حمل بار و باربری تهران به گیلان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به گیلان

حمل بار و باربری تهران به گیلان

در این روزها حمل بار تهران به گیلان افزایش یافته است؛ مسیری طولانی و پر از چالش. اگر قصد اسباب کشی و حمل بار به مقصد گیلان را دارید انتخاب شما شرکتی مطمئن باشد.  چرا که در صورت عدم رعایت استاندارهای لازم پروسه حمل بار با نقایص گونانگون پیش خواهد رفت. شرکت حمل بار و باربری تهران به گیلان سپند بار، با داشتن یک دهه تجربه مفتخر است در زمینه حمل بار پاسخگوی انتظارات شما مشتری عزیز باشد.

اتوبار و باربری تهران به گیلان با مجموعه ای ماهر و دلسوز قادر است صفر تا صد فرآیند اسباب کشی و دیگر خدمات باربری را به نحو احسن انجام دهد.

خدمات قابل ارائه در مجموعه حمل بار و باربری تهران به گیلان

شرکت باربری سپند بار صرفاً کار حمل اثاثیه از نقطه ای به نقطه‌ی دیگر را انجام نمی‌دهد. در دورانی به سر می‌بریم که تمایل مردم به انجام امور بر طبق اصول بیشتر شده است. برای مثال در پروسه اسباب کشی نوع بسته بندی و تجهیزات استفاده شده بسیار مهم است. چرا که در صورت عدم رعایت این نکته امکان انتقال بار در سلامت کامل کاهش خواهد یافت. مثالی دیگر برای شما می‌آوریم؛ یخچال ساید بای ساید در منزل دارید. حال قصد دارید چند قلم جنس سنگین وزن همچون این یخچال را به نقطه‌ای دیگر حمل و نقل کنید. با نداشتن علم کافی در رابطه با نحوه حمل یخچال یا سایر وسایل، امکان آسیب به خود شما و صد  البته دستگاه وجود دارد. در این بین بهترین گزینه اتخاب یک شرکت متخصص در امور باربری است.

در این راستا شرکت حمل بار و باربری تهران به گیلان خدماتی را برای رفع نیاز مشتریان در نظر گرفته‌است :

 • پشتیبانی همیشگی
 • کارگران و رانندگان خبره و پرتوان
 • حمل اصولی بار 
 • حمل اثاثیه سنگین به صورت حرفه‌ای
 • اسباب کشی
 • نیسان بار و وانت بار 
 • بسته بندی اثاثیه به صورت حرفه ای
 • فروش تجهیزات اسباب کشی
 • چیدمان اثاثیه در محل 
 • ارائه بیمه نامه باربری به صورت رایگان

 

باربری شمال تهران، باربری غرب تهران، باربری شرق تهران، باربری مرکز تهران را با شرکتی مطمئن و متخصص تجربه کنید | شرکت حمل بار و باربری سپند بار

حمل بار و باربری به گیلان
حمل بار و باربری به گیلان

زمان کاری شرکت سپند بار

این روزها مردم به دغدغه‌های زندگی خود مشغول هستند و ممکن است نتوانند هر زمانی را به امور مربوطه اختصاص دهند. شرکت حمل بار و باربری تهران به گیلان به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می‌باشد. از ۲۴ساعت شبانه روز گرفته تا روزهای تعطیل هفته! در صورت امکان و نیاز مشتری، به صورت بلادرنگ تعدادی نیرو به همراه سایر متعلقات به محل فرستاده تا پاسخگوی نیاز شما عزیزان در زمینه باربری و حمل بار باشند.

 

پشتیبانی |‌پاسخگوی سوالات شما

به دلیل پیچیده بودن پروسه حمل بار تهران به گیلان، عده ای از مشتریان قصد دارند با تمام جوانب کار آشنا شوند. از قیمت گرفته تا مراحل باربری تهران به گیلان؛ خبر خوب برای شما این است که می‌توانید به صوررت سبانه‌روزی با پشتیبانان شرکت سپند بار در تماس باشید. همکاران ما دلسوزانه به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

اسباب کشی در زمستان

احتمال پیشامد اسباب کشی و حمل بار در فصول سرد از جمله زمستان کم است. چرا که این فصل به دلیل شرایط جوی و البته فرا نرسیدن قراردادهای استیجاری، حمل و نقل با به ندرت انجام می‌پذیرد. اما اگر نیاز مبرم به حمل بار و اثاثیه فقط در همان روزهای سرد زمستان وجود داشته باشد تکلیف چیست؟ عزیزانی که قصد انتخاب شرکتی در زمینه باربری تهران به گیلان را دارید، باید به شما اعلام کنیم که شرکت حمل بار و باربری تهران به گیلان متخصص در زمینه باربری با کمال میل این کار را حتی در روزهای نه‌چندان مناسب جوی انجام می‌دهد.

باربری تهران به گیلان
باربری تهران به گیلان

برنامه ریزی صحیح شرکت حمل بار تهران به گیلان

اتوبار و باربری سپند بار با داشتن برنامه‌ریزی صحیح احتمال وقوع پیشامدهای غیرمترقبه در طول جابجایی در شرایط جوی نامناسب را نزدیک به صفر کاهش می‌دهد. کادر مجموعه باربری تهران به گیلان با اطلاع از دقیق‌ترین اخبار هواشناسی دنیا و همچنین در نظر گرفتن بهترین تجهیزات برای ماشین باربری و البته اثاثیه، امکان باربری در شرایط بد جوی را فراهم می‌سازد. حمل بار در هر زمان و هر مکانی با وجود سپند بار ممکن خواهد شد.

 

 با شرکت باربری و حمل بار تهران به گیلان سپند بار، بهترین متدهای بسته بندی لوازم را تجربه کنید؛ از اثاثیه حجیم گرفته تا اثاثیه کوچک و شکستنی

 

کامیون باربری یا نیسان بار؟

برخی مشتریان فقط قصد جابجایی چند قلم وسیله از تهران به شمال را دارند، این در حالی است که عده ای دیگر قصد یک اسباب کشی کلی از مبدأ تهران به گیلان را دارند. آیا برای تمام این موارد کامیون و خاور در نظر گرفته می‌شود؟

کارشناسان ما در شرکت باربری سپند بار با توجه به حجم اثاثیه شما بهترین ماشین باربری را پیشنهاد خواهند داد. به طوری که نه مشتری هزینه اضافی را بابت ماشینی که بزرگتر از حجم اثاثیه است پرداخت کند و از طرفی وسایل به بهترین شکل ممکن در ماشین باربری بارگیری شوند. به طور معمول برای اثاثیه کم و سبک نیسان بار در نظر گرفته می‌شود.

در این بین برخی مشتریان بنا به دلایل مالی تمایل به انتخاب وانت بار دارند. در این صورت بنا به صلاحدید کارشناسان و استاندارهای باربری، وانت بار برای حمل اثاثیه در نظر گرفته خواهد شد.

 

شرکت باربری و حمل بار سپند بار با داشتن ده‌ها ماشین باربری استاندارد آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است؛ با مشاورین در تماس باشید

 

رانندگان مجرب و صبور  مجموعه شرکت سپند بار

وجود رانندگان ماشین باربری بسیار بسیار در امر حمل و نقل حائز اهمیت است. چرا که در صورت عدم صلاحیت راننده روال باربری به درستی پیش نخواهد رفت.

ویژگی یک راننده برای انجام امور حمل بار

 • تسلط به مسیرهای اصلی
 • توانایی بالا در رانندگی
 • قابل اعتماد
 • مسئولیت پذیر
 • صبوری در حین رانندگی خصوصاً مسیرهای پر تردد و ترافیک
 • توانایی کنترل خودرو در شرایط جوی مختلف
 • رعایت سرعت مطمئنه در مسیرهای مختلف

از آنجایی که صلاحیت بالای راننده در مسیرهای طولانی از جمله حمل بار تهران به گیلان بسیار مورد توجه است، شرکت سپند بار این نکته را پشت گوش ننداخته و برای رضایت مشتری بهترین رانندگان ماشین باربری را برای مشتریان گرامی در نظر می‌گیرد. با این وجود هم سرعت در انجام خدمات احساس خواهد شد و هم کیفیت در روال انجام صفر تا صد حمل بار و اسباب کشی!

با وجود ماشین‌های باربری استاندارد و همچنین رانندگان مجرب، باربری تهران به گیلان به تجربه‌ای شیرین برای مشتری مبدل می‌گردد.

اتوبار تهران به گیلان
اتوبار تهران به گیلان

ارائه بهترین خدمات بسته‌بندی لوازم

بسته‌بندی روش‌های خودش را دارد و سپند بار از آن آگاه است. با یک بسته بندی درست هم سلامت لوازم حفظ می‌گردد و هم حمل آنان چند برابر آسان می‌شود. حتی مبل و صندلی که به نظر جمع و جور می‌آیند نیز نیاز به یک بسته‌بندی درست و اصولی دارند. شرکت باربری و حمل بار تهران به گیلان متخصص در این زمینه آماده ارسال کادر فنی متخصص خود برای بسته‌بندی هر آنچه را که در نظر دارید است.

چرا بسته‌بندی توسط شرکت باربری؟

شاید بعد از خواندن این مطلب یک علامت سوال در ذهن شما پدیدار شود؛ چرا بسته بندی توسط شرکت حمل بار و باربری تهران به گیلان صورت پذیرد؟ مگر چه تفاوتی بین بسته‌بندی ما و شرکت وجود دارد؟

بسته بندی اثاثیه توسط شرکت باربری سپند بار به ۲ دلیل :

 1. استفاده از تجهیزات مختص اسباب کشی
 2. بکارگیری تکنیک‌های ویژه در روش بسته بندی 
باربری تهران به گیلان
باربری تهران به گیلان

امکان فروش تجهیزات بسته‌بندی

مشخصاً دستمرد بسته‌بندی اثاثیه جدا از فرآیند حمل بار است. برخی مشتریان بنا به صلاحدید خودشان ترجیح می‌دهند که بسته‌بندی را خودشان انجام دهند. البته که بسته‌بندی روش‌های خاص خودش را می‌طلبد اما در آخر تصمیم با مشتری است. برای بسته‌بندی صحیح نیاز به تجهیزات مرتبط است. چرا که با استفاده از کارتن‌های کهنه و چسب و طناب‌های غیراستاندارد امکان بسته‌بندی صحیح وجود ندارد. از طرفی امکان آسیب به لوازم نیز وجود دارد.

آن دسته از مشتریانی که در نظر دارند صفر تا صد بسته بندی وسایل را خودشان انجام دهند می‌توانند بهترین تجهیزات بسته بندی را از شرکت سپند بار خریداری بفرمایند. پس اگز قصد حمل بار تهران به گیلان را دارید حتما بسته‌بندی را با استفاده از تجهیزات استاندارد بسته‌بندی انجام دهید.

باربری تهران به شهرستان
باربری تهران به شهرستان

تجهیزات بسته‌بندی جهت فروش :

 • بقچه زیپ دار نوع A
 • وکیوم بگ نوع A
 • چسب نواری پهن
 • نخ بسته‌بندی
 • ضربه گیر یا پلاستیک حباب‌دار
 • سلفون یا استرچ رپ
 • کارتن اسباب کشی ۵ لایه
 • کارتن اسباب کشی ۳ لایه

خرید تجهیزات بسته‌بندی اثاثیه سپند بار 

 

شرکت باربری مطمئن در زمینه حمل بار تهران به گیلان

اثاثیه کم یا زیاد، فرقی نمی‌کند. حمل بار از تهران به گیلان فرآیندی پر از نگرانی و استرس است. با وجود شرکت حمل بار و باربری تهران به گیلان سپند بار دیگر نیازی نیست که از ماه‌ها قبل برای روز اسباب کشی و حمل اثاثیه برنامه‌ریزی کنید. کادر شرکت باربری با داشتن کارکنانی توانا و متخصص از صفر تا صد امور مربوط به حمل بار را انجام خواهند داد. برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان نیز بیمه‌نامه باربری به صورت رایگان ارائه می‌گردد. با این وجود تمام اثاثیه شما تا سقف ۱۰ میلیون تومان به صورت رایگان بیمه خواهد شد. البته در صورت تمایل مشتری امکان افزایش سقف بیمه نیز وجود دارد.

حمل بار آسان با مجموعه سپند بار

برای تهیه وسایل بسته بندی از کجا باید اقدام کنیم؟

در سایت سپند بار امکان خرید آنلاین محصولات را برایتان فراهم کردیم.

نرخ باربری در باربری های مختلف متفاوت است، شما چگونه نرخ گذاری مینمایید؟

نرخ های ما زیر نظر اتحادیه باربری تهران است.

هزینه ها به چه صورت حساب میشود؟

هزینه ها بر اساس مسافت و تعداد ساعاتی که پرسنل در خدمت شماست محاسبه میگردد.

آیا باربری شامل بیمه نامه هم میباشد؟

بله، برای باربری های شهرستان تا سقف 10 میلیون تومان بیمه وسایل داریم.

از چه ماشینهایی جهت باربری استفاده میشود؟

از کامیون، نیسان و وانت بار مسقف و موکت شده مناسب برای باربری وسایل منزل و محل کار شما

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس