حمل بار و باربری تهران به سبزوار

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به سبزوار

حمل بار و باربری تهران به سبزوار

شرکت اتوبار و باربری سپند بار در زمینه حمل و نقل بار به خراسان رضوی فعالیت و تجربه بسیار دارد. یکی از مراکز باربری، مرکز باربری تهران به سبزوار است که با نیرویی متخصص و تجهیزاتی برتر آماده ارائه انواع خدمات حمل بار و باربری به شهر سبزوار است.

اگر مبدأ تهران است و قصد اسباب کشی، ارسال جهیزیه و ارسال بار به این شهر را دارید، مرکز باربری و حمل بار سزوار سپند بار با سابقه درخشان و مجوز رسمی و قانونی آماده انجام خدمات است. ارائه این خدمات در مسیر برگشتی نیز امکان پذیر می‌باشد.

حمل بار و باربری تهران به سبزوار با سپند بار

مجموعه سپند بار بیش از ده سال پیش فعالیت خود را از تهران بزرگ آغاز کرد و با حمایت و استقبال مشتریان عزیز حیطه فعالیت را گسترش دادیم و چند سالی است به جای جای ایران حمل و ارسال بار را انجام می‌دهیم.

فرقی نمی‌کند که در کجای تهران در حال زندگی هستید، بار سبک و سنگین شما را از تهران در نهایت اطمینان و سلامت به شهر سبزوار منتقل می‌کنیم.

چرا انتخاب باربری سبزوار تهران سپند بار؟

این روزها انتخاب میان شرکت‌های باربری مختلف کمی دشوار شده‌است. شرط اول برای انتخاب بهترین شرکت باربری در تهران توجه به مجوز و قانونی بودن شرکت و سایر فعالیت‌های آن است. سپس نام و سابقه و خدمات شرکت اتوبار و باربری را باید مد نظر قرار داد.

 • سپند بار با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان و مجوز از اتحادیه گام اول را در جهت کسب رضایت مشتری برداشته است.
 • بیش از ۲۰۰ نیروی انسانی در مجموعه سپند بار وجود دارد که تمامی این افراد جهت برنامه ریزی و پیشبرد امور باربری و سایر خدمات وابسته پیوسته در حال تکاپو هستند.
 • بارنامه و بیمه باربری رایگان برای تمامی بارهای انتقالی از تهران به سبزوار ثبت می‌شود.
 • خدمات اسباب کشی و باربری از تهران به سبزوار می‌تواند به صورت ۲۴ساعته و هر روز هفته انجام پذیرد.
 • باربری در مسیر برگشتی نیز انجام می پذیرد.
 • با انتخاب باربری تهران به سبزوار ناوگان و نیرویی متخصص در وقت معین شده در محل حاضر می‌شوند.
 • در صورت تماس مشتریان با مشاوره، توضیحات جامع و کاملی به مشتریان گرامی ارائه می‌گردد.
 • پشتیبانی شبانه روزی و رایگان می‌باشد.
 • تمامی ماشین‌های باربری تهران به سبزوار سالم و بدون نقص فنی هستند و انواع ماشین باربری سبک و سنگین موجود می‌باشند.
 • خدمات بسته بندی توسط نیروهای باربری تهران به سبزوار انجام می‌گیرد و این افراد به صورت تمام و کمال مسلط به کار خود هستند.
 • امکان فروش لوازم بسته بندی وجود دارد. این امر بسیار ایده‌آل افرادی است که خودشان قصد دارند بسته بندی وسایل را با لوازمی حرفه ای انجام دهند. فروش به صورت تلفنی و ارسال به سراسر کشور ممکن است.
 • خدمات پس از اثاث کشی نیز در مقصد سبزوار انجام می‌پذیرد.

 

حمل بار از تهران به سبزوار

ارسال بار به سبزوار

ارسال بار صنعتی، ارسال بار کارگاهی، ارسال بار کشاورزی، ارسال اثاثیه خانگی و … همگی توسط ماشین‌های باربری استاندارد و مجهز انجام می پذیرد. مسیر تهران به سبزوار بسیار طولانی است اما اگر مرکز باربری تهران به سبزوار را انتخاب نمایید به دلیل وجود یک برنامه ریزی صحیح، نیروی انسانی ماهر، بسته بندی اثاثیه و تجهیزات مدرن حمل و انتقال بار از تهران به سبزوار بدون دردسر و در کمال سلامت انجام می‌شود.

قیمت باربری نیز منصفانه می‌باشد و با وجود بیمه نامه آسایش شما مشتری عزیز تأمین می‌گردد.

باربری نیایش سپند بار در محدوده نیایش و باربری مرزداران در محدوده مرزداران تهران هرگونه خدمات باربری و حمل بار را به صورت نوین و حرفه‌ای انجام می‌دهد

قیمت باربری تهران به سبزوار

نرخ ثابتی برای تمامی بارهای انتقالی از تهران به سبزوار وجود ندارد زیرا قیمت انتقال بار به مؤلفه‌های متفاوتی وجود دارد. اما استاندارد تعیین قیمت باربری از تهران به سبزوار طبق استاندارد اتحادیه باربری تهران تعیین می‌گردد؛ چرا که مرکز حمل بار و اتوبار تهران به سبزوار دارای مجوز قانونی از اتحادیه است و این قیمت ها کاملاً مناسب مشتری عزیز و قانونی هستند.

با انتخاب سپند بار تا حد زیادی در هزینه‌های خود صرفه جویی خواهید کرد.

می‌توانید با مشاوره شبانه روزی ما در تماس باشید تا کارشناسان بر اساس اطلاعات دریافت شما از شما مبنی بر میزان اثاثیه، شرایط مبدأ و مقصد باربری و نوع ماشین حمل بار مورد نیاز قیمت قطعی را به شما عزیزان اعلام کنند.

تخفیف حمل بار از تهران به سبزوار 

همانطور که گفته شد هزینه باربری تهران به سبزوار قانونی و مصوب اتحادیه است اما در دوره‌هایی از سال تخفیفات ویژه در نظر می‌گیریم تا شما عزیزان تا حد زیادی در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

مطمئن باشید با کاهش تعرفه باربری، اندکی افت کیفیت در نحوه ارائه خدمات باربری و بسته بندی احساس نخواهید کرد. جلب رضایت مشتری هدف ما در سپند بار است.

 

باربری از تهران به سبزوار

بیمه باربری معتبر در حمل بار از تهران به سبزوار

بار و اثاثیه داشته مشتری است و نگرانی از بابت خسارت‌های احتمالی یک امر کاملاً طبیعی است. هدف ما در مرکز باربری سپند بار از ارائه بهترین‌ها، حمل و نقل ایمن بار بدون حتی یک سر سوزن خراش کوچک است، اما وجود بیمه در هر کسب و کاری جزء واجبات است و نمی‌‌شود آن را نادیده گرفت.

شرکت اتوبار و باربری سپند بار به مشتریان تعهد می‌کند که تمامی بارهای آن‌ها جهت باربری از تهران به سبزوار به صورت رایگان بیمه و ضمانت می‌شوند. این بیمه نامه معتبر است و تمامی بارهای شما در مقابل صدمات احتمالی تا سقف مشخص پوشش می‌دهد.

سقف بیمه اثاثیه اگر به صورت رایگان ثبت شود تا ۱۰میلیون تومان است. سقف این بیمه برای حمل و نقل اثاثیه بسیار ایده‌آل است.

اما اگر بارهای شما خیلی بیشتر ارزش داشت و در واقع بخشی از سرمایه بزرگ شما بود، می‌توانید در صورت تمایل خودتان سقف بیمه باربری را تا مبلغ دلخواه افزایش دهید.

 

اتوبار تهران سبزوار

بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی به سبزوار

امروزه بسته بندی یکی از مهم‌ترین بخش‌های اسباب کشی شده است. چرا که علاوه بر اضافه شدن به ارزش وسایل مورد انتقال، به دلیل وضعیت جاده‌ها وجود یک محافظ به عنوان بسته بندی بسیار مهم است.

بسته بندی اثاثیه منزل به معنی دسته بندی وسایل و قرار دادن آن‌ها در چند کارتن نیست. بسته بندی اثاثیه منزل خصوصاً اگر قصد باربری تهران به سبزوار را داشته باشید بسیار حساس و مهم است. این کار باید توسط تجهیزات درجه ۱ و با فوت و فن مخصوص انجام گیرد. در غیر اینصورت سلامت بار شما حتی در صورت رزرو بهترین ماشین باربری و راننده تهدید خواهد شد.

نکات بسته بندی

 • بسته بندی بار و اثاثیه باید در مدت زمان کوتاهی انجام شود.
 • در این کار باید از بهترین تجهیزات و لوازم بسته بندی بهره گرفته شود. لوازمی همچون سلفون، نایلون حبابدار و کارتن ۳ و ۵ لایه از مهم ترین لوازم بسته بندی می‌باشند.
 • بسته بندی اثاثیه باید طوری انجام شود که سلامت بار و اثاثیه در رفت و آمد تهدید نشود و یا بار گم نشوند.
 • اشیا شکستنی جدا از سایر وسایل بسته بندی می‌شوند.
 • اثاثیه بزرگ باید در جعبه‌های بزرگ و اثاثیه کوچک باید در جعبه کوچک بسته بندی شود.
 • در بسته بندی برخی وسایل باید از دو یا چند نوع تجهیز بسته بندی بهره گرفت. برای مثال برخی وسایل باید علاوه بر ضربه گیر با سلفون هم کاور شوند. برخی دیگر به بسته بندی توسط نایلون ضربه گیر و کارتن به یکجا احتیاج دارند.
 • در بسته بندی وسایل حساس و بزرگ مانند تلویزیون، نایلون حبابدار باید تا قطر مشخصی به دور وسیله کاور شوند تا به درجه استاندارد ضد ضربگی برسد.
 • برخی وسایل یکسری نقاط حساس و گم دارند که شاید کمتر جلب توجه کند. قسمت‌هایی مانند چرخ زیرین مبل و قسمت زیرین یخچال از این نقاط هستند. جهت بسته بندی باید به پوشاندن تمامی قسمت‌های وسایل توجه کرد.

رعایت نکات فوق موجب حفاظت و ایمنی بار و سرعت در کار می‌شود. مرکز باربری تهران به سبزوار در صورت تمایل شما عزیزان تیمی ماهر در زمینه بسته بندی اثاثیه به منزل و اداره شما ارسال می‌کند. این نیروها از خانم و آقا تشکیل شده‌اند و کاملاً قابل اعتماد هستند. تنها چیزی که تیم بسته بندی بدان توجه دارد نحوه بسته بندی است که در این امر مطابق متدهای روز عمل می کنند تا بسته بندی وسایل خانگی شما به سبک کشورهای مدرن انجام پذیرد.

فروش لوازم بسته بندی جهت داشتن اسباب کشی مطمئن به سبزوار

برخی عزیزان ترجیح می‌دهند امور بسته بندی وسایل خانگی را خودشان انجام دهند. اگر تخصصی در این کار ندارید بسته بندی را انجام ندهید اما اگر به بسته بندی اثاثیه آشنایی کافی دارید می‌توانید از منو سایت وارد فروشگاه لوازم بسته بندی شوید و توضیحات لازم در رابطه با هرکدام از تجهیزات بسته بندی را مطالعه بفرمایید.

در صورت تمایل به خرید، با سپند بار در تماس باشید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید. این سفارش برای تمام هموطنان قابل ارسال است.

اتوبار اکباتان و باربری طرشت سپند بار در خدمت عزیزانی که در محدوده اکباتان و طرشت در حال سکونت هستید و به دنبال شرکتی مطمئن و ارزان در زمینه باربری و اسباب کشی می‌باشید

شماره باربری سبزوار در تهران

تماس با باربری تهران به سبزوار سپند بار و دریافت مشاوره شبانه روزی 

در بخش پشتیبانی و مشاوره، افرادی متخصص به روال کاری و با صبر و حوصله بالا استخدام کرده‌ایم تا به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما باشند. اگر قصد دارید در رابطه با حمل بار  و باربری تهران به سبزوار اطلاعات کافی کسب کنید و با روال کار آشنا شوید همین الآن با شماره‌های زیر تماس حاصل بفرمایید. امکان رزرو سرویس به صورت آنلاین و تلفنی وجود دارد.

 

ماشین‌های باربری تهران به سبزوار خراسان شامل چیست؟

انواع خودروهای باربری از جمله کامیون، خاور، کامیونت، نیسان و وانت پیکان مسقف و بدون سقف

آیا باربری تهران به سبزوار سپند بار در روزهای زمستانی هم امور باربری را انجام می‌دهد؟

اتوبار و باربری سپند بار در تمام ایام سال خدمت رسان شما است و در روزهای زمستانی تدابیری ویژه و برنامه ریزی همه جانبه در کار است.

از چه طریق می توانم سرویس باربری را رزرو کنم؟

امکان رزرو سرویس باربری به 2 صورت آنلاین و تلفنی وجود دارد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس