حمل بار و باربری تهران به چالوس

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به چالوس

حمل بار و باربری تهران به چالوس

حرف حمل بار و باربری از تهران به چالوس که می‌شود صاحبان بار به فکر جاده چالوس و چالش‌های مسیر میفتند. خصوصاً اگر بار انتقالی شامل وسایل شکستنی و حساس باشد. انتخاب یک شرکت باربری تهران به چالوس که کاربلد هم باشد اولویت است. چرا که در صورت عدم انتخاب یک سرویس دهنده باتجربه و منصف دردسرهای شما چند برابر خواهد شد.

یکی از تخصص‌های سپند بار حمل بار از تهران به شهرستان است. تهران به چالوس، تهران به ایلام، تهران به زاهدان و هرجای دیگری را که فکرشش را بکنید تجربه باربری داریم. قیمت مناسب در کنار کارگران ماهر و تجهیزات عالی از مزایای انتخاب سپند بار است.

باربری از تهران به چالوس

باربری از تهران به چالوس می‌تواند شامل حمل هرگونه باری شود. البته شایان ذکر است که باربری تنها در حمل بار خلاصه نمی‌شود. بلکه از مؤلفه‌های یک شرکت باربری مطرح، خدمات قبل و بعد حمل بار است. برای مثال پروسه اسباب کشی را در نظر بگیرید. بدون شک مشتری تنها به حمل اثاثیه خود احتیاج ندارد، بلکه نیاز دارد اموری همچنین بسته بندی، یا چیدمان وسایل خانه بعد از حمل بار، توسط نیرویی متخصص از شرکت باربری انجام شود و دغدغه اسباب کشی از میان برود.

اسباب کشی تهران به چالوس

مرکز حمل بار و باربری تهران به چالوس سپند بار

شرکت باربری و اتوبار سپند بار سال‌ها در حال فعالیت در امور مرتبط با حمل بار است. تخصص سپند بار انتقال اثاثیه و محموله‌های شما از تهران به نقاط مختلف ایران بزرگ است. یکی از این خدمات، حمل بار و باربری تهران به چالوس است. شهری که مقصد بسیاری از کامیون و ماشین‌‌های باربری است.

بسیاری از عزیزانی که درخواست ثبت سرویس باربری می‌کنند قصد دارند تا جهیزیه خریداری شده در تهران را به مقصد چالوس منتقل کنند. مشتریان عزیزی که تابه‌حال از سرویس سپند بار استفاده نکرده‌اند طبیعتاً از بابت حمل بار نگرانند. چرا که تمامی وسایل جهیزیه اقلام اصلی خانه هستند و قیمت تجهیزات خانگی نیز بسیار زیاد. چنانچه در روند حمل و نقل مشکلی به وجود بیاید یا راننده و ماشین باربری عملکرد خوبی نداشته باشند خساراتی نه چندان کم به بار خواهد آمد.

ما با ناوگان جدید و مدرن، تجهیزات بسته بندی پیشرفته و ایمن، کارگران و رانندگان ماهر و همچنین بیمه باربری رایگان بدون نگرانی و در نهایت دقت و سرعت بار را از تهران به چالوس منتقل خواهیم کرد. این انتقال بار در مسیر برگشتی چالوس به تهران نیز امکان پذیر است.

خدمات باربری تهران به چالوس

 • مشاوره شبانه روزی جهت پاسخگویی به شما و رزرو سرویس
 • خدمات حمل بار و اتوبار در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته
 • اسباب کشی و ارسال جهیزیه در هر روز هفته و ۲۴ ساعته
 • امکان ارائه خدمات حمل بار تهران به چالوس و سپس چالوس به تهران با کامیون‌های برگشتی
 • ارائه ماشین باربری سبک و سنگین مانند کامیون، کامیونت، خاور، نیسان و وانت پیکان
 • ارسال تیم ویژه بسته بندی به همراه لوازم بسته بندی مدرن و ضروری
 • امکان فروش محصولات مختص بسته بندی و ارسال به سراسر کشور
 • ارائه خدمات چیدمان اثاثیه در منزل در صورت اتمام پروسه اسباب کشی
 • بیمه باربری رایگان تا سقف ۱۰ میلیون تومان جهت ضمانت بار

” خدمات در تمامی نقاط تهران به مقصد ایران انجام می‌شود “

ساکنین محدوده باقرخان می‌توانند از خدمات باربری باقرخان استفاده نمایند.

همچنین برای ساکنین محله جلفا باربری جلفا سپند بار در خدمت شما است.

 

 

اثاث کشی تهران به چالوس

اسباب کشی با شرکت باربری تهران به چالوس سپند بار بسیار آسان تر و سریع تر از آنچه تصور می‌کنید انجام خواهد شد.

 • در صورت تماس مشتری با مشاورین و ثبت سرویس باربری، تمام پیش زمینه‌های ممکن برای روز تعیین شده درنظر گرفته می‌شود و پرسنل سپند بار با یک برنامه همه جانبه تعداد کارگر مورد نیاز، بهترین ماشین و کامیون باربری متناسب با میان اثاثیه را در نظر می‌گیرد.
 • در تایم مقرر شده کارکنان سپند بار جهت انجام امور اسباب کشی و پک کردن اثاثیه خانه در محل حاضر می‌شوند.
 • این بسته بندی موجب می‌شود تا تمامی وسایل شما در مقابل ضربات مختلف، رطوبت، گرد و خاک و سایر عوامل دیگر مقاوم و عایق شوند.
 • پس از بسته بندی نوبت به حمل و جابجایی وسایل خانه و اداره می‌رسد. این جابجایی شامل تمامی اثاثیه سنگین و سبک می‌شود. از یخچال ساید بای ساید و بوفه شیشه‌ای و … گرفته تا ظرف و ظروف شکستنی همگی با وجود یک بسته بندی صحیح و کارگرانی با تجربه و بامهارت به ماشین باربری منتقل خواهند شد.
 • بقیه ماجرا با ماشین باربری استاندارد و راننده‌ای مجرب و کارکشته پیش خواهد رفت.
 • جهت اسباب کشی ترجیحاً خودرو باربری مسقف و موکت کاری شده رزرو می‌گردد.
 • سپند بار با بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی با جدیدترین متدهای روز دنیا آشنایی دارد و تجربه یک اسباب کشی اروپایی را در خاطر شما به یادگار خواهد گذاشت.

اتوبار تهران به چالوس

چیدمان اصولی وسایل در بارگیر ماشین باربری

یکی از مواردی که شرکت‌های باربری بی تجربه آن را پشت گوش می‌اندازند، عدم توجه به نحوه چینش بار در بارگیر ماشین باربری است.

چیدن بار و اثاثیه ای که قرار است از تهران به چالوس و یا هر شهر دیگری منتقل شود، اگر به صورت اصولی انجام نشود امکان دارد در طول مسیر به بار و اثاثیه خسارات و ضربات جدی وارد گردد.

کارگران باربری تهران به چالوس بسیار آگاهند که چگونه و چطور در بارگیر ماشین باربری تقسیم وزن را انجام دهند و در چه نقاطی بار سنگین و در چه نقاطی بارهای سبک را قرار دهند. همچنین کارتن‌های بسته بندی نیز بنا بر وزنی که دارند طبقه بندی شده و ابتدا کارتن‌های سنگین اما غیرشکستنی منتقل می‌شود و سپس کارتن‌های سبک در بارگیر کامیون بارگیری می‌شوند.

نحوه چیدن بار در کامیون در یکی دو جمله خلاصه نمی‌شود. مهم آگاهی کارگران است که خوشبختانه شرکت سپند بار با تربیت نیرویی زبده کاملاً مطمئن است که کارکنان شرکت از مهارت و تجربه کافی جهت ارائه خدمات به مشتریان عزیز آماده اند.

بیمه باربری و حمل بار تهران به چالوس

حادثه خبر نمی‌کند!

شاید یکی از دلایل ایجاد بیمه توجه به این اصل بوده‌باشد. شرکت باربری و حمل بار تهران به چالوس در تلاش است بدون عیب و نقص و در نهایت دقت و ظرافت امور حمل بار و اثاثیه از تهران به چالوس را به انجام برساند و جهت رضایت مشتری تعرفه‌های باربری بسیار منصفانه هستند.

اما همه چز به شرکت باربری بستگی ندارد و درصد بسیار کمی به عوامل بیرونی متکی است.

از این رو جهت ضمانت بار و اثاثیه‌ای که امید مشتری است، بیمه باربری رایگان در نظر گرفته‌شده است. این بیمه پس از رزرو سرویس باربری برای شما عزیزان ثبت می‌گردد. طبق این بیمه در صورتی که به وسایل شما آسیب و خسارتی وارد شد، ما موظف هستیم تا سقف ۱۰میلیون تومان خسارات را به شما پرداخت یا جبران نماییم.

از آنجایی که بیمه باربری رایگان تا سقف ۱۰ میلیون تومان است و برخی مشتریان بنا به دلایل خود قصد افزایش سقف بیمه را دارند، امکان افزایش سقف بیمه تا مبلغ مورد نظر شما وجود دارد.

حمل بار تهران به چالوس
حمل بار تهران به چالوس

باربری ارزان تهران به چالوس

نرخ باربری تهران به چالوس و دیگر نرخ‌های شرکت سپند بار زیر نظر اتحادیه باربری است. چرا که این شرکت دارای مجوز رسمی و قانونی از اتحادیه می‌باشد و تمامی فعالیت‌های ما از فیلتر قانونی رد می‌شود.

اما جهت رضایت شما مشتریا عزیز تعرفه و قیمت حمل بار تهران به چالوس پایین تر از نرخ عرف در نظر گرفته  شده‌است که در صورت صلاحدید شرکت مشکل قانونی وجود ندارد. همچنین برای برخی از عزیزانی که به دنبال قیمت های بسیار ویژه هم هستند داریم! شرکت باربری سپند بار در ایامی از سال تخفیف های جهت انجام خدمات حمل بار و باربری تعیین می‌کند.

مزیت این تخفیف‌ها این است که با کاهش قیمت به هیچ وجه کیفیت خدمات و تجهیزات کاهش پیدا نمی کند؛ چرا که در این صورت تخفیف معنایی نخواهد داشت!

به شما اطمینان می دهیم که باربری تهران به چالوس در قبال خدمات نوین و بجایی که انجام می دهد، هزینه ای بسیار مناسب دریافت می کند.

عوامل مؤثر بر هزینه حمل بار و باربری

هزینه باربری و حمل بار به فاکتورهای گونانگونی بستگی دارد. برای مثال اگر مبدأ اسباب کشی طبقه اول با آسانسور باشد شراط متفاوت است با مبدأ ای که در طبقه چهار بدون آسانسور است.

مؤلفه‌هایی همچون موارد زیر در هزینه باربری مؤثر است:

 1. میزان بار
 2. لوازم و بار سنگین
 3. نوع ماشین باربری مورد نیاز
 4. شرایط مبدأ
 5. شرایط مقصد
 6. زمان لازم جهت حمل بار
 7. انجام خدمات تکمیلی باربری همچون بسته بندی و …

باربری منظریه و باربری جردن برای عزیزانی که ساکن منظریه و جردن هستند و به دنبال یک شرکت باربری مطمئن می‌باشند.

ماشین باربری تهران به چالوس

 • شرکت باربری سپند بار جهت رفاه حال شما عزیزان و کامل بودن امکانات، انواع ماشین‌های باربری سبک و سنگین را جهت حمل و نقل بار و باربری تهران به چالوس ارائه می‌دهد.
 • ده ها ماشین و خودرو باربری اعم از کامیون، کامیونت، خاور و نیسان و وانت بار در اختیار سپند بار است.
 • اگر بار شما در حدود ۱۵ تن است کامیون ۱۰چرخ ایده‌آل است. این کامیون دارای ظرفیت بالایی است و در مقابل انواع ناملایمات مسیر عملکرد خوبی دارد.
 • سیستم فنربندی ماشین‌های باربری سپند بار، اثاثیه و بار را در مقابل دست اندازهای مسیر حفاظت می‌کند.
 • وابسته به نوع بار، ماشین باربری داری سقف یا بدون سقف رزرو می‌گردد.
 • ایده‌ی جالب برای جلوگیری از آلودگی و کثیف شدن وسایل و همچنین جلوگیری از آسیب ناشی از ضربات وسایل به بدنه بارگیر، موکت کاری بدنه بارگیر خودرو است که ماشین‌های حمل بار سپند بار از این آپشن بهره برده‌اند.

تماس با اتوبار تهران چالوس

شماره تماس اتوبار تهران به چالوس

مشاورین متخصص و دلسوز پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر  و دقیق تر و استعلام قیمت باربری تهران به چالوس برحسب شرایط خودتان، با پشتیبانی شبانه روزی سپند بار در تماس باشید.

 

تیم بسته شما با چه تجهیزاتی لوازم من را بسته بندی می کنند؟

تجهیزات بسته بندی مدرنی همچون نایلون ضربه گیر، سلفون مخصوص، کارتن بسته بندی، وکیوم بگ و … از تجهیزات بسته بندی مدرن سپند بار هستند.

آیا خدمات شما در روزهای تعطیل هم ارائه می‌شود؟

بله هفت روز هفته در خدمت مشتریان هستیم.

علاوه بر تماس با شماره‌های ذکر شده، امکان رزرو اینترنتی سرویس اسباب کشی هم وجود دارد؟

بله می تواند به صورت آنلاین سرویس باربری را ثبت نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس