حمل بار و باربری تهران به خرم آباد

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به خرم آباد

حمل بار و باربری تهران به خرم آباد

حمل بار از تهران به خرم آباد را به متخصص آن واگذار کنید. شرکت حمل بار و باربری تهران به خرم آباد سپند بار در زمینه حمل هرگونه بار و اثاثیه منزل، اداره، دستگاه‌های کارگاهی، بارهای صنعتی، کشاورزی و … در حال فعالیت است. این خدمات با قیمت زیر نظر اتحادیه باربری و در مواردی ارزان‌تر از آن انجام می‌گردد. سپند بار فقط امور حمل ملزومات و بار را برای مشتری انجام نمی‌دهد، خدمات ما گسترده و مدرن است و در تلاشیم تا با تطابق با انتظارات مشتری، بهترین باربری در منطقه باشیم.

هرجای تهران که هستید باربری سپند بار در خدمت شما است.

برای ساکنین منطقه شمیران نو باربری شمیران نو و برای ساکنین محدوده شهرک گلستان باربری شهرک گلستان تیمی از افراد ماهر و ناوگانی مجهز و نوین ارسال می‌گردد.

۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱

اتوبار تهران به خرم آباد

اتوبار تهران به خرم آباد | سپند بار

اتوبار و باربری تهران به خرم آباد جزئی از خانواده بزرگ سپند بار است. شرکت سپند بار بیشتر از ده سال است که در زمینه باربری از تهران به مقصد ایران در حال فعالیت است. با خدماتی نوین و تجهیزاتی پیشرو توانستیم رضایت ۹۹درصدی مشتریان عزیزمان را جلب کنیم.

جلب رضایت مشتری در باربری سپند بار حرف اول را می‌زند. از این رو به شما اطمینان می‌دهیم که تمام خدمات ارائه شده در مرکز باربری تهران به خرم آباد مطلوب مشتریان گرامی است.

سپند بار با تعداد پرسنل بالغ بر ۲۰۰ نفر و ده‌ها ماشین باربری، دارای بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی و باربری است و مفتخریم که در طول فعالیت شرکت توانستیم بهترین انتخاب مردم باشیم.

اگر به دنبال اسباب کشی و یا ارسال بار از تهران به خرم آباد(و حتی به صورت برگشتی) هستید و از شرکت منتخب انتظار دارید تا در عین دریافت هزینه‌های منصفانه، خدماتی با کیفیت را به شما ارائه دهند، و بار و اثاثیه در کمترین زمان ممکن با امنیت کامل به مقصد مورد نظر شما برسد، باربری تهران به خرم آباد سپند بار در خدمت شما عزیزان است.

خدمات باربری تهران به خرم آباد:

 • خدمات ۲۴ ساعته و همه روزه
 • حمل هرگونه بار و کالا از تهران به خرم آباد به صورت برگشتی
 • ارائه کامیون و ماشین‌های باربری متنوع در انواع اندازه‌ها متناسب با انواع بار
 • ارائه بیمه رایگان برای ضمانت کالا
 • ارائه مشاوره باربری برای پاسخگویی به تمام سوالات مرتبط با اتوبار و باربری
 • خدمات اسباب کشی مدرن
 • انجام خدمات بسته بندی با تجهیزات برتر و ضدضربه
 • فروش لوازم بسته بندی اسباب کشی
 • ارائه خدمات بعد از اسباب کشی (چیدمان وسایل خانه – نصب وسایل برقی)

مجوز رسمی از اتحادیه باربری

متأسفانه برخی افراد یک شرکت باربری غیرمجاز را به دلایلی همچون دادن وعده‌های پوشالی از سمت شرکت انتخاب می‌کنند. مشاهدات ثابت کرده‌است این افراد در صورت ضربه از اتوبار مورد نظر نتوانستند حق خود را آن طور که باید پس بگیرند. چرا که به شرکتی اعتماد کردند که پیرو قانون نبوده‌است. اعتماد به شرکت باربری بسیار مهم است، زیرا شما سرمایه خود را به مدت محدود به آن ها خواهید سپرد، اما شاید خسارت و آسیب‌های ناشی از یک شرکت باربری غیرقانونی، تا مدت‌های طلانی گریبان‌گیر شما باشد.

گام اول برای اعتماد به شرکت باربری، اطلاع از قانونی بودن شرکت ارائه دهنده خدمات است. باربری تهران به خرم آباد سپند بار، از اتحادیه باربری مجوز رسمی دارد و تمامی فعالیت‌های این شرکت زیر نظر اتحادیه می‌باشد.

کامیون حمل بار تهران به خرم آباد

باربری ارزان تهران به خرم آباد

ارزان بودن دلیلی بر کیفیت پایین نیست؛ همانطور که گران بودن دلیلی بر کیفیت بالا نمی‌باشد!

همانطور که خدمت شما اعلام شد، حمل بار و باربری تهران به خرم آباد به عنوان عضوی از سپند بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه می‌باشد و تمامی فعالیت‌های این شرکت از فیلترهای قانونی گذر کرده‌است. از این روز تعرفه‌ باربری سپند بار از صفر تا صد طبق نرخ اتحادیه باربری تهران می‌باشد.

اما برای رفاه حال شما عزیزان در مواقعی تعرفه باربری پایین‌تر از نرخ مصوب در نظر گرفته می‌شود. مطمئن باشید با کاهش تعرفه باربری، کیفیت ارائه خدمات و تجهیزات به هیچ وجه کاهش نمی‌یابد. چرا که شرط ایمنی، کیفیت امور انجام شده است. با اندکی افت در عملکرد، نتایج نامطلوبی بجا نخواهد ماند.

با انتخاب شرکت اتوبار و باربری تهران به خرم آباد، بهترین خاطره در ذهن شما درج خواهد شد. زیرا با دل و جان تجربه خواهید کرد، اموری که از انجام آن نگران بودید، در بهترین شکل ممکن انجام شده و بار و اثاثیه در بهترین زمان و در نهایت امنیت به مقصد مورد نظر شما رسیده‌است.

تخفیف‌های دوره‌ای در تعرفه‌های حمل بار

بدون شک تعرفه‌های باربری سپند بار در قبال خدمات و تجهیزات ارائه شده مناسب هستند. اما برخی از اقشار جامعه بنا به دلایل مختلف حتی از پس چنین هزینه‌هایی برنمی‌آیند.

خبرخوش برای این قبیل افراد اینست که در بازه‌های زمانی از سال سپند بار اقدام به ارائه تخفیف‌های ویژه می‌کند. مجدداً خدمت شما یادآور می‌شویم که همراه با کاهش قیمت‌ها، در نحوه باربری و حمل بار هیچ تغییری به وجود نمی‌آید و همه چیز با کیفیت ایده آل شما پیش خواهد رفت.

در صورتی که به زودی یک پروسه باربری پیش رو دارید می‌توانید با مشاوره شبانه روزی سپند بار در تماس باشید. از بابت تعرفه‌های باربری و کاهش قیمت‌ها سوال کنید. این افراد با مسؤولیت تمام به تک تک سوالات شما عزیزان پاسخ می‌دهند.

باربری تهران به خرم آباد سپند بار در تلاش است بهترین‌ها را برای مشتری به جا بگذارد.

خدمات باربری و حمل بار ۲۴ ساعته در همه ایام سال | سپند بار

در تمام محدوده های تهران تیم باربری ارسال می شود. برای مثال باربری دماوند برای ساکنین دماوند تهران و باربری سمنگان برای عزیزانی که در محدوده سمنگان سکونت دارند آماده ارائه خدماتی برتر است.

تعداد کارگر اعزامی جهت انجام خدمات

یکی از عوامل مؤثر بر هزینه‌های باربری، تعداد کارگر مورد نیاز و تایمی است که این افراد برای جابجایی بار و سایر خدمات وقت می‌گذارند. از این رو بسیاری از مشتریان گرامی از بابت تعداد کارگر ارسالی سوال دارند.

قبل از هرچیز بهتر است از خدماتی که کارگران باربری تهران به خرم آباد به مشتریان عزیز ارائه می‌دهند مطلع شوید.

خدمات ارائه شونده توسط کارگران باربری:

 1. خدمات بسته بندی اثاثیه منزل به شیوه کشورهای اروپایی (می تواند متشکل از خانم و آقا باشد)
 2. خدمات جابجایی بار به ماشین باربری
 3. خدمات جابجایی اثاثیه سنگین منزل اعم از گاوصندوق، پیانو، بوفه و …
 4. چینش و دکوراسیون اثاثیه منزل بعد از اثاث کشی
 5. خدمات نصب وسایل الکترونیک و برقی در مقصد اسباب کشی اعم از لوستر، ماشین لباسشویی و …

پس از رزرو سرویس اتوبار توسط شما مشتری عزیز، اطلاعات اولیه و مورد نیاز توسط کارشناسان سپند بار از شما مشتری گرامی دریافت می‌گردد. با توجه به برخی مؤلفه‌ها کارگران برای شما ارسال می‌شوند.

عوامل مؤثر بر تعداد کارگر ارسالی :

 • نوع بار
 • میزان بار
 • شرایط مبدأ
 • شرایط مقصد
 • نوع خدمات مورد استفاده

کارگر اسباب کشی تهران خرم آباد

خود را برای ورود کارگران آماده کنید

بهتر است برای هرچه سریع‌تر پیش رفتن امور حمل بار هم که شده، از قبل کمی خود را آماده کنید. شرکت باربری تهران به خرم آباد از یک تا صد امور را انجام می‌دهد و شما به عنوان مشتری نیازی نیست که در این زمینه کاری را انجام دهید. اما بدون شک اگر در محل زندگی هماهنگی‌های لازم انجام نشده باشد و یا اگر یک سری موارد آماده نشده باشد، هم پروسه باربری به مشکل برخواهد خورد و هم با اتلاف زمان بر هزینه باربری اضافه خواهد شد. سپند بار قصد دارد صادقانه یکسری موارد را با شما در میان بگذارد تا بتوانید یک باربری موفق و بدون مشکل داشته باشید.

آمادگی برای روز باربری تهران به خرم آباد  :
 • بدون شک تمامی کارهای بسته بندی توسط کارگران باربری تهران به خرم آباد انجام می‌شود؛ اما این افراد از برخی متعلقات شما خبر ندارند و نمی‌دانند که هر کدام از وسیله‌های شما در کدام کمد و در کدام اتاق قرار دارند. پس برای پیشبرد سریع امور هم که شده وسایل خانه را دسته بندی کنید و مکانی مشخص برای آن‌ها تهیه نمایید.
 • پس از دسته بندی وسایل یک لیست تهیه نمایید و آن را به یکی از کارگران و یا سرکارگر تحویل دهید. اینگونه روند بسته بندی و اسباب کشی با سرعت و نظم بیشتری پیش خواهد رفت.
 • تا جای ممکن وسایل خصوصی را از وسایل عادی جدا کنید. می‌توانید این وسایل را خودتان بسته بندی و حمل کنید. در غیر اینصورت این کار را به کارگران ماهر و مورد اعتماد سپند بار بسپارید.
 • اگر در یک آپارتمان در حال زندگی هستید، از روز قبل از باربری هماهنگی‌های لازم را با همسایگان انجام داده باشید.
 • در مورد پارکینگ آپارتمان با مدیر ساختمان یا ساکنین آپارتمان صحبت کنید تا جای ممکن ماشین باربری در نزدیک ترین نقطه قرار گیرد.
 • در صورتی که در یک کوچه تنگ سکونت دارید و گمان می‌کنید که ماشین باربری برای ورود به مشکل برخواهد خورد، در روز رزرو سرویس، به مشاورین شرکت حمل بار و باربری سپند بار این موضوع را اعلام نمایید تا مناسب‌ترین ماشین باربری برای شما رزرو گردد.

تلفن باربری تهران خرم آباد

اطلاعات بیشتر در رابطه با باربری تهران به خرم آباد | تماس با مشاورین شبانه روزی

به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم. جهت اطلاع از تعرفه‌های حمل بار و باربری تهران به خرم آباد، ماشین باربری مورد نیاز، تعداد کارگر اعزامی، روند و مراحل حمل بار، رزرو سرویس باربری با سپند بار در تماس باشید. پشتیبانانی دلسوز و کاردان در خدمت شما هستند.

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

آیا بارهای من برای ارسال به خرم آباد بیمه می‌شوند؟

بله. تمامی بارهای به مقصد شهرستان به صورت رایگان بیمه می‌شوند.

بیمه باربری سقف مشخصی دارد؟

بیمه باربری تا سقف 10 میلیون تومان رایگان در نظر گرفته می‌شود. در صورت درخواست شما سقف بیمه باربری تا حد مورد نظر شما افزایش می‌یابد.

ماشین‌های باربری سپند بار چطور است؟

ماشین های باربری سپند بار در انواع مختلف سبک و سنگین در دسترس هستند. سرویس نیسان بار و وانت بار مسقف و بدون سقف برای بارهای سبک و سرویس کامیون، کامیونت و خاورهای مسقف و بدون سقف برای حمل بارهای بزرگ و حجیم ارسال می گردد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس