حمل بار و باربری تهران به جیرفت

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به جیرفت

حمل بار و باربری تهران به جیرفت

اگر قصد اسباب کشی  یا حمل بار و جهیزیه به مقصد جیرفت دارید و از طرفی نگران قیمت‌های باربری و ایمنی در حمل ونقل هستید، باربری تهران به جیرفت سپند بار با ارائه خدماتی نوین در خدمت شما خوبان است. این روزها با وجود تعدد در شرکت‌های ارائه دهنده خدمات حمل بار و بی کفایتی برخی از آن‌ها برخی مردم بسیار نگران کیفیت پروسه کاری در قبال هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند هستند. سپند بار به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های باربری در سطح تهران با بیش از یک دهه تجربه در این زمینه خدمت رسان مشتریان قدیمی و جدید بوده است. این شرکت با مجوز رسمی از اتحادیه باربری همگام با بهترین متدهای روز دنیا پیش می‌رود تا شاهد لبخند رضایت شما مشتری گرامی باشد.

خدمات تخصصی سپند بار

شرکت باربری تهران به جیرفت به عنوان عضوی از خانواده بزرگ سپند بار آماده است هرگونه خدمات حمل و جابجایی بار از تهران به مقصد جیرفت را در نهایت کیفیت ارائه دهد.

خدمات باربری تهران به جیرفت سپند بار : 

 • خدمات حمل و جابجایی بار از تهران به جیرفت
 • حمل بار با انواع ماشین‌های باربری
 • ارائه گروه متخصص در بسته بندی اثاثیه
 • ارائه لوازم بسته بندی بار
 • ارائه خدمات چیدمان در منزل و نصب وسایل برقی
حمل بار و باربری تهران به جیرفت
حمل بار و باربری تهران به جیرفت

تمایز شرکت باربری تهران به جیرفت سپند بار

با انتخاب باربری تهران به جیرفت سپند بار سلامت اثاثیه شما را تضمین می‌شود و پروسه بی دردسر و راحتی را تجربه خواهید کرد. چرا که سپند بار بر اساس نیاز مشتری خدمات متمایز همراه با دقت و تکنیک ارائه می‌دهد.

 • مجوز رسمی از اتحادیه باربری
 • برنامه ریزی عملیاتی توسط کادری ویژه
 • دقت و ظرافت در کار
 • امکان رزرو آنلاین سرویس باربری
 • تعرفه باربری زیر نظر اتحادیه
 • خدمات ۴ ساعته و همه روزه (بدون استثنا)
 • ارائه بیمه باربری رایگان
 • ارائه خدمات حمل بار سنگین
 • ماشین‌های باربری مدرن
 • کارگر فنی باربری
 • ارائه خدمات بسته بندی به صورت حرفه‌ای
 • فروش لوازم بسته بندی مدرن
 • استفاده از تجهیزات حمل بار
 • چیدمان تکنیکی اثاثیه در ماشین باربری
 • ارائه خدمات چیدمان اثاثیه در مقصد
 • ارائه خدمات نصب لوازم برقی در مقصد

سپند بار خدمات باربری و بسته‌بندی در تمام نقاط تهران و از تهران به مقصد شهرستان را به انجام می‌رساند.

باربری پاسداران برای حمل بار در محدوده پاسداران و باربری مهرشهر برای ساکنین منطقه مهرشهر زیر نظر شرکت سپند بار بهترین خدمات باربری را ارائه می‌دهد.

بیمه باربری رایگان ضمانت ایمنی حمل و نقل

تقریبا می‌توان گفت در هر کسب و کاری بیمه وجود دارد. باربری و حمل بار جزء آن دسته از کارها است که در صورت عدم تخصص و تجربه می‌تواند برای صاحبان بار و حتی شرکت دردسرساز باشد.

شرکت باربری تهران به جیرفت سپند بار همیشه در تلاش است با انجام امور باربری و خدمات وابسته بر طبق اصول و فن بدون کوچکترین مشکلی  خدمات را به انجام برساند. خوشبختانه در این امر موفق بوده‌ایم و تا به الآن رضایت ۹۹درصدی مشتریان عزیزمان را کسب کرده ایم. اما احتیاط شرط عقل است و هیچ حادثه‌ای خبر نمی‌کند. بدون شک با توجه به نیاز مبرم بیمه باربری در این عرصه، شرکت باربری سپند بار تمامی بارهای به مقصد شهرستان را بدون سقف مشخص بیمه می‌کند!

بر طبق این بیمه، بیمه‌گر که شرکت باربری باشد در قبال بیمه‌گذار مسئولیت دارد تا سقف تعیین شده در بیمه، در صورت آسیب و خسارت به بار هزینه‌های مورد نظر را بپردازد.

خبر خوش اینجا است که شرکت باربری تهران به جیرفت سپند بار تا سقف ۱۰میلیون تومان بیمه رایگان ارائه می‌دهد.

truck delivery min
اتوبار تهران به جیرفت

اسباب کشی تخصص ماست

آیا در زمان تعیین شده قادر به جمع آوری وسایل هستند؟ آیا در زمان تعیین شده می‌توانم بسته بندی اثاثیه را انجام دهم؟ آیا کارگران باربری با احتیاط و دقت وسایل مرا جابجا می‌کنند؟ با پیانو و یخچال ساید بای ساید چه کنم؟ آیا کامیون باربری و راننده آن مناسب است تا وسایل من در مسیر تهران به جیرفت آسیبی نبیند؟  و ….

این‌ها همه سوالاتی است که بدون شک هر شخصی از مدت‌ها قبل از اسباب کشی به آن فکر می‌کند. بدون شک فکر کردن به این قضایا موجب تفیتیش ذهنی می‌گردد.

بله درست است! اسباب کشی پروسه ای وقت گیر و نگران کننده است. اما در چه صورتی این نگرانی‌ها بدون لزوم است؟ وقتی که یک برنامه‌ریزی دقیق علملیاتی و بهترین نیرو و تجهیزات در کار باشد!

شرکت باربری تهران به جیرفت سپند بار با داشتن بورد تخصصی در این زمینه کاملاً به جابجایی هرگونه وسیله‌ای آشنا است و با توجه به میزان وسایل شما بهترین ماشین باربری و راننده برای سرویس شما در نظر گرفته می‌‌شود.

از همان روز رزرو سرویس باربری کار پرسنل سپند بار برای خدمت رسانی به شما شروع می‌گردد و برنامه ریزی عملیاتی و جامع انجام می‌‌شود. همچنین یکی از خدمات ممتازی که بسیار مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرد خدمات بسته بندی است. با این خدمات سلامت اثاثیه تا حد زیادی تضمین می‌گردد و جابجایی و حمل آن‌ها آسان تر می‌شود.

با رزرو سرویس اسباب کشی پرسنل سپند بار در همان تاریخ و ساعت مشخص شده با انرژی و آمادگی همه جانبه در محل حاضر می‌شوند و تمام خدمات مورد نظر شما را انجام می‌دهند. کافی است به عنوان مشتری فقط نظاره‌گر باشید و از انجام خدمات به بهترین شکل لذت ببرید.

جابجایی لوازم سنگین

اگر وسایل بسیار بزرگ و سنگینی در خانه دارید و از بابت راه‌پله باریک و تنگ و آسانسور کوچک نگران هستید، مشکلی نیست. کارگران باربری تهران به جیرفت سپند بار فقط دارای زور بازو نیستند! آن‌ها برای همین کارها آموزش دیده‌اند و تجربه کسب کرده‌اند.

سپندبار با برگزاری پیوسته کلاس‌های باربری و انجام عملیاتی امور توسط کارگران کاملاً به توانایی آن‌ها ایمان دارد و به شما اطمینان می‌دهد. این کارگران با توجه به ماهیت و اندازه هر وسیله آن‌ را بسته‌بندی و حمل می‌کنند.

لوازم سنگین شامل وسایلی است که برای حمل آن‌ها نیاز به حداقل دو کارگر باشد. برای مثال وسایلی مانند پیانو، تردمیل و یخچال سیاد از این قبیل وسایل هستند.

تجهیزات حمل بار

یکی از تمایزات شرکت باربری حمل بار تهران به جیرفت، استفاده از تجهیزات مخصوص حمل بارهای سنگین و بزرگ است. تجهیزاتی همچون چرخ حمل بار و کمربند مخصوص از این قبیل تجهیزات هستند.

این تجهیزات علاوه بر اینکه نیاز به تعداد بیشتر کارگران را کاهش می‌دهد، موجب می‌شود تا اثاثیه سنگین با اطمینان و ضمانت بیشتری از مبدأ به ماشین باربری منتقل شوند.

شرکت باربری سپند بار دارای بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی و حمل بار در تمام نقاط تهران

اگر ساکنن آرژانتین هستید باربری آرژانتین و اگر ساکن مرکز تهران در محدوده گیشا هستید باربری گیشا آماده ارائه خدمات نمونه است

اسباب کشی تهران به جیرفت
اسباب کشی تهران به جیرفت

بسته بندی به روشی حرفه ای

اگر قصد اسباب کشی یا حمل بار از تهران به جیرفت را دارید و در نظر دارید تا با کمک دوست و آشنا با چند کارتن از دور گذشته وسایل حساس خانه را بسته‌بندی نمایید، بهتر تجدید نظر کنید.

شرکت باربری تهران به جیرفت سپند بار بهترین‌ها را در اختیار شما می گذارد. از این رو ضمانت ایمنی کالا تا حد زیادی افزایش می‌یابد. اما عدم توجه به یکی از فاکتورهای اصلی اسباب کشی ایمن که همان بسته بندی باشد، می‌توان موجب آسیب به وسایل در هنگام حمل بار از تهران به جیرفت شود.

شرکت سپند بار در رابطه با بسته بندی اثاثیه منزل و اداره، تیمی ویژه ترتیب داده است. این تیم از خانم‌ها و آقایان متخصصی تشکیل شده است تا با متدهای روز دنیا بسته‌بندی وسایل را با تجهیزاتی نظیر ضربه‌گیر، کارتن۵لایه، وکیوم بگ و لوازم تخصصی دیگر انجام دهند.

نحوه بسته بندی مبلمان

بسته‌بندی مبلمان می‌تواند به روش‌های گوناگونی صورت بپذیرد. تیم بسته بندی شرکت باربری تهران به جیرفت با توجه به اندازه و نوع مبل از یکی از روش های ذکر شده زیر استفاده می‌نمایند:

 1. مبل و تمام اجزای زیرین آن به وسیله یک پتو با ضخامت متوسط بسته بندی و کاور می‌شود. سپس با استفاده از طناب مخصوص یا چسب پهن، پتو دور تا دور مبل محکم می‌گردد.
 2. روش بعدی استفاده از سلفون ضخیم است. در این روش تمامی سطوح مبل به روش مرتب با یک سلفون کاور می‌شود. در انتها با چسب پهن نقاط خاصی چسب زده می‌شوند.
 3. یکی از روش های بسته‌بندی وسایل حساس استفاده  از بابل رپ یا همان پلاستیک حباب‌دار است. بابل رپ مبلمان و اجزای حساس آن‌را در مقابل ضربه‌های احتمالی مقاوم می‌سازد.
 4. در آخر نقاط حساس مبل به کمک تکه‌های کارتن با چسب یا طناب کاور می‌گردد تا اطمینان همه جانبه حاصل شود.
شرکت حمل و نقل تهران به جیرفت
شرکت حمل و نقل تهران به جیرفت

خدمات نصب لوازم برقی در مقصد

خدمات باربری تهران به جیرفت پس از حمل بار به مقصد جیرفت تمام نمی‌شود. بلکه ما خدماتی ویژ‌ه برای بعد از اتمام پروسه حمل بار نیز در نظر گرفته‌ایم. این خدمات چیدمان اثاثیه در مقصد و نصب وسایل برقی است.

مشتریان گرامی می‌توانند با استفاده از خدمات نصب بعد از اسباب کشی در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنند. پس اگر نگران نصب لوستر،ماشین لباسشویی و وسایل مشابه هستید کار را به افراد کاردان بسپارید. کارگران فنی باربری سپند بار در این زمینه علم و تجربه کافی دارند.

با سپند بار اسباب کشی آسان و بی دردسر است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

اگر به دنبالی شرکتی مطمئن و متخصص در زمینه باربری تهران به جیرفت هستید، همین الآن با پشتیبانی شبانه روزی ما در تماس باشید. کارشناسان سپند بار با نهایت صبر و حوصله پاسخگوی شما عزیزان هستند. طی این تماس تمام پروسه کاری و هزینه‌های باربری بر طبق شرایط و میزان اثاثیه اعلام می‌گردد. در نهایت شما با اطلاعات کسب شده و پس از ارزیابی، قادر به رزرو تلفنی و یا آنلاین سرویس باربری خواهید بود.

 

سپند بار پاسخگوی شبانه روزی در زمینه باربری

 ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴  – ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

 

آیا برای باربری به شهرستانها بیمه نامه ارائه میدهید؟

شرکت حمل و نقل سپند بار برای باربری به شهرستان تال سقف 10 میلیون بیمه در نظر گرفته است.

اتوبار سپند بار به کدام شهرستانها سرویس دهی میکند؟

سپند بار به تمامی نقاط ایران سرویس دهی دارد.

برای رزرو روز مورد نظر به چه صورت اقدام کنیم؟

شما میتوانید هم تلفنی و هم از طریق سایت برای رزرو تماس بگیرید.

آیا در روزهای تعطیل نیز باربری دارید؟

شرکت حمل و نقل سپند بار در تمامی ایام سال در خدمت شما عزیزان است.

شماره تلفنهای شرکت سپند بار؟

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴  – ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس