حمل بار و باربری تهران به بوشهر

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به بوشهر

حمل بار و باربری تهران به بوشهر

اگر قصد اسباب‌کشی و تغییر محل کار و زندگی را دارید، اگر قصد انتقال جهیزیه از تهران به بوشهر را دارید، اگر می‌خواهید هرگونه باری را از تهران به مقصد بوشهر ارسال نمایید یا حتی اگر به دنبال شرکتی متمایز جهت ارائه خدمات وابسته به باربری هستید سپند بار انتخاب شما است. مجموعه سپند بار با تخصص در زمینه باربری و خدمات وابسته در حیطه تهران و تهران به شهرستان در یک دهه اخیر توانسته تا رضایت ۹۹درصدی مشتریان را جلب نماید. شرکت باربری تهران به بوشهر به عنوان مجموعه‌ای از خانواده بزرگ سپند بار بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌نماید.

 

امتیازات و خدمات باربری تهران به بوشهر

باربری تهران به بوشهر با در نظر گرفتن انتظارات شما مشتریان گرامی، خدماتی ناب را جهت هر چه آسان‌‌تر شدن امور مربوط به باربری ارائه می‌دهد.

امتیازات و خدماتی که با انتخاب باربری تهران به بوشهر بهره خواهید برد:

 • بیمه باربری رایگان
 • حمل بار در روزهای تعطیل و ۲۴ ساعته
 • پشتیبانی شبانه روزی
 • ماشین‌های باربری بزرگ و کوچک و بسیار مجهز
 • برنامه ریزی عملیاتی تیم باربری تهران به بوشهر بلافاصله با تعیین روز ارائه سرویس
 • ارائه خدمات بسته‌بندی به روش نوین
 • فروش تجهیزات بسته‌بندی
 • راننده و کارگران آموزش دیده و کاربلد
 • چیدمان اثاثیه منزل و اداره در مقصد
 • نصب وسایل برقی

در مجموعه باربری  سپند بار همیشه حق با مشتری است. از این رو استراتژی‌های شرکت همواره بر اساس رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان بوده‌است.

کافی است سرویس باربری را رزرو کرده و یک تا صد را به پرسنل زبده و استاد باربری تهران به بوشهر بسپارید.

بنشینید و چای و قهوه‌ای بنوشید و از استرس‌ها به دور باشید. چرا که سپند  بار بجای شما برنامه‌ریزی و باربری را انجام می‌دهد.

باربری در سطح تهران و شهرستان با تیم متخصص و تجهیزات حرفه ای

باربری تهران به گرگان، باربری تهران به عسلویه، باربری تهران به بندرعباس

حمل بار و باربری تهران به بوشهر
حمل بار و باربری تهران به بوشهر

بهره از بهترین تجیهزات بسته‌بندی در حمل بار تهران به بوشهر

یکی از امتیازاتی که با انتخاب باربری تهران به بوشهر سپند بار، نصیب شما خواهد شد ایمنی بالا با وجود بسته‌بندی نوین است.

اما چرا بسته بندی را به تیم متخصص بسپاریم؟

 1. تیم بسته‌بندی سپند بار دوره‌‌های مختص این کار را با بهترین عملکرد گذرانده‌اند و به صورت عملی و علمی تجربه بسته‌بندی دارند.
 2. از بهترین تجهیزات جهت بسته‌بندی استفاده می‌گردد.
 3. اگر امور بسته‌بندی توسط مشتری گرامی انجام شود به دلیل اتمام وقت و البته نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه امکان ایجاد دردسر وجود دارد.

آیا می‌دانستید؟

آیا می‌دانستید با بسته‌بندی صحیح اثاثیه حجم بار کاهش می‌یابد؟ بهتر است بدانید که در صورت کم بودن حجم بار به ماشین‌های کوچک‌تر و کارگران کمتری نیاز پیدا خواهید کرد. در نتیجه هزینه باربری نیز کاهش می‌یابد.

تیم بسته‌بندی اثاثیه متشکل از خانم و آقا بسته‌بندی به روش نوین و مطابق با استانداردهای جهانی را ارائه می‌دهند.

تجهیزات بسته‌بندی باربری تهران به بوشهر

اگر چند قلم کالا را در یک جعبه قرار داده اید همانا بسته بندی را انجام نداده‌اید! تجهیزات این کار باید باکیفیت باشد و به‌کار شما بیایند.

لوازم بسته‌بندی که تیم متخصص سپند بار از آن‌ها استفاده می‌کند غالباً شامل موارد زیر است:

 • کارتن مخصوص اسباب کشی به صورت ۵و۳لایه
 • بقچه زیپ دار
 • وکیوم بگ
 • نایلون حباب‌دار یا بابل رپ
 • سلفون
 • چسب پهن
 • نخ بسته‌بندی
vacuum bag 500x500 min
حمل بار به بوشهر
وکیوم بگ شگفت انگیز است!

تا ۷۵٪ اندازه و حجم اثاثیه را پایین بیاورید. این است معجزه وکیوم بگ.

مهم‌ترین کاربرد این وسیله کم کردن حجم لباس‌ها و پتو است. چرا که این اقلام با وجود داشتن وزن پایین می‌توانند بسیار جاگیر باشند. اما با قرار دادن برخی لوازم از قبیل لباس و پتو در وکیوم بگ و تخلیه هوا درون آن، حجم اثاثیه به طرز حیرت‌آوری کاهش می‌یابد.

مزیت دیگر وکیوم بگ حفاظت از لباس و پارچه در برابر عومل محیطی و حشرات مختلف است.

 

::در صورت تمایل به خرید تجهیزات بسته‌بندی حرفه‌ای وارد فروشگاه لوازم بسته‌بندی سپند بار شوید‌:

 

بیمه باربری رایگان راز حمل بار ایمن باربری تهران به بوشهر

بیمه نامه باربری در حمل بار تهران به شهرستان بسیار بسیار مهم است. چرا که مسافت بالای تهران به بوشهر این امر را ملزم می‌کند.

به شما اطمینان خواهیم داد که با وجود پرسنل و کارگران متخصص و مجرب و تجهیزات نوین و استاندارد مشکلات حمل بار تهران به بوشهر را تجربه نخواهید کرد. اما از آنجایی که حادثه خبر نمی‌کند بارهای شما تا سقف ۱۰میلیون تومان بیمه خواهد شد.

این بیمه‌نامه در زمان عقد قرارداد به شما ارائه می‌شود. شرکت اتوبار تهران به بوشهر با ارائه بیمه رایگان خیال مشتریان عزیز را آسوده کرده‌است تا اثاثیه شما در کمال آرامش و ایمنی به مقصد منتقل شود.

امکان افزایش سقف بیمه وجود دارد؟

در صورت تمایل مشتری امکان افزایش سقف بیمه باربری وجود دارد. در زمان رزرو سرویس و عقد قرارداد توضیحات لازم به صورت کامل خدمت شما اعلام می‌گردد.

در نظر گرفته خواهد شد.

اسباب کشی ارزان و آسان ناممکن نیست؛ انتخاب سپند بار رمز آسایش شماست

باربری در قیطریه  – باربری در الهیه 

اتوبار تهران به بوشهر
اتوبار تهران به بوشهر

کارگر حمل بار و اسباب کشی

اگر راهرو باریکی دارید یا اگر خانه و اداره شما در آخرین طبقه برج است هیچ نگران نباشید. کارگران حمل بار تهران به بوشهر با توان بالا و علم کافی در زمینه جابجایی بار و صد البته بکارگیری تجهیزات جابجایی تمام مشکلات را از میان برمی‌دارند.

اصلا نگران سلامت اثاثیه در انتقال و جابجایی نباشید. کارگران حمل بار دوره‌های تخصصی را در این زمینه گذرانده‌اند تا مطابق با متدهای روز، کالا را حمل کنند.

هر کدام از اثاثیه خانه تکنیک خاص خودش را در نحوه  جابجایی می‌طلبد. بهتر است اگر خودتان تجربه و علمی در این زمینه ندارید حتی یک متر هم وسیله‌ای را جابجا ننمایید!!!

عواقب جابجایی اثاثیه سنگین بدون تخصص :

 • آسیب به دست و پا
 • آسیب به ستون فقرات
 • آسیب به کالا

کارگران حمل بار خوش رفتار بوده و حرفه‌ای عمل می‌کنند. بدون دردسر بارهای باارزش شما بعد از بسته بندی حرفه ای به ماشین باربری انتقال می‌یابد تا یک باربری بی‌دردسر از تهران به مقصد بوشهر آغاز گردد.

اسباب کشی تهران به شهرستان
اسباب کشی تهران به شهرستان

ماشین باربری مجهز و استاندارد

تقریبا می‌توان گفته که تمامی مشتریان به کیفیت ماشین باربری و البته راننده ماشین بیش از هرچیز توجه دارند. چراکه در صورت عدم بکارگیری تجهیزات مطمئنه، امکان خسارات افزایش می‌یابد.

مجموعه باربری سپند بار با بهره‌گیری از ده‌ها ماشین اتوبار و باربری مسقف و بدون سقف و البته موکت کاری شده آماده حمل بار به صورت ایمن است.

ماشین‌های باربری فرسوده و از دور خارج‌شده نمی‌باشند و از لحاظ نقص فنی مشکلی وجود ندارد.

در باربری تهران به بوشهر مناسب‌ترین ماشین باربری با توجه به مسافت راه و میزان بار برای مشتریان گرامی رزرو می‌گردد.

این پرانتز را اینجا بازکنیم که رانندگان ماشین‌های باربری دارای گواهینامه معتبر مربوطه هستند. آن ها آموزش دیده‌اند تا با سرعت مطمئنه و تلفیقی از صبر و مهارت بهترین باربری را ارائه دهند.

ماشین باربری فقط شامل خاور و کامیون است؟

مجموعه سپند بار با داشتن بیش از ۵۰ماشین باربری اعم از کامیون، کامیونت، خاور، نیسان و وانت نیازهای شما را با توجه به حجم و وزن بار برطرف خواهد کرد.

حمل بار سبک به بوشهر با سرویس نیسان و وانت بار

همانطور که مطلع هستید هزینه ماشینن‌های باربری کوچک کمتر از خاور و کامیون است. برخی از صاحبان لوازم به دلیل تمایل به پرداخت هزینه کمتزر درخواست سرویس وانت و نیسان بار را دارند. غافل از آنکه در صورت عدم انتخاب ماشین باربری مناسب احتمال آسیب به اثاثیه بیشتر می‌شود. غیرقابل تصور است که چند یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی به همراه کمد را در یک نیسان جا کرد! از طرفی بکارگیری ماشین باربری بزرگ با توجه ایجاد فضای خالی بسیار در میان بار مشکل مشابه را به نتیجه خواهد رساند. به همین دلیل کارشناسان شرکت حمل بار تهران به بوشهر به این موضوع توجه ویژه ای دارند.

سرویس نیسان بار : چنانچه طرفیت و حجم بار ارسالی از تهران به بوشهر مطابق ظرفیت نیسان باشد سرویس نیسان بار برای مشتری گرامی رزرو خواهد شد.

نیسان بر خلاف ظاهرش بسیار ظرفیت بالایی دارد و ایده‌آل حمل بارهای سبک و کوچک است. راننده نیسان به وظایف خود آگاه است و با تجربه و عملکرد خود بهترین حمل و نقل را به انجام خواهد رساند.

سرویس وانت بار: این سرویس در مواقعی که حجم و وزن بار بسیار کم باشد و ماشین باربری همچون نیسان مناسب ارسال بار نباشد وانت بار

مشاوره باربری
مشاوره باربری

مشاوره پیش از باربری

بدون شک بعد از خواندن این مطلب سوال‌های گونانگونی در ذهن شما جاری گشته است. اگر قصد دارید شرکت سپند بار را به عنوان مجری باربری تهران به بوشهر انتخاب نمایید اطلاع از ریز و درشت این پروسه حق شما است. در واقع تصمیم گیری وقتی ممکن است که از تمام جوانب کاری اطلاع یابید.

به همین منظور سپند بار مشاوره رایگان را به صورت شبانه روزی در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا نقطه ابهامی در ذهن شما باقی نماند.

طی تماس با سپند بار مراحل کار به شما اعلام می‌گردد، بر طبق شرایط بار و خدمات مورد نظر، هزینه دقیق اعلام می‌شود و توافق صورت می‌پذیرد تا اسباب کشی و ارسال بار به مقصد مورد نظر به ایده‌آل ترین حالت ممکن تجربه نمایید.

 رزرو اینترنتی سرویس باربری 

سریع و آسان

جهت رزرو سرویس یا دریافت مشاوره شبانه روزی می‌توانید همین حالا با سپند بار به عنوان  یکی از بهترین شرکت های باربری در سطح تهران تماس یگیرید.

شماره تماس با شرکت باربری سپند بار

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ 
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ 
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ 
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

زمان حرکت ماشینها از تهران به بوشهر چه وقتی است؟

در سه شیفت صبح و بعدازظهر و شب، زمان حرکت داریم.

آیا در ایام تعطیل نیز سرویس دهی دارید؟

شرکت حمل و نقل سپند بار در تمامی ایام سال خدمات رسانی دارد.

برای خدمات بسته بندی مشاوره تلفنی دارید؟

بله برای تمامی خدماتی که ارائه میدهیم مشاوره تلفنی و حضوری داریم.

شرکت سپند بار به کدام شهرستانها باربری دارد؟

شرکت حمل و نقل سپند بار به تمامی شهرستانهای ایران خدمات رسانی دارد.

آیا برای باربری بیمه نامه هم ارائه میدهید؟

بله برای حمل بار به شهرستان تا سقف 10 میلیون تومان بیمه نامه ارائه میدهیم.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس