حمل بار و باربری تهران به پارس آباد مغان اردبیل

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به پارس آباد

حمل بار و باربری تهران به پارس آباد مغان اردبیل

پارس آباد مغان واقع در اردبیل به عنوان یکی از شهرهای مرزی ایران و جمهوری آذربایجان، یکی از مقاصد پر رفت و آمد حمل بار است. به دلیل اهمیت ویژه این شهر و بالا بودن تقاضا برای رزرو سرویس باربری، صاحبان بار پیوسته به دنبال شرکتی مطمئن و حرفه ای هستند تا با خیال راحت بار و وسایل را به مقصد مورد نظر خود ارسال کنند. جدا از کیفیت روند انجام امور باربری، مورد دیگر که بدون شک برای تک تک شما عزیزان حائز اهمیت است قیمت و تعرفه باربری تهران به پارس آباد می‌باشد. سپند بار به عنوان شرکتی نوین در زمینه باربری از تهران به مقصد شهرستان با کامیون های برگشتی، در زمینه باربری تهران به پارس آباد نیز در حال فعالیت گسترده است. در ادامه با خدمات این شرکت آشنا خواهید شد.

حمل بار و باربری تهران به پارس آباد مغان

شرکت باربری تهران به پارس آباد به عنوان زیرمجموعه از مجموعه بزرگ سپند بار در حال فعالیت است. سپند بار با داشتن بیش از ۵۰ ماشین باربری و ۲۰۰ پرسنل در بخش‌های مختلف، بیش از یک دهه است که خدمت رسان شما در زمینه اتوبار و باربری و خدمات مکمل این کار است. مرکز باربری تهران به پارس آباد هرگونه بار صنعتی، تجاری، کشاورزی، اثاثیه خانه و … از تهران به پارس‌ آباد حمل می‌کند. خبر خوش که این کامیون‌ها برگشتی هستند. یعنی اگر قصد دارید بعد از حمل بار به پارس آباد یکسری بار و تجهیزات را از شهر مرزی پارس آباد به تهران منتقل کنید این امکان وجود دارد. خوشبختانه در طی سال‌ها فعالیتمان توانستیم رضایت ۹۹درصدی شما عزیزان را کسب نماییم که چه سرمایه‌ای از این بهتر!

حمل بار تهران پارس آباد

مزیت انتخاب شرکت حمل بار از تهران به پارس آباد سپند بار

 • اتوبار تهران به سپند بار دارای بورد تخصصی از اتحادیه باربری است.
 • مشاوره و پشتیبانی شبانه روزی جهت پاسخگویی به هموطنان عزیز در نظر گرفته شده است.
 • تمامی تعرفه‌های باربری و بسته بندی و سایر خدمات تکمیلی زیر نظر اتحادیه باربری می‌باشد.
 • برای تمامی بارهای تهران به مقصد شهرستان بیمه باربری رایگان در نظر گرفته می‌شود.
 • بیمه باربری تا سقف ۱۰ میلیون تومان رایگان می‌باشد. در صورت تمایل به افزایش سقف بیمه، این امکان وجود دارد.
 • در دوره‌هایی از سال برای امور باربری تهران به شهرستان تخفیف ویژه در نظر گرفته خواهد شد.
 • امور حمل بار و باربری تهران به پارس آباد به صورت شبانه روزی و هفت روزه هفته به مشتریان گرامی ارائه می‌گردد.
 • مجموعه سپند بار در روزهای تعطیل سال نیز فعالیت دارد.
 • خدمات باربری در فصل زمستان نیز به پارس آباد اردبیل انجام می‌شود.
 • ماشین های باربری تهران به پارس اباد مغان در انواع سبک، سنگین ارائه می‌گردد.
 • کارگران باربری علاوه بر توانایی بالا، از علم حمل اصولی بار نیز مطلع‌اند.
 • رانندگان ماشین‌های باربری صبور و خبره هستند.
 • شرکت سپند بار تجهیزات پیشرفته به منظور بسته بندی را به فروش می‌رساند.
 • تجهیزات بسته بندی به منظور ایجاد خاصیت ضدضربگی و عایق حرارت و آلودگی محیطی و در کل حفاظت از کالا هستند.
 • با انتخاب باربری تهران به پارس آباد مغان، کادر بسته بندی مسلط به این کار با تجهیزاتی مدرن و پیشرفته برای شما ارسال می گردد.
 • سپند بار آماده است در صورت تمایل مشتریان عزیز در مقصد اسباب کشی خدمات چیدمان اثاثیه را انجام دهد.
 • تیم حمل بار به نصب وسایل برقی و الکترونیکی آشنایی کامل دارند.

اسباب کشی تهران پارس آباد

انجام خدمات باربری به صورت شبانه روزی حتی در زمستان

استان اردبیل به دلیل واقع شدن در موقعیت جغرافیایی خاص، زمستان‌های سختی را تجربه می‌کند. پارس آباد مغان با واقع شدن در این موقعیت اقلیمی، معمولاً شاهد زمستان‌های سرد و برفی است. این موضوع حمل بار به این منطقه زیبا را با اندکی مشکل روبرو کرده‌است. افرادی هستند که بنا به شرایط کاری و یا نیاز به اسباب کشی فوری باید در این فصل از سال حمل بار را انجام دهند.

شرکت باربری تهران به پارس آباد مغان با در نظر گرفتن انتظارات مشتریان عزیز، حمل بار با ایمنی همه جانبه را به این شهر انجام می‌دهد. با تدابیری که پرسنل سپند بار می‌اندیشند پروسه باربری در زمستان، در نهایت آرامش به انجام خواهد رسید.

شرکت باربری سپند بار چطور می‌تواند در زمستان بار را با اطمینان به پارس آباد حمل کند؟

برنامه ریزی جامع و کامل رمز موفقیت در هر کاری است. با رزرو سرویس از سمت شما خوبان پرسنل باربری تهران به پارس آباد تیم را برای روز مشخص شده آماده می‌کنند.

با مراجعه به هواشناسی‌های معتبر دنیا وضعیت آب و هوا در تک تک نقاطی که ماشین باربری باید در رسیدن به مقصد طی کند بررسی می گردد. ماشین‌های باربری دارای سقف با بارگیر استاندارد و موکت کاری شده جهت حمل بار رزرو خواهد شد. تمام تجهیزات مقابله با یخبندان در روز حمل بار تجهیز می‌گردد. کارگران و رانندگان به دلیل تجربه بالا و علم کافی از تمام نکات امنیتی مطلع اند. بدون شک با در نظر گرفتن موارد فوق، یک تا صد فرآیند حمل و نقل وسایل شما به خوبی به پایان می‌رسد.

سپند بار با یک دهه تجربه در زمینه حمل بار و اسباب کشی انتخابی مطمئن خواهد بود.

عزیزانی که در منطقه بلوار دریا هستند اتوبار و باربری بلوار دریا و عزیزانی که در شهرک امید تمایل به استفاده از خدمات باربری سپند بار را دارند باربری شهرک امید خدمت رسان شما است.

ویژگی کارگران و رانندگان اتوبار سپند بار

حرف از کارگر حمل بار که می‌شود،  فردی با نیروی بالا در نظر افراد می‌آید. حرف از راننده که می‌شود انتظار همه یک فرد کارکشته در رانندگی است.

تمام این موارد شرط لازم اما غیر کافی است. در صورت رزرو سرویس باربری تهران به پارس آباد مغان، کارگرانی با توان بدنی بالا و البته متخصص در حمل اصولی بار در محل حاضر می‌شوند. تخصص در باربری حرف اول را می‌زند. چرا که در صورت ندانم کاری در جابجایی وسایل، امکان آسیب‌های لحظه‌ای و بعدی افزایش می‌یابد. برای مثال یخچال باید به صورت عمودی و کمی متمایل حمل شود در غیر اینصورت امکان سوختن موتور هنگام اتصال به برق افزایش می‌یابد. نکات دیگری  هم در جابجایی کالا وجود دارد که  کارگران جابجایی و بسته بندی بار از آن مطلع هستند و با بکارگیری این اصول در کار، خدماتی ایمن را تضمین می‌کنند.

کارگران باربری سپند بار

کارگران باربری سپند بار با علم و توان خود هرگونه اثاثیه خانه را در نهایت اطمینان خاطر شما عزیزان به ماشین باربری منتقل می‌کنند. البته اگر اثاثیه منزل بسیار سنگین و حساس باشد از برخی تجهیزات مختص جابجایی نیز استفاده می گردد. تجهیزاتی نظیر چرخ حمل بار و کمربند از این قبیل تجهیزات هستند. چرخ حمل بار برای حمل وسایلی همچون پیانو، گاوصندوق کاربرد دارد و موجب می‌شود انواع اثاثیه بهتر و راحت تر منقل شوند.

اتوبار تهران پارس آباد

رانندگان باربری سپند بار

رانندگان باربری سپند بار علاوه بر مجرب بودن، مورد اطمینان و مسئولیت پذیر هستند. سپند بار کاملاً این موضوع را درک می‌کند که غالب مشتریان از بابت سپردن وسایل و بار به شخصی که نمی‌شناسند نگران هستند. در مسافت بالای حمل و نقل در صورت عدم رانندگی صحیح و یا مورد اطمینان نبودن راننده، وسایل باارزش در خطر خواهند بود.

از این رو به شما عزیزانی که باربری تهران به پارس آباد را برگزیده‌اید این اطمینان را می‌دهیم که رانندگان ما از فیلترهای سخت گیرانه سپند بار با موفقیت گذر کرده‌اند و افرادی مورد اطمینان و باتجربه را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. این افراد با تجربه چند ساله موجب شده‌اند تا سپند بار به نامی درخشان در تهران تبدیل گردد. همچنین رانندگان باربری تهران به پارس آباد از گواهینامه مختص با ماشین باربری که میرانند برخوردار هستند.

تجربه بسته بندی پیشرفته با تیمی متخصص

آیا از اهمیت بسته بندی با تجهیزاتی حرفه ای مطلع هستید؟ اگر تا به الآن تجربه اسباب کشی داشته اید اثاثیه را بسته بندی کرده اید؟ برای بسته بندی اقلام بزرگ خانگی از چه وسایلی استفاده می‌کنید؟

اهمیت بسته بندی با مسافت جابجایی بار، رابطه مستقیم دارد. هرچقدر که ماشین باربری مجهز و استاندار باشد، اگر راننده نیز بهترین هم باشد باز هم انجام بسته بندی یک امر واجب است. باربری تهران به پارس آباد سپند بار در صورت تمایل شما عزیزان کادری مجرب و متشکل از بانوان و آقایان ترتیب داده تا وسایل شما همگام با بهترین متد روز اروپا بسته بندی شوند.

بسته بندی باربری تهران به پارس آباد

چرا بسته بندی توسط تیم سپند بار؟

 1. تیم بسته بندی به نحوه بسته بندی وسایل خانه با توجه به جنس و اندازه آن‌ها مسلط است.
 2. بسته بندی توسط لوازم بسته بندی پیشرفته و مدرن صورت می‌گیرد.
 3. بسته بندی حمل وسایل را راحت و و سریع‌تر می‌کند.
 4. بسته بندی صحیح توسط تیم باربری، حجم وسایل را کاهش می‌دهد و موجب می‌شود هزینه‌های باربری کاهش یابد.
 5. از همه مهم تر بسته بندی به شیوه سپند بار وسیله را تا درصد زیادی در مقابل هرگونه ناملایمات بیرونی مقاوم می‌سازد.

سپند بار دارای بورد تخصصی از اتحادیه باربری خدمات را به تمامی نقاط ایران انجام می‌دهد. 

باربری صادقیه برای ساکنین منطقه صادقیه و باربری شهر زیبا برای عزیزانی که در این محدوده تمایل به استقاده از خدمات باربری را دارند.

تماس با مشاوره شبانه روزی

خدمات باربری و تکمیلی سپند بار گسترده است و بدون شک تمام آن در یک مطلب نمی‌گنجد. اگر از مشتریان قدیمی سپند بار باشید از خدمات ما مطلع هستید. اما اگر تا به الآن از خدمات باربری سپند بار در سطح تهران و شهرستان استفاده نکرده اید، بالطبع تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید. مواردی همچون تعرفه باربری به میزان و حجم بار شما بستگی دارد. همچنین شرایط مبدأ و مقصد در این امر بی تأثیر نیست!

چنانچه در رابطه با حمل بار و باربری تهران به پارس آباد مغان سوالی دارید و هنوز در انتخاب شرکت مناسب مردد می‌باشید با پشتیبانی شبانه روزی در تماس باشید. پشتیبانی شبانه روزی از افرادی متخصص و دلسوز مشتری تشکیل شده‌است تا پاسخگوی سوالات و پذیرای نظرات شما خوبان باشند.

ماشین‌های باربری تهران به پارس آباد سپند بار شامل چیست؟

انواع ماشین‌های سنگین و سبک مختص باربری از جمله کامیون، خاور، کامیونت، نیسان و وانت پیکان متناسب با میزان بار برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

تجهیزات بسته بندی شامل چیست؟

لوازمی همچون ضربه گیر یا بابل رپ، سلفون، انواع کارتن 3 و 5 لایه، چسب بسته بندی، وکیوم بگ، بقچه زیپ دار و طناب بسته بندی از مهم ترین تجهیزات بسته بندی است که تیم بسته بندی در بسته بندی لوازم خانه از آن استفاده می‌نماید.

آیا سپند بار تجهیزات بسته بندی را می‌فروشد؟

بله. شما می‌توانید این تجهیزات مدرن بسته بندی را از فروشگاه بسته بندی سپند بار به صورت آنلاین خریداری بفرمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس