حمل بار و باربری تهران به مازندران

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری به مازندران

حمل بار و باربری تهران به مازندران

مسیر تهران به مازندران صفای خودش را دارد. اما در پیش داشتن اسباب کشی از تهران به مقصد مازندران می‌تواند به یک معضل تبدیل شود. چرا که مسیر طولانی و پر از ریسک است. سپردن امور به یک شرکت باربری مطمئن عاقلانه‌ترین کار ممکن است. اسباب کشی و باربری تهران به مازندران به تجربه‌ای شیرین مبدل خواهد شد اگر سپند بار را انتخاب نمایید. شرکت اتوبار و باربری سپند بار متخصص در امور اسباب‌کشی و بسته‌بندی تمام مخاطرات ذهنی جابجایی و حمل بار را از ذهن شما عزیزان از بین خواهد برد.

باربری تهران به شهرستان

 شرکت حمل و نقل اثاثیه سپند بار فقط یک شرکت باربری در حیطه تهران نیست. باربری به مقصد شهرستان با بهترین کادر و ماشین‌های باربری استاندارد، تخصص ما است. مسیر تهران به شهرستان می‌تواند بسیار مخاطره آمیز باشد. اما بهره‌مندی از ماشین‌های باربری ایمن و استاندارد، رانندگان مجرب و بسته‌بندی اصولی اثاثیه و صد البته یک بیمه‌نامه باربری، قادر است این مخاطرات مسیر را نزدیک به صفر کاهش دهد. کافیست تمامی امور حمل و نقل اثاثیه را به کادر باربری تهران به شهرستان سپند بار بسپارید.

خدمات تخصصی باربری تهران به مازندران

خدمات باربری تهران به مازندران سپند بار کامل و جامع است. از سیر تا پیاز اسباب کشی و حمل اثاثیه می‌تواند با ما باشد. این‌گونه مطمئن خواهید بود که تمامی امور برطبق اصول و توسط کادری متخصص به انجام رسیده‌است. و چه چیزی بهتر از نبود استرس و نگرانی؟ کافیست که خود شما مشتری عزیز انتخاب کنید که کدام بخش از کار با ما باشد.

 • بسته‌بندی وسایل با بهترین متد
 • چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی
 • در نظر گرفتن برترین ماشین‌های باربری متانسب با حجم اثاثیه
 • حمل اثاثیه به ماشین باربری به صورت اصولی و تخصصی
 • حمل سنگین‌ترین وسایل با تکنیک
 • ارائه بیمه‌نامه در صورت ایجاد خسارت.

برای حمل بار از تهران به آمل، تهران به نور  و …. هر نقطه ای از مازندران، انتخاب شما شرکتی مطمئن باشد. کافی است خدمات باربری تهران به مازندران را به ما بسپارید تا کیفیت واقعی را تجربه کنید.

باربری تهران به مازندران
باربری تهران به مازندران

وجه تمایز اتوبار و باربری سپند بار

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که یک شرکت باربری ایده‌ال باید چگونه باشد؟ وجه تمایز شرکت باربری سپند بار چیست که می‌توانید با خیالی جمع امور مربوط به باربری تهران به مازندران را به ما بسپارید؟ ادعا نمی‌کنیم که کامل هستیم اما اولویت ما رضایت مشتری است. از این رو پیوسته به خواسته‌های مشتری توجه کرده ایم. سعی بر آن بوده است تا خلأهای موجود را با افزایش خدمات با کیفیت رفع کنیم تا شاهد لبخند رضایت مشتری باشیم.

شرکت اتوبار و باربری سپند بار، متخصص در امور مربوط به باربری؛ باربری شمال تهران، باربری غرب تهران، باربری شرق تهران ، باربری مرکز تهران را با شرکتی مطمئن و متخصص تجربه کنید.

خدمات تخصصی باربری و اتوبار تهران به مازندران

باربری تهران به مازندران می‌تواند طولانی و مشکل به نظر بیاید. اما نه با انتخاب باربری تهران به مازندران سپند بار! از جمله خدمات تخصصی که در این شرکت ارائه می‌شود:

 • حمل تخصصی بار در حیطه تهران
 • حمل تخصصی بار از تهران به شهرستان
 • ارائه مشاوره رایگان
 • خدمات باربری و اتوبار ۲۴ ساعته
 • استخدام کادر مسئولیت پذیر و متخصص
 • رانندگان مجرب و صبور
 • کارگران پرتوان و کاردان
 • ارائه بیمه‌نامه باربری تا سقف دلخواه مشتری
 • استفاده از انواع ماشین‌های باربری استاندارد
 • نرخ حمل و نقل ارزان و پیرو اتحادیه
 • بسته‌بندی اصولی اثاثیه
 • استفاده از برترین تجهیزات بسته بندی
 • فروش تجهیزات بسته‌بندی مدرن
 • حمل انواع بارهای سبک و سنگین همچون یخچال ساید و …..
باربری تهران به مازندران
باربری تهران به مازندران

کادر حرفه‌ای شرکت باربری

آیا باربری فقط بسته‌بندی و حمل بار است؟ برای شما چند مثال می‌آوریم؛ کارگر پرتوان است اما به دلیل عدم آشنایی کافی با مراحل حمل یخچال ساید، موجب آسیب به بدنه یا حتی قطعات داخلی دستگاه می‌شود. راننده به مسیر آشنا است اما اطلاعات کافی در رابطه با رانندگی اصولی در مواجه با انواع مشکلات مسیر را ندارد. کادر بسته‌بندی صرفا بسته‌بندی را انجام می‌دهد اما به دلیل عدم رعایت نکات بسته‌بندی، وسیله در طی جابجایی و باربری آسیب می‌بیند. این مثال ها را آورده شد تا عمق مطلب را بیشتر درک کنید!

بدیهی است که هدف صرفاً انجام کار نیست، بلکه انجام حرفه‌ای کار است. کادر باربری تهران به مازندران آموزش دیده‌اند تا مشتری لذت خدمات مبتنی بر تخصص را تجربه کند.

تعداد کارگران باربری تهران به مازندران

یکی از نگرانی‌های صاحبان لوازم در رابطه با باربری، تعداد کارگران ارسالی برای انجام امور است. چرا که برخی افراد نگران دستمزدهای کارگران هستند. یا احتمال می‌دهند که با کم بودن نیروی کار، امور اسباب کشی به درستی پیش نمی‌رود. این موضوع وقتی مورد توجه قرار می‌گیرد که پای حمل بار از تهران به شهرستان در میان باشد. برای مثال باربری تهران به مازندران که از دیدگاه مشتری، صدخان رستم است.

کارشناسان دلسوز ما با توجه به تعداد اثاثیه و صد البته سختی کار تعداد معقولی کارگر اسباب کشی در نظر می‌گیرند. کارگران اسباب کشی آموزش دیده‌اند تا بدون آسیب به کالا و البته سلامت خودشان، وسایل را حمل کنند. پس الگو انتخاب تعداد کارگران مبتنی بر میزان و حجم کالای مشتری است. به گونه ای که بدون کمبود نیرو لوازم حمل شوند از طرفی تعداد کارگران به اندازه‌ای کافی باشد تا کارگر با هدف حمل کالای سنگین به سلامت خود آسیب نزند. برای مثال اگر گاوصندوق با وزن بالای ۲۰۰ کیلوگرم در منزل یا اداره دارید، بدون شک تصور انتقال این وسیله بدون حضور چند کارگر غیر ممکن است.

اهمیت بسته بندی در حمل وسایل از تهران به مازندران

آیا می دانستید هر کدام از وسایل منزل شیوه خودش را در بسته‌بندی دارد؟ اهمیت بسته بندی در باربری تهران به مازندران وقتی اهمیت می‌یابد که با وجود اتفاقات غیرمترقبه در طول مسیر جابجایی، اثاثیه حتی یک خش هم برندارند. بدون شک اولویت مشتری سلامت کالا است. شاید بتوان گفت که اصلی‌ترین علت نگرانی صاحبان لوازم، سلامت اثاثیه در طی باربری می‌باشد. اصلی ترین چاره یک بسته‌بندی اصولی است. از میزو صندلی گرفته تا لوازم برقی و دیجتالی .شاید این علامت سوال در ذهن شما پدیدار شود که چرا میز و صندلی باید به بسته‌بندی احتیاج داشته باشد؟ خودتان بهتر می‌دانید که حوادث غیرمترقبه در هرکاری امکان پیشامد دارد. چه می‌شود اگر با وجود بیمه‌نامه، از رخداد یک‌سری درددسر ها پیشگیری شود؟ از قدیم الایام گفته‌اند که پیشگیری بهتر از درمان است. خوشبختانه باربری سپند بار فکر این جای ماجرا را نیز کرده است.

پس اگر نمی‌دانید که راه و چاه این کار چگونه است کار را به کاردان بسپارید. باربری تهران به مازندران مفتخر است که اعلام کند تمامی امور مربوط به بسته بندی با به‌روزترین تجهیزات و توسط کادری ویژه انجام می‌گیرد. افراد کادر باربری آموزش دیده‌اند تا هر کار را به روش خودش انجام دهند. از بسته‌بندی لوازم ریز گرفته تا لوازم درشت همانند میز، صندلی،یخچال و تلویزیون و …

حمل بار و باربری تهران به مازندران
حمل بار و باربری تهران به مازندران

ماشین باربری و اتوبار تهران به مازندران

چقدر از نقشی که ماشین باربری می‌تواند در سلامت اثاثیه شما مؤثر باشد با خبرید؟ کادر دلسوز و کاردان باربری تهران به مازندران با توجه به حجم اثاثیه شما و مسافتی که در پیش خواهید داشت بهترین ماشین باربری را تعیین خواهند نمود. برای مسافت‌های طولانی کمال مطلوب ماشین باربری، کامیون های مسقف می‌باشند. با وجود یک کامیون دارای سقف خیال مشتری را راحت خواهیم کرد. در طول مسیر چه برف بیاید و چه باران، چه آفتاب سوزان باشد چه طوفان، با ماشین‌های باربری مطمئن سپند بار کالای شما صحیح  و سالم به مقصد دلخواه شما خواهد رسید. در این پروسه سخت و طاقت فرسا در شرکت باربری و اتوبار تهران به مازندران در خدمت شما هستیم تا خدماتی نوین را در عرصه اسباب کشی به شما ارائه دهیم هدف از ارائه این خدمات سیستم نوین حمل و نقل و باربری است و در این راستا در خدمت شما و در کنار شما عزیزان ساکن استان تهران هستیم

حمل بار و باربری تهران به مازندران
حمل بار و باربری تهران به مازندران

ماشین باربری حمل بار خرد و سبک به مقصد مازندران

همیشه که صحبت از یک اسباب کشی حسابی نیست. شاید در نظر دارید تا تعداد کمی اثاثیه را جابجا نمایید. متناسب با حجم اثاثیه خرد و سبک، شرکت باربری تهران به مازندران ماشین‌هایی همچون نیسان بار و … برای جابجایی بار خرد و سبک در نظر می گیرد. و صد البته که این جابجایی چنانچه پیرو اصول و تکنینک‌های باربری نباشد احتمال آسیب به همین اثاثیه سبک نیز وجود دارد. اما نگران نباشید! کادر باربری تهران به مازندران سپند بار متخصص در این زمینه سلامت کالا را تأمین خواهند نمود.

نیسان بار یا وانت بار 

اگر در نظر دارید تعداد کمی اثاثیه سبک را طی باربری تهران به مازندران منتقل کنید، انتخاب نیسان بهترین گزینه است. عموما انتخاب نیسان بار وقتی انجام می‌شود برای حمل اثاثیه نیاز به یک خاور نباشد. هزینه خاور به دلیل امتیازاتی که دارد کمی بیشتر از نیسان بار است. به همین دلیل کارشناسان ما با ارزیابی اثاثیه شما بهترین خودرو را انتخاب می‌کنند تا هم اثاثیه به سلامت انتقال یابند و هم مشتری هزینه بالا و بدون الزامی را بابت خاور پرداخت نکند. در این بین برخی مشتریان عزیز به دنبال صرف هزینه کمتری هستند. با این وجود با در نظر گرفتن ضوابط کاری و استانداردها وانت بار پیشنهاد خواهد شد.

حمل بار از تهران به مازندران
حمل بار از تهران به مازندران

بیمه باربری حمل وسایل از تهران به شهرستان

از آنجایی که رضایت مشتری اولویت اول و آخر ما بوده‌است همیشه بر آن بوده‌ایم تا امور بدون نقص انجام گیرند. از بسته‌بندی اثاثیه گرفته تا حمل آن‌ها به مقصد، مبتنی بر استانداردهای تعریف شده باربری انجام می‌شوند. اما خودتان بهتر مطلع هستید که در هرکاری اعم از باربری یا هر خدمت دیگری امکان وقوع یک‌سری حوادث غیر قابل پیش‌بینی وجود دارد. حوادثی که ممکن است حتی شرکت باربری در آن نقشی نداشته باشد. اما در این بین وسایل و اثاثیه باشند که آسیب دیده‌اند. اهمیت این موضوع وقتی بیشتر می‌شود که باربری تهران به مازندران یا هر استان دیگری در جریان باشد. خب چاره این ماجرا بیمه است. شرکت باربری تهران به مازندران سپند بار با ارائه بیمه‌نامه باربری دلواپسی صاحبان لوازم را برطرف کرده‌است.

سقف بیمه‌نامه باربری

اثاثیه مشتری تا سقف ۱۰ میلیون تومان به صورت رایگان بیمه خواهند شد. در این بین برخی مشتریان عزیز تمایل دارند بنا به دلایلی سقف بیمه را افزایش دهند. خوشبختانه امکان این امر وجود دارد. مشتریانی که تمایل دارند سقف بیمه باربری را به بیشتر از ۱۰ میلیون تومان افزایش دهند، شرکت این کار را برای ایشان انجام خواهد داد.

چیدمان اصولی اثاثیه در ماشین باربری

جالب است بدانید که چینش اثاثیه در ماشین باربری نیز اصول خودش را دارد. عده‌ای گمان می‌کنند که در بین اثاثیه چیدمان شده در ماشین، باید فضای خالی باشد. عده‌ای دیگر بر این عقیده‌ هستند که ماشین باربری باید تا سقف پر شود. اما آیا می‌دانستید که هر کدام از این موارد می‌تواند سلامت کالا را تهدید کند؟ جالب است. وجود فضای خالی بسیار در میان اثاثیه موجب می‌شود با کوچکترین تکان وسایل جابجا شوند. از طرفی پر کردن ماشین باربری تا سقف نیز می‌تواند همین بلا را سر اثاثیه بیاورد. این موضع در رابطه با ترتیب جاگذاری وسایل نیز صدق می‌کند. برای مثال اگر  بارگیری وسایل سنگین در آخر انجام شود، احتمال آسیب به لوازم سنگین بالا خواهد رفت.

چیدمان وسایل در ماشین باربری بر طبق یک سری تکنینک‌ پیش می‌رود. کادر باربری تهران به مازندران آموزش دیده‌اند تا تک تک مراحل باربری را همگام با به روزترین اصول روز دنیا پیش ببرند. کارگران و کادر فنی سپند بار بر چیدمان استاندارد اثاثیه در ماشین باربری واقف اند. انتقال اثاثیه بدون دردسر را با باربری تهران به مازندران تجربه کنید.

تخلیه بار در مقصد 

از اهمیت چیدمان اثاثیه در ماشین باربری گفتیم. پس از انتقال اثاثیه باربری تهران به مازندران، موضوعی که بسیار مهم می‌شود تخلیه بار از ماشین باربری است. کادر فنی باربری تهران به مازندران سپند بار با در نظر گرفتن چیدمان اثاثیه درون ماشین، به نحوه تخلیه و رعایت نوبت در تخلیه بار واقف‌اند. این موضوع بسیار حائز اهمیت است زیرا با عدم رعایت این نکات احتمال آسیب به اثاثیه در هنگام تخلیه لوازم دیگر وجود دارد. شرکت باربری سپند بار بر استانداردها بسیار توجه دارد و این عقیده در میان تمام عوامل شرکت در جریان است.

حمل بار و باربری تهران به مازندران
حمل بار و باربری تهران به مازندران

شرکتی مطمئن در امر باربری و اتوبار تهران به مازندران

مسیر حمل اثاثیه از تهران به مازندران می تواند پر از چالش باشد. از طرفی در صورت انتخاب یک شرکت غیرحرفه ای امکان آسیب به وسایل یا دریافت هزینه‌های گزاف به دور از نرخ اتحادیه وجود دارد. به همین دلیل انتخاب یک شرکت ایده‌‌آل جهت حمل اثاثیه از تهران به شهرستان ممکن است مشکل به نظر برسد. شرکت باربری تهران به مازندران همیشه بر آن بوده است تا در درجه اول رضایت مشتری را جلب کند. این رضایت وقتی پدیدار می‌گردد که اثاثیه در نهایت سلامت و ایمنی بدون دردسر و در زمانی معقول به مقصد انتقال یابند. شرکت باربری سپند بار با بهره‌مندی از نیروی متخصص، بهترین تجیهیزات بسته‌بندی و ایمن‌ترین ماشین‌های باربری، اسباب‌کشی و حمل و‌نقل را برای شما مشتریان گرامی به تجربه‌ای رویایی و بدون دردسر مبدل می‌سازد.

شرکت سپندبار سرویس حمل بار به کدام شهرهای ایران را دارد؟

ما به تمامی استانها خدمات ارائه میدهیم.

برای سرویسهای بیرون شهری آیا فقط با کامیون باربری مینمایید؟

بسته به نوع و میزان بار، کامیون، وانت و نیسان را استفاده میکنیم.

آیا بیمه نامه هم ارائه میدهید؟

برای سرویسهای شهرستان بیمه تا سقف ده میلیون تومان ارایه میدهیم.

برای سفارش و رزور سرویس چه مراحلی باید انجام دهیم؟

با شرکت باربری سپندبار تماس بگیرید و مشاوران متخصص ما برای شما برنامه ریزیهای لازم را انجام میدهند.

اگر بنا به علتی روز برنامه حرکت تغییر یافت چه کنیم؟

با هماهنگی با سپند بار روز را تغییر میدهیم، سپند بار در با هدف راحتی و اطمینان خاطر شما برنامه ریزی میکند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس