حمل بار و باربری تهران به کرمان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به کرمان

حمل بار و باربری تهران به کرمان

شرکت اتوبار و باربری سپند بار بیش از یک دهه در حال فعالیت در حوزه حمل بار و باربری است. این شرکت فعالیت خود را در سطح تهران شروع کرده‌است و اکنون به سراسر ایران زمین امور باربری و ارسال بار با کامیون‌های قابل برگشت از کرمان به تهران را انجام می‌دهد. خدماتی با کیفیت در عین ظرافت و دقت عمل، سپند بار را به نامی درخشان مبدل ساخته‌است. چنانچه در جستجوی شرکتی مطمئن و مدرن در زمینه انجام خدمات اسباب کشی و یا جابجایی بار از تهران به کرمان هستید، مرکز حمل بار و باربری تهران به کرمان سپند بار خدمت رسان شما خوبان است.

چرا انتخاب شرکت باربری

اگر دقت کرده باشید هر تکنولوژی و نوآوری که در گذشت زمان به دنیا ارائه می‌شود، جهت هرچه آسان‌تر شدن کارها است. در قرن ۲۱م هستیم و کمتر کسی حاضر است برای کارهای روتین که وقت را تلف می‌کنند، انرژی و زحمت خود را صرف نماید.

از جدیدترین تلفن‌های همراه و کامپیوترها گرفته تا لوازم خانگی مدرن و سیستم‌های حمل و نقل جدید؛ همه برای تحول زندگی بشریت و در دسترس قرار گرفتن امکانات همگانی و راحتی امور، ابداع و به بازار ارائه شده‌اند. حمل و نقل بار جمله کارهایی است که طالب وقت و زحمت بسیاری است. هنوز عده‌ای بنا به دلایل شخصی از صفر تا صد حمل بار و اسباب کشی را خودشان انجام می‌دهند. در نهایت شاید یک کامیون و نیسان اجاره کنند. اما هیچ به وقت و انرژی ای که برای این کار صرف می‌شود دقت کرده‌ادید؟

شرکت باربری تهران به کرمان سپند بار تنها یک شرکت ارائه دهنده ماشین باربری و کارگر جابجایی و حمل بار نیست. خدمات باربری ما صفر تا صدی است. یعنی از همان مرتب سازی  بسته بندی وسایل منزل گرفته تا خارج کردن وسایل از بسته‌بندی و چیدمان آن‌ها در مقصد اسباب کشی!

در صورت انتخاب باربری سپند بار نیازی به خرید تجهیزات اسباب کشی ندارید؛ چرا که ما با داشتن فروشگاه اینترنتی به بهترین تجهیزات بسته بندی دسترسی داریم و از آن‌ها به بهترین شیوه در پروسه اسباب کشی و حمل بار استفاده می‌نماییم.

بدون شک در زمانه‌ای که هر شخصی دغدغه‌های گوناگون دارد انتخاب شرکتی مطمئن و متخصص منطقی است.

اتوبار تهران به کرمان

خدمات باربری تهران به کرمان سپند بار

همانطور که گفته شد سپند بار به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های اتوبار و باربری در تهران، خدماتی کامل در زمینه مربوطه را ارائه می‌دهد. بدین سبب باربری تهران به کرمان سپند بار دلخواه افرادی است که با پرداخت تعرفه‌ای منصفانه و مناسب به دنبال خدماتی کامل و با کیفیت همگام با بهترین متد روز دنیا از تهران به کرمان هستید.

خدمات شرکت حمل بار و باربری تهران به کرمان:

 • حمل و جابجایی انواع بار (سبک و سنگین)
 • خدمات باربری و مشاوره شبانه روزی حتی روزهای تعطیل
 • حمل بار با ناوگانی متنوع (انواع کامیون و خاور – نیسان و وانت بار)
 • انجام خدمات بسته بندی با تجهیزات بسته بندی پیشرفته
 • فروش لوازم و تجهیزات بسته بندی اسباب کشی
 • ارائه بیمه باربری رایگان
 • انجام خدمات چیدمان اثاثیه و نصب وسایل برقی در مقصد

بیمه باربری رایگان برای حمل بار تهران به کرمان

در امر حمل بار اولویت سلامت اثاثیه و بار مورد انتقال است. شرکت باربری تهران به کرمان همیشه در تلاش است امور را بدون عیب و در نهایت کیفیت انجام دهد تا کوچکترین آسیبی به بار وارد نگردد. چرا که رضایت مشتری، رضایت شرکت سپند بار است. اما بیمه باربری پشتوانه و اطمینان خاطر مشتری و همچنین شرکت است. با وجود مسافت ۹۰۰الی۱۰۰۰کیلومتری تهران به کرمان وجود یک پشتوانه آسودگی خاطر است. از این رو در صورت رزرو سرویس باربری تهران به کرمان، بیمه باربری رایگان تا سقف ۱۰میلیون تومان ثبت می‌گردد. این شرایط بسیار ویژه است. اما اگر قصد دارید سقف بیمه باربری را بنا به تمایل خود افزایش دهید این کار امکانپذیر است. در صورت تمایل در هنگام رزرو سرویس اینترنتی این مورد توسط مشاورین از شما پرسیده می‌شود.

هرجای تهران که هستید سپند بار در خدمت شما است.

باربری احتشامیه و باربری شهرک پاس در برای عزیزانی که در این محدوده سکونت دارند و به دنبال شرکت باربری مطمئن و حرفه‌ای می‌باشند.

جابجایی بار سنگین

حمل یخچال ساید، جابجایی گاوصندوق، جابجایی پیانو و سایر اثاثیه سنگین خانگی کاری نیست که فقط نیاز به زور بازو داشته باشد. اگر به این فکر هستید که با چند نفر از دوستان و آشنایان بدون دردسر قادرید اثاثیه سنگین و حساس را منتقل کنید، در اشتباهید. چنانچه در زمینه اصول جابجایی تخصصی ندارید اکیداً توصیه می‌گردد که این قبیل امور را به متخصصین بسپارید. شرکت باربری تهران به کرمان سپند بار با کارگرانی پرتوان و متخصص در خدمت شما عزیزان است. این افراد از نحوه حمل تمامی اقلام آگاهی دارند. در صورتی که یک شرکت باربری نامناسب را انتخاب نمایید سلامت کالا را چه کسی تضمین می‌کند؟

سپند بار دارای بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی است. ما همگام با بهترین متدها جابجایی و حمل هرگونه بار را انجام می‌دهیم.

حمل بار با کامیون به کرمان

حمل بار سنگین با بهترین ماشین‌های باربری

انواع کامیون،کامیونت و خاور در اختیار باربری تهران به کرمان است. عموماً از کامیونت‌ و خاور‌های مسقف برای حمل و نقل اثاثیه منزل از جمله مبلمان، فرش‌، کالاهای اداری استفاده می‌شود. بارگیر این ماشین‌ها موکت کاری شده تا در صورت تکان‌های احتمالی سلامت اثاثیه به خطر نیفتد!

جهت حمل بار سنگین از تهران به کرمان، از ماشین‌های باربری سنگین استفاده می‌شود. کامیون‌هایی با ظرفیت ۱۰تن و ۱۵ تن در اختیار سپند بار هستند. از این کامیون‌ها برای حمل بارهای حساس و وزن ۹تن به بالا استفاده می‌گردد. کامیون و خاورهای اتوبار سپند بار فاقد نقص فنی و دارای تأییدیه سلامت هستند. با سپند بار خیالتان راحت خواهد بود!

حمل بار سبک با ماشین‌های باربری سبک

سپند بار با بیش از ۵۰ ماشین باربری گوناگون در زمینه حمل و نقل هرگونه بار در خدمت شما عزیزان است. شرکت باربری تهران به کرمان سپند بار در زمینه حمل بارهای سبک به مقصد کرمان نیز فعالیت می‌کند.

اگر قصد ارسال بارهای کمتر از ۲٫۲ تن به کرمان را دارید وانت نیسان بار برای شما رزرو می‌گردد. البته حجم بار نیز مدنظر واقع می شود. این نیسان‌ها درانواع مسقف و بدون سقف موجود هستند. متناسب با میزان و حجم بار ماشین باربری شما انتخاب می‌گردد. اقلامی همچون یخچال، گاوصندوق، میوه و تره‌بار و … از این قبیل وسایل هستند. همچنین در صورت سبک بودن بار و عدم نیاز به سرویس نیسان بار، وانت بار برای حمل و نقل کالا به کرمان رزرو می‌شود.

چه ماشین باربری برای من در نظر گرفته می‌شود؟

سپند بار همیشه در تلاش است با ملاحضهٔ میزان بار بهترین ماشین باربری را انتخاب نماید. در صورتی که ماشین باربری مناسب رزرو نگردد، ممکن است مشتری گرامی بابت کامیونی که حجم آن بسیار بزرگ‌تر از میزان بار وی بوده‌است، هزینه گزافی را پرداخت نماید؛ در حالی که برای همان میزان بار سرویس نیسان بار کافی بوده است.

 1. اثاثیه و بار باید به نحوی در بارگیر خودرو باربری قرار بگیرند که فضای معقولی در میان آن‌ها وجود داشته باشد.
 2.  اثاثیه نباید تا سقف بارگیر پر شوند.
 3. در صورتی که فضای خالی زیادی در میان اثاثیه بارگیری شده باشد، در صورت کوچکترین تکان امکان آسیب وجود دارد.

سپند بار مبتکر در امور حمل بار و باربری

باربری پاسداران سپند بار برای ساکنین محله پاسداران تهران آماده ارائه خدمات است.

چنانچه در محدوده جام جم همت سکونت دارید باربری جام جم همت در خدمت شما عزیزان است.

انجام خدمات بسته بندی با متد روز دنیا

باربری تهران به کرمان با ارائه بیمه باربری رایگان، کارگران و رانندگان خبره و متخصص، ماشین باربری استاندارد و البته بسته بندی اصولی سلامت کالا را ضمانت می‌کند.

بسته بندی بار خصوصاً اثاثیه خانه بسیار مهم است. چرا که این وسایل غالبا شکستنی هستند و یا به دلیل ساختار برقی و الکترونیکی درونی در صورت کوچکترین تکان خسارتی میلیونی را پدید می‌آورند. بسته بندی صحیح تا حد زیادی این مشکل را برطرف ساخته‌است.

از طرفی بسته بندی در اسباب کشی طالب تخصص و تجهیزات مدرن است. اگر حتی یکی از این دو مؤلفه کلیدی را ندارید برای سلامت وسایل هم که شده امور بسته بندی در اسباب کشی را به تیم بسته بندی سپند بار بسپارید. این افراد با گذراندن کلاس‌های تخصصی و تجربه بالا تمامی لوازم را به بهترین شکل آماده حمل و نقل می‌کنند؛ با این حال وقت و انرژی شما را نیز نجات می‌دهند.

اگر نگران برخی لوازم خصوصی در منزل هستید باید خدمت شما عرض کنیم که این افراد مورد اطمینان مشتری هستند و از بانوان و آقایان تشکیل شده‌اند.

تجهیزات بسته بندی 

 • ضربه گیر-بابل رپ
 • سلفون-استرچ رپ
 • کارتن اسباب کشی چند لایه
 • وکیوم بگ
 • چسب و طناب بسته بندی
 • فوم
 • بقچه زیپ دار

در صورتی که قصد حمل بار تهران به کرمان را دارید ترجیحاً از این تجهیزات در بسته بندی استفاده نمایید. چرا که در مسافت‌های طولانی استفاده از تجهیزات پیشرفته یک امر واجب می‌گردد. چنانچه تیم بسته بندی سپند بار را برای امور سته بندی اسباب کشی انتخاب نموده اید، از این تجهیزات ویزه در بسته بندی استفاده خواهد شد.

شماره باربری تهران کرمانمشاوره شبانه روزی باربری تهران به کرمان سپند بار

اول اطلاعات کافی کسب کنید و سپس تصمیم بگیرید!

این شرط اصلی تحقیق در انتخاب یک شرکت است. بدین منظور چنانچه سوالی در رابطه با باربری تهران به کرمان دارید با مشاورین ما تماس حاصل بفرمایید. این افراد به صورت شبانه روزی پاسخگوی تمام سوالات شما هستند. تعرفه‌های دقیق باربری، مراحل حمل بار تهران به کرمان و سایر موضوعات به صورت شفاف خدمت شما خوبان اعلام خواهد شد.

جهت اخذ مشاوره و رزرو سرویس باربری با شماره های زیر در تماس باشید.

 ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ – ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴  – ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ – ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

از چه طریق می‌توانم سرویس باربری را رزرو کنم؟

مشتریان عزیز می توانند به صورت رزرو آنلاین و یا تلفنی سرویس باربری و خدمات تکمیلی را رزرو نمایند.

روزهای تعطیل سال هم خدمات باربری ارائه می‌گردد؟

بله. سپند بار در هفت روز هفته و 24ساعته بدون استثنا خدمت رسان مشتریان عزیز است.

خدمات بعد از اسباب کشی باربری تهران به کرمان چطور است؟

شما عزیزان می‌توانید از خدمات چیدمان اثاثیه در منزل و نصب وسایل برقی و الکترونیکی در مقصد باربری استفاده نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس