حمل بار و باربری تهران به تنکابن

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به تنکابن

حمل بار و باربری تهران به تنکابن

حمل بار همه روزه به شمال کشور با بهترین خودروها و کارگرانی خوش اخلاق و حرفه ای صورت می‌گیرد. شهر تنکابن واقع در استان مازندران با مسافت ۲۰۰ الی ۳۰۰ کیلومتری از تهران بزرگ فاصله دارد که مطابق سابقه و حرفه سپند بار، امور حمل بار و باربری تهران به تنکابن در نهایت آرامش و اطمینان انجام می‌پذیرد.

هرگونه تجهیزاتی که مرتبط به باربری است و هرگونه انتظاری که از نیروی انسانی یک شرکت دارید، با انتخاب مرکز حمل بار و باربری تهران به تنکابن به دست خواهید آورد.

خدمات اسباب کشی و بسته بندی در تمام محدوده‌های تهران

باربری قلهک در محدوده قلهک و باربری چیتگر در محدوده چیتگر آماده اعزام نیروهای متخصص اتوبار و باربری است

حمل بار به تنکابن

خدمات و مزایا انتخاب باربری تهران به تنکابن سپند بار

یک شرکت باربری ایده آل وظیفه دارد سختی‌های حمل و نقل بار و فشارهای روانی مرتبط با مسایل اسباب کشی و امنیت لوازم را از دوش مشتریان بردارد. در واقع مشتری توقع دارد در برابر هزینه‌ای که پرداخت می کند خدماتی عالی دریافت نماید.

شرکت اتوبار و باربری سپند بار به این موضوع توجه داشته است و بیش از ده سال پیش که فعالیت خود را در سطح تهران آغاز نمود، هدف را بر ارائه خدمات همه جانبه به ساکنین تهران متمرکز کرد.

ازین رو مشتریان گرامی با انتخاب مرکز حمل بار و باربری تهران به تنکابن سپند بار می‌توانند در عین پرداخت تعرفه و هزینه باربری مناسب و زیر نظر اتحادیه، خدماتی عالی را تجربه کنند. کافی است در هنگام رزرو سرویس باربری اعلام فرمایید که چه انتظاراتی که کارگران و نیروی حمل و نقل بار دارید. بقیه ماجرا با ما است.

خدمات باربری از تهران به تنکابن شرکت سپند بار 

 • امکان دریافت مشاوره شبانه روزی و رایگان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو سرویس
 • رزرو سرویس باربری به صورت تلفنی یا آنلاین
 • انجام اسباب کشی یا حمل بار از تهران به تنکابن و از تنکابن به تهران در مسیر برگشتی
 • ارائه انواع ماشین باربری مسقف و روباز (وانت بار تنکابن – نیسان بار تنکابن -کامیون بار تنکابن – کامیونت و حمل بار با خاور به تنکابن)
 • انجام اسباب کشی V.I.P به صورت صفر تا صدی (بسته بندی – چیدمان وسایل و نصب و مونتاژ اثاثیه در تنکابن)
 • انجام خدمات بسته بندی اثاثیه جهت آمادگی برای ارسال به تنکابن
 • امکان فروش تلفنی لوازم بسته بندی حرفه ای و ارسال به سراسر کشور
 • حمل و نقل بار سنگین کاملاً تکنیکی و ناب (تردمیل – پیانو – یخچال ساید – گاوصندوق و … )
 • بیمه رایگان باربری کاملا معتبر جهت ضمانت اثاثیه انتقالی به شهر تنکابن

 

باربری به تنکابن همیشه در دسترس ساکنین تهران

شمال تهران، غرب تهران، مرکز تهران و … هرجای تهران بزرگ که باشید فرقی نمی‌کند. اگر به دنبال شرکتی خوب و حرفه ای در زمینه باربری تهران به تنکابن در نزدیکی خود هستید، سپند بار در خدمت شما است. با ۴ شعبه در نقاط مختلف تهران در سریع ترین زمان ممکن ناوگان و نیروهای باربری و حمل و نقل را به محل سرویس اعزام می‌کنیم. باربری سپند بار بلادرنگ بوده و در روز و ساعت تعیین شده توسط شما، در محل حضور می‌یابیم تا از ابتدا تا انتهای پروسه حمل بار به تنکابن بر طبق برنامه ریزی و بدون اندکی تأخیر صورت پذیرد.

به خوبی از این موضوع آگاهیم که وقت برای شما چقدر ارزشمند است و هر یک ساعت ارزش مختص به خود را دارد. سفارش سرویس باربری تهران به تنکابن از شرکتی که اصلا در محدوده شما نیست، هزینه بالاتری به بار می‌آورد و شاید نیروهای باربری در زمانی که انتظار داشتید نتوانند به محل سرویس برسند. اما سپند بار با پوشش سراسری ،همیشه و همه جا آماده اعزام بهترین خدمات است. با برنامه ریزی قبلی در بدترین شرایط آب و هوایی یا ترافیکی خودمان را به مبدأ و محل سرویس دهی می‌رسانیم.

حمل بار به تنکابن با بیمه نامه معتبر

خدمات باربری هرچقدر هم که حرفه ای باشد، وجود یک بیمه باربری واجب است. به موجب این بیمه در صورتی که در مسیر تهران به تنکابن وسایل و بار دچار خسارات احتمالی شدند، تا سقف بیمه نامه که در هنگام رزرو سرویس مشخص می‌گردد، خسارت پرداخت یا جبران می‌شود.

بیمه رایگان باربری از تهران به تنکابن 

جلب رضایت شما مشتریان عزیز هدف سپند بار است. خبر خوش این است که تمامی اسباب و اثاثیه مشتریان در طی انتقال از تهران به تنکابن تا سقف ۱۰میلیون تومان به صورت رایگان بیمه و ضمانت می‌شوند. خیالتان جمع باشد که این بیمه نامه معتبر و قابل اتکا است.

باربری از تهران به تنکابن

حمل بار به تنکابن با انوع خودرو باربری سنگین و سبک

نگران پرداخت هزینه‌های گزاف بابت خودرو باربری ای که بسیار بزرگ‌تر از بار و اثاثیه شما است نباشید. مطابق اطلاعاتی که به مشاورین سپند بار ارائه می‌دهید، ماشین باربری مطلوب با توجه به اندازه و وزن بار مشخص می‌گردد.

ماشین‌های باربری سپند بار جهت حمل بار تهران به تنکابن

 1. سرویس وانت بار
 2. سرویس نیسان بار
 3. سرویس کامیون و کامیونت بار
 4. سرویس خاور

به شما اطمینان می‌دهیم که این خودروها و کامیون‌های باربری بدون نقص فنی می‌باشند و در انواع مسقف و بدون سقف آماده اعزام به مقصد باربری هستند.

شک نکنید راننده‌هایی خبره و مورداعتماد راننده این ماشین‌ها هستند و بار و اثاثیه با آرامش و بدون خسارت از تهران به تنکابن مازندران منتقل خواهند شد.

 

کارگر اسباب کشی و جابجایی بار متخصص و پرتوان

از آنجایی که کارگران، حمل کننده بار و اثاثیه هستند و برخی خدمات قبل و بعد باربری برعهده آنان است، توانایی ای که دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. یک شرکت اتوبار و باربری هرچقدر هم که خوب باشد، با وجود کارگرانی بی علم و فاقد توان، هیچ است!

مرکز حمل بار و باربری تهران به تنکابن سپند بار کارگرانی پرتوان و متخصص برای مشتریان ارسال می‌کند. این کارگران خوش اخلاق، دارای نیروی بدنی بالا و متخصص در علم حمل بار هستند. شرکت سپند بار با ارائه آموزش‌های لازم و مشاهده عملکرد این کارگران، مجوز کار و فعالیت به آن‌ها اعطا کرده است.

چرا کارگر اسباب کشی و حمل بار باید دارای علم باربری باشد؟

 1. بلند کردن برخی وسایل مانند یخچال، پیانو و … تکنیک دارد. در غیر اینصورت آسیب‌های جدی در همان لحظه یا بعداً به کالا وارد خواهد شد.
 2. حمل بار از نقطه ای به نقطه‌ی دیگر باید مطابق با ماهیت وسیله انجام گیرد. برخی وسایل بهتر است عمودی حمل شوند، برخی افقی و حمل برخی دیگر از اثاثیه باید به وسیله تجهیزات حمل بار مخصوص انجام گیرد.
 3. انتقال بار در راه پله باریک از یک سری اصول پیروی می‌کند.
 4. بارگیری اثاثیه در ماشین باربری و همچنین چیدمان‌ آن‌ها در کابین ماشین یک سری اصول تخصصی دارد. مانند نحوه تقسیم وزن، ترتیب چیدمان و …
 5. بسته بندی وسایل تنها به معنی پوشاندن اثاثیه نیست. بسته بندی باید به شیوه‌ای صورت پذیرد تا وسایل در برابر هرگونه شرایط مقاوم شوند و از طرفی لوازم بسته بندی به اندازه مشخصی مصرف شود و اسراف نشود.
 6. چیدمان وسایل خانگی و نصب وسایل برقی و الکترونیکی کاری است که با رزرو سرویس باربری تهران به تنکابن از آن بهره خواهید برد. کارگران ارائه دهنده این خدمات هستند. چیدمان وسایل خانگی ترفندهایی دارد و چینش اثاثیه تنها به معنی قرار دادن وسایل در محوطه‌ای از خانه نیست.
 7. نصب و مونتاژ وسایل خانگی نیاز به یک سری علم‌های اولیه دارد و انجام این امور بدون تخصص و اطلاعات کافی غیرممکن است.

 

اسباب کشی از تهران به تنکابن

خدمات بسته بندی برای داشتن یک اسباب کشی آسان از تهران به تنکابن 

بسته بندی اثاثیه یکی از مراحل مهم اثاث کشی از تهران به شهرهای دیگر است. با بسته بندی و پکیج صحیح وسایل نگران شکستن و خط و خش بر روی اثاثیه نخواهید بود.

مرکز باربری تهران به تنکابن با استفاده از تجهیزاتی همچون سلفون و نایلون حبابدار، اثاثیه را در مقابل هرگونه شرایطی مقاوم می‌کند. وسایلی همچون مبلمان، میز، بوفه، یخچال، تلویزیون و … باید بسته بندی شوند و این کار باید توسط تجهیزاتی عالی انجام گیرد.

منظور ما از تجهیزات بسته بندی عالی، لوازمی است که بتواند اثاثیه را در مقابل هر شرایطی (ضربه فیزیکی – گرد و خاک – رطوبت – آب – نور خورشید ) مقاوم سازد. این را بدانید که حمل با از تهران به هر شهر دیگری بدون بسته بندی غیر ممکن است و اصلا در فرآیند اسباب کشی از کارتن کهنه و چند عدد پلاستیک استفاده نکنید.

سپند بار شیک‌ترین و بهترین خدمات بسته بندی را در سطح تهران به انجام می‌رساند تا هرگونه بار برای حمل بار در مسافت‌های طولانی، آماده شوند.

با رزرو سرویس بسته بندی اثاثیه برای روز اسباب کشی، هم در وقت و انرژی صرفه جویی می‌کنید و هم خیالتان راحت است که وسایل خانگی شما بدون دردسر و حتی در صورت شدیدترین برخوردها در کابین خودرو، سلامت و ایمن هستند.

با بوردتخصصی در زمینه اسباب کشی، تجربه‌ای خوب برای شما به یادگار خواهیم گذاشت

سپند بار در باربری دروس و باربری بلوار تعاون دارای تجربه است

 

 

رزرو آنلاین سرویس باربری ارزان از تهران به تنکابن

این روزها روش‌های سنتی بازار جای خود را به تکنولوژی و روش‌های مدرن داده‌اند. رزرو سرویس باربری نیز از این موضوع مستثنی نیست.

امکانی را برای مشتریان عزیز فراهم کرده‌ایم تا تنها با چند کلیک بتوانید سرویس مورد نظر را ثبت نمایید. برای رزرو آنلاین سرویس باربری تهران به تنکابن وارد لینک زیر شود و با وارد نمودن برخی اطلاعات فرآیند ثبت اینترنتی را به انجام برسانید.

رزرو آنلاین سرویس باربری ؛ کلیک کنید

 

حمل بار از تهران به تنکابن

تماس با مرکز حمل بار و باربری تهران به تنکابن سپند بار

کسب اطلاعات دقیق در مورد تعداد کارگران اعزامی، نوع ماشین باربری مورد نیاز جهت حمل بار از تهران به تنکابن، هزینه باربری تهران به تنکابن برحسب میزان بار  حق مشتری است. حتما با مشاورین سپند بار در تماس باشید و سوالات خود را از مشاورین سپند بار دریافت نمایید. مشاوره باربری تهران به تنکابن شبانه روزی و همه روزه است. مطابق با مبدأ باربری، یکی از شعب نزدیک به خود را انتخاب و در تماس باشید.

برای بسته بندی وسایل نیروی متخصص دارید؟

ما برای بسته بندی و حمل و نقل وسایل خاص تیم بسته بندی متشکل از خانم و آقا داریم.

از چه تجیزاتی برای بسته بندی وسایل انتقالی از تهران به تنکابن استفاده می‌کنید؟

تجهیزات درجه 1 همچون بابل رپ، سلفون، انواع کارتن 3 و 5 لایه ، وکیوم بگ و … از لوازم بسته بندی سپند بار است.

قصد داریم خودم بسته بندی را انجام دهم. لوازم بسته بندی را به فروش می‌رسانید؟

تمام تجهیزات بسته بندی که تیم سپند بار جهت پک کردن اثاثیه استفاده می کنند، در فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار با قیمت مناسب و به صورت تلفنی به فروش می‌رسد.

آیا روزهای تعطیل هم ارائه خدمات دارید؟

بله سپند بار در تمامی ایام سال خدمات را به بهترین نحوه ارائه می کند. به هرجای کشور انتقال بار داریم.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس