حمل بار و باربری تهران به جویبار

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به جویبار

آیا قصد دارید که از تهران به جویبار اسباب کشی کنید؟ توصیه می کنیم که مطلب زیر در مورد حمل بار و باربری تهران به جویبار را مطالعه کنید.

اسباب کشی امروزه به یکی از دغدغه های اصلی مردم در جوامع شهری تبدیل شده است و تقریبا تمامی افرد برای تعویض محل کار یا زندگی خود با این پدیده سرو کار دارند. اسباب کشی یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی است و نیازمند صرف زمان، انرژی و پول زیادی است و افراد عادی قادر به انجام اصولی و دقیق آن نخواهند بود. اسباب کشی به شهرستان جویبار که از شهر تهران بیش از ۲۵۰ کیلومتری فاصله دارد دارای شرایط ویژه ای است بنابراین بهترین راهکار این است که این کار به شرکت ها حمل بار سپرده شود که در این زمینه تخصص و تجربه کافی دارند.

امروزه شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که در این حوزه مشغول خدمات رسانی به مشتریان هستند اما از آنجا که تعداد این شرکت ها بسیار زیاد است و هر کدام خدمات منحصر به فردی به مشتریان خود ارائه می دهند نمی توان به راحتی به آنها اعتماد کرد و برای انتخاب یک شرکت مناسب لازم است که فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته شود.

آیا شرکت حمل بار و باربری تهران به جویبار

همانطور که گفته شد انتخاب شرکت حمل بار باید بر اساس فاکتورهای مختلفی صورت گیرد چرا که لوازم و اثاثیه زندگی و کار افراد جز دارای و سرمایه آنها به شمار می رود و در شرایط اقتصادی امروز کشور، درصورت خراب شدن آنها باید هزینه های زیادی برای جایگزینی و یا تعمیر آنها متحمل شد. دلایل متنوعی وجود دارد که نشان می دهد شرکت سپند بار می تواند بهترین انتخاب برای حمل بار و باربری به جویبار باشد. از جمله مهمترین دلایل مناسب بودن این شرکت می توان موارد زیر را عنوان کرد:

 • ابراز رضای حداکثر مشتریان از خدمات این شرکت
 • سابقه و تجربه یک دهه ای
 • ارائه خدمات کامل و جامع در تمام مراحل اسباب کشی
 • استفاده از کارشناسان و نیروهای
 • محاسبه قیمت ها و هزینه ها بر اساس قانون
 • استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن روز دنیا

باربری تهران جویبار

ماشین باربری تهران به جویبار

درست است که مهم ترین و اصلی ترین قسمت اسباب کشی بسته بندی لوازم  است اما در حقیقت کار اصلی حمل بار است. خصوصا در مسافت های طولانی این امر بسیار بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، بنابراین نوع ماشین هایی که در شرکت های حمل بار استفاده می شود بسیار اهمیت دارد. در حمل بار و باربری تهران به جویبار با توجه به فاصله ای که بین این دو شهر وجود دارد لازم است که از ماشین های مجهز و مدرن استفاده شود. در شرکت سپند بار از انواع ماشین های مجهز و مدرن روز دنیا مانند انواع کامیون ها، کامیونت ها، وانت ها و نیسان ها استفاده می شود. این ماشین ها با توجه به درخواست مشتریان به صورت مسقف، روباز و کفپوش شده به محل اعزام می شوند.

خدمات سپندبار

خدمات شرکت سپند بار در حمل و جابجایی بار مشتریان را به صورت کلی می توان به سه بخش اصل تقسیم کرد که هرکدام زیرمجموعه های خود را دارند:

 1. مرحله اول ارائه انواع مشاوره های رایگان از طرف کارشناسان شرکت به مشتریان قبل از شروه اسباب کشی و فروش انواع ابزارهای مورد نیاز مشتریان مانند وسایل بسته بند
 2. مرحله دوم اعزام تیم ها برای شروع بسته بندی که مهمترین قسمت اسباب کشی به شمار می رود. در این مرحله از نیروهای مرد و زن با سابقه، تعهد و تبحر بالا و انواع تجهیزات مدرن روز دنیا استفاده می شود
 3. مرحله سوم که مرحله آخر است به خدمات تکمیلی اختصاص می یاد که در صورت درخواست مشتریان ارائه می شود. خدماتی مانند تمیز کاری، چیدمان نهایی و … در این مرحله ارائه خواهند شد.

اتوبار تهران به جویبار

هزینه باربری تهران به جویبار

بحث قیمت و هزینه ها همیشه برای مردم اهمیت بسیار زیادی دارد و همه افراد مایل هستند که خدماتی با قیمت های کمتر به آنها ارائه شود. شرکت سپند بار از زمان تاسیس همواره فعالیت های خودش را زیر نظر اتحادیه باربران تهران انجام داده است و تمامی مجوزهای قانونی برای فعالیت را دارد. این شرکت قیمت ها و هزینه های خدمات خود را بر اساس تعرفه ها و قوانین تعریف و تصویب شده محاسبه می کند و مشتریان می توانند از این نظر اطمینان خاطر داشته باشند که هزینه های اضافی پرداخت نخواهند کرد. برای تعیین هزینه لازم است کخ فاکتورهای متعددی در نظر گرفته شود که مهمترین آنها به شرح زیر هستند:

 • فاصله مبدا تا مقصد که برای تهران به جویبار بیش از ۲۵۰ کیلومتر است
 • حجم لوازم و تعداد سرویس های مورد نیاز
 • نوع تجهیزات و ابزارهای به کار رفته در مرحله بسته بندی
 • نوع ماشین هایی که برای انتقال بار استفاده می شود
 • تعداد نیروها و تیم های اعزام شده به محل
 • خدمات تکمیلی مانند چیدمان نهایی و …

تضمین سلامت بار در شرکت بار سپند بار

سلامت و امنیت بار مشتریان خصوصا در مسافت های طولانی تهران به شهرستان ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شرکت سپند بار  در حمل بار و باربری تهران به جویبار برای دادن اطمینان خاطر به مشتریان خود سعی کرده است علاوه بر استفاده از بهترین ماشین ها و راننده های ماهر بین شهری، در معتبرترین شرکت های بیمه ای، لوازم و اثاث آنها را بیمه کند و بیمه نامه رایگان را برای آنها صادر کند. به این ترتیب مشتریان می توانند از جبران خسارت های احتمالی به لوازم خود مطمئن شوند.

بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل

ساعات کاری شرکت سپند بار در حمل بار و باربری تهران به جویبار

یکی دیگر از مهمترین فاکتورها در انتخاب شرکت حمل برای برای افراد ساعات کاری و نحوه خدمات رسانی آن می باشد. شرکت سپند بار در تمام ایام سال و حتی ایام تعطیل  به مشتریان خود خدمات رسانی می کند. کارشناسان و نیروهای خدماتی این شرکت به صورت شبانه روز و ۲۴ ساعته آمادگی پاسخگویی، ارائه مشاوره رایگان و اعزام به محل برای اسباب کشی مشتریان را دارند. همچنین امکان تماس تلفنی با کارشناسان و رزرو نوبت نیز به صورت ۲۴ ساعته برای مشتریان فراهم است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس