حمل بار و باربری تهران به خمینی شهر

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به خمینی شهر

حمل بار و باربری تهران به خمینی شهر

اگر در همین روزها جابجایی بار به خمینی شهر استان اصفهان را دارید، شرکت ما در خدمت شما خواهد بود تا شما را تا آخرین مرحله باربری و حمل بار همراهی کند. مرکز حمل بار و باربری تهران به خمینی شهر خدمات تخصصی حمل بار و حمل اثاثیه خانگی را از تهران به مقصد خمینی شهر و در مسیر برگشتی انجام می‌دهد. باربری تهران به خمینی شهر به عنوان عضوی از مجموعه بزرگ سپند بار است که این شرکت دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می‌باشد و  تمام خدمات از فیلترهای قانونی عبور می‌کند.

اگر ساکن تهران هستید، با بیش از ۴ شعبه در نقاط مختلف تهران، خدمات شبانه روزی باربری و بسته بندی را انجام می‌دهیم. امور باربری تهران به خمینی شهر سپند بار با وجود بورد تخصصی اسباب کشی، به بهترین روش انجام می‌گیرد و ماشین‌های باربری نو و مجهز شده، به عنوان ناوگان آماده به کار در باربری سپند بار شناخته می‌شوند.

باربری تهران به خمینی شهر با سپند بار

سپند بار با داشتن تجربه گرانبها در زمینه حمل و نقل بار شهری و بین شهری و بسته بندی حرفه‌ای، سال‌هاست که مورد توجه مشتریان و ساکنین تهران بوده است.

شمال تهران یا شرق تهران فرقی نمی‌کند! به محض رزرو سرویس باربری افرادی خبره و به همراه ناوگان حمل ونقل بار و کالا را به مبدأ و محل بارگیری ارسال می‌کنیم.

باربری تهران به خمینی شهر بلادرنگ بوده و خدمات صفر تا صد است. یعنی خدمات قبل و بعد از حمل ونقل اقلام شما توسط نیروی انسانی سپند بار انجام می‌شود.

مجموعه سپند بار با بهره گیری  از متخصصین و پیشرفته‌ترین تجهیزات جهت حمل ونقل و بسته بندی اثاثیه، یک باربری ایمن و بی‌خطر را به انجام می‌رساند. در حالی که تعرفه باربری تهران به خمینی شهر مصوب اتحادیه باربری است، اما به شما اطمینان می‌دهیم خدمات ما فراتر از هزینه‌ای است که مشتری گرامی پرداخت نموده است.

اتوبار و باربری سپند بار در همه جای تهران

انجام خدمات باربری و بسته بندی در محدوده محمودیه با باربری محمودیه و ارائه خدمات باربری در محدوده کامرانیه با باربری کامرانیه سپند بار

۲۴ ساعته و هفت روز هفته

باربری تهران به خمینی شهر

چرا انتخاب مرکز حمل بار و باربری تهران به خمینی شهر سپند بار؟

 1. سرویس جابجایی اقلام و اثاثیه به صورت شبانه روزی و همه روزه ارائه می‌شود که با این امکان در هر روز و ساعتی که دلتان بخواهد می توانید برنامه ریزی کنید.
 2. برای همه بارهای ارسالی از تهران به خمینی شهر، بیمه حمل بار ثبت می‌گردد و این بیمه تا ۱۰ میلیون تومان رایگان است.
 3. سپند بار دارای مشاورانی دلسوز و متخصص است که به شما توضیح می‌دهند چطور یک باربری راحت را تجربه کنید و در رابطه با تمام مراحل کاری شفاف سازی می نمایند.
 4. قیمت باربری مصوب اتحادیه است که معمولاً این تعرفه‌ها مناسب و ارزان می‌باشد.
 5. شرکت باربری سپند بار بهترین تجهیزات بسته بندی را به فروش می‌رساند. این بدین معنی است که بسته بندی اثاثیه مشتریان با همین تجهیزات مدرن و عالی انجام می‌گیرد.
 6. کارگران خدمات بسته بندی از خانم و آقا تشکیل شده‌اند. با این وجود می‌توانید بسته بندی برخی وسایل شخصی را به یکی از این دو گروه بسپارید.
 7. کارگران باربری تهران به خمینی شهر  پرتوان و دارای علم حمل بار می‌باشند.
 8. کارگران باربری تهران به خمینی شهر برای امور بسته بندی، نحوه جابجایی صحیح بار، نحوه چیدمان بار در ماشین باربری جهت جلوگیری از آسیب‌های مسیر، چینش وسایل در خانه و نصب وسایل خانگی آموزش دیده‌اند و دارای تجربه کافی می‌باشند.
 9. خدمات تخصصی حمل وسایل سنگین خانگی به صورت تکنیکی و تخصصی در سپند بار انجام می‌گیرد.
 10. باربری سپند بار با بیش از ۵۰ ماشین باربری، حمل هرگونه بار را از تهران به خمینی شهر را ممکن می‌کند. ماشین‌های باربری کوچک و بزرگ ( وانت -نیسان – خاور – کامیون – کامیونت ) با انواع دارای سقف و روباز قابل ارائه می‌باشند.
 11. ماشین باربری فرسوده در سپند بار وجود ندارد و تمامی بارها در ماشینی سالم و استاندارد چیده می‌شوند تا در مسیر طولانی بین شهری به خوبی منتقل شوند.

 

نیروی انسانی ماهر مرکز اتوبار تهران به خمینی شهر | سپند بار

شرکت حمل بار و باربری سپند بار، یک مجموعه کامل از افرادی با مسئولیت است و به همین دلیل توجه به نیازهای مشتری، اولویت اول و آخر ما است. تمامی پرسنل و نیروی انسانی این شرکت از جمله مدیریت، متصدیان حمل بار، کارگران حمل بار و تخلیه بار و البته رانندگان، افرادی خبره و کاربلد هستند.

در سپند بار اتمام کار اولویت نیست؛ کیفیت کار است که موجب لبخند مشتریان می‌شود!

 • تمام تلاش مجموعه سپند بار این است که مشتریان گرامی با پرداخت هزینه باربری احساس رضایت کنند. کادر حمل و جابجایی بار در روز و ساعت مقرر شده هرطور که شده خود و ناوگان را به محل بارگیری می‌رسانند تا پروسه باربری تهران به خمینی شهر در کمترین زمان ممکن انجام گیرد.
 • ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات شما عزیزان و برنامه ریزی باربری و ثبت بیمه نامه، همه توسط کادر اداری سپند بار صورت می‌پذیرد. شاید نقش این افراد در پروسه حمل و نقل بار مشخص نباشد اما بدون وجود مسئولیت کاری این مجموعه، هرج و مرج به وجود می‌آمد و اکنون نمی‌توانستیم به رضایت ۹۹درصدی مشتریان گرامی برسیم.

اتوبار تهران خمینی شهر

بیمه نامه حمل بار تهران به خمینی شهر

بیمه برای کسب و کارهای پرخطر یک امر واجب است که باربری نیز از آن مستثنی نیست!

با برنامه ریزی همه جانبه و استفاده از بهترین تجهیزات، مشکلات و خطرات حمل بار از تهران به خمینی شهر را تا حد زیادی کاهش داده‌ایم. اما برای مقابله و جلوگیری از خسارات حوادث غیرمترقبه، شرکت سپند بار برای تمامی اقلام و اثاثیه مورد انتقال، بیمه باربری رایگان که توسط شرکت معتبر ارائه می‌گردد را ثبت می‌کند.

خیالتان راحت باشد که در صورت به وقوع پیوستن هرنوع اتفاقی، بیمه باربری ضامن بار شما است و مرکز باربری تهران به خمینی شهر سپند بار به عنوان بیمه گر موظف است خسارات را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت یا جبران نماید.

سقف بیمه باربری برای حمل بار از تهران به خمینی شهر اصفهان چقدر است؟

 • سقف بیمه باربری رایگان ده میلیون تومان می باشد.
 • سقف بیمه بیشتر از ده میلیون تومان به درخواست مشتری ثبت می‌گردد.

حمل بار تهران به خمینی شهر

اهمیت بسته‌بندی در حمل و نقل بار به خمینی شهر

بسته بندی در جابجایی بار به ویژه در فواصل دور بسیار مهم است و باید جدی گرفته شود. به دلیل اهمیت بالای این موضوع، خدمات ممتاز بسته بندی را به مشتریان مشتاق ارائه می دهیم.

صحبت از بسته بندی که می‌شود عده‌ای ترجیح می‌دهند که اصلا بسته بندی اثاثیه را انجام ندهند یا با بدترین وسایل به شیوه‌ای نادرست به پک کردن کالای حساس و شکستنی می‌پردازند. در حالی که از عواقب ۹۹درصدی این کار اطلاع ندارند!

 • عدم بسته بندی: اگر وسایلی که قصد دارید به خمینی شهر منتقل کنید بسته بندی نشوند، به احتمال خیلی زیاد در طی حمل با وسیله نقلیه آسیب خواهند دید. با وجود بهترین ماشین باربری، بهترین کابین و بهترین راننده بازهم از اهمیت بسته بندی و حفاظت خارجی اثاثیه کم نمی‌شود.
 • عدم بسته بندی صحیح: بسته بندی غیراستاندارد دست کمی از عدم بسته بندی اقلام ندارد!  بسته بندی اشتباه موجب به بارآوردن بی نظمی در کار حمل بار می‌شود و اگر پک کردن وسایل مطابق تکنیک انجام نشود، عملاً از وسایل در طی حمل ونقل هیچ حفاظتی نمی‌شود و تنها تجهیزات بسته بندی شما مصرف شده است. عدم بسته بندی صحیح، موجب می‌شود انرژی بیشتری به صورت کاذب از شما سلب شود. همچنین احتمال استفاده بیش از حد از تجهیزات بسته بندی و هدر رفتن آن‌ها وجود دارد.

باربری جماران سپند بار و باربری محدوده مقدس اردبیلی در خدمت ساکنین محدوده جماران و مقدس اردبیلی

خدمات تخصصی و حرفه ای در زمینه اسباب کشی و باربری

جابجایی وسایل حساس با مرکز باربری تهران به خمینی شهر

نیازی نیست از مدت ها قبل آشنا و همسایه را خبر کنید تا در روز باربری و اسباب کشی یاری رسان شما باشند! حمل و جابجایی بار را به عهده کارگران باربری تهران به خمینی شهر سپند بار بگذارید و شاهد باشید که چطور اثاثیه شما در نهایت دقت و تکنیک به ماشین باربری منتقل می‌شوند.

مشکلات جابجایی بار توسط صاحبان بار

در گذشته تمام مراحل حمل بار توسط صاحبان بار و آشنایان انجام می‌شده است و در طی مسیر حداقل به یک کالا آسیب جزئی وارد می‌شد. دلیل این امر عدم اطلاع از تکنیک‌های جابجایی بار و بی تجربگی بوده است. از طرفی پروسه جابجایی بار به نیروی بدنی بالایی احتیاج دارد و عدم توجه به نکات حمل بار، آسیب‌های جسمی عمیقی به فرد وارد خواهد شد.

کارگران حمل و نقل بار در باربری تهران به خمینی شهر

طی تماس با مشاورین باربری سپند بار و رزرو سرویس باربری، با توجه به میزان بار و اقلام مورد انتقال و شرایط مبدأ، تمامی جوانب کارشناسی شده و تعداد کارگران ارسالی مشخص می‌گردد.

این کارگران با توان بدنی بالا قادر به حمل انواع بار سبک و سنگین هستند.

حمل بارهای سنگین توسط چند کارگر انجام می‌گیرد و در صورت نامساعد بودن مسیر و راه پله یا وزن بسیار زیاد، از تجهیزات مرتبط با جابجایی بار استفاده می‌گردد.

تجهیزات جابجایی بار می‌تواند شامل هند تراک، چرخ حمل بار و کمربند مخصوص باشد. این تجهیزات علاوه بر آسان شدن نحوه جابجایی وسیله، جابجایی و انتقال صحیح و بدون دردسر بار را موجب می‌شود.

 

هزینه باربری تهران به خمینی شهر

اطلاع از نرخ کرایه باربری تهران به خمینی شهر و رزور سرویس

فرقی نمی کند که بار و اثاثیه شما چیست و در کجای تهران سکونت دارید!

فقط کافی است با مشاوره شبانه روزی شرکت حمل و نقل سپند بار تماس بگیرید و اطلاعات مورد نظر بار و مبدأ و مقصد را به مشاورین ارائه دهید، تعرفه باربری و تجهیزات و تعداد نیروی لازم در بهترین حالت ممکن به شما اعلام خواهد شد. اگر سوال و ابهامی در زمینه حمل بار و باربری تهران به خمینی شهر دارید، از کارشناسان ما بپرسید.

با ارزان‌ترین تعرفه باربری ممکن، بار و اثاثیه شما را در نهایت سلامت و ایمنی، از تهران به خمینی شهر منتقل می‌کنیم. سپند بار دارای مجوز قانونی و رسمی از اتحادیه باربری می‌باشد و در زمینه اسباب کشی دارای بورد تخصصی هستیم که می‌توانیم در بازه‌های زمانی از سال، با تخفیف‌های ویژه حمل بار، مدرن‌ترین خدمات را به یادگار بگذاریم.

 

ایام تعطیلات هم خدمات ارائه می دهید؟

شرکت باربری سپند بار در تمامی ایام سال ارائه خدمات دارد.

برای خرید وسایل بسته بندی چه فروشگاهی را پیشنهاد می‌دهید؟

در سایت سپند بار فروشگاه وسایل با کیفیت بسته بندی وجود دارد که می توانید به صورت تلفنی تجهیزات را سفارش دهید.

شرکت سپند بار به کدام شهرهای ایران باربری دارد؟

شرکت اتوبار وباربری سپند بار به تمامی شهرستانهای ایران خدمات رسانی دارد.

آیا شرکت سپند بار قانونی است؟

بله. سپند بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس