حمل بار و باربری تهران به میناب

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به میناب

حمل بار و باربری تهران به میناب

این روزها با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، کیفیت ارائه هرنوع خدمات بیش از پیش شده است. سپردن امور باربری و اسباب کشی از جمله کارهایی است که باید به افرادی متخصص سپرده شود. میناب واقع در جنوب کشور فاصله‌ی زیادی با شهر تهران دارد و هرچه فاصله حمل و نقل بار بیشتر شود، انتخاب شرکت اتوبار و باربری از حساسیت بیشتری برخوردار می‌گردد. مرکز حمل بار و باربری تهران به میناب سپند بار قادر است با تضمین سلامت اثاثیه و تعهدات مالی در کمال خدمات پیشرفته، هرگونه بارشما را صحیح و سالم از تهران به مقصد میناب برساند.

هرجای تهران که سکونت دارید تفاوتی ندارد. سپند بار اینجا است تا بهترین و مدرن‌ترین خدمات را به یادگار بگذارد.

2 768x432 min

از تهران به شهرستان میناب با باربری تهران به میناب سپند بار 

مؤسسه حمل و نقل سپند بار سابقه و تخصص کافی در نحوه حمل و نقل وسایل دارد. با بیش از ده سال سابقه کاری و مدرن‌ترین تجهیزات بسته بندی اینجاییم تا به تک تک شهروندان تهرانی خدماتی نوین در عین قیمت‌های باربری مناسب به انجام برسانیم.

اگر صاحب کارگاه، کارخانه، تولیدی، مغازه، خانه هستید و اثاثیه و بار شما سرمایه و زندگی شما است باید جهت انتقال آن به شهرستانی دور و با این اوضاع جاده‌ها، شرکتی متخصص و مطمئن برگزینید.

ما مفتخریم تا با مجوز رسمی از اتحادیه باربری و بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی، بار و اثاثیه شما را در نهایت دقت و اطمینان به مقصد میناب برسانیم. کافی است با مشاوره شبانه روزی سپند بار تماس بگیرید. این افراد با دلسوزی و دقت تمام به ابهامات ذهنی شما پاسخ می‌دهند و در همان ابتدای کار شفافیت کاری مشخص می‌گردد.   متعهدیم که شما مشتری گرامی با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب در قیاس با کیفیت خدمات، شاهد انتقال بار از تهران به میناب بدون دردسر و دغدغه خواهید بود. باربری تهران به میناب سپند بار با کیفیت در عملکرد و برنامه ریزی قبلی به وعده‌های خود جامه عمل می‌پوشاند.

خدمات قابل ارائه در باربری تهران به میناب سپند بار 

 • تضمین سلامت بار با بیمه معتبر و رایگان
 • ارائه مشاوره شبانه روزی جهت اطلاعات از نکات باربری و هزینه و کرایه حمل بار
 • انجام باربری در هفت روز هفته و ۲۴ ساعته
 • در اختیار داشتن بیش از ۵۰ ماشین باربری توسط سپند بار ( کامیون بار – نیسان بار- وانت بار )
 • حمل هرگونه بار از تهران به میناب و مسیر برگشتی توسط کامیون‌های برگشتی
 • انجام خدمات بسته بندی اثاثیه با تیم برتر و تجهیزات عالی ( تجهیزات ضدضربه – محافط بار در مقابل رطوبت و گرد و خاک – کاهش حجم اثاثیه )
 • امکان فروش تجهیزات بسته بندی لوازم
 • ارائه خدمات اثاث کشی به صورت تخصصی و حمل بار اثاثیه سنگین خانگی به صورت حرفه ای
 • اثاث کشی وی آی پی (چیدمان وسایل خانگی در میناب – نصب و مونتاژ وسایل برقی در مقصد)

استفاده از خدمات سپند بار در جای جای تهران در هر روز هفته

باربری شهر زیبا و باربری جنت آباد آماده ارسال نیرو و ناوگان به محدوده شهر زیبا و جنت آباد است

باربری از تهران به میناب

هزینه باربری تهران به میناب 

متأسفانه عده ای به دنبال ارزان ترین شرکت باربری جهت حمل و نقل بار از تهران به میناب هستند. غافل از اینکه هیچ چیز به این اندازه ارزان بی حکمت نیست؛ ممکن است این قبیل شرکت‌ها دارای مجوز قانونی جهت انجام امور باربری نباشند یا به دلیل استفاده از بدترین ماشین باربری و کمترین تخصص، حمل بار از تهران به میناب را با ریسک بزرگی روبرو کنند.

باربری تهران به میناب سپند بار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری، مناسب‌ترین تعرفه های باربری مصوب اتحادیه را در نظر می گیرد. این تعرفه ها و هزینه ها قانونی و منصفانه هستند.

جهت رفاه حال شما عزیزان تعرفه‌های باربری در دوره‌هایی از سال با تخفیف رزرو می‌گردند. البته شایان ذکر است که این کاهش قیمت هیچ ارتباطی با کاهش کیفیت خدمات باربری ندارد. با مشاوره شبانه روزی ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰در تماس باشید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

نحوه محاسبه هزینه باربری تهران به میناب 

شاید برای شما سوال باشد که هزینه حمل و نقل بار بر چه اساسی تعیین می‌شود! می‌توانید با در نظر گرفتن مواردی که در ادامه لیست خواهیم کرد هزینه‌های باربری خود را تا حد زیادی کاهش دهید. در واقع در تعیین هزینه باربری مواردی همچون سوخت مورد استفاده ماشین جهت حمل و نقل، ساعاتی که نیروی باربری و ماشین در اختیار شما است، استهلاک ماشین، انرژی و زمانی که کارگران و رانندگان صرف کرده اند و نوع تجهیزات مورد استفاده، تأثیر گزار هستند.

عوامل مؤثر بر هزینه باربری :
 1. مبدأ و مقصد باربری: وجود یا عدم وجود آسانسور، طبقه مبدأ و مقصد، کوچه باریک و … همگی عواملی هستند که می‌توانند در زمان باربری و تعدا رفت و برگشت کارگران مؤثر باشند.
 2. نوع ماشین باربری: بدون شک استهلاک و سوخت مورد نیاز برای ماشین‌های باربری بزرگ بیشتر از ماشین باربری کوچک است.
 3. میزان و اندازه بار و وسایل: هرچه اندازه و تعدا وسایل شما بیشتر باشد، طبیعتاً به ماشین باربری بزرگ‌تر، تعداد کارگران بیشتر نیاز است.
 4. زمان باربری: همانطور که خودتان بهتری می‌دانید در دوره‌هایی از سال حمل و نقل و اسباب کشی به اوج خود می‌رسد و به دلیل بالا رفتن حجم کاری قیمت حمل بار چند درصد( ۵الی ۱۰ درصد) افزایش می‌یابد. نیروهای باربری تهران به میناب به تعداد مناسب، در اختیار مشتریان عزیز هستند اما به خودی خود با بیشتر شدن تقاضا حجم کاری کمی بیشتر از قبل می‌گردد و در بازه‌هایی از سال انجام امور باربری نیاز به صرف انرژی و زمان بیشتری دارد.
 5. خدمات انجام شده : همانطور که اشاره شده، سپند بار متخصص در امور بسته بندی اثاثیه است و کارگران حمل بار فقط در جابجایی بار خبره نیستند. این افراد خدمات بسته بندی، چیدن وسایل خانگی و نصب آن‌ها را انجام می‌دهند و برای انجام این امور تخصص دارند. رزرو و استفاده از چنین خدماتی کمی بر میزان تعرفه باربری اضافه می‌کند. البته در این امر رضایت مشتری عزیز در نظر گرفته شده است.

 

ایمنی در حمل بار به میناب با چیدمان اصولی بار در بارگیر ماشین 

کاملاً به این موضوع واقفیم که سلامت اثاثیه شما در پروسه انتقال به شهرهای دور، با چه خطرات و ریسک‌هایی روبرو است. در یک باربری ایمن عواملی همچون کارگر باربری، نوع ماشین باربری، نوع بسته بندی وسایل مؤثر می‌باشد. اما آیا می‌دانستید نحوه چیدمان بار در کابین ماشین تا چه حد بر حمل ونقل ایمن تأثیر گزار است؟

کارگران باربری تهران به میناب سپند بار، ماهر و کاربلد هستند و حمل ونقل اثاثیه بر طبق تکنیک انجام می‌گیرد. در واقع حمل بار به معنی جابجایی بار از مکانی به مکان دیگر نیست! هرکسی از عهده این کار برمی‌آید. تخصص چیز دیگری می‌گوید …

بار و وسایل مشتری هرچه که باشد در نحوه چیدمان، اصول و متدهایی دارد. تقسیم وزن بار در کابین ماشین از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر اثاثیه به نحوی درست چیدمان نشوند در طی مسیر در صورت کوچکترین تکان ماشین، به یکدیگر برخورد کرده و خسارات مختلفی به بار می‌آید.

یکی سری اصول کلی در نحوه چیدمان بار در کابین خودرو وجود دارد و بر اساس آن وسایل سنگین بهتر است در انتها و نزدیک به قسمت نشیمن خودرو چینش شوند. سپس بارهای بزرگ و در انتها بارهای کوچک حمل شوند. البته نحوه قرار دادن بار و اثاثیه در کابین خودرو باربری به همین راحتی نمی‌باشد و در چند جمله خلاصه نمی‌شود.

کارگران باربری تهران به میناب ماهر و از تخصص بالایی برخوردارند. تمام مراحل کاری مطابق متدهای روز دنیا انجام می‌پذیرد تا مشتریان گرامی اندکی کمبود در نحوه ارائه خدمات احساس نکنند.

 

حمل بار از تهران به میناب

بیمه نامه و تعهدات مالی در انتقال بار به میناب 

بدون شک پس از رزرو سرویس حمل و نقل بار، انتظار ضمانت بار و اثاثیه را دارید. مرکز حمل بار و باربری تهران به میناب، کالا و اثاثیه شما را با خاطری آسوده به مقصد مورد نظر منتقل می‌کند. اگر کیفیت خدمات را فاکتور بگیریم، بیمه نامه معتبر چیزی است که حجت را تمام می‌کند و موجب می‌گردد اندکی کمبود در پروسه باربری وجود نداشته باشد.

بیمه نامه ای که ثبت می‌شود توسط شرکتی معتبر ارائه می‌گردد و بر طبق آن تمامی وسایل و بارهای شما تا سقف مشخص شده بیمه می‌شوند. در طی هر آسیب و خسارتی شرکت باربری موظف است تا سقف تعیین شده خسارات را بپردازد یا جبران نماید.

سقف بیمه باربری چقدر است؟ سقف بیمه باربری تا میزان مورد دلخواه مشتری است. اما خبر خوب این است که تمامی بارهای انتقالی از تهران به میناب تا سقف ۱۰ میلیون تومان به صورت کاملا رایگان بیمه می‌شوند.

اتوبار و باربری سردار جنگل برای ساکنین سردار جنگل تهران و اتوبار و باربری بلوار فردوس برای ساکنین محدوده بلوار فردوس تهران 

خدمات همیشگی و بروز با سپند بار 

رزرو سرویس حمل بار از تهران به میناب

در اعتماد به باربری تهران میناب سپند بار شک نکنید. با سابقه درخشان و مجوز رسمی، شایسته اعتماد شما عزیزان هستیم. اگر تمایل دارید تا هرگونه بار و اثاثیه شما از هرجای تهران به هرجای میناب در نهایت آرامش و سلامت منتقل شود و از بیمه رایگان و تعرفه‌های بسیار مناسب بهره‌مند شوید، همین الآن با مشاوره سپند بار تماس بگیرید. پس از کسب اطلاعات مورد نیاز و ارزیابی می‌توانید سرویس موردنظر خود را توسط مشاورین به صورت تلفنی رزرو نمایید. البته امکان رزرو سرویس به صورت اینترنتی و از طریق سایت بام دروس نیز وجود دارد.

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

خدمات بعد از اسباب کشی باربری تهران به میناب به چه صورت است؟

مشتریان گرامی می‌توانند از خدمات چیدمان وسایل در منزل و نصب وسایل برقی و الکترونیکی در مقصد استفاده نمایید.

همه روزه ارائه خدمات دارید؟

هر روز هفته و 24 ساعته

ماشین‌های باربری روباز و مسقف موجود است؟

تمامی ماشین‌ها باربری استاندارد و جدید و در انواع دارای سقف و روباز در دسترس هستند حتی کابین برخی از ماشین‌ها جهت اثاث کشی موکت کاری شده است.

از چه طریق می‌توانم سرویس اتوبار و باربری تهران به میناب را رزرو کنم؟

می‌توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی سرویس باربری و خدمات تکمیلی را رزرو نمایند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس