حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه

حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه

تهران به کرمانشاه؛ با مسیری در حدود ۶ الی ۷ ساعت و با فاصله ۵۰۰کیلومتر! چه مسیر طولانی‌ای در پیش است … اسباب کشی یا حمل بار در این مسیر بسیار طولانی، توأم با ریسک به‌نظر می‌رسد. اما با شرکت حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه اسباب کشی و جابجایی اثاثیه، بسیار گذران و به خوبی به اتمام خواهد رسید. شرکت سپند بار  با سال‌ها سابقه در زمینه حمل بار و اتوبار در محدوده تهران و همچنین باربری تهران به شهرستان، پیوسته محبوب مشتریان بوده‌است. در ادامه مطلب از خدمات و مزایا شرکت باربری تهران به کرمانشاه سپند بار به شما می گوییم.

شرکت اتوبار و باربری سپند بار |برترین باربری تهران به مقصد ایران

شرکت سپند بار دارای یک دهه سابقه در زمینه امور حمل بار و باربری آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. خدمات این شرکت در زمینه باربری به صورت صفر تا صد می‌باشد؛ به این صورت که خدمات پیش از اسباب‌کشی و بپس از اسباب‌کشی برای شما مشتری عزیز به صورت حرفه‌ای و همگام با جدیدترین متد روز دنیا به عمل می‌رسد. شما به عنوان مشتری با شرکت باربری سپند بار تماس گرفته و جزئیات و جوانب کاری به شما توضیح داده خواهد شد. پس از توافق روز معینی برای شما و به دلخواه شما تعیین می‌گردد تا کادری متخصص همراه با به‌روزترین ماشین‌های باربری برای مشتری ارسال گردد. ادامه ماجرا با ما است.

 

حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه بدون دردسر با مجموعه سپند بار ؛ رزرو اینترنتی سرویس باربری 

 

خدمات تخصصی شرکت حمل بار تهران به کرمانشاه

اگر قصد حمل بار از تهران به کرمانشاه را داشته باشید بدون شک خدمات آن شرکت برای شما حائز اهمیت خواهد بود. خدمات تخصصی ای که در مجموعه سپند بار ارائه می‌گردد جهت کمال شرکت و رضایت همه‌جانبه مشتری است. نیازهای شما به عنوان مشتری در نظر گرفته شده است تا راحتی و آسایش واقعی را تجربه نمایید. این امر در بین افرادی که قصد اسباب کشی از تهران به شهرستان را دارند بیش از پیش حائز اهمیت می‌گردد. چرا که پروسه اسباب کشی نیاز به برنامه‌ای از پیش تعیین شده دارد و آمادگی تمام افراد خانه و حتی ساختمان، در این موضوع دخیل است.

حمل بار و باربری به کرمانشاه
حمل بار و باربری به کرمانشاه

چرا شرکت حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه

از مزیت انتخاب سپند بار به عنوان خدمات دهنده‌ی امور باربری تخصصی از تهران به کرمانشاه به شما می‌گوییم :

 • سرویس دهی ۲۴ ساعته
 • امکان رزرو اینترنتی سرویس باربری
 • صرفه جویی در هزینه‌ها
 • باربری ارزان و زیر نظر اتحادیه
 • دارای ده‌ها ماشین باربری کوچک و بزرگ
 • نیسان بار و وانت بار تلفنی
 • ارائه بیمه باربری
 • ارائه مشاوره در زمینه باربری
 • بسته‌بندی لوازم
 • فروش تجهیزات بسته‌بندی
 • چیدمان اثاثیه به صورت اصولی در ماشین باربری
 • حمل اثاثیه بدون وارد ساختن آسیب
 • چیدمان اثاثیه پس از انتقال به مقصد

 

اسباب کشی به کرمانشاه
اسباب کشی به کرمانشاه

قیمت‌ و تعرفه‌های باربری تهران به کرمانشاه

از باربری ارزان و صرفه جویی در هزینه‌ها به شما گفتیم ؛ اما چطور؟ همه چیز به ارزان تمام شدن نیست! بلکه آن تلفیقی از کیفیت و قیمت مناسب است که مشتری را راضی نگه‌ می‌دارد. تمامی قیمت‌های ارائه شده در این شرکت و حتی دستمزد کارگران زیر نظر اتحادیه باربری است. این اتحادیه بر تمام فعالیت‌های شرکت‌های باربری نظارت می‌کند و استانداردهای لازم و کلی مشخص می‌شود. در شرکت باربری سپند بار همیشه سعی بر آن بوده که آنچنان خدمات حمل بار با دقت و ظرافت و بدون عیب پیش رود تا مشتری خاطره ای شیرین از اسباب کشی و امور حمل بار خود را در ذهن داشته باشد و این شرکت را به دیگران نیز توصیه کند. نمی‌شود قیمت دقیقی را در این رابطه ارائه داد چرا که عوامل مختلفی در تعیین قیمت حمل بار تهران به کرمانشاه یا سایر مناطق ایران دخیل است.

عوامل مؤثر بر قیمت حمل بار و باربری :
 1. آدرس مبدأ و مقصد حمل بار
 2. طبقه مبدأ و مقصد حمل بار
 3. وجود یا عدم وجود آسانسور
 4. تعداد کارگران مورد نیاز برای انجام امور باربری
 5. خدمات جانبی همانند بسته‌بندی یا چیدمان بعد از اسباب کشی
 6. حمل اثاثیه فوق سنگین مانند گاوصندوق‌های ۲۰۰ کیلویی
 7. نوع ماشین باربری مورد نیاز

در شرکت سپند بار همیشه حق با مشتری است؛ کارشناسان شرکت باربری سپند بار با توجه به شرایط شما بهترین قیمت را در نظر خواهند گرفت و این قیمت در هنگام رزرو سرویس باربری به شما مشتری گرامی اعلام می‌گردد. کافی است با مشاورین ما در تماس باشید.

سپند بار اسباب کشی در بدترین شرایط  را برای شما ممکن و بدون دردسر خواهد کرد.

 • اگر در ساختمانی سکونت دارید که دارای راه پله‌ های کوچک و باریک است.
 • اگر در خانه ای کوچک اما در انبوهی از وسایل کوچک و بزرگ زندگی می‌کنید.
 • اگر سنگین ترین لوازم در حانه شما است و قصد اسباب کشی دارید.
 • اگر در اداره و محل کار شما وسایل با ارزش و محرمانه نگهداری می‌شود و به دنبال یک شرکت باربری مورد اطمینان هستید.
 • اگر نگران جابجایی وسایل در مسافتی طولانی همچون تهران به کرمانشاه هستید
 • اگر در زمانی معین نیاز اسباب کشی دارید و در روز و ساعات دیگر دغدغه‌های دیگری دارید.
 • اگر به دنبال یک شرکت باربری مطمئن و شبانه روزی در زمینه اسباب کشی هستید.
 • اگر دغدغه بسته‌بندی حجم بالای اثاثیه را در ذهن می‌پرورانید

و ….

هر فکری که در ذهن دارید را دور بریزید. شرکت حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه این دغدغه‌های شما را درک کرده و برای تک تک آن‌ها چاره‌ای اندیشیده است. شما به عنوان مشتری نیازی نیست که اسباب کشی را به یک غول تبدیل کنید. با مشاورین مجموعه باربری تهران به کرمانشاه سپند بار در تماس باشید تا روال کاری به شما اعلام گردد.

تجربه به یاد ماندنی از باربری و بسته بندی لوازم مسکونی؛ تماس با شرکت سپند بار 

منظور از بیمه‌نامه باربری چیست؟

در مبحث بیمه باربری، بیمه‌گر در مقابل دریافت حق بیمه از فرد بیمه‌گذار متعد می‌شود که در صورت خسارت به کالا در طی حمل و نقل از مبدأ به مقصد به دلیل یکی از احتمالات مندرج در بیمه‌نامه،زیان وارده به بار جبران گردد و هزینه‌ها پرداخت شوند.

اتوبار به کرمانشاه
اتوبار به کرمانشاه

بیمه ‌نامه باربری به صورت رایگان | ضامن اثاثیه شما

ما به جای شما اسباب کشی و حمل بار را انجام می‌دهیم. مطمئن و مبتنی بر اصول باربری؛ برای آن که کوچکترین جای نگران باقی نماند خبر خوشی برای شما داریم. اثاثیه شما تا سقف ۱۰ میلیون تومان به صورت رایگان بیمه خواهند شد. ارائه بیمه نامه باربری، بسیار بسیار مورد توجه است. چرا که حتی با وجود بدون نقص پیش رفتن امور، بازهم احتمال پیشامد یک سری حوادث خارج از اختیار شما و شرکت باربری وجود دارد. بیمه ضامن ایمنی اثاثیه شما است.

امکان افزایش سقف بیمه باربری وجود دارد؟

چنانچه بار شما تماماً باارزش است و صلاح می‌دانید تا سقف بیمه را افزایش دهید، شرکت باربری سپند بار با کمال میل این کار را برای شما به انجام می رساند.

:: سپند بار متخصص در امور مربوط به باربری ::

باربری تهران به شمال

باربری تهران به مازندران

باربری تهران به لنگرود

رزرو اینترنتی سرویس باربری

بسته‌بندی وسایل |‌عدم ضربه و آسیب به بار

به شما توصیه اکید می‌گردد از کارتن‌های کهنه و پاره برای بسته‌بندی اثاثیه استفاده نکنید. در امر حمل بار از تهران به کرمانشاه سلامت لوازم اولویت صاحبان بار است. بسته‌بندی حرف اول را در این مقوله می‌زند. پس پیشنهاد ما به شما این است که بسته‌بندی را با لوازم و تجهیزات مخصوص، بسته‌بندی نمایید. در غیر اینصورت کادر بسته‌بندی سپند بار شامل چند خانم و آقا متناسب با تعداد و حجم اثاثیه شما به محل اعزام می‌گردند.

بسته‌بندی بر خلاف آنچه تصور می‌کنید بسیار تخصصی است و نیاز به طبقه بندی قبلی و همچنین بکارگیری تجهیزات مخصوص به خودش را دارد. شرکت حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه با داشتن این تجهیزات و کادر متخصص در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

فروشگاه تجهیزات بسته‌بندی حرفه‌ای سپند بار ؛ کلیلک کنید

اثاث کشی تهران به کرمانشاه
اثاث کشی تهران به کرمانشاه

ماشین‌های باربری شرکت سپند بار در مقصد تهران به کرمانشاه

خاور و کامیون : اگر قصد حمل بارهای سنگین یا اسباب کشی کامل یک خانه یا اداره را دارید بهترین ماشین‌های باربری بزرگ از جمله خاور و کامیون به صورت مسقف و کف موکت کاری شده برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته خواهد شد.

نیسان بار : در صورتی که اثاثیه شما در حدی نیست که نیاز به پرداخت هزینه اضافی بابت خاور و کامیون باشد، سرویس نیسان بار برای مشتری در نظر گرفته خواهد شد. این ماشین دارای گنجایش باری بالا و بسیار ایمن است.

وانت بار :‌ اگر اثاثیه شما بسیار کم و سبک باشد، سرویس کم هزینه باربری، وانت بار برای شما رزرو خواهد شد.

ماشینهای باربری تهران به کرمانشاه
ماشینهای باربری تهران به کرمانشاه

خب پس از انجام اسباب کشی توسط شرکت باربری تهران به کرمانشاه، نوبت می‌رسد به جابجایی وسایل در محل مورد نظر. چیدمان اثاثیه می‌تواند بسیار سخت و طاقت فرسا به نظر برسد. چرا که نیاز به زور بازروی بسیاری است. از طرفی انرژی و وقت شما تماماً مصرف خواهد شد. بدین منظور باربری تهران به کرمانشاه خدمات ویژه‌ای را با نام چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی در نظر گرفته است. کادر شرکت باربری سپند بار با آشنایی کامل به اصول چیدمان و فنگ شویی، می‌توانند یاری رسان شما باشند. اگر در مورد چیدمان اثاثیه خانه نظری ندارید می‌توانید صفر تا صد را به کادر باربری سپند بار بسپارید. چه چیزی لذت بخش تر از راحتی و آسایش !

حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه

استراتژی مجموعه سپند بار همیشه بر شفایت امور و رضایت مشتریان بوده است. در شرکت حمل بار و باربری تهران به کرمانشاه ایمنی، اعتماد، سرعت و نظم حرف اول و آخر است. مشاوران شرکت سپند بار ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان است تا پاسخگوی ابهامات ذهنی شما باشند. باربری منظم و آسان با مجمپعه سپند بار یک اتفاق نیست؛ یک واقعیت است.

خدمات حمل بار به کدام شهرهای ایران دارید؟

شرکت باربری سپند بار به تمامی شهرهای ایران سرویس دهی مینماید.

آیا فقط حمل بار برای اثاثیه منزل دارید؟

اتوبار باربری تهران به کرمانشاه تمامی وسایل موردنیاز شما اعم از منزل یا محیط کار را به مقصد میرساند.

در روزهای تعطیل نیز باربری دارید؟

در تمامی ایام سال و 24 ساعت هفته سرویس دهی داریم.

آیا خدمات بسته بندی نیز ارائه میدهید؟

بله خدمات بسته بندی و همچنین فروشگاه بسته بندی در سایت سپند بار داریم.

آیا بارها شامل بیمه باربری نیز میشوند؟

بله برای حمل بار به شهرستان بیمه باربری نیز ارائه میدهیم.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس