حمل بار و باربری تهران به کازرون

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به کازرون

حمل بار و باربری تهران به کازرون

اگر به دنبال شرکتی هستید تا حمل بار به کازرون را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد و سختی پروسه باربری را از دوش شما بردارد، مرکز باربری تهران به کازرون سپند بار آماده است تا با کسب رضایت شما خوبان خدمت رسان باشد.

خدمات باربری با قیمت مناسب و در نهایت دقت و مهارت انجام می‌شود. بار شما نزد ما امانت است و هرکاری می‌کنیم تا این امانت کوچکترین خراشی برندارد. اسباب کشی و ارسال بار از تهران به کازرون راحت و بی دغدغه است اگر شرکتی باتجربه و متخصص را انتخاب کنید.

حمل بار و باربری از تهران به کازرون با سپند بار

شرکت حمل بار و باربری سپند بار با سابقه درخشان و بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه حمل بار و خدمات مکمل باربری در سطح تهران به مقصد ایران عزیز در حال فعالیت است. از حمل بار صنعتی و کشاورزی گرفته تا حمل اثاثیه خانگی و اسباب کشی توسط پرسنل کارآزموده و مجرب صورت می‌گیرد.

چرا انتخاب باربری تهران به کازرون سپند بار ؟

 • ناوگان مجهز و مدرن بدون نقص فنی
 • بسته بندی لوازم منزل با لوازم بسته بندی درجه ۱ با انواع ضربه گیر، سلفون و کارتن
 • کارگران با اخلاق و مورد اطمینان متخصص در امر بسته بندی، حمل تخصصی بار،چیدمان اثاثیه
 • رانندگان توانا و مجرب و البته مورد اطمینان
 • پشتیبانی و مشاوره شبانه روزی
 • خدمات باربری ۲۴ ساعته حتی روزهای تعطیل
 • بیمه رایگان بار
 • امکان حمل بار از تهران به کازرون و کازرون به تهران به کامیون برگشتی

ارسال بار به کازرون

خدمات باربری تهران به کازرون 

مرکز حمل بار و باربری تهران به کازرون به عنوان زیر مجموعه ای از خانواده بزرگ سپند بار آماده ارائه خدمات کاملی است. امکان رزرو سرویس به صورت آنلاین و تلفنی در طی تماس با شماره ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱ وجود دارد.

 • باربری و حمل بار از تهران به کازرون
 • خدمات باربری ۲۴ ساعته و همه روزه
 • حمل لوازم سنگین مانند پیانو، ساید بای ساید، گاوصندوق
 • بیمه تمام وسایل به صورت رایگان
 • بسته بندی لوازم با تجهیزات مخصوص
 • دارای بهترین ماشین‌های باربری : خاور-کامیون-کامیونت-نیسان-وانت
 • چیدمان اثاثیه در منزل بعد از اسباب کشی
 • نصب و راه اندازی وسایل خانگی
 • ارائه مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی

اسباب کشی مطمئن و ارزان با سپند بار

باربری دهکده المپیک سپند بار در محدوده دهکده المپیک خدمت رسان همشهریان است

بهترین خدمات حمل بار به کازرون | رزرو سرویس 

بار شما کم باشد یا زیاد فرقی ندارد! فرآیند انتقال بار از تهران تا شهر کازرون استان فارس بسیار زمانبر است و برای صاحبان بار موجب نگرانی است.

با وجود شرکت باربری تهران به کازرون سپند بار نیازی نیست نگران چیزی باشید و یا از ماه‌ها قبل برای یک روز اسباب کشی و حمل بار برنامه ریزی کنید!

سپند بار با وجود کارکنانی پرتوان و ماهر و داشتن برنامه ریزی برای تمام مراحل کاری می‌تواند در کمال اطمینان و در کمترین زمان ممکن هر آنچه را که می‌خواهید از تهران به کازرون انتقال دهد.

انتقال بار توسط بهترین و جدیدترین ناوگان انجام می‌‌شود و بهترین نیروی انسانی در پیشبرد امور دخیل هستند.

بار و اثاثیه شما رایگان بیمه می‌شوند تا هیچ مشکلی به وجود نیاید و به اصطلاح یک محکم کاری همه جانبه در کار باشد.

باربری از تهران به کازرون

راننده ماشین حمل بار تهران به کازرون

مسافت تهران تا کازرون بسیار بالا است. به خوبی از این موضوع آگاهیم که عزیزانی که قصد دارند دارایی‌شان را به یک کامیون و راننده بسپارند چه حسی دارند؛ باری که قرار است مسافتی طولانی را با وضعیت نه چندان خوب جاده های کشور طی کند تا به مقصد شهر کازرون برسد!

راننده ماشین باربری باید تمام ویژگی‌های یک راننده و یک کارمند خوب را یکجا داشته باشند.

مهارت در رانندگی شرط لازم اما ناکافی در امر باربری است. سپند بار با بهره از رانندگانی خبره و استاد در راندن ماشین باربری و رسم امانت داری یکی از فاکتورهای اصلی انتقال سلامت بار را تأمین کرده‌است.

رانندگان در حال فعالیت در شرکت باربری تهران به کازرون:

 1. مسلط به مسیر حمل بار
 2. تجربه بالا در راندن ماشین باربری
 3. صبور
 4. دارای قدرت عکس العمل سریع در مواجه با خطرات
 5. استفاده از سرعت مطمئنه
 6. با اخلاق و مسئولیت پذیر
 7. قابل اعتماد و امین

اگر در محدوده شهرک آزمایش سکونت دارید باربری شهرک آزمایش آماده ارسال نیرو باربری به محل سرویس است.

همچنین باربری پل رومی و باربری اوین سپند بار در کمترین زمان ممکن به محدوده پل رومی و اوین ناوگان و تیم حمل بار ارسال می‌نماید.

خدمات کارگران باربری تهران به کازرون

نحوه جابجایی اثاثیه و بار خصوصاً اگر حساس و شکستنی باشند بسیار مهم است. اگر از تکنیک‌های جابجایی بار باخبر نیستید حتی ۱ سانتی متر هم وسیله‌ حساس یا سنگینی را جابجا نکنید. چرا که در صورت عدم رعایت نکات حمل وسایل سنگین، امکان آسیب به ستون فقرات و فیزیک بدن شما و همچنین آسیب به وسیله مورد نظر وجود دارد.

کارگران باربری تهران به کازرون افرادی متخصص و پرتوان هستند. اما چرا تخصص؟

آیا جابجایی بار نیاز به تخصص دارد؟

بدون شک جابجایی بار و وسایل مانند هرکار دیگری تکنیک‌های گوناگونی دارد و یادگیری این تکنیک ها تنها با انجام عملی آن ممکن است. برای مثال یخچال اگر به صورت افقی حمل شود ممکن است به دلیل ورود روغن به موتور و سایر قسمت‌های آن بعد از وصل کردن به برق بسوزد!

یا برخی وسایل مانند پیانو به دلیل ارزش و حساسیت بالا، باید طوری حمل شوند تا به کوچکترین جایی برخورد نکنند! در غیر اینصورت هر ضربه در نحوه کارکرد آن و نوای تولید شده توسط پیانو تأثیر خواهد گذاشت.

به همین دلیل سپند بار افرادی توانا و دارای هوش کافی را استخدام کرده است تا با آموزش همه جانبه و امتحان‌های عملی گوناگون صلاحیتشان جهت جابجایی بار ثابت شود.

بهترین کارگران حمل و جابجایی بار، اثاثیه شما را از مبدأ در هر طبقه‌ای که باشد و در تنگ‌ترین راهروها با تجهیزات کارآمد جابجا کرده و در بارگیر ماشین چیدمان می‌کنند.

تعداد کارگران اعزامی

در صورت انتخاب شرکت سپند بار به عنوان ارائه دهنده خدمات باربری، با توجه به میزان بار و شرایط مبدأ باربری، تعدادی کارگر برای شما ارسال می‌گردد.

اصلاً نگران این مسئله نباشید که بخاطر ارسال کارگران به تعداد بالا قرار است هزینه ای بیجا را متحمل شوید یا بابت ارسال تعداد پایین کارگر  بار در زمان کافی یا با کیفیت مطلوب منتقل نمی‌شود!

طبق تماس شما با مشاورین متخصص سپند بار، اطلاعات لازم از شما مشتریان گرامی دریافت می‌شود و طبق بررسی کارشناسان تعداد کارگران معین می‌شوند. هرچه میزان بار و وزن بار افزایش یابد طبیعتاً به کارگران بیشتری احتیاج است.

اسباب کشی تهران به کازرون

ارائه خدمات بسته بندی استاندارد و حرفه ای

یکی دیگر از خدماتی که می‌توانید پس از انتخاب مرکز حمل بار و باربری تهران به کازرون سپند بار توسط کارگران این مجموعه بهره ببرید، خدمات بسته بندی لوازم خانگی و اداری است.

 • دیگر نیازی نیست قبل از اثاث کشی به مارکت محل یا در و همسایه بسپارید که کارتن‌های کهنه را برای شما کنار بگذارند تا اثاثیه با ارزش‌تان را در کارتن‌هایی کهنه بسته بندی کنید!
 • اگر جزء آن دسته از افراد هستید که دلتان نمی‌خواهد وقت با ارزش‌تان صرف پک کردن و بسته بندی اثاثیه خانگی به هدر برود، این کار را به شرکت باربری بسپارید.

کارگران بسته بندی سپند بار از نحوه بسته بندی هر کدام از وسایل خانگی اداری مطلع هستند و تجربه کافی در این زمینه را در رزومه خود دارند.

از این رو تیم بسته بندی باربری تهران به کازرون متشکل از آقایان و خانم‌ها آماده هستند در صورت تمایل شما عزیزان در محل ارائه سرویس حاضر شوند و صفر تا صد وسایل را با تجهیزات برتر و درجه ۱ بسته بندی کنند.

خدمات چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی

اگر شرکت حمل بار و باربری تهران به کازرون سپند بار را جهت انجام خدمات اثاث کشی انتخاب کنید بار و اثاثیه شما در نهایت اطمینان و امنیت به کازرون منتقل می‌شوند. اما بسیاری از افراد نه تنها دغدغه اسباب کشی را دارند، بلکه به فکر بازکردن وسایل از بسته بندی و چیدمان وسایل در خانه هستند. وسایلی مانند یخچال، گاوصندوق، ماشین لباسشویی، مبلمان و … که فکر یک متر جابجایی آن‌ها هم دود از سر آدم بلند می‌کند!

اما نیازی نیست که نگران سختی‌های بعد از اثاث کشی باشید؛ زیرا سپند بار برای این مسسله هم برنامه دارد.

کارگران باربری تهران به کازرون جهت چیدمان درست و اصولی اثاثیه در منزل و اداره آموزش‌های لازم را اخذ کرده‌اند و با تجربه‌ای کافی این خدمات را به نحو احسنت انجام می‌دهند.

چیدمان به سلیقه شما 

قبل از آنکه وسیله ای اندکی جابجا ود، ابتدا محل قرارگیری وسایل بزرگ و ضروری باید مشخص شوند. اقلامی مانند اجاق گاز، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ظرفشویی،کمد و مبلمان و وسایل سرمایشی و گرامایشی از وسایل ضروری خانگی هستند.

این وسایل به سلیقه شما در محل مورد نظر قرار می گیرند و سپس سایر وسایل خانگی به سلیقه شما توسط کارگران خبره سپند بار چینش می شوند.

اگر در رابطه با چیدمن منزل نظری ندارید کار را به کارگران باربری بسپارید. حتی اگر در آپارتمانی کوچک قصد چین اثاثیه را دارید، با درک فضایی درست اثاثیه در بهترین مکان مورد نظر قرار خواهند گرفت.

اتوبار تهران کازرون

شماره تماس باربری به کازرون و رزرو سرویس باربری

هرجای تهران که هستید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید تا مشاورین شبانه روزی ما به سوالات شما در رابطه با قیمت باربری تهران به کازرون، پروسه حمل بار و سایر سوالات پاسخ دهند. امکان رزرو سرویس باربری به صورت تلفنی وجود دارد.

کارشناسانی دلسوز آماده شفاف سازی و پاسخگویی به مشتریان عزیز می‌باشند.

هزینه های باربری به چه صورت حساب میشود؟

هزینه ها بر اساس مسافت، شرایط مبدأ و مقصد باربری، میزان بار و تعداد ساعاتی که پرسنل در خدمت شماست محاسبه میگردد.

بیمه رایگان تا چه سقفی است؟

برای باربری‌های شهرستان تا سقف ۱۰ میلیون تومان بیمه وسایل داریم.

می‌خواهم سقف بیمه را افزایش دهم. این امکان وجود دارد؟

بله. تا سقف دلخواه شما

اگر به هر علتی تاریخ و ساعت باربری تغییر یافت چه کار کنم؟

با هماهنگی با سپند بار روز را تغییر دهید،پرسنل سپند بار با توجه به شرایط شما برنامه ریزی خواهد کرد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس