال ایمیل به باربری سپند بار

sepandbar@gmail.com

برای رزرو سرویس باربری از چه راهی اقدام کنم؟

شما می‌توانید به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین سرویس باربری را رزرو نمایید.

آیا در روزهای تعطیل هم خدمات ارائه می‌شود؟

بله. اتوبار و باربری سپند بار به صورت 24 ساعته حتی روزهای تعطیل خدمات باربری را ارائه می‌دهد.

قصد دارم خودم بسته بندی را انجام دهم. آیا لوازم بسته بندی به فروش می‌رسانید؟

شما به راحتی می‌توانید وارد فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار شوید و محصول مورد نظر را سفارش دهید.

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسدی
3 سال قبل

سلام واقعا عالی بود ممنون از ارائه خدمات خوبتون متشکرم

got to up

شماره های تماس