حمل بار و باربری تهران به نیشابور

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به نیشابور

حمل بار و باربری تهران به نیشابور

حمل بار و باربری از تهران به نیشابور حداقل در زمان ۸ ساعته انجام می‌شود و انتخاب یک شرکت باربری و اتوبار مجرب و توانا شرط اصلی حمل ونقل ایمن بار است. مرکز حمل بار و باربری تهران به نیشابور سپند بار با بیش از یک دهه سابقه و مجوز رسمی از اتحادیه باربری در خدمت عزیزانی است که در جای جای تهران بزرگ به مقصد نیشابور قصد حمل و ارسال بار دارند.

حمل هرگونه بار، اثاثیه خانگی و ارسال جهیزیه به نیشابور با بهترین ماشین باربری، بهترین تجهیزات بسته بندی و بیمه رایگان انجام می‌پذیرد. حمل و نقل بار با ضمانت سلامت اثاثیه انجام می‌گردد و با ارائه بارنامه و مشاوره رایگان، اطمینان شما مشتری عزیز جلب خواهد شد.

بهترین خدمات حمل و جابجایی بار با شرکتی مجرب و حرفه ای تجربه کنید

باربری در منطقه ۴ تهران با سپند بار 

باربری تهران به نیشابور

باربری تهران به نیشابور سپند بار 

سپند بار بیش از یک دهه در زمینه حمل و نقل انواع بار در محدوده تهران و از مبدأ تهران به ایران در حال فعالیت است. خدمات ما به صورت یک تا صدی در حال انجام است. به این صورت که ما تنها حمل کننده بار و اثاثیه شما نیستیم، فرآیندهایی مانند اسباب کشی به تمهیداتی دیگر نیاز دارد که مکمل پروسه اسباب کشی است و ما به عنوان شرکتی کامل تک تک خدمات قبل و بعد باربری را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم.

مزیت انتخاب مرکز حمل بار و باربری تهران به نیشابور سپند بار ارائه خدمات کامل صفر تا صدی است. از بسته بندی وسایل خانگی گرفته تا حمل بار به مقصد و چیدمان وسایل در مقصد همگی توسط کارگران سپند بار انجام می‌گیرد که این کارگران برای تک تک کارهایی که انجام می‌دهند دارای مهارت می‌باشند.

خدمات مرکز حمل بار و باربری تهران به نیشابور سپند بار

 • حمل بار و باربری تهران به نیشابور سپند بار با داشتن ده‌ها وانت و نیسان، انواع کامیون و خاور با کابین مسقف و چادری و کامیونت، هرگونه بار را از تهران به مقصد نیشابور واقع در خراسان رضوی منتقل می‌کند و این کار توسط رانندگانی مجرب و کاربلد انجام می‌پذیرد.
 • خدمات باربری از تهران به نیشابور ۲۴ ساعته و همه روزه است و مشتریان عزیز می‌توانند با توجه به زمان دلخواه سرویس باربری را رزرو کنند.
 • امکان حمل بار از نیشابور به تهران به کامیون‌‌های برگشتی امکان پذیر است.
 • جهت ضمانت حمل بار بیمه باربری ثبت می‌گردد که این بیمه به صورت رایگان در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد کرد.
 • اسباب کشی تخصص باربری تهران به نیشابور سپند بار است. بر این اساس خدمات بسته بندی وسایل و همچنین چینش اثاثیه خانگی در مقصد نیشابور انجام می‌پذیرد.
 • کارگران حمل بار تهران به نیشابور به نصب و راه اندازی وسایل خانگی آشنایی دارند و با سپردن امور بعد از اثاث کشی به کارگران ماهر ما، بی دغدغه امور را از پیش ببرید.
 • امکان فروش و ارسال لوازم و تجهیزات پک و بسته بندی اثاثیه خانگی در فروشگاه اینترنتی ما وجود دارد.
 • در رابطه با سوالات و رزرو سرویس باربری و اتوبار، مشاورین شبانه روزی در خدمت شما هستند.

 

حمل بار با کامیون به نیشابور

آخرین و مجهزترین ماشین باربری در مرکز باربری تهران به نیشابور سپند بار 

متأسفانه شرکت‌های باربری گوناگونی وجود دارند که برای انجام امور باربری به هر روشی که شده‌است از انواع ماشین باربری بدون استاندارد با نواقص فنی استفاده می‌کنند. ماشین باربری جهت حمل بار از تهران به نیشابور باید سالم و بدون نقص، جدید و مجهز و دارای سیستم تعلیق مناسب باشد تا در شرایط متفاوت جاده‌ای عملکرد مناسبی داشته باشد و بار و اثاثیه در نهایت آرامیش و اطمینان از مبدأ به مقصد منتقل شوند.

انتخاب ماشین باربری به چه مؤلفه‌های وابسته است؟

همانطور که می‌دانید هزینه کرایه و حمل بار با ماشین‌های سنگین (برای مثال کامیون ۱۰ چرخ یا جفت) بیشتر از ماشین‌های باربری سبک است. به همین دلیل بسیاری از مشتریان عزیز در رابطه با انتخاب نوع ماشین باربری جهت حمل بار تهران به نیشابور ابهام دارند.

 • انتخاب نوع ماشین باربری توسط کارشناسان با بررسی میزان دقیق بار و مسافت در نظر گرفته می‌شود.
 • معمولاً برای مسافت‌های طولانی ماشین‌های باربری باید مقاوم‌‌تر و سنگین‌تر انتخاب شوند. چرا که استهلاک راه بیشتر است و ممکن است ماشین‌های باربری سبک دردسر ساز شوند.
 • همچنین با توجه به شرایط جوی و نوع بار ماشین‌های کابین مسقف اولویت بیشتری دارند. سقف ماشین باربری موجب حفاظت از اثاثیه شما در برابر گرد و خاک، باران و آفتاب می‌گردد.
 • هرچه میزان بار بیشتر باشد، ماشین باربری موردنظر بزرگ‌تر و سنگین‌تر خواهد بود. کامیون جفت بارهای تا وزن ۱۵تن را به بهترین شکل ممکن تحمل خواهدکرد و یکی از پرکاربردترین و بهترین ماشین‌های باربری تهران به نیشابور است.

ظرفیت تحمل انواع ماشین باربری

 1. ظرفیت تحمل وزن مفید وانت بار در حدود ۷۰۰الی ۸۰۰کیلوگرم است.
 2. استاندارد تحمل وزن بار مفید در نیسان ۲۰۰۰ کیلوگرم یا ۲ تن است.
 3. کامیونت مسقف اسباب کشی در حدود ۶ تن یا ۶۰۰۰کیلوگرم تحمل وزن بار مفید دارد.
 4. کامیون تک تا ۱۰ تن و کامیون جفت یا ۱۰ چرخ تا ۱۵تن می‌تواند وزن بار مفید تحمل کند.

بارگیری ماشین باربری بیشتر از آستانه تحمل و ظرفیت ماشین باربری، سلامت بار انتقالی از تهران به نیشابور را به خطر خواهد انداخت و آسیب‌های احتمالی ماشین حمل بار را تهدید خواهد کرد.

 

اتوبار تهران نیشابور

روش‌های بسته بندی در باربری تهران به نیشابور

بسته بندی اثاثیه خانه در مورد حمل بار بین شهری امری مهم تلقی می‌شود. بسته بندی صحیح اثاثیه از وسایل در مقابل انواع ضربات و حرارت و رطوبت محافظت می‌کند و با کاهش حجم وسایل و دسته بندی، حمل بار آسان شده و حجم کمتری در بارگیر ماشین باربری اشغال می‌گردد.

یکی از شروط بسته بندی صحیح اثاثیه استفاده از لوازم بسته بندی مدرن و تجهیزات بروز شده است.

تلویزیون LED، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و … لوازم خانگی بسیاری حساسی هستند که بهتر است بسته بندی آن توسط تیمی خبره با لوازمی برتر انجام پذیرد.

تیم بسته بندی باربری سپند بار از بانوان و آقایانی تشکیل شده‌است که همگام با متد روز دنیا بسته بندی اثاثیه را انجام می‌دهند تا مشتری عزیز در وقت و انرژی خود صرفه جویی کند و از وسایل خانگی به نحو احسنت محافظت گردد.

تجهیزات بسته بندی که باربری تهران به نیشابور جهت بسته بندی اثاثیه منزل شما استفاده می‌کند شامل نایلون حبابدار، سلفون یا استرچ رپ، کارتن ۳ و ۵ لایه، چسب و طناب بسته بندی، وکیوم بگ و بقچه زیپ دار است.

هر کدام از این تجهیزات به نوبه خود در بسته بندی اثاثیه منزل کاربرد دارند و موجب حفاظت از وسایل با ارزش خانگی شما می‌شوند.

 

بیمه باربری رایگان ضمانت کالا 

یکی از خدمات متمایزی که باربری تهران به نیشابور سپند بار برای مشتریان عزیز در نظر می‌گیرد، بیمه باربری رایگان است. بیمه باربری ضامن سلامت وسایل است و در صورت خسارت احتمالی به وسایل تا سقف مورد نظر خسارات جبران یا پرداخت می‌گردد. البته با وجود انتخاب سپند بار به عنوان ارا‌ئه دهنده خدمات حمل بار تهران به نیشابور، کیفیت خدمات و ناوگان به حدی استاندارد است که هیچ گونه خطری وسایل و اثاثیه شما را تهدید نمی‌کند.

بیمه باربری سپند بار تا سقف ۱۰ میلیون تومان رایگان ثبت می‌شود. در صورت تمایل شما مشتری عزیز سقف بیمه افزایش می‌یابد تا اثاثیه شما تا سقف مورد نظر بیمه و ضمانت شوند.

 

باربری از تهران به نیشابور

چیدمان اثاثیه در منزل از خدمات اسباب کشی تهران به نیشابور 

یکی از طاقت‌فرسا ترین مراحل اسباب کشی وقت زیادی را هم تلف می‌کند، خارج کردن وسایل از کارتن و چیدمان در خانه جدید است. همانطور که خدمت شما اعلام شد خدمات باربری تهران به نیشابور سپند بار یک تا صدی است. در واقع خدمات بعد از اثاث کشی نیز توسط کارگران ما انجام می‌شود تا مشتری گرامی کوچکترین دغدغه‌ای را از بابت اسباب کشی نداشته باشد.

 • پس از انتقال اثاثیه به مقصد نیشابور، اثاثیه از بارگیر خودرو باربری خارج شده و در نهایت دقت و ظرافت به خانه منتقل می‌شوند. حمل اثاثیه توسط کارگران ماهر و مجرب صورت می پذیرد.
 • جعبه و وسایل دست و پاگیر از میان راه برداشته می‌شوند تا به راحتی بتوان برای قرار دادن هرکدام از وسایل و اثاثیه در جای مورد نظر تصمیم گرفت.
 • اقلام ضروری سرجای مورد نظر چیدمان می‌شوند و سپس سایر وسایل در محل مورد نظر قرار داده می‌شوند.
 • انتخاب محل قرارگیری اثاثیه خانه ترجیحاً برعهده شما مشتری عزیز است و این اثاثیه به سلیقه مشتریان در محل چیدمان می‌شوند.
 • اگر نظری در این مورد نداشتید می‌توانید استایل چیدمان و دیزاین منزل را به کارگران سپند بار بسپارید. چرا که اصول چیدمان حرفه ای از جمله آموزش‌هایی است که کارگران باربری تهران به نیشابور از آن ها بهره برده‌اند.

سپند بار متخصص در بسته بندی و اسباب کشی

باربری نیایش سپند بار برای ساکنین محدوده نیایش، باربری نیاوران سپند بار برای ساکنین نیاوران تهران وباربری آتی ساز سپند بار برای ساکنین محدوده آتی ساز آماده ارسال ناوگان مجهز و کارگران حمل بار است.

 

تماس با مرکز باربری و حمل بار تهران به نیشابور 

با مشاورین شبانه روزی سپندبار در تماس باشید تا از تخفیفات دوره‌ای باربری، هزینه حمل بار از تهران به نیشابور با توجه با میزان بار و فرآیند حمل و اسباب کشی اطلاع یابید.

می‌توانید به صورت آنلاین یا به صورت تلفنی سرویس باربری تهران به نیشابور سپند بار را رزرو نمایید تا شاهد خدماتی نوین باشید.

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
 
 

خودم قصد بسته بندی وسایل را دارم. آیا این لوازم بسته بندی را به فروش می‌رسانید؟

بله. از طریق فروشگاه لوازم بسته بندی می توانید لوازم مورد نظر را انتخاب و تلفنی سفارش دهید.

روزهای تعطیل سال هم خدمات باربری ارائه می‌گردد؟

سپند بار در تمامی روزهای هفته و ۲۴ساعته بدون استثنا خدمت رسان مشتریان عزیز است.

سرویس وانت و نیسان بار هم ارائه می دهید؟

معمولا بارهای سبک با سرویس نیسان بار و وانت بار به مقصد نیشابور منتقل می‌شوند.

تعرفه باربری تهران به نیشابور چطور است؟

تعرفه‌های باربری سپندبار منصفانه و زیر نظر اتحادیه است.
با مشاورین سپند بار در تماس باشید تا براساس شرایط و میزان بار شما مبلغ دقیق باربری معین گردد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس